امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

درسیجات (سرپرست: محسنین)

(1399 شهريور 30، 13:38)(◕‿◕) نوشته است: نمیدونم چی بگم هنوز شوکم  واقعا انتظار این نتیجه رو نداشتم من میگفتم در بد بینانه ترین و بد ترین و داغون ترین حالت رتبم 4_5 هزار میشه دیگه ته ته 6 ولی نتیجه خیلی وحشتناک بود خیل بد بود بچه های کلاسمون که من حاضر بودم شرط ببندم که این طرف 300 رو میاره رتبش اومده چهار و پونصد یا اون یکی شده سه و خورده ای من شاخ در آوردم که چرا همه انقدر بالا شدن بیشتر از این میسوزم که یکی از همکلاسی هام که وقتی من داشتم خودم رو پای کتاب ها تیکه پاره میکردم اون سریال میدید رتبش چند هزار تا بهتر از من شده
درصد ها که افتضاح من فارسی رو همیشه 70 میزدم خیلی فارسیم خوب بود نمیدونم 34 از کجا اومد فیزیک و شیمی که هیچی نمیگم واقعا لیاقت من خیلی بیشتر از این ها بود شیمی 13 واقعا نتیجه اون همه تستی که من زدم نیست من توشیمی خیلی عالی بودم مسئله ها برام آب خوردن بود حل کردنشون فیزیک 18 نمیدونم برا من که تست های دهم رو چشم بسته حل میکردم دوازدهم رو عالی بودم و یازدهم هم نمیگم خوب بود ولی بد نبود  از کجا اومده

یه سری اتفاق ها افتادن که من از وسطای اسفند نتونستم بخونم واقعا نمیشد، این افتضاح به خاطر اون هاست ولی متاسفانه اون ها هنوز حل نشدن برام و هنوز هستن برا همین میگم که اگه بشینم احتمالزیاد اینه که رتبم بد تر بشه چون اون موقع از اسفند شروع شد ولی الآن از اول سال باهامن از طرفی با این رتبه من که چیز به درد بخوری قبول نمیشم نه راه پس هست نه راه پیش احتمالا بیشنم ببینم بورسیه نیرو های مسلح رشته ای قبول میشم یا نه که خب احتمالش کمه دانشگاه ارتش که داغونه دانشگاه بقیه الله هم که احتمالا فقط فوریت پزشکیش رو بتونم بیارم که اونم من نمیتونم تحمل کنم 

از این اتفاقات غیر منتظره سال پیش برای منم افتاد مث اینکه قرابت و ارایه و ... ادبیاتو خوندم ولی -5 زدم یا کل زبانو خوندم ولی 25 زدم با اینکه سال پیشش 37 زده بودم!
(1399 شهريور 30، 13:38)(◕‿◕) نوشته است: نمیدونم چی بگم هنوز شوکم  واقعا انتظار این نتیجه رو نداشتم من میگفتم در بد بینانه ترین و بد ترین و داغون ترین حالت رتبم 4_5 هزار میشه دیگه ته ته 6 ولی نتیجه خیلی وحشتناک بود خیل بد بود بچه های کلاسمون که من حاضر بودم شرط ببندم که این طرف 300 رو میاره رتبش اومده چهار و پونصد یا اون یکی شده سه و خورده ای من شاخ در آوردم که چرا همه انقدر بالا شدن بیشتر از این میسوزم که یکی از همکلاسی هام که وقتی من داشتم خودم رو پای کتاب ها تیکه پاره میکردم اون سریال میدید رتبش چند هزار تا بهتر از من شده
درصد ها که افتضاح من فارسی رو همیشه 70 میزدم خیلی فارسیم خوب بود نمیدونم 34 از کجا اومد فیزیک و شیمی که هیچی نمیگم واقعا لیاقت من خیلی بیشتر از این ها بود شیمی 13 واقعا نتیجه اون همه تستی که من زدم نیست من توشیمی خیلی عالی بودم مسئله ها برام آب خوردن بود حل کردنشون فیزیک 18 نمیدونم برا من که تست های دهم رو چشم بسته حل میکردم دوازدهم رو عالی بودم و یازدهم هم نمیگم خوب بود ولی بد نبود  از کجا اومده

یه سری اتفاق ها افتادن که من از وسطای اسفند نتونستم بخونم واقعا نمیشد، این افتضاح به خاطر اون هاست ولی متاسفانه اون ها هنوز حل نشدن برام و هنوز هستن برا همین میگم که اگه بشینم احتمالزیاد اینه که رتبم بد تر بشه چون اون موقع از اسفند شروع شد ولی الآن از اول سال باهامن از طرفی با این رتبه من که چیز به درد بخوری قبول نمیشم نه راه پس هست نه راه پیش احتمالا بیشنم ببینم بورسیه نیرو های مسلح رشته ای قبول میشم یا نه که خب احتمالش کمه دانشگاه ارتش که داغونه دانشگاه بقیه الله هم که احتمالا فقط فوریت پزشکیش رو بتونم بیارم که اونم من نمیتونم تحمل کنم 

سلام 
متاسفانه کنکور خیلی لیاقت ها رو مشخص نمی کنه و اینکه یک نفر چقدر بلده تنها گزینه ای نیست که نتیجه رو مشخص می کنه
معمولا اونایی که خوب خوندن میخوان که بیشتر سوالات رو جواب بدن بنابراین میزان اشتباه در جواب ها بالا میره اینکه شما خوندی ولی دوستت هیچی حالیش نبود و الان رتبه اش بهتر از شماست به خاطر همینه اون بیخیال رفته نشسته سر جلسه هر چی بلد بوده زده و منفی هم نزده

تو کنکور اونی موفق تره که زمانش رو خوب مدیریت کنه اول همه سوالاتی که براش راحته بزنه جرئت داشته باشه سوالاتی که سخته رو رد کنه و زمانش رو هدر نده

و بتونه استرشو کنترل کنه گزینه ها رو جابه جا نزنه یا از استرس زیاد حالش بد نشه سر جلسه
و ....

تو انتخاب هاتون همه شرایط رو بسنجین ببینین کدوم بیشتر به نفعتونه
امیدوارم انتخاب درستی داشته باشین 53
چهارشنبه تا شنبه موقع انتخاب رشته است . . . .
انشاالله همگی موفق باشید 53
خوب تحقیقاتون رو بکنید
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
حرف های لئا خانم خیلی هاش درسته
برای موفقیت در کنکور فقط نباید درس خواند
خیلی چیزای دیگه هم داره
نقل قول: متاسفانه کنکور خیلی لیاقت ها رو مشخص نمی کنه 
ولی بنظرم این جمله خیلی درست نیست
البته با عرض معذرت 302
لیاقت فقط درس خواندن نیست

نقل قول: یه سری اتفاق ها افتادن که من از وسطای اسفند نتونستم بخونم واقعا نمیشد، این افتضاح به خاطر اون هاست ولی متاسفانه اون ها هنوز حل نشدن برام و هنوز هستن برا همین میگم که اگه بشینم احتمالزیاد اینه که رتبم بد تر بشه چون اون موقع از اسفند شروع شد ولی الآن از اول سال باهامن از طرفی با این رتبه من که چیز به درد بخوری قبول نمیشم نه راه پس هست نه راه پیش احتمالا بیشنم ببینم بورسیه نیرو های مسلح رشته ای قبول میشم یا نه که خب احتمالش کمه دانشگاه ارتش که داغونه دانشگاه بقیه الله هم که احتمالا فقط فوریت پزشکیش رو بتونم بیارم که اونم من نمیتونم تحمل کنم 

من اینو خیلی نفهمیدم یعنی چی؟
یعنی انتخاب رشته نمیکنید؟ Swear1
این اشتباهه Khansariha (60)
انتخاب رشته کنید حتی اگر فکر میکنید قبول نمیشید 53258zu2qvp1d9v
رشته هایی که دوست دارین را حتما بزنین حتی اگر ۱۰۰ درصد نمیارین

و
خود خود خودتون یه ذره رو رشته های پایین تر فکر کنید 53258zu2qvp1d9v
فقط فکر کنین 
دفترچه را بگذارید جلوتون 
یه ذره بیشتر نگاهش کنید 53258zu2qvp1d9v

بنظر من بیشتر از همه خانواده و فامیل میتونه کمکتون کنه
چون شرایط شما را میدونن
با  شما زندگی کردن و شما را میشناسن
به حرفاشون مثل پیشنهاد نگاه کنین

الان برای تصمیم گیری نهایی زوده 53258zu2qvp1d9v
عجله نکنید  53258zu2qvp1d9v
بازم زمان هست 53258zu2qvp1d9v

آدم ها با هم فرق دارن ایده ها و هدفاشونم با هم فرق داره
من از یک جا موندن متنفرم
دوست دارم حرکت کنم
حتی اگر همه چیز طبق نظرم نباشه
ولی یه سریا حساسن همه چی باید مطابق نظرشون بشه تا حرکت کنن

و اینکه خیلی خوبه که این شرایط را درک میکنید که قرار نیست سال آینده معجزه بشه واقعا آفرین
من فقط خواستم اینو بهتون بگم 
سال آینده هم احتمال داره اتفاقایی بیفته که نتونین درس بخوانین
یا امکان داره درس بخوانین ولی استرس بازم گند بزنه

طبق مشاهدات کم من(بازم میگم اطلاعات ومشاهداتم کمه)
تو همه رشته ها و سطح ها 
آدمایی که پشت کنکور موندن 
اصلا پیشرفتی نداشتن
یه جایی هست که باید چیزی که هستی را قبول کنی 

بازم میگم آدما با هم فرق دارن 53258zu2qvp1d9v
بازم زمان هست قشنگ فکر کنید 49-2
ولی خواهشا پای هر تصمیمی میگیرید محکم وایسید 
نه که هر روز از زندگیتون بشینین حسرت اینو بخورید که چرا اون یکی راه را نرفتم 
اینو گفتم که یادتون نره  128fs318181

بازم اینجا حرف بزنید
اینجا آدم های بزرگ تر از شما خیلی هستن
آدم های متفاوت هم خیلی هستن
پس خیلی میتونن کمکتون کنن
53258zu2qvp1d9v
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
بچه ها خواهشا انتخاب رشته را حتما انجام بدین
دفترچه را پرینت بگیرین و مثل یه کتاب بگذارید جلوتون همش بخوانید 
بلند و کوتاه کنید 
سر سری ازش رد نشید
فکر نکنید دیگه همه مراحل را رد کردین
این مرحله خیلی مهمه
خیلی ها سر اشتباهی که در این مرحله کردن تا آخر عمر حسرت خوردن این مورد را خیلی دیدم متاسفانه
باید دقتتون خیلی باشه
از فامیل کسانی که دانشگاه رفتن میتونن خیلی خیلی کمکتون کنن
حتما کمک بگیرید
و 
اگر مشاور رفتین فقط طبق نظر مشاور انتخاب رشته نکنید
خودتونم براش خیلی وقت بگذارید
این خیلی خیلی خیلی مرحله مهمیه
کمکی بود در خدمتیم 49-2
انشالله موفق باشید 49-2
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead

منم فکر میکنم شاید اگر تیر ماه و از دست نمیدادم با اون سریالی شدن شاید بهتر بود .
نمیدونم منکه واقعا انقدری موندم ک هیچی ب ذهنم نمیرسه ،پاکه پاک.
-----------
د مورد رشته ای ک گفتین د رمورد یونی خیلی خوب تحقیق کنید ،نیروهای مسلح و از این قبیل رشته هایی ک تو چنین یونی هایی هستن  ب نظر من خوبن چون استخدامی شونم زوده ولی باید علاقه داشت دیگه. فوریت پزشکی کارش سخته اما قبولیش آسون و پولم داره این رشته .
در مورد شرایطش بیشتر تحقیق کنید کلا،هنوز بزارین دفترچه بیاد بعد.
امروز شاید وحشتناک ترین روز عمرم بود آدم استرسی نیستم اصلا ولی انقدر دستم میلرزید که 3 بار از اول اطلاعات رو وارد کردم . افتضاح بود افتضاح 
راهنمایی که وارد تیزهوشان شدم خیلی به نظرم درسم ضعیف تر بود بیشتر بچه ها تو شهر ما شاگرد یک معلم بودن و قبول میشدن و از مدارس دیگه تعداد کمی از بچه ها بودن . اما رفته رفته فهمیدم که اصلا اینطور نیست و هیچی قطعی نیست . کلاس نهم امتحانای خود سمپاد جز 5 نفر اول مدرسه بودم . و همینطور باعث میشد هم انتظار خودم و هم خانوادم از من بیشتر بشه . دهم هم بد نبود از روش های قدیمی شب امتحانی هنوز میشد نتیجه گرفت و به معدل بیست رسید
اما یازدهم و دوازدهم دیگه اینطور نبود اما من به همین سادگی نمیتونستم روشمو تغییر بدم عادت کرده بودم تهش روزی یک ساعت . دوازدهم به زور به روزی 10 ساعت رسید ولی بازم دو روز میخواندم یه روز نمیخوندم  ولی بازم تو کلاس اولین نفر جوابگو ی تمام سوالات بودم امتحانا رو با اینکه نمی خوندم ولی بازم خوب بودن  اما 
کنکور بهم ثابت کرد اصلا با تلاش کم به هیچ چیز نمیشه رسید بچه هایی که این یه سال واقعا خوب درس خواندن نتیجه گرفتن 
پشیمونم به شدت منی که میتونستم بیشتر بخونم  بیشتر تلاش کنم سهل انگاری کردم و ماه های آخر دیگه واقعا نا امید شدم و همین نا امیدی باعث یه رتبه ی بد شد

امسال باید پشت کنکور بمونم ، میشه لطفا کسایی که سالهای قبل پشت کنکور بودن راجع به تجربه هاشون بیشتر بگن؟؟ 302
بله آقا عرفان ،چشم  Khansariha (13)

برادر من خستگی کنکور و تجربه نکردی تازه نفسی و انشالله ک سالجاری هم میری شهید بهشتی  49-2 
----------------------
اس جان اسمت چیه من همش یاد اسم خودم میوفتم تورو میبینم 4chsmu1 من نمیتونم اس بگم آخه 53258zu2qvp1d9v
-----------------
عاغا جان بزارین امروز بگذره من خیلی تو شوکم و الان غرق شده در اشک دارم تایپ میکنم و همزمان با ده نفر حرف میزنم .فقط دو روز استراحت بدین تا ۱مهر همه میان میگن چ ب چیه  49-2

منم احتمال زیاد مجدد جمع کنم بخونم ،خودم موندم واقعا نظام جدید و آهو برام ی فرمولی نوشته موندم چیکار کنم  53258zu2qvp1d9v
نقل قول: ولی بنظرم این جمله خیلی درست نیست
البته با عرض معذرت [تصویر:  302.gif]

من با خانم لئا موافقم ولی خب اگه چیزی بگم فقط سعی کردم نتیجه ای که گرفتم رو توجیه کنم

نقل قول: بنظر من بیشتر از همه خانواده و فامیل میتونه کمکتون کنه

فامیل رو الآن شبانه‌روزی توضیح میدم ببینید اینا به درد میخورن یا نه Khansariha (13)
نقل قول: طبق مشاهدات کم من(بازم میگم اطلاعات ومشاهداتم کمه)
تو همه رشته ها و سطح ها 
آدمایی که پشت کنکور موندن 
اصلا پیشرفتی نداشتن
یه جایی هست که باید چیزی که هستی را قبول کنی 

منم خیلی ها رو دیدم که موفق شدن و خب خیلی ها که بد تر شدن 4chsmu1

فوریت پزشکی باید بری یکی رو که تریلی از روش رد شده و فرق زیادی با حلیم نداره رو از آسفالت جمع کنی به درد من که خون میبینم بی هوش میشم نمیخوره 65

نقل قول: بله آقا عرفان ،چشم  [تصویر:  khansariha%20(13).gif]

برادر من خستگی کنکور و تجربه نکردی تازه نفسی و انشالله ک سالجاری هم میری شهید بهشتی  [تصویر:  49-2.gif]

Khansariha (13) Big like
خب اگر اینطوره از همین اول راه بیخیالش 53258zu2qvp1d9v
بزارین دفترچه بیاد در موردش حرف میزنیم ،الان فقط ب استراحت نیاز دارم ک نیست 53258zu2qvp1d9v
سلام دوستان خوب هستید ؟

ببخشید یه سوال داشتم ...

من علاقه ی اولم به کامپیوتره ...

حالا شاید کامپیوتر رو تو یه دانشگاه خوب (مثل شیراز ، صنعتی اصفهان ، فردوسی و دانشگاه های شهر تهران ) نیارم .

علاقه دومم ریاضیه ... که اون رو به احتمال زیاد تو دانشگاه خوب میارم ...

حالا چیکار کنم به نظرتون ؟ علاقه ی اصلیم رو فدا کنم ؟ یا دانشگاه خوب رو ؟؟

دانشگاه شهرمون  هم اصلا خوب نیست ...
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
(1399 شهريور 30، 17:38)AhoorAli نوشته است: سلام دوستان خوب هستید ؟

ببخشید یه سوال داشتم ...

حالا شاید کامپیوتر رو تو یه دانشگاه خوب (مثل شیراز ، صنعتی اصفهان ، فردوسی و دانشگاه های شهر تهران ) نیارم .

قطعا اولویت و رشته ی مورد علاقه قرار بدین ،یک رشته ای ک دوست دارین و فدای یونی نکنید .چ میدونید شاید تو ی یونی تاپ قبول شدین 53258zu2qvp1d9v

ببخشید یه سوال داشتم ...

سلام
به نظر من رشته مهم تره
بازار کار کامپیوتره خیلی بهتره رشته به روزتریه
من خودم کامپیوتر خوندم خواهرم ریاضی( 4 سال فقط قضیه اثبات می کنید)

دانشگاه و استاد مهم هست ولی برای کسی که درس میخونه و میخواد که چیزی بلد باشه و سواد براش مهم  هست دانشگاه تبریز و تهران چندان تفاوتی نداره

بازم هر طور صلاح میدونید 
موفق باشید 53
(1399 شهريور 30، 14:37)*دختر پاک* نوشته است: حرف های لئا خانم خیلی هاش درسته
برای موفقیت در کنکور فقط نباید درس خواند
خیلی چیزای دیگه هم داره
ولی بنظرم این جمله خیلی درست نیست
البته با عرض معذرت 302
منظور منم همین بودا  Shy
کنکور نشان دهنده ی لیاقت ها نیست ممکته دو نفر سطح علمی یکسانی داشته باشن ولی یکیشون موفق نشه تو کنکور
(1399 شهريور 30، 17:51)AtrisA نوشته است:

ببخشید یه سوال داشتم ...

قطعا اولویت و رشته ی مورد علاقه قرار بدین ،یک رشته ای ک دوست دارین و فدای یونی نکنید .چ میدونید شاید تو ی یونی تاپ قبول شدین 53258zu2qvp1d9v

(1399 شهريور 30، 17:52)لئا نوشته است:

ببخشید یه سوال داشتم ...

سلام
به نظر من رشته مهم تره
بازار کار کامپیوتره خیلی بهتره رشته به روزتریه
من خودم کامپیوتر خوندم خواهرم ریاضی( 4 سال فقط قضیه اثبات می کنید)

دانشگاه و استاد مهم هست ولی برای کسی که درس میخونه و میخواد که چیزی بلد باشه و سواد براش مهم  هست دانشگاه تبریز و تهران چندان تفاوتی نداره

بازم هر طور صلاح میدونید 
موفق باشید 53

خوبه یعنی دانشگاه تبریز ؟
چیزی راجع بهش نشنیدم ...

از چ لحاظ خوبه ؟

.
.
.

میشه از خواهرتون بخواید یه توضیح کلی از ریاضی بگه ؟ کدوم دانشگاه خونده ؟

.
.
.

من که اولویت های اولم رو کامپیوتر دانشگاه های تاپ میزنم .
فقط بعد از اون به نظرتون کامپیوتر شهر خودم رو بزنم ؟ یا ریاضی ها رو ؟

یا اصلا هیچی ؟  65

.
.
.

یکی از دوستام میگه اگه رشته مورد علاقت رو فدا کنی و بری دانشگاه خوب ، 4 سال باید تو رشته ریاضی که همش اثبات های خشک و بی روحی داره سر کنی و تغییر رشته هم فوق العاده سخته ...

اما اگه رشته مورد علاقت رو تو شهرت که لول دانشگاه اش پایین تره بری ، فرصت داری تو این 4 سال خودت رو رشد بدی و واسه بعد حتی فرصت داری دانشگاه شریف قبول شی ...

یجورایی راست هم میگه  53258zu2qvp1d9v

.
.
.

چ بکنم ؟
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان