امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

درسیجات (سرپرست: محسنین)

(1399 شهريور 1، 11:29)یاقوت نوشته است:
(1399 مرداد 31، 22:55)Aurora نوشته است: اتریسا  الان   تحلیلش   چه  فایده ای داره   فقط   اعصاب   خورد  میکنه.........
من  سیزده تا  ادبیات  زدم.....    کلا  عمومی هام  بین یازده تا سیزده بود و این برای  منیکه  قرار بود دینی و زبان صد بزنم فاجعه است...........
من  شیمیمو خراب کرد حساااااابی.....  و فزکمو همگنان Hanghead

من شب حتما تحلیل میکنم،اگر کسی بود بیاد .سوال هارم میفرستم تا شب تو تاپیک.
زبانم عمومیدهاش سخت بود مخصوصا ادبیاتش تاریخش خیلی سخت بود.
اهو تو شیمی ی سوال بود نصفش مجموع ضرای استو بود جواب ۶ و ۸زده بود جواب قسمت اول ۶ بود بعد حلیات داشت فکز کنم در مورد سدیم آزدی بود اون جوابش چند میشد؟یادته؟اون و نصفش و نتونستم حل کنم .لحظه ی آخر شانسی زدم.
من دیگه واقعا از کنکور و درس بریدم.امروز کتاب هام و جمع میکنم بندازم ی جایی ک نبینم.هستم خیلی.

من دیشب درصدامو حساب کردم خیلی عصاب خورد کن بود ولی دیگه آدم خیالش راحت میشه . انشالله نتیجه تحلیل شما خوب باشه  53 53
شما نظام قدیمید ؟
 سپاس شده توسط
من  شانسی  چیزیو   نزدم   مثلا  همین   سوال  شیمیه  که  میگی   رو   من  اون  بسمت  سدیم  ازادیشو  نتونستم   بدست   بیارم   پس  نزدمش   ...   یه نمودار سرعت  بود   لحظه   ی  اخر    به   جوابش   شک    کردم   پاکش   کردم....
زبان  منکه  به  ریدینگاش  نرسیدم   .وقت  استراتژی  بازگشتم   بود........
اتریسی     منم  کتابامو  جمع  کردم  همه  رو   میخوام  ردشون کنم  بره....
کلا  اسون ترین درس  ریاضی    بود تو تخصصیا Hanghead Hanghead Hanghead..........
انشاالله  خدا به هممون  رحم   کنه  Hanghead
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
 سپاس شده توسط
Khansariha (13)
یعنی قشنگ از اون بچه درس خوان هایی هستین که بعد امتحان آدم دوست نداره باهاشون چشم تو چشم بشه Khansariha (13)
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 1، 14:11)Aurora نوشته است: من  شانسی  چیزیو   نزدم   مثلا  همین   سوال  شیمیه  که  میگی   رو   من  اون  بسمت  سدیم  ازادیشو  نتونستم   بدست   بیارم   پس  نزدمش   ...   یه نمودار سرعت  بود   لحظه   ی  اخر    به   جوابش   شک    کردم   پاکش   کردم....
زبان  منکه  به  ریدینگاش  نرسیدم   .وقت  استراتژی  بازگشتم   بود........
اتریسی     منم  کتابامو  جمع  کردم  همه  رو   میخوام  ردشون کنم  بره....
کلا  اسون ترین درس  ریاضی    بود تو تخصصیا Hanghead Hanghead Hanghead..........
انشاالله  خدا به هممون  رحم   کنه  Hanghead

سرعته آسون نبود؟احساس میکنم غلط زدم اونم
۲/۰۴ زدم نمیدونم اون سوال بود یا نه .ی چیزی جوابش دو بود.ببین اون ساختار لوویس چی زدی؟کلرات بود ها .گروه ۱۵ و ۱۶ هم داشت.

------دخترپاک زرنگ چیه،گند زدیم داریم درموردش بحث میکنیم
 سپاس شده توسط
نقل قول: یعنی قشنگ از اون بچه درس خوان هایی هستین که بعد امتحان آدم دوست نداره باهاشون چشم تو چشم بشه

Khansariha (13) Khansariha (13)
[تصویر:  uVwrXF.png]
 سپاس شده توسط
من که خیلی وقته تو فاز تحلیل نیستم ، میزارم همون یهو سوپرایز شم Gigglesmile
 سپاس شده توسط
منم همین طور 
منم عاشق سورپرایزم 4
[تصویر:  uVwrXF.png]
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 1، 14:01)*s* نوشته است:
(1399 مرداد 31، 22:55)Aurora نوشته است: اتریسا  الان   تحلیلش   چه  فایده ای داره   فقط   اعصاب   خورد  میکنه.........
من  سیزده تا  ادبیات  زدم.....    کلا  عمومی هام  بین یازده تا سیزده بود و این برای  منیکه  قرار بود دینی و زبان صد بزنم فاجعه است...........

اهو تو شیمی ی سوال بود نصفش مجموع ضرای استو بود جواب ۶ و ۸زده بود جواب قسمت اول ۶ بود بعد حلیات داشت فکز کنم در مورد سدیم آزدی بود اون جوابش چند میشد؟یادته؟اون و نصفش و نتونستم حل کنم .لحظه ی آخر شانسی زدم.
من دیگه واقعا از کنکور و درس بریدم.امروز کتاب هام و جمع میکنم بندازم ی جایی ک نبینم.هستم خیلی.

من دیشب درصدامو حساب کردم خیلی عصاب خورد کن بود ولی دیگه آدم خیالش راحت میشه . انشالله نتیجه تحلیل شما خوب باشه  53 53
شما نظام قدیمید ؟

این و الان دیدم .
سلام اس جان،بله .و شما؟؟؟؟ 65
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 1، 15:04)یاقوت نوشته است:

شما نظام قدیمید ؟

این و الان دیدم .

من نظام جدیدم  4chsmu1
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 1، 16:16)*s* نوشته است:
(1399 شهريور 1، 15:04)یاقوت نوشته است:

شما نظام قدیمید ؟

این و الان دیدم .

من نظام جدیدم  4chsmu1

پ میری تو گروه کارما،اهورا اینا.
4chsmu1 
ای نظام جدیدی Khansariha (56)
درسیجاتی های عزیز  Khansariha (56)
من تحلیل کردم سوالات و و ای کاش بیشتر دقت میکردم.تو خونه ک سوالات و میخوندم بیشترشو بلد بودم .متاسفانه ب حدی خراب کردم ک هیچ امیدی ب کنکور ندارم و نامه ی این کنکورو برای خودم میبندم.
فردا کتاب هام و جمع میکنم بدم برن.
ی ماه و هیچ فکری نمیکنم بعد از ی ماه ی کاری میکنم دیگه 53258zu2qvp1d9v
کسی تحلیل کرد سوالات و؟ درصد ها چطور بودن؟
و اینکه کسی قراره پشت کنکور بمونه؟ 
اگر کسی میخواد پشت کنکور بمونه و رشته ی تاپ قبول بشه از الان باید ی طرحی داشته باشه Hanghead
انشالله ک همه موفق میشن 49-2
تا  اومدن  رتبه  هاااااااا   سکوت  پیشه کن.....
انشاالله  درست میشه 53258zu2qvp1d9v
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 3، 1:23)Aurora نوشته است: تا  اومدن  رتبه  هاااااااا   سکوت  پیشه کن.....
انشاالله  درست میشه 53258zu2qvp1d9v

درصدهام خوب نیستن،استرس تو جونمه.همش میگم ب بقیه چ جواب میدم.
خسته شدم.
سکوت کردم Hanghead
با انشالله ماشالله ولی نمیشه Hanghead
عزیز دل من..
نمیدونم چه رشته ای میخوای
اما انشاالله که بهش برسی..................
ولی یکم دیدت به قضیه رو  گسترده تر کن..... رشته های پیراپزشکی هم خیلی خوبه... حتی بعضیهاش بهتر از سه تا رشته ی تاپه تجربی( دندون . پزشکی  و  دارو )
چجوری هست پیراپزشکی ؟؟

یکم توضیح میدین ؟
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان