امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

امروز خوبم..........................53258zu2qvp1d9v
دلمم نگرفته........................53258zu2qvp1d9v
خدایا..............دمه امتحاناست........هوای مارو داشته باش.....................انرژی لازمو بهم بده.................
ده روز تحمل کنم............دوباره همونم............همون سرجوخه سهیل ام آرزوست..................................
4fvfcja4fvfcja............این واسه این دو روز پاکیم بود....بین این همه شکلک فقط با این حال میکنم...............
امیر حسین جان............یکی دو روز بهش فک نکن خوب میشی................4fvfcja
[تصویر:  MuALi.png]
سلام303

آرمان جان که خداروشکر حالش خوبهcheshmak

امیرحسین جان نمیدونم چی دید ولی برو یه چیز دیگه نگاه کن تا فراموشت بشه

نمیدونم یه فیلم طنز تو این مواقع خیلی بدرد میخورهSmiley-face-thumb

کار درستی کردی که حذف کردی تا داداشت نبینهSmiley-face-thumb

پس زیاد بهش فکر نکن Khansariha (18)

یکم بخند داداش317

ممنون سهیل جان Muscular

آره زودی باید بشی همون سرجوخهvarzesh

ان شاء الله امتحاناتتم خوب میدیcheshmak

...................
یا علی
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

Khansariha (18) سلام بچه هــــا !!! چطوریــــــــــن؟ منو که یادتون نرفته نامردا 4chsmu1
البته قدیمی ترا منو یادشون . نمیا ، تنها ، باران ، تارک همتونو دوست دارم. خیلی گلین. دلم تنگ شده بود . ئـــــــه !!! تغییرات جدید میبینم 4chsmu1 . Editor چه باحال شده . Header سایت هم خیلی قشنگه .ای ول . خوشمان آمد Smiley-face-cool-2

یه شرح حالی از خودم بدم : خوشبختانه دیگه از اون حال و هوا خارج شدم.ورزش میکنم. فکرم درگیر درس و کار و از همه مهم تر پولـــه ! اونایی که منو یادشونه میدونن چقدر سختی کشیدم. چندین بار شروع کردم و شکست خوردم. بردترین شرایط روحی رو تحمل کردم. بعضی وقتا فکر میکردم دارم خواب میبینم. چاره ای نداشتم جز اینکه بجنگم و تحمل کنم. یعنی اون موقع انگیزه خودکشی هم داشتم اما الآن که فکر میکنم میبینم چقدر احمقانه فکر میکردم. اما الآن دیگه مسائل جنسی قضیه مهمی نیست واسم. به هر حال 2-3 سالی کشید تا به اینجا رسیدم. به جایی که اوضاع کاملاً تحت کنترلمه و بدون تنش و نگرانی دارم زندگیمو میکنم. الآن زندگی یه بوی دیگه میده. حس خوبی دارم. هرچند سخت بود! خیلی هم سخت بود اما به هرحال شد. ضمن اینکه همچنان در حال جنگم Smiley-face-cool-2

میخواستم طبق تجربه ای که کسب کردم یه نکته ای رو بگم. عمل خ.ا وقتی به شکل عادت در بیاد باعث میشه شما در شرایط بد روحی برای تسکین خود، اینکارو بکنید. خوب تا اینجاش رو که تا الآن هزار بار شنیدید و خوندید. اما متاسفانه مسئله مهم اینه که این کار در دراز مدت باعث میشه تا به یک انسان راحت طلب تمام عیار تبدیل بشید. کسی که دائماً خ.ا میکنه نمیتونه یه آدم پویا و فعال باشه. نمیتونه تلاش کنه. نمیتونه شرایط سخت رو تحمل کنه. نمیتونه برنامه ریزی داشته باشه. نمیتونه هدف مشخص داشته باشه. نمیتونه پیشرفت علمی داشته باشه. نمیتونه از زندگی لذت ببره. به قول دکتر معظمی، تجربه ثابت کرده افرادی که موفق ترند نیروی جنسی بیشتری نسبت به بقیه افراد دارند و در زمان نیاز ،سریعاً تخلیه اش نمیکنن . بلکه در جهت مواجه جنگنده با مشکلات ازش سود میبرند.

موفق باشید عزیزان

سلام
آقای سین خوش اومدی317 و چه عالی که خوش خبر اومدین.. 41317Smiley-face-thumb

ان شاء الله تا تهش میرین..
جنگ هم جز جدا نشدنی ماهاست.. باید همیشه آماده باشیم.. خوبه حس حیات میده..53258zu2qvp1d9v

در پناه خدا..
یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلام اقای سین و همه بچه ها.سین جان کاملا باهات موافقم.خود ارضایی حتی اگر به قول بعضی سایتهای مشاوره پزشکی هیچ ربطی به ریزش مو و ضعف چشم نداشته باشه(که باورش واسه من سخته:s1ولی مثل یه طوفان کشتی زندگیمونو دچار تلاطم میکنه.حداقلش اینکه ارادمونو سست میکنه.ما رو منزوی میکنه.پرخاشگر میشیم.ترسو میشیم.مداما احساس ندامت میکنیم.حس خوبی که میتونیم به خودمون داشته باشیم و باید داشته باشیمو خراب میکنه.در اینده توی زندگی زناشویی مشکل پیدا می کنیم.به قول سین جان پویاییو ازمون میگیره و مهمتر از همه مارو از خدا دور میکنه.بی انصاف گند میزنه به همه چیTears.خدایا خودت کمکمون کن.53

الا بذکرا... تطمین القلوب(یاد خدا ارامش بخش دلهاست)

الهی! دلامون دریایی فکرامون اسمونی و لحظه هامون سبز باشه(امین)53
ماموریت شما در زندگی بی مشکل زیستن نیست با انگیزه زیستن است.پس بگذار مشکلات هر چه می خواهند بکنند تو با انگیزه مسیر درست را برو[تصویر:  8.gif]///به هر چه بیندیشید وسعتش می دهید...پس به انچه دلخواه شماست بیاندیشید///ارامش ذهن بخاطر داشتن مشکلات کمتر نیست.ارامش ذهن ناشی از عیب جویی کمتر است/// معمولا بهترین نقطه برای یک اغاز دوباره: همان جایی است که اکنون ایستاده اید.قبل از انکه ادرس خود را عوض کنید. تفکر خود را تغییر دهید.وقتی شما تغییر می کنید موقعیتهای شما هم دستخوش تغییر می شوند و این یک قانون است

ماشالله سین جان قشنگ گفتی.....................وقتی میبینم یکی ترک کرده انگیز م قوی تر میشه........................Muscular
سلام[تصویر:  7.gif]

لاکی لوک جان اینچه حرفیه که میزنی؟؟!!!!!!!!!!!

همین که اینجایی و تصمیم به ترک گناه کردی یعنی اینکه بد نیستی[تصویر:  i.gif]

پس بخند داداش گلم[تصویر:  8.gif]

.................
یا کریم
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

(1390 آبان 10، 20:32)lukylouk نوشته است: خدایا من آدم بدی هستم؟
می گن آدم و باید از رفیقاش شناخت.....Khansariha (18)...........من آدم خوبی یم.... [تصویر:  biggrin.gif] ..........پس تو هم خوبی................
اره که بدی !!!
خیلییییییییییییییییییییییییی هم بدی4fvfcja!
هر چی باشی من از تو یکی بدترم cheshmakمطمعن باش از من عوضیتر نیستMuscular
اینقد سخت نگیر داداشی!!!
حالا موضوع چیه؟1276746pa51mbeg8j
535353
وونگ جان اینقد تلقین نکن.............یه وقت دیدی واقعا همون شدی یا...................
همیشه سعی کن برای توصیفه خصلت های بدت از افعاله معکوس استفاده کنی(شبهای برره رو که دیدی).................
مثلا اگه دروغگو یی بگو:من چقده راستگو ام................یا چیزای دیگه......................
اخه چرا دوست دارین منو ضایع کنین؟TearsTears
من تلقین میکنم؟1276746pa51mbeg8j
تازه ستارت طلایی شده .....حالتو نمیگیرم .4fvfcja...بزار یکم بگذره:smiley-yell::smiley-yell:
راستی دلم پره ...........خیلی پرههههههههههههههههههههههههههههههههههههTears
دوست دارم برف بیاد.......چیه مگه حتما باید چیز دیگه باشه:smiley-yell:
خیلی برررررررررررررررررف بیادMuscular
من عاشق برفم ........البته الان که مشهد 3 4 روزه بارون میاد ولی.....
اگه برف بیاد تا 6 ماه تضمینی ترک میکنم:s:
دعا کنین برف بیاد ..شماها دلتون کثیفتر از منه4fvfcja4fvfcja

مخصوصا تو سهیل جان ....چند روزه پشت سر هم خودار...میکنی......تو حتما دعا کم 4fvfcjaتو یکی حتما دعات مستجاب میشه4fvfcja
Smiley-talk038
Smiley-talk038
باز تلقین کردی؟.....4fvfcja..........کی خواست ضایع ت کنه؟................4fvfcja...............واسه چی دلت پره؟.........4fvfcja........تلقین نکن............4fvfcja.........خودت تلقین میکنی به ما هم داری سرایت میدی............کی گفت دلمون کثیف تر از تو ه.............4fvfcja..............
موافقم...........برف بباره منم شیش ماه ترک میکنم......حالا هر جا می خواد باشه............چقده مشهدی داریم ما.......................البته امام رضا اونجا استاده دعای بارونه..............برف و نمیدونم........4fvfcja............
با ستاره ی من شوخی نکن....همون نیمچه ستاره تو میگیرم می تر کو نما..........4fvfcja............حالا بعده بوق و اندی ستاره ما توش پر شد.................4fvfcja.....
ولی باشه دعا میکنم برف بیاد تو شیش ماه ترک کنی......................
سلام برام خیلی جالبه از دردودلهای صادقانه بچه ها که تو همشون یه چیز مشترک وجود داره وداره داد میزنه واون اعتیاد به خ.ا واثراتشه منم بخوام بگم یهکتاب میشه راستش به خیلی از شما ها حسودیم میشه کاش هنوز توشرایط شما ها بودم حتی از اون دوستی که از اولین بارش نوشته تا اونی که خیلی بلاها سرش اومده برید خدارو شکرکنید هممون باید شکرش کنیم که باز دستمونو گرفته منم 7-8ساله که به خ.ا اعتیاد پیداکردم برا ترکش خیلی کارا کردمتمام این نکات و دستورالعملارو هم بلم همشونم جواب میدن ولیچیزی که با عث شکست من تو ترکام میشد عدم صداقت با خودم ونداشتن تمایل بود ولی باورکنید تمایل به ترک دشتمو دارم ولی چیزی که باعث مشد تو ترک شکست بخورم وسوسه های شدیدی بود که سراغم میومد راهکارهای زیادی گرفتم ولی چه فایده دیگه ولی امروز بعد گذشت 4سال که دوباره میبینم این سایت باز راه اندازی شد دوباره عضممو جذب کردم واومدم تا ترک کنم ودست کمک به سوی خدا و شما دراز کنم وبگم کمکم کنید تا به زندگی برگردم همتونو از روی نیاز دوستون دارم .بی کس
ای آزادی، تو را دوست دارم، به تو نیازمندم، به تو عشق می‌ورزم، بی تو زندگی دشوار است، بی تو من هم نیستم، هستم، اما من نیستم، یک موجودی خواهم بود تو خالی، پوک، سرگردان، بی امید، سرد، تلخ، بیزار، بد بین، کینه دار، عقده دار، بی‌تاب، بی‌روح، بی‌دل، بی‌روشنی، بی‌شیرینی، بی‌انتظار، بیهوده، منی بی تو، یعنی هیچ!

ای آزادی، به مهر تو پرورده‌ام، ای آزادی، قامت بلند و آزاد تو، مناره زیبای معبد من است، ای آزادی، کبوتران معصوم و رنگین تو، دوستان همراز وآشنای من‌اند، کبوتران صلح و آشتی‌اند، پیک‌های همه مژده‌ها و همه پیام‌های نوید و امید و نوازش من‌اند.

ای آزادی، کاش با تو زندگی میکردم، با تو جان می‌دادم، کاش در تو می‌دیدم، در تو دم می‌زدم، در تو می‌خفتم، بیدار می‌شدم، می‌نوشتم، می‌گفتم، حس میکردم، بودم .

ای آزادی، مرغک پر شکسته زیبای من، کاش میتوانستم تو را از چنگ پاسداران وحشت، سازندگان شب و تاریکی و سرما، سازندگان دیوارها و مرزها و زندان‌ها و قلعه‌ها رهایت کنم، کاش قفست را می‌شکستم و در هوای پاک بی‌ابر و بی‌غبار بامدادی پروازت می‌دادم.

(دکتر شریعتی)

ای آزادی من از بند ، از زندان بیزارم . . .[/color][/size]

ای آزادی من در نفسم زندانی ام و ذره ذره در خود می میریم . . .

ای آزادی تو را می خواهم، تو را فریاد می کنم ، رهایی را فریاد می کنم ، پرواز را فریاد می کنم. . .

آزادی آزادی آزادی آزادی آزادی . . .
[تصویر:  3603a504c71.png]

نوبهارم کن، نوبهارم
317ســــلام 303303303چه خوب که چند روزه پستی اینجا زده نشدهههههه..
خدا کنه دلای همتون هیچ موقع دردی به سراغش نیاد...Smiley-face-thumbSmiley-face-thumb
cheshmak53535353535353Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان