امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

درسیجات (سرپرست: محسنین)

(1394 آذر 3، 1:51)عطر رهایی نوشته است: سلااام
من امروز 3 ساعت تونستم مطالعه کنم!
نسبت به روزای قبل بیشتر بود ولی با وضعیت اورژانسی این ترم، باید خــــــــــــــــیلی بیشتر بخونم ...
ان شااله برای فردا روی 4 ساعت برنامه ریزی میکنم   :47b20s0:

موفق باشین 53
سلااااام
خیلی خوبه که پیشرفت داشتی1
انشاءالله یه جوری خوبی میخونی وضعیت اورژانسی میشه برات وضعیت سفید Khansariha (40)
[/list]
(1394 آذر 3، 23:48)Queen نوشته است: سلااااااام
کویین 2ساعت و 15 دقیقه درس خوندهههه 49-2 49-2
4chsmu1
کوییییین چه کار خوبی کرده 128fs318181
خانوم خانوما فردا برسونی به سه ساعت ، یعنی گل کاشتی 4
من هرگز نمی گویم در هیچ لحظه‌ای از این سفر دشوار، گرفتار ناامیدی نباید شد. من می‌گویم: به امید بازگردیم، قبل از اینکه ناامیدی، نابودمان کند...

"نادر ابراهیمی"

وَ لا تَقرَعنی قارِعَةً  یَذهَبُ لَها بَهائی...

و مرا چندان به  سختی دچار مکن که
بزرگی و سرزندگی ام  را از میان ببرد.

"صحیفه سجادیه"
 سپاس شده توسط
سلااااام
امروز ۳ آذر ۹۴..
√ ۲/۵ مطالعه فیزیک ، دینامیک + تست
√۳ ساعت مطالعه هندسه تحلیلی + تست
√۲ ساعت مطالعه ی شیمی پیش + تست
√۱/۵ مطالعه گسسته
√ نیم ساعت تست ریدینگ و کلوز تست
کلا : ۹/۵
باید ۱۱ ساعت میشد. که نشد 45
یه چیزی رو کشف کردم :25r30wi: تو هندسه دیرگیریه مضمن دارم 18
یه مشکل بزرگ من اینه ، هیچ وقت نتونستم تعادل بین عمومیا و اختصاصیا برقرار کنم22 به نظرتون چیکار کنم خودم و متقاعد کنم بشینم عمومی بخونم؟! اصلا حوصلم نمیکشه بخونم 106
من هرگز نمی گویم در هیچ لحظه‌ای از این سفر دشوار، گرفتار ناامیدی نباید شد. من می‌گویم: به امید بازگردیم، قبل از اینکه ناامیدی، نابودمان کند...

"نادر ابراهیمی"

"صحیفه سجادیه"
 سپاس شده توسط
"تو فرمانده ی لحظه های زندگی ات هستی ..باید از تک تک لحظه ها برای رسیدن به هدفت استفاده کنی "
ســــــــــــلام به شاگرد زرنگای باحال  6

همگی خوبین؟؟ انشاءالله که عااالی باشین  317
یه مسابقه داریم..مسابقه ای که ما بچه زرنگا دور هم جمع میشیم ودرس میخونیم و با هم رقابت میکنیم .. 49-2

برای این که بهتر و باکیفیت تر و با آرامش بیشتر بتونیم درس بخونیم...و سعی میکنم  یه سری چیزا رو بگم و همگی با هم به امید خدا استارت و بزنیم 2uge4p4
√ شاگرد زرنگ چند تا دسته بچه درس خون داره :
۱. دوستان دبیرستانی ۲ . پیش دانشگاهیا و کنکوری و پشت کنکوری دوره ی کارشناسی . ۳. عزیزان ارشد .۴. عزیزانی که پایان نامه و پروژه دارن . ۵ . دوستان عزیز دکترا .۶. دوستان درس خون دانشجو . ۷ . و شب امتحانیای عزیـــز

اکثر بچه های کانون شامل یکی از موارد بالا

میشن ، پس این تاپیک انقدر باید شلوغ و با انرژی باشه نگووو..ولی واقعیتی که هست و این همه شلوغی رو نمیبینم1

ولی از این به بعد قضیه فرق میکنه..شما دوست عزیز1 دست دوستت و خیلی مهربون میگیری و میاریش اینجا1 وبا هم شروع میکنیم به درس خوندن و انرژی دادن..و یه پوئن مثبت هم میره به  حسابت1 4chsmu1
√هدفمون از این که اینجاییم چیه؟! 39
بهت میگم من1
اینجا کمکت میکنه با نظم تر شی..با انرژی تر شی..حس رقابت تو وجودت شکل بگیره..خودت میزان پیشرفت و پست رفتت و ببینی..به عیبات و مشکلاتت پی ببری و سعی کنی درستشون کنی...و از همه مهم تر از تجربیات بچه ها استفاده کنی و...
پس جایی که میتونه برات سود داشته باشه رو دو دستی بچسب!
√ خب ..بریم سر بحث شیرین ساعت مطالعه ی مفید. Khansariha (56)
اول این که یک روز ۲۴ ساعته1
شما ۷ ساعت تخت بخواب
۱۲ ساعت برای خود خودت..میتونه این دوازده ساعت شامل کار باشه..تفریح باشه‌‌..عبادت باشه و ..
ولی باقی روزت یعنی «حداقل» ۵ ساعت تو برنامت ، باید مطالعه درسی داشته باشی..قبل هر چیزی اول باید خودت و باور داشته باشی و هدف گذاری کنی ، بعدش لازم به یه برنامه ی قابل اجرا داری که خودت برای خودت تنظیمش میکنی :
اول : یه قلم و کاغذ بردار ..لیست دروس یا درست و بنویس.
دوم: قدم بعدی منابع ، کتابای مختلف ، و مواردی که نیاز داری و بنویس
سوم : با توجه به اهمیت و تسلط یا عدم تسط بیا اونا رو اولویت بندی کن ( اگه درست فقط پایان نامه یا پروژس تمام این موارد روی همون اجرا کن و روی همین یه درس تمرکز کن)
 چهارم : فصل های هر درس و میزان تست و تمرین و مثال و مقابل هر درس بنویس.
پنجم : برا خودت بگو من این هفته باید ۳۰ ساعت مطالعه داشته باشم ، این سی ساعت و بین دروسی که نوشتی پخش کن ( به اهمیت درس و تسلط یا عدم تسلطتت هم تو این قدم دقت کن)
ششم : حالا تو یه برنامه داری که واسه خودت ریختی و میدونی میتونی انجامش بدی.
هفتم : آخر هفته هاتم نسبت به روزای دیگه یه مقدار سبک تر بچین تا وقت جبران داشته باشی.

√ یه پیشنهاد   Smiley-happy114 ممکنه آدمی باشی که تازه شروع به درس خوندن کردی و میدونی برات پنج ساعت قابل اجرا نیست..میتونی از روزی سه ساعت شروع کنی و کم کم ببریش بالا..خیلی آرمان گرا نباشین..با خودتونم تعارف نداشته باشین ،شاید بگی این ساعت مطالعاتی کمه نمیرسم به کارام ولی میدونی بیشترش کنی هم برنامت بهم میخوره ، پس چه بهتر همون اول آروم و مداوم شروع کنی.
√ هر روزی به هر دلیلی..میتونه اتفاق یهویی..بی حس و حالی ..یا هر چیزی که تو رو از این سه ساعت عقب بندازه ، پیش بیاد و ممکنه نتونی برسی به درست..یادت باشه :عقب نمیکشی و نمیشینی  یه گوشه! میای و دلیلش و میگی..سعی میکنیم کمکت کنیم و با هم حلش کنیم..پس زانوی غم گرفتن ممنوع!
√نحوه ی اعلام وضعیت Khansariha (57)
اول هر هفته ،هدف و  برنامت و میای و میگی ، بعدش طبق برنامه ی اولیه ، هر روز میزان انجام یا عدم انجامت به اضافه ی دلیل نرسیدن به برنامت ت رو برامون میگی..و یه دوره ی بیست و یک روزس..چون دوره ی این که آدم بتونه خودش و با کاری وقف بده یست و یک روزه.
√نحوه ی امتیاز دهی : Smiley-face-biggrin
اگه هر روزی که به برنامت رسیدی و تونستی انجامش بدی ۲+ به خودت میدی ، اگه نصفی و تا حدی رسیدی ۱+ امتیاز و اگه نرسیدی ۰ امتیاز به خودت میدی...و یه دوره ی بیست و یک روزس..
مثلا : موجود زمینی / 5 آذر
هدف من : قبولی در رشته مورد علاقه و دانشگاه سراسری ( بلند مدت ) . کوتاه مدت : تراز ۶۰۰۰ در آزمون ۲۱ آذر
امتیاز امروز : ۱+
دلیل عقب ماندن از برنامه : خواب بیش از حد .
آخر هر دوره هم کسایی پیشرفت داشتن + کسایی که امتیازاشون بالا بوده اعتبار خوشگل جایزه داده میشه + کلی تشویـــق :47b20s0:
√ حرف آخر : من و خدا همراهمونه هم سعی میکنیم هر روزی که اعلام وضعیت میکنم با توجه به زمانمون قبل اعلام وضعیتم یه نکته ی مثبت یا متن با انرژی و یا یه تجربیه خوب و یه خبر جدید و بزاریم..1 1
و اینکه..
هوای هم و داشته باشیم.. Khansariha (96)
و یادمون باشه : "ما باید هر روز از هر جهت بهتر و بهتر بشیم " 317

و ..
مواظب خودتون..وقتتون..پاکیتون..و حال دلتون باشین‌..منتظرتونیم..بی صبرانه.. 302

"نادر ابراهیمی"

"صحیفه سجادیه"
درود خدا بر شما .

خیلی عالیه . یکی از شاگرد زرنگا منم . منتظرم باشید . یه سوال گزارش کار هر روز هست ؟
[تصویر:  03.gif]

تاپیک امروز چه کار مفیدی انجام دادی ؟ >> به این تاپیک سر بزنید منتظرتونیم. Confetti

تاپیک قرار عاشقی >> سر بزنید نماز اگر قبول شود همه ی عبادات ما قبول میشود 2uge4p4

تاپیک مسابقه ی کنترل ذهن و نگاه >> بسیار مهمه >> منتظر همه هستیم. 53258zu2qvp1d9v

تاپیک طرح ختم قران >> از میراث پیامبر اکرم قران است. پس احترام به ان حضرت و این کتاب حد اقلش خواندنش و در پس خواندن عمل کردن است . فلذا بشتابید . قران دریاییست که انتها ندارد.  49-2 منتظریما

تاپیک برنامه ریزی >> دوستان وقت بسیار مهمه. برای همه مهمه اما برای ما خیلی مهمتره. دوستان ما به یه موضوعی دچار هستیم که چگونگی گذروندن وقتمون بسیار در ترکش موثره پس به این تاپیک بی مهری نکنید . که بی مهری به این تاپیک بی مهری به خود خود شماست . 128fs318181  مطمئنم که با من موافقید. Khansariha (69)

و حالاشاگرد زرنگ>>>این تاپیک یکی از مهم ترین تاپیک ها هست . بسیار منتظرتونم .به جان خودم نیای مدیونی  Gigglesmile

تاپیک ز نیرو بود مرد را راستی >> پشتابید که و برخیزید که وقت تحول است . یعنی ورزش . هر کی میخواد ورزشکار بشه پا شه بیاد اونجا. یالا منتظریما

از اینکه به پیشنهاد هام احترام گذاشتی ممنون دوست خوبم .

[تصویر:  o2kf_1112.png]
[تصویر:  05_blue.png]
سلام
خوشم اومد!
ممنون از برنامتون
کی شروع میشه مسابقه؟

سلام 303
ممنونم از خانم موجود زمینی و خداهمراهمونه

امروز شنبه اول هفته :
هدف بلند مدت :قبولی در رشته ی موردنظر
برنامه :
کوتاه مدت : این هفته ان شاءالله اتمام تستای دو درس
امتیاز امروز : ؟؟؟ Khansariha (56)

اعلام وضعیتم درسته ؟
(1394 آذر 7، 16:53)عاشق امام رضا نوشته است: درود خدا بر شما .

خیلی عالیه . یکی از شاگرد زرنگا منم . منتظرم باشید . یه سوال گزارش کار هر روز هست ؟
ســــلام
خوشومدین به جمعمون1 317
شما بعد این که هدف بلند مدت و کوتاه مدت خودتون تعیین کرد و براش میزان مناسبی ساعت مطالعه در نظر گرفتین و اعلام کردین..اسمتون تو لیست میره بعد میتونین از شروع مسابقه که روز سه شنبس
یا هر روز یا هر وقتی که تونستین بیاین امتیازتون رو با توجه به اونچه توضیح دادم بگین مشکلی نیست
سوالی ...مشکلی بود بگین1 53

(1394 آذر 7، 17:11)مرد نوشته است: سلام
خوشم اومد!
ممنون از برنامتون
کی شروع میشه مسابقه؟

ســلام
شما هم خوشومدین Khansariha (70)
شروع مسابقه از سه شنبس ...فقط یه موردی که هست لطقا تا قبل سه شنبه هدف کوتاه مدت و بلند مدتتون و اون میزانی که میخواین مطالعه داشته باشین بگین که اسمتون بره تو لیست  53
(1394 آذر 7، 18:08)گلبرگ نوشته است: سلام 303
ممنونم از خانم موجود زمینی و خداهمراهمونه

امروز شنبه اول هفته :
هدف بلند مدت :قبولی در رشته ی موردنظر
برنامه :
کوتاه مدت : این هفته ان شاءالله اتمام تستای دو درس
امتیاز امروز : ؟؟؟ Khansariha (56)

اعلام وضعیتم درسته ؟
ســــــــلام گلبرگ جونم 49-2
آره درسته عزیزم
فقط اسمت میره تو لیست شروع مسابقه از سه شنبس تا تعدادمون بیشتر شه
منتظرتم 53258zu2qvp1d9v

"نادر ابراهیمی"

"صحیفه سجادیه"
 سپاس شده توسط
مبینا
هدف بلند مدت:معدل بالای 17 توی این ترم تا بتونم ترم بعد 24 واحد بگیرم
هدف کوتاه مدت: (یکم کلیه,چون کار عقب افتاده زیاد دارم و باید سر و سامون بدم بهشون)
انجام همه ی کارهای عقب افتاده و پروژه های نصفه و نیمه توی این هفته و رسوندنشون به کلاس
میزان مطالعه: 2 ساعت و نیم (برای روز اول و شروع)
به نوعی این هفته را "هفته جمع و جور کردن خویشتن" نام گذاری میکنیم Smiley-face-cool-2
[img=0x0]http://8pic.ir/images/u2kig0x2xk6igwj759y.png[/img][تصویر:  QS_7c5f964da77044e88497dbf7f765d819.jpg]
سلام
قاصدک هم میاد Khansariha (69)

هدف بلند مدت : قبولی در تمام دروس این ترم با نمرات بالا
هدف کوتاه مدت : قبولی در کانون زبان و مطالعه چند درس دانشگاه
میزان مطالعه : روزی 5 ساعت ( فعلا ) 

من هم همچون مبینا خانم :
نقل قول: به نوعی این هفته را "هفته جمع و جور کردن خویشتن" نام گذاری میکنیم [تصویر:  smiley-face-cool-2.gif]
128fs318181
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
 سپاس شده توسط
سلام
مرد
هدف بلند مدت : معدل خوب تو این ترم و نمره خوب تو آزمون جامع پیش رو
هدف کوتاه مدت:نظم دادن به برنامه مطالعاتی(21 ساعت در هفته)

سپاس شده توسط
سلام, 303
با تشکر.
هدف بلند مدت‌ : موفقیت در مقطع تحصیلی با معیار میم دال.
هدف کوتاه مدت : نمرات بالا در دروس جاری.
میزان مطالعه : به طور متوسط روزی 5 ساعت
53

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
سلام سلام سلام

خداهمراهمونه

هدف بلند مدت‌ : اتمام پایان نامه تا آخر آذر و نهایت ده اول دی
هدف کوتاه مدت :این هفته اتمام فصل مورد نظر + پ.ش
میزان مطالعه : زیر 4 ساعت نشه
انشالله ب یاری خدا بتونم بهش عمل کنم 317 317