امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

درسیجات (سرپرست: محسنین)

(1399 مرداد 6، 21:22)Alfredo نوشته است:
(1399 مرداد 6، 16:59)Alfredo نوشته است: سلام 

میگم نمرات نهایی رو واسه کنکور خودمون باید وارد کنیم ؟ 

چه زمانی ؟

.....

آرمین فکر کنم الان موقع اش باشه ، آب هویجا رو بیارم ....  22

ها؟؟؟  106

Smiley-face-whistle-1 Smiley-face-whistle-1
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
 سپاس شده توسط
نقل قول: بچه های کنکوری لطفا جواب بدین ...

نمیدونم چه جوریه اهورا ولی بابام گفت عصر میپرسم بهت میگم بهم که گفت منم به تو میگم 4chsmu1

نقل قول: سعی کنین استرس که اومد بهش بگید صبر بده من الان کار دارم امون بده کارامو انجام بدم بعدبرای من جواب داده

مامانمم همینو میگه همیشه ولی یا من بلد نیستم یه استرس های من حرف حالیشون نمیشه 4chsmu1 
ساناز خانوم حرف هاتون در مورد دانشگاه خیلی خوب بودن ولی اگه بخوام صادق باشم من برام مهم نیست کجا درس بخونم همون طور که خودتون گفتید ما هیچوقت از دکتر نمیپرسیم کجا مدرک گرفتی برای همین هیچوقت دانشگاه خاصی مورد نظرم نبوده فقط رشته من از بچگی درسخون بودم و از همون کلاس دهم که بودم همه میگفتن دکتر آینده و ایشالا شیرینی پزشکیت رو بخوریم و به ما وقت بده و... با خودم میگم اگه قبول نشم کی میخواد دهن اینا رو ببنده  Hanghead 
بعدشم درآمدش درسته پزشکی سخته ولی 4، 5 برابر یه پرستار (که اونم جزء درآمد های خوب طبقه بندی میشه) درآمد داری و خب با اونقدر پول خودت و خونواده میتونید واقعا زندگی کنید  نه این که فقط زنده باشید و روزگار بگذرونید و هم دست چند نفر رو بگیرید  
غیر از اون پزشکی خیلی جای پیشرفت داره ولی مثلا دندانپزشکی که درآمدش از پزشکی هم بهتره جای پیشرفت نداره خیلی خوبه که بتونی علم خلق کنی یا مبتکر و مبدأ یه روش جدید یا مخترع یه وسیله جدید باشی 
اینارو توی رؤیا داشتم ولی حیف که خیلی دور به نظر میرسن  Shy
[تصویر:  uVwrXF.png]
 سپاس شده توسط
نقل قول: مامانمم همینو میگه همیشه ولی یا من بلد نیستم یه استرس های من حرف حالیشون نمیشه [تصویر:  4chsmu1.gif]

یادش بدین سکوت کنه
هر چی گفت شما محکم تر جلوش وایسید 49-2

نقل قول: فقط رشته من از بچگی درسخون بودم و از همون کلاس دهم که بودم همه میگفتن دکتر آینده و ایشالا شیرینی پزشکیت رو بخوریم و به ما وقت بده و... با خودم میگم اگه قبول نشم کی میخواد دهن اینا رو ببنده  [تصویر:  hanghead.gif] 

این دقیقا از استرس هایی که همه قبل کنکور دارن
منم برای ارشد که میخواستم تغییر رشته بدم
همش قیافه آدمایی که با تمسخر نگاهم میکردن و میگفتن نمیتونی تو سرم بود
همش میگفتم راست میگفتن
حتی تا همین چند وقت پیش هم که ترس پاس شدن درس ها را داشتم این استرس بود

نقل قول: (نقل قول : اهورا )

ولی حقیقت اینه که این آدما واقعا دارن زندگیشون را میکنن
اصلا به شما فکر نمیکنن
هر کی دغدغه خودش را داره

شما همه تلاشتون را کردین 49-2
انشالله قبول میشید Khansariha (69)

به آمار و ارقام مشاورین و سایت های مختلف هیچ اعتباری نیست
یادمه کارشناسی کنکور که دادم
هر سایتی میرفتم یا هر مشاوری رفتم
بهم میگفت روزانه هیچی قبول نمیشی khodahafez
میگفت شاید شاید پیام نور و غیر انتفایی اونم تو روستاهای خیلی کوچیک قبول بشی
واقعا میگفتا
منم نابود شدم رفت
ولی سازمان سنجش که بعد کنکور خودش یه سامانه داشت گفت یه سری از رشته های دانشکده کشاورزی دانشگاه شیراز را میارم
و آوردم
حرفم اینه
این برنامه هایی که تو نت هست و براتون حساب میکند کجا قبول میشید
با توجه به داده ها و اطلاعات بچه های خودشون میگه
مثلا قلم چی فقط بر اساس داده های بچه های خودش میاد میگه که شما کجا قبول میشید
ولی سازمان سنجش چون کارنامه همه را داره
خیلی بهتر میتونه بهتون بگه

نقل قول: بعدشم درآمدش درسته پزشکی سخته ولی 4، 5 برابر یه پرستار (که اونم جزء درآمد های خوب طبقه بندی میشه) درآمد داری و خب با اونقدر پول خودت و خونواده میتونید واقعا زندگی کنید  نه این که فقط زنده باشید و روزگار بگذرونید و هم دست چند نفر رو بگیرید  
چیزی که من با چشمای خودم دیدم
روزی دست خداست 
دکتر بدبخت و بیچارشم هست
Hanghead

نقل قول: غیر از اون پزشکی خیلی جای پیشرفت داره ولی مثلا دندانپزشکی که درآمدش از پزشکی هم بهتره جای پیشرفت نداره خیلی خوبه که بتونی علم خلق کنی یا مبتکر و مبدأ یه روش جدید یا مخترع یه وسیله جدید باشی 

این ابتکار 
به رشته ربطی نداره
تو همه رشته ها هست
به شما و استادی که میاد و دیدگاهتون را تغییر میده ربط داره
باور کنید

شما همه تلاشتون را کنید
تا آخرش بگبد دیگه من همین بودم
رضایت این مدلی خیلی خوبه

نقل قول: اینارو توی رؤیا داشتم ولی حیف که خیلی دور به نظر میرسن  [تصویر:  shy.gif]
 شما چه زود قضاوت میکنید
هیچ چیز هنوز معلوم نیست

یادتون نره هر کسی یه استعدادی داره
فقط باید اون استعدادش را پیدا کند 49-2
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
نقل قول:
بچه های کنکوری لطفا جواب بدین ...

میشه ما هم جواب بدیم 4chsmu1
خیلی فکر کردم
فکر کنم فقط معدلتون را میزنید 
نه نمره تک تک درس ها
اونم بعد کنکور میشه
البته فکر کنم
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
ممنونم خیلی زیاد 302

همه حرف های خوبتون یه طرف این قسمتش یه طرف دیگه 
نقل قول: شما همه تلاشتون را کنید
رضایت این مدلی خیلی خوبه

خداکنه بهش برسم 63

این اسپم محسوب میشه ولی پروفایلتون بستس این جا میپرسم اون ایموجی که گذاشتید صفحه قبلی که منفجر میشد من مجموعه ی کاملش رو دانلود کردم میخوام بزارم این جوری میشه 

[تصویر:  owww_screenshot_20200805-155046.png]

چه کارش کنم حالا؟
 سپاس شده توسط
خواهش میکنم 302
انشالله موفق باشید 49-2 49-2

4chsmu1
راستش من نوشتم شکلک انجمن
یه سایتش این بود
اینجا
بعد دیگه همونجا کپی کردم هر شکلک و پیست کردم
ولی بعضیاش کپی نمیشن باید سیو کنید آپلود کنید
Hanghead

سپاس شده توسط
(1399 مرداد 15، 14:53)karma نوشته است: ممنونم خیلی زیاد 302

همه حرف های خوبتون یه طرف این قسمتش یه طرف دیگه 
نقل قول: شما همه تلاشتون را کنید
رضایت این مدلی خیلی خوبه

خداکنه بهش برسم 63

این اسپم محسوب میشه ولی پروفایلتون بستس این جا میپرسم اون ایموجی که گذاشتید صفحه قبلی که منفجر میشد من مجموعه ی کاملش رو دانلود کردم میخوام بزارم این جوری میشه 

[تصویر:  owww_screenshot_20200805-155046.png]

چه کارش کنم حالا؟

Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13)

سپاس شده توسط
چیه چرا میخندی؟ 106

4chsmu1
 سپاس شده توسط
سلام دوستان 
از امروز می خوام تو این تاپیک اعلام وضعیت درسی کنم 
فقط یه مشکل کوچولو دارم این اعلام وضعیت تو گروه های ترک خیلی خوبه ولی اینجا بنظرم غیرمتعارفه چون من خودم مثلا یه روزی به کوب درس میخونم روز دیگش اصلا نمی خونم اون میزنه هرچی که قبلا خودنم رو هم خراب میکنه و روز هام صفر میشه 
ولی بنظرم از یه جهت هم خوبه آدم مجبور میشه هر لحظه به فکر درسش و اعلام وضعیت باشه 
درکل من علاقه چندانی به رعایت قوانین ندارم  Lol 
یه سوال هم داشتم از خدمت کنکوریای عزیز شما با این وضع کرونا وو هر بار کنکور رو یه ماه میندازن عقب تر افت ندارید تو ساعات مطالعه ؟؟ یا فقط من اینجوری شدم 
خیلی از دوستام میگن اصلا درس نمی خونیم ولی دارن عین چی میخونن
 سپاس شده توسط
یه سوال دیگه کسی هس که هنگام مطالعه دائما هواسش پرت میشده و می رفت تو فکر و الان درستش کرده ؟؟ من خیلی اینجوریم و اینم باعث میشه اطلاع دقیقی از وقت مطالعه واقعیم نداشته باشم
 سپاس شده توسط
(1399 مرداد 21، 19:52)mohsen.s نوشته است: سلام دوستان 
فقط یه مشکل کوچولو دارم این اعلام وضعیت تو گروه های ترک خیلی خوبه ولی اینجا بنظرم غیرمتعارفه چون من خودم مثلا یه روزی به کوب درس میخونم روز دیگش اصلا نمی خونم اون میزنه هرچی که قبلا خودنم رو هم خراب میکنه و روز هام صفر میشه 
ولی بنظرم از یه جهت هم خوبه آدم مجبور میشه هر لحظه به فکر درسش و اعلام وضعیت باشه 
یه سوال هم داشتم از خدمت کنکوریای عزیز شما با این وضع کرونا وو هر بار کنکور رو یه ماه میندازن عقب تر افت ندارید تو ساعات مطالعه ؟؟ یا فقط من اینجوری شدم 

من که نمودار خوندنم سینوسیه  4chsmu1 

یه روز دیدی ۱۴ ۱۵ ساعت ، یه روز هم به زور نیم ساعت ...

اتفاقا من اوج خوندنم بعد از تعویق بود  53258zu2qvp1d9v

سپاس شده توسط
(1399 مرداد 21، 20:03)Alfredo نوشته است:

خدارو شکر واسه شما خوب بوده . ما که مدرسه و آزمون تعطیل شده اللخصوص اینکه دیگه قلمچی آزمون حضوری نداره دیگه از وضع همدیگه خبر نداریم من اصلا نمی تونم به اون کیفیت که قبلا می خوندم برسم
 سپاس شده توسط
(1399 مرداد 21، 20:38)mohsen.s نوشته است:
(1399 مرداد 21، 20:03)Alfredo نوشته است:

خدارو شکر واسه شما خوب بوده . ما که مدرسه و آزمون تعطیل شده اللخصوص اینکه دیگه قلمچی آزمون حضوری نداره دیگه از وضع همدیگه خبر نداریم من اصلا نمی تونم به اون کیفیت که قبلا می خوندم برسم

شروع کنیم با هم ؟؟

سپاس شده توسط
سلام  رفقا 303
 منم از فردا استارت تلاشم رو میزنم و اینجا اعلام وضعیت میکنم.
خیلی وقته که از کنکور کارشناسی من گذشته، منتها چن تا آزمون و مصاحبه شغلی درپیش دارم یعنی هدف مطالعه ام ارتقا شغلی و تخصصی هست.
امیدکه پیشرفت کنیم و به هدفمون برسیم  302
 سپاس شده توسط
(1399 مرداد 21، 21:28)Alfredo نوشته است: شروع کنیم با هم ؟؟
باشه داداش شروع کنیم 
فقط یه نکته فک کنم از صحبت هام اشتباه متوجه شدید من امسال کنکور ندارم سال بعد کنکور میدم 
خب داداش روزی چند ساعت ؟؟
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان