امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

53258zu2qvp1d9v  قبل سال تحویل تلویزیون داشت حرم امام رضا را نشون میداد.
آقاهه گفت اگر از کسی دلخورین یا کینه دارین به خدا بگین میبخشم که بخشیده بشم
گفتم 53258zu2qvp1d9v سعی کردم خیلی ها را ببخشمسعی میکنم اگر این ذهنم دوباره اون آدما را اورد تو ذهنم امروز را به یاد بیارم  53258zu2qvp1d9v
به امید اینکه بخشیده بشم 53

انشالله تو سال جدید هر کی دوست داره به مشهد ، کربلا ، یا جمکران و حرم حضرت معصومه بره  53258zu2qvp1d9v

یا اصلا هر جایی که خودش دوست داره 53258zu2qvp1d9v
انشالله منم برم  53258zu2qvp1d9v که بسی دلم تنگه 53258zu2qvp1d9v

بعد سال تحویل دلم گرفت گفتم اصلا حالا که عید بگذار برم تلگرام را چک کنم ببینم دیگری دیگه حتما پیام داده. 
یه چند دقیقه گذشت. اتفاقی افتاد که باعث شد بزنم زیر گریه
از خودم بدم اومد. از این حس های خفت بار 
خوب شد نرفتم . خدایا شکرت قبل چک کردن این حس اومد

امسال را خیلی تلاش کردم. برای پاکی برای کار برای بهتر شدن حال روحیم. 
سال جدیدم تلاش میکنم
به قول شاعر
آنچه سعی است من اندر طلبت بنمایم 
انقدر هست که تغییر قضا نتوان کرد

دیگه انشالله امسال امام زمان ظهور پیدا کنن.انشالله  
دیگه انشالله تو سال جدید پاکیامون طولانی تر توبه هامون واقعی تر باشه.
خدا کنه سال جدید استرسش کمتر باشه. الهی آمین  53
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
قلبم میسوزه...
خیلی ساده ای اگه فکر میکنی خدا یه سختیی که بهت میده توانشو بهت نمیده 53258zu2qvp1d9v..

{♡یوقتایی خودتو مرور کن!!
نکنه زوم کنی رو غمای دلتو،
بارون ِ عشق ِ خدا رو به فراموشی بسپری.؟!
مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

یاد همان جمله افتادم که خوانده بودم:

چه دلیلی بالاتر از لبخند مهدی فاطمه(عج) برای ترک گناهی که دلش را میلرزاند 53258zu2qvp1d9v

نوع دیگر بین جهان دیگر شود...این زمین و آسمان دیگر شود 49-2

خدای یک تریلیون ستاره اسمم رو میدونه و تقدیری فقط برای من داره که روزی ازش سر در میارم(:
از این به بعد انگار قراره سوفیست کانون من باشم Gigglesmile
 سپاس شده توسط
(1401 فروردين 1، 15:26)Silent Voice نوشته است: از این به بعد انگار قراره سوفیست کانون من باشم Gigglesmile

ما هم فیلوسوفوس میشیم 4chsmu1
 سپاس شده توسط
کاش بمیرم..
کاش جرئت داشتم خودمو راحت کنم..
خیلی ساده ای اگه فکر میکنی خدا یه سختیی که بهت میده توانشو بهت نمیده 53258zu2qvp1d9v..

{♡یوقتایی خودتو مرور کن!!
نکنه زوم کنی رو غمای دلتو،
بارون ِ عشق ِ خدا رو به فراموشی بسپری.؟!
مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

یاد همان جمله افتادم که خوانده بودم:

چه دلیلی بالاتر از لبخند مهدی فاطمه(عج) برای ترک گناهی که دلش را میلرزاند 53258zu2qvp1d9v

نوع دیگر بین جهان دیگر شود...این زمین و آسمان دیگر شود 49-2

خدای یک تریلیون ستاره اسمم رو میدونه و تقدیری فقط برای من داره که روزی ازش سر در میارم(:
اوس کریم من نه دوست شهید میخوام 
نه پیامبر و نه امام 

هیچکدوم 
فقط خود. خود خودت
 سپاس شده توسط
(1401 فروردين 1، 19:03)rahayii نوشته است: کاش بمیرم..
کاش جرئت داشتم خودمو راحت کنم..

میشه بدونم چرا؟ 302

(1401 فروردين 1، 19:46)Silent Voice نوشته است: اوس کریم من نه دوست شهید میخوام 
نه پیامبر و نه امام 

هیچکدوم 
فقط خود. خود خودت

ما اگر سمت پیامبر امام یا شهدا میریم به این دلیل هست که چون اونا سیمشون به اوس کریم وصله راحت تر میتونن به ما کمک کنن تا صول شیم ما هم 2uge4p4
53 عصاره شهدا:شهید حاج قاسم سلیمانی 53

49-2 تنها چیزی که دوست دارم منو باهاش ارزش گذاری کنن چادر مادرم فاطمه است که از سرم نیفتاده به لطف خودش 49-2

Shamالهی مددSham
ببخشید مینویسم 
خیلی دلم گرفته
درب و داغون شدم روز اول عید
دوباره باید یادآوری کنم
به آدما دل نبند
روز تولد حضرت علی همش یک ماه پیش بود. دو برابر امروز کار کردم ولی خسته نشدم
معتقدم حضرت علی به خونه ای که برای تولدش تمیز شده و تزیین شده و صدای مولودیش پیچیده حتما میاد
خیلی زودتر از مهمون هاش میاد 
ولی امروز دو تا خانواده مهمون ما بودن. از صبح تا ساعت ۷ شب یه لنگ پا موندیم که بیان. 
میدونی
خیلی ناراحت شدم از خودم. چرا برای این دو تا خانواده انقدر زحمت کشیدم؟
کاش زحمتم را گذاشته بودم نیمه شعبان شیرینی میپختم میدادم همسایه ها. کیفش بیشتر بود. خیالم راحت تر بود. آرامشم بیشتر بود. 
واقعا کسانی که اومدن ارزش اون همه زحمت را داشتن. 
بنظرم نداشتن.
به واقع نداشتن. 
کاش حداقل با یه هدف دیگه زحمت میکشیدم. از این هدفا که برای خوشحال شدن خانواده است.
این دو خانواده ارزشش را نداشتن

اینم یه تجربه .
سر نماز یادم افتاد خدا یه لقب داره خیلی قشنگه
"شکور"
این خیلی لقب قشنگیه. خیلی دوسش دارم. خیال آدم را راحت میکنه
خدایا دعا میکنم منو هم قدم و همراه و هم نشین آدمایی کنی که بسی دوسشون داری و کمک میکنن به خودت نزدیک تر بشم.
چند روز زندگی دنیا دیگه مهم نیست
دعا میکنم عاقبتم به خیر باشه.
*خداوندا مرا پاکیزه بپذیر*
بگذار راستش را بگم خدا
از خودم راضیم که به خاطر خودت ترک میکنم 
از خودم راضیم که به خاطر دل یه ادم ترک نمیکنم
هدفت که ادما باشن آخرش همش خفته

خدایا کلی حرف نمونده هست که میدونی. ولی بیخیال.
برم دعاهامو بخوانم بخوابم که خیلی خسته تر از خیلیم 

اینم از  ۱۴۰۱/۱/۱
من به ۱۴۰۱ خوش بینم. نمیدونم چرا
نمیگم سالی که نکوست از بهارش پیداست
به جاش 
میگم هنوز ۳۶۴ روز از این سال مونده که میتونه با خوشی و آرامش روحی تموم بشه
تا خدا چی بخواد و ما چقدر قوی باشیم
انشالله که آخرش راضی باشی ازم

خدایا دوست دارم. مراقب هممون باش. خواهشا یه کاری کن یادمون نره هستی. که خیلی فراموشکاریم 

شب بخیر خدا
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
نقل قول: مثبت (+1): زندگیم به بن بست خورده

عزیزم شاید بگی وای من چقدر بی رحمم که درکت نمیکنم
اما واقعیت رو بهت بگم بن بستی تو زندگی ماها وجود نداره

الخیر فی ما وقع میدونی یعنی چی؟
یعنی حتی اگر برگی میفته از درخت روی زمین خیر درش هست 
چه برسه اتفاقاتی که برا ما انسان ها میفته

الخیر فی ما وقع میگه که حسن ظن به خدا داشته باش 49-2

میخوام برات یه چیزی بگم
من از سال 96 تا 99 زندگی نداشتم در واقع همش مردگی در قالب دروغین زندگی بود 46
چون خدا رو نداشتم و همیشه شاکی بودم
اما به خدا که الان همش شاکرم و غر نمیزنم به خدا که هی چرا چرا کنم
چون چنان بهم فهموند که هر انچه برات رخ میده خیر درش هست و برا اینه که بیشتر بیا بغلم و بچسبی به خودم که عشق واقعی خودمم 
اره اینا همش برا اینه بپرس بغل کسی که عاشقته بدون قید و شرط و اون تنها و تنها خداست cheshmak

باهاش حرف بزن همیشه 
سخته ولی شدنیه
میگه فانی قریب هستم من از رگ گردن بهت نزدیک تره  fiesta
میشنوه و جوابتو میده
و حسش خواهی کرد 
ماها خدا در وجودمون هست

اگر رابطه ات با خدا خوب نیست از یه امام یا شهید کمک بگیر 
سوالی در مورد حرفام داری بپرس
شاید کلی جوابتو دادم برا همون سوال پیش بیاد 

بزرگترین گاه خ.ا نیستا ناامیدیه اینو همیشه یادت باشه
و نا امیدی ریشه اش به گناه های دیگه برمیگرده در واقع 
من چون شما رو نمیشناسم نمیتونم از این بیشترا دامه بدم میترسم سو تاهم شه 53

49-2 تنها چیزی که دوست دارم منو باهاش ارزش گذاری کنن چادر مادرم فاطمه است که از سرم نیفتاده به لطف خودش 49-2

Shamالهی مددSham
 سپاس شده توسط
دیدی  یکیو پیدا میکنی  انچنان وابستش  میشی  انگار خداس ؟ 

بعضیا  وجودشون   واقعا  خداس   

انگار تکه  ای  از وجود  اون تعالی  بزرگ رو زمین راه میره  !! 

گاها   خدا  با ادما  میخواد  چیزیو بهت  یاد بده    وقتی دیدی یه نفر بیش از اندازه توجهتو  جلب  کرده   بهش توجه کن  دقت  کن  و باهاش  حرف بزن 

اون ادم     زندگیش  پر از پیچ  و خم های حساس بوده    قوی  بوده وایستاده  صداش درنیومده  غرر  نزده  فقط ادامه داده  

میاد بهت   یاد میده   میگ   ببخش  مهربان  باش

بخشیدنو بهت  یاد میده  
انرژی مثبت   ارههه   کلی انرژی مثبت تو وجودت  که از بخشیدن به ارمغان  اومده 

ببخش  و رها  باش  
ازاده  ازاد    
بذارر    کینه  و  دشمنی  از قلبت  بیرون  شن   تا    نظر خدارو  جلب کنی  
تو یه دفتر قشنگ   ،    بنویس  که خدایا   من  فلانیرو با اینکه  مسیر زندگیه  منو عوض  کرد باعث شد من جاده صافو  با پیچ  و خم  برم   روحمو ازرد   اذیتم  کرد عزیزترین  کسمو جلو چشمم کتک   زد   منو خشمگین کرد  باعث  شد یه شبایی  نخوابم  و یا به فکر مرگ  باشم   و باعث شد من از خانواده  طرد بشم  سرد بشم   دچار  خ  ا  بشم    استرس بهم داد  دلمو بارهااا  با حرفاش  که مثل    سنگ  بودن شکست    زد تو  ذوقم    تمام  رفتاراش  و کاراش  همش  امتحانی  برا من بود  اما من امروز  تصمیم  به بخشش   گرفتم   چرا کینشو تو قلبم  نگه دارم   و  دنبال انتقام باشم !؟ 

امروز فردیو  دیدم  که   با اینکه  همین بلاها  سرش  اومده بود  مثل من   زیاد از نزدیک ترین کسش  ضربه  خورده بود  حالا  این فرد میتونه یکی از اعضای خونواده بشه   اما  اون بخشیده بودد

در عین ناباوری  وقتی ازش پرسیدم چطور تونستی گفت اسون نبود 

بهشیده بود   و  به اون فرد که اعتیاد پیدا کرده  بود و معتاد شده بود و از خانواده جدا شده  بود    کلییی  کمک  کرده بود  که  برگرده   و ترک کنه  و موفق  هم  شده بود    

به نظرم  این یه موفقیت  بزرگه  )) 

چقد  ادم  میتونه قوی باشه  که کسیو  که سالها  بهش ظلم کرده  حالا  از سر نادانی   و اگاهیه  کم   یا از روی عمد  فرقی نمیکنه   ببخشه   و تازه  کمکش  کنههه  به زندگی  برگرده  

یه ادمایی  هستن  نطمئنم همتون تو زندگیتون  دارین  انچنان نزدیکن که نمیتونید  حذفشون  کنید    اما  انچنان  به شما ضربه زدن   که توان  ادامه  دادن  ندارید  و  باید ادامه بدید  و چاری ای جز ادامه  دادن  ندارید  این ادمارو ببخشید   این امتحانی برای شماس   و  کمکشون کنید  و  دستشونو بگیرید 

شاید سخت  باشه  تمام  کتکایی  که خوردی استرسهایی  که کشیدی گریه  هایی  که کردی   طرد  شدنت از جمع و خانواده  و تنهایی   و   اعتناد به نفست که تخریب  شد و نابود شد   و حتی نتونستی حقتو  بگیری   و   کتک خوردیو  سکوت کردی  کتن خوردن عزیزترین   کست   جلو چشمت  اونم  با  وجود باردار بودنش  و اینکه  تو نتونستی  هیچ کار کنی  و بجش  سقط شد و احساس بی ارزگی    و احساس  نفرت  و خشم  و بی عدالتی   و  ...   همه  این حسهارو  اگر تجربه  نمیکردی  چطور میخواستی  معتی ارامش  و بخشش  رو بفهمی؟؟   جطور میخواستی  معنی جمع و خانواده  رو بفهمی؟   چطور  میخواستی  معنی غیرت  و حما سه رو بفهمی؟     
چطور؟؟؟؟   وقتی که اونهارو  درک نکرده  بودی 

اول باید تاریکیو   دید بعد فهمید  روشنایی چیه! Kool
سروی شدم به دولت ازادگی که سر/ با کس  فرو نیاورد این طبع سرکشم 
 سپاس شده توسط
من امروز تصمیم  به بخشش  بدترین ادمای زندگیم  حتی اونایی  که بهم ظلم  کردن   گرفتم  

نمیدونم  چه خوبی کردم چیکار کردم  که خداوند اینجوری منو اگاه  کرد   و با یک انسان  بهم فهموند  از  تو  بدترام  هستن  که  بیشتر  و بیشتر از تو  حتی تو کشور خودشون نه تو غربت درد کشیدن  ولی بخشیدن   تو  چطور   خجالت  نمیکشی  که نمیخشی  و  من شرمنده   نمیخوام  بشم   و میبخشم  و  همه اون  صحنه های بد  و استرس  زا و پر  از تنش  رو  میخوام  به  تجربه  و پختگی   تبدیل کنم  

با بخشیدن تنها   تکه ای از وجود خودمون  ازاد میشه  اون قسمت از مغزمون  که گیر کرده  تو خاطرات  و هنش به تو یاداوری میکنه  انتقام  بگیر   تلافی  کن   تو باید تلاش  کنی  تا انتقام  بگیری تا قدرت بگیری   دنبال قدرت  بدووو 

اون قسمت ازاد  میشه  و ذهنتتون  بازز میشهه    
ذهن  من ارزشمتد تر از اونه   که بخوام  با خاطرات  بد پرش کنم
فقط میخوام  مثبت   باشه  انرژی مثبت  جذب کنه  مثل یه اهنربا

حانیه اون خاطراتو رها  کن  و به این فک کن   که  اون خاطرات ترو ساخت   کتک  خوردنت باعث  شد  باشگاه بری  و یادبکیری  از خودت دفاع  کنی  و  دیگ کتک نخوری  و شجاعت   ایستادن داشته باشی 

طرد شدنت   باعث  شد  با خدا   حرف بزنی  و باهاش  خلوت کنی 

نگاه های تحقیر امیزشون  باعث شد    تو یادبکیری   به نگاه ها و حرفای هر کسی اهمیت ندی  

خ ا   باعث شد   من تو اوج شهوت  یاد بگیرم  بگم نههه  یاد بگیرم 

همه  اتفاق ها و رخدا  های  بد زندگیمونو  که نگاه  کنیم  میبینیم  از همشون  یه چیزی یاد گرفتیم  
شکست  من  و تواوج  نبودن   باعث شد  من اعتماد به نفسم بیشتر شه و دنبال تایید  دیگران  نباشم   و برا گرفتن  تاییدشون  ندوم
 سپاس شده توسط
یه  صحنه هایی تو زندگی هممون هست  دیدی  طرف میگ قلبم تیر کشید یادش  افتادم 
این  صحنه ها واقعا دردناکه  واقعا  پر از   احساس بی ارزگی   و  اینکه یه تفر مثل روانیا بهت  حمله  میکنه   و   کتک  میزنه  و تو جاره ای جز خوردن نداری  

و  خودتو  عزیزترین کستو میزنه  و ظلم  میکنه  و تو مجبوری تحمل کنی  اون سالهای مزخرف اون سن ۱۴ سالگی   همششش  به تو اجازه داد  دختری قوی باشی  بزدل نباشی  و  یادبگیری  از خودت دفاع  کنی    و  حالا ۴ سال گذشته    و من هنوز  اون درد  تو قلبم  هست  و  فراموش  نکردم .....
هر باررر   یه جور نقشه میریزم   
که اینجور تلافی  میکنم  اینجور  گند میزنم  بهش   صبر کن  کنکورمو بدم  پدرشو درمیارم 
اما حالا   که نگاه  میکنم ارزش انتقام  نداره   ارزش  کتک زدن نداره    ارزش     طرد شدن  نداره   ارزش  هیجی نداره حتی اونقد برام  مهم  نیس که فکرمو مشغول کنه   

با   این کارا   باعث شده  بود از همه  مردا  متنفر بشم  و یه حس منفیییی  و  ستیزز   که با یکیشون نمیتونستم  حتی حرف بزنم  
و  یک دو سه  دعوا بودم   و فک میکردم  مرد  یعنی این  همشون اینجورین  

اشتباه  نکنین  محدودیتهای زندگیتون نذارین   اجازه ندین باعث شن همه ادما   بدن 

گاها  به یه مرد ظلم  میشه  و سکوت  میکنه  .

کیو میشناسی؟ 

امامم  حسین  (ع) 

ببهشیم   و رها باشیممم  و نذارین  دشمنی    روح ارزشمنده شمارو که خداوند بهتون هدیه کرده   فرا بگیره
 سپاس شده توسط
(1401 فروردين 3، 13:09)meshkat نوشته است: هر از چند گاهی میرم و  کامنت های مردم رو میخونم تو اینستاگرام اصلا حسِ غربتِ عجیبی میگیرَتَم..
چرا اینطوری شدن مردم ، خیلی ترسناکه  ؛ این همه توهین ، این همه قضاوت، این همه خود تحقییری..این همه بی تفاوتی...پر از دروغ...
دلم میگیره.. 
یه آدم هم عقیده هم ، آرزوست..
کاش بقیه جاها  شبیه کانون خودمون  بود..لااقل یکم شبیه فقط...
یادمه تونوجوونیم همیشه خوشحال بودم که تو عصر ظهور میخوام باشم و تلاش کنم ..ولی الانو که میبینم ،واقعا تصور نمیکردم ، سختیش اینطوری باشه...

میدونی بدتر از افرادی که خودشون رو به اشتراک میذارن کیا هستن؟
اونایی که قدر وقت خودشون نمیدونن و میرن فالوور اینا میسن

نمیدونم واقعا الان چه دردی از شما دوا میکنه بفهمی ناهار چی خوردم مثلا؟
هر چیزیو به اشتراک میذارن 

و مردم درگیر میشن و اینجاست که خودتحقیری ای که گفتی شکل میگیره
من به شخصه اینستا ندارم با مال بابام که میرم استاد های درسیمو چک کنم دیوونه میشم طی 5 دیقه ها فقط 
نه میرم تو اکسپلو نه هیچی

توصیه ام بهت اینه درگیر نکنی خودتو 
رو خوت فوکوس کن و رشد کن و خودت برا اقا سرباز تربیت کن
مطمئن باش بی تاثیر نخواهی بود 2uge4p4

Shamالهی مددSham
 سپاس شده توسط
(1401 فروردين 3، 13:09)meshkat نوشته است: هر از چند گاهی میرم و  کامنت های مردم رو میخونم تو اینستاگرام اصلا حسِ غربتِ عجیبی میگیرَتَم..
چرا اینطوری شدن مردم ، خیلی ترسناکه  ؛ این همه توهین ، این همه قضاوت، این همه خود تحقییری..این همه بی تفاوتی...پر از دروغ...
دلم میگیره.. 
یه آدم هم عقیده هم ، آرزوست..
کاش بقیه جاها  شبیه کانون خودمون  بود..لااقل یکم شبیه فقط...
یادمه تونوجوونیم همیشه خوشحال بودم که تو عصر ظهور میخوام باشم و تلاش کنم ..ولی الانو که میبینم ،واقعا تصور نمیکردم ، سختیش اینطوری باشه...

من نظرم و میکم 
توی کتاب ۳۵ قانون روحانی و یه کتاب دیگه میگفت 
اگه شما از یه عده بدتون بیاد و پیش همه از بدیاشون بگید 
دنیا خودش اون ادم هارو بیشتر سمت شما میاره 
چون فکر میکنه شما از اینها خوشتون میاد 
پس کاری ک کنید اینه که از ادمای هم عقیده و اینا که خوشتون میاد تعریف کنید تا دنیا سمت شما چنین ادمایی هارو جمع کنه
نقل قول: تربیت سرباز؟ راستش قبلِ  رسیدن به اون مرحله از زندگیم  ، به فکر اینم این روزا  خودمو درست کنم تو وهله ی اول...
گفتم که اول فوکوس کن رو خودت و خودت رشد کن بعد تربیت کن Confetti 49-2 302

Shamالهی مددSham
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: