امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

انقد وضع خرابه اوضاعم خرابه ک روم نمیشه به یکی بگم کمکم کن..
اللهم عجل لولیک الفرج  302

بر آن عهد که بستم هستم 27 /04 / 1401
عید غدیر خم ‌18 /12 /1443
حاله بدم رو به کی بگم؟ دیگه سرمو نمیتونم بالا بگیرم و بگم حالم بده...، به کی بگم؟ یه نقاب روی صورت ک داره برا همههه خوب نشون میده واقعا نمیدونم به کی بگم و چطور بگم یکی درکم کنه ، من انگار ک دارم راه درستی رو نمیرم از خودم در اومدم اون حالته خوبی ک داشتمو ندارم

(1401 مهر 5، 0:55)KingAmir نوشته است: حاله بدم رو به کی بگم؟ دیگه سرمو نمیتونم بالا بگیرم و بگم حالم بده...، به کی بگم؟ یه نقاب روی صورت ک داره برا همههه خوب نشون میده واقعا نمیدونم به کی بگم و چطور بگم یکی درکم کنه ، من انگار ک دارم راه درستی رو نمیرم از خودم در اومدم اون حالته خوبی ک داشتمو ندارم

ناامیدی خط قرمز مسیر پاکیه 
بقیه را ول کن خودت چقدر از مسیری که داخلش هستی راضی هستی فرض کن خودتی و خودت هیچکسی نیست که حتی نگاه کنه داری چیکار می‌کنی بازم همین مسیرو میرفتی ؟ 
هر موقع تونستی از بقیه دل بکنی و مسیری که داری میری به خاطر خودت و اهدافی که دوست داری بهشون برسی را بپذیری مطمن باش برنده اون میدون تویی
نقل قول: ناامیدی خط قرمز مسیر پاکیه 
بقیه را ول کن خودت چقدر از مسیری که داخلش هستی راضی هستی فرض کن خودتی و خودت هیچکسی نیست که حتی نگاه کنه داری چیکار می‌کنی بازم همین مسیرو میرفتی ؟ 
هر موقع تونستی از بقیه دل بکنی و مسیری که داری میری به خاطر خودت و اهدافی که دوست داری بهشون برسی را بپذیری مطمن باش برنده اون میدون تویی
خیلی وقته از خودم ناامید شدم، روزا داره سیاه تر میشه هی داره همه چی دارک تر و بدتر میشه خیلی بهم فشار اومده بود ک دیگه اومدم اینجا درد و دل کردم خیلی...

نمیتونم این اوضاع رو تحمل کنم

(1401 مهر 5، 12:07)KingAmir نوشته است:
نقل قول: ناامیدی خط قرمز مسیر پاکیه 
خیلی وقته از خودم ناامید شدم، روزا داره سیاه تر میشه هی داره همه چی دارک تر و بدتر میشه خیلی بهم فشار اومده بود ک دیگه اومدم اینجا درد و دل کردم خیلی...

نمیتونم این اوضاع رو تحمل کنم

داداش جان ازت یه خواهشی دارم اگه میخوای اوضاع درست بشه  اول اینکه دیگه تحت هیچ شرایطی از کلمات منفی را به کار نبر کلمات بار انرژی دارن و ناخودآگاه روی ضمیر ناخودآگاهت تاثیر میذارن 
سعی کن یه فعالیتی را شروع کنی مثلا موسیقی یا ورزش یا نقاشی یا هر کاری دوست داری کاری که ذهنت را درگیر خودش بکنه وقتی داری انجامش میدی (به غیر از کارهای واجبی که باید انجام بدی به غیر از درس و مدرسه یا دانشگاه ) 
باید به خودت زمان بدی تا زخم ها این اوضاعی که گفتی التیام پیدا کنن ولی همیشه یادت باشه بابت هرچیز کوچیکی که به دست میاری شکرگذاری کنی باور کن خیلی موثره توی روند درمان دنبال نقاط کور نگرد دنبال نقاط قوت بگرد تو باید برای اینکه به نقاط کور برسی توان و انرژی کافی داشته باشی تا بتونی نقاط کور را باز کنی
نقل قول: خیلی وقته از خودم ناامید شدم، روزا داره سیاه تر میشه هی داره همه چی دارک تر و بدتر میشه خیلی بهم فشار اومده بود ک دیگه اومدم اینجا درد و دل کردم خیلی...
من بااارها از خودن ناامید شدم، مثل همین چند روز پیش...ولی از خدا هررگز. قدرتش مافوق همه ی قدرت هاست. حتما راهو نشونمون میده 53258zu2qvp1d9v

گفتید اینقدر حالم بده که نمیدونم به کی بگم کمکم کن. به خدا بگید. وقتی خیییلی حالتون بده فقط حرف زدن با خدا بی پرده و راحت و دوستانه جواب میده
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

دیشب یهو از خواب بیدار شدم دلم خواست بزنم زیر گریه دلم یهو واسه پدرم و خواهرم که اصلا ندیدمشون تنگ شد  Hanghead اما حوصله اونو هم نداشتم بلند شدم و آماده شدم که دوباره بگیرم بخوابم سخت بود خیلی هم سخت بود با اون حال ولی بالاخره خوابم برد   42 زندگی همینه عین مسیر ترک موقعی که توی اوج وسوسه ای مدام پی این میگردی چطوری این لامصبو خفش کنی ولی فقط باید خفش کنی می‌دونی چی میگم ؟ خفه کردن هزارتا راه داره ها ولی ته همشون سرکوبه نفسه  53258zu2qvp1d9v وقتی مجبوری خودتو بزنی به خواب تا یادت بره چی شده یا وقتی مجبوری سرکوبش کنی تا از سرت بپره همش یه چیزه فقط رنگ و لعابش فرق می‌کنه 
حالم خیلی بده Khansariha (60)
شاید همه چیز درست شد ....
شاید فردا که بیدار شدم آفتاب جور دیگری تابید.
شاید انگیزه ها بیشتر و زندگی بهتر بود .
شاید اصلا نیاز به گناه نبود ، همه چیز عالی بود .
شاید همه چیز به طرز عجیبی کافی بود .
شاید تنها چیزی که جاش خالی بود ، چای دارچینی توی هوای سرد بود (: 
شاید باز هم زندگی اونطور که باید جاری بود....
پس به امید اون روز .... این فرد زنده خواهد موند.
!Let's Not LOsE Without fIGHting
 سپاس شده توسط
خدایا به ما رحم کن که پناهی جز خودت نداریم 49-2
آقا امیرالمؤمنین علیه السلام:

حکایت دنیا،حکایت سایه‌ی توست؛
اگر بایستی،می‌ایستد
و اگر دنبالش کنی؛
از تو دور میشود... 53258zu2qvp1d9v

غررالحکم_حدیث۹۸۱۸

میتونی تو تاریکی و نبودن خودت و حس کنی 
خودت و درک کنی 
تو اون چی نیستئ که هستئ 
تو همه خودتی
شگفت انگیز تر از تو و جالب تر از تو واقعا تو دنیا نیست
اگه احساس تنهایی داری؛
در قلبت رو باز کن 
این کارو که بکنی 
هرگز بهش دچار نمیشی
خودت رو.     بغل کن.... 
از 
تو 
جنگنده تر هم مگه هست؟

رفیق این همه سختی تحمل کردی:د) پاکی که آسون تره: )

تو چند وقتی که نبودم میشه رشد کرد 
حتی تو تنهایی
اما هر بار که میرم برگشت به اینجا برام خود خود معما ست ... 

راه پاک شدنتون فوق العاده س.  

مثل نوره 

لطفاً رو این پست اعتبار ندین
چیزی برا گفتن نمیمونه...
یعنی دقیقا نمیدونم چطور مثال بزنم 
مثلا این که دارم تو دنیای کمبود زندگی می کنم مغز و روان و زندگیم پر از کمبوده ولی در عین حال پر از فراوونی، حس این که توجهی بهت نمیشه اما در عین حال کلی توجه بهت میشه، دنیایی که توش پره پوچیه، تو داری تو کمبود ها زندگی می کنی اما فراوونیه لذت پوچ داره کالری نامحدود، پورن نامحدود، سرگرمی های نامحدود و ارزون،
یه حیوون آدم نما و متحرک که برای رسیدن به لذت زندگی می کنه... احترام به خودمو از دست دادم با رفتارم با اعتیاد ها، نه انگیزه ای نه انرژی نه همیاری نه کسی برای کمک خودم توپیده شدم کوبیده شدم و دارم میشم دارم له میشم... هرچی زور میزنم فکر می کنم شرمنده میشم، نمیشه که نمیشه... در عین همه ی اینا، موفقیت دارم، اطرافیان تو زندگی دارن منو هل میدن رو به جلو، خودم اندک تلاشی دارم شرایط های خوب جور میشن اما... مث همون مثال بالا که گفتم، حاله درونم خوب نیست عزت ندارم حسه بی ارزشی که منو گرفته رو دارم، احترام به خودمو سعی می کنم داشته باشم، شبا کلی فکر می کنم آخه چیشد که اینطوری شد چرا انقد از درون سخت شد اوضاع پیچیده شد من بهترین فرصت های خوب رو از خودم دریغ کردم و این دوران داره بد میگذره همه آدما دارن فاصله میگیرن ی نفر دیگه نمونده من نمیدونم چطوری انگیزه و انرژی ایجاد کنم، من میجنگم من ادامه میدم همین دیشب قدم برداشتم برا شروع ولی امشب شکست خوردم دیشب سخت بود ولی به تمام سختیش قدم برداشتم، امشب حالا از دیشب حالم بدتره نگران ترم من از بیرون عالیم روابطم خوبه تو اجتماع قرار دارم شرایط نمیگم عالی ولی حداقل نرماله، ولی حاله خودم خوب نی از این که درونم راضی نیس انرژی و انگیزه برا جنگیدن نیس یه نفر هم که قبلا بود دیگه همیارم نیست، خوشا اون روزا که با مرام هایی بودن الان میگم کاش قدرشون رو بیشتر میدونستم، من نمی‌دونم چطور بگم امروز نمازم خوندم دلم هم با خداست ولی درست نمیشه چرا، درد رو دلم پره امشب...

همون طور ک اگه من بخوام براساس نظریه فروید یا یونگ برا روانشناسی ایران کار انجام بدم برچسب غرب زده بودن روم میخوره 
همینطور اگ طرفدار پروپا قرص والیبال ایران باشم 
و از اون طرف  دو اتیشه طرفدار ایتالیا باشم
بازم این برچسب غرب زدگی روم میخوره:  )
درد یک پنجره را پنجره ها می فهمند…
معنی کور شدن را گره ها می فهمند
سخت بالا بروی ، ساده بیایـــــی پایین
قصه ی تلخ مرا سرسره ها می فهمند
یک نگاهت به من آموخت که در حرف زدن
چشم ها بیشتر از حنجره ها می فهمند

حتی وقتی غم عالم تو سینته،  مطمئن باش خدا قدر تحملت امتحانت میکنه پس اگه سخته به صبر والای خودت افتخار کن!
یه عمر لاف زدی ، حالا که وقت عمله هزینه کن
پای هرچی که فکر کردی درسته وایسا 
عمریه دم از بی‌وفایی نزدی که حالا بشه شرح حال و روز خودت !
با باور خودت برای خودت زندگی کن ، بجنگ ، کم نیار♡
 سپاس شده توسط
خدایا همون که خودت میدونی  : )
آقا امیرالمؤمنین علیه السلام:

حکایت دنیا،حکایت سایه‌ی توست؛
اگر بایستی،می‌ایستد
و اگر دنبالش کنی؛
از تو دور میشود... 53258zu2qvp1d9v

غررالحکم_حدیث۹۸۱۸

جالبه برام رفیقا یکی یکی دارن میرن... دیدار تا به قیامت ! جاشون تو قلبمه ولی این دیدار به قیامت گفتنا آخرین شب بودن و کلی خاطره مرور کردنا و حلالیت طلبیدن و التماس دعا گفتن و... هم شیرینه هم تلخه اما دوسشون دارم دیگه و حداقل با خاطره ی شیرین رفتن با خداحافظیه قشنگ با خنده و ناراحتی دوسشون دارم تا ابد تو قلبم می‌مونن
رفتن تا ابد رفتن تا قیامت... خدایا دیگه کی مونده که ازم بگیری؟ بگیرش منتظرم تموم شن و خودت بمونی

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان