امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

روزانه‌های قرآنی (سرپرست: سپهرر و Hanifa)

سلام 

SR71 ا /  15 فروردین 99  /   قرائت /62 روز قرآنی Khansariha (56)
_رعنا_/  9 اسفند 98  /  قرائت عربی و ترجمه /108 روز قرآنی [تصویر:  khansariha%20(2).gif]

Hanghead Hanghead Hanghead Hanghead Hanghead Hanghead Hanghead

سوره توبه آیه ۱۲۶ :

آيا نمى‌بينند كه آنان در هر سال، يك يا دو بار آزمايش مى‌شوند، امّا نه توبه مى‌كنند و نه پند مى‌گيرند.

Hanghead Hanghead Hanghead Hanghead Hanghead Hanghead Hanghead
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سلام

آرمین / 5 مهر 97 / ترجمه و تفسیر قرآن / 301 روز قرآنی

به جای کلی وقت گذراندن تو شبکه‌های اجتماعی بی‌خودی و خوندن و شنیدن حرف‌های بی‌خودی میشه حرف‌های خدا رو خوند و شنید. چه قدر کم میذاریم. گاهی چه بد معاوضه‌هایی انجام میدیم.  Hanghead
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

عاشق / ۱۳ دی / حفظ و مرور قرآن / ۴۴ روز قرآنی
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
ستاره /6 بهمن / 22 روز قرآنی
 چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
Khansariha (2)

1. نام:یا مهدی (عج)

2. فعالیت قرآنی:خواندن متن عربی و ترجمه قرآن

3. تاریخ شروع فعالیت:۳ دی ۹۹

4. تعداد روزهای انجام فعالیت: ۴۴ روز
        خدا رو شکر ...  [تصویر:  greenstars.gif]
_رعنا_/  9 اسفند 98  /  قرائت عربی و ترجمه /109 روز قرآنی [تصویر:  khansariha%20(2).gif]
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سلام
زینبی/1 روز قرآنی 49-2
شروع جدید 49-2
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
سلام

آرمین / 5 مهر 97 / ترجمه و تفسیر قرآن / 302 روز قرآنی

(1399 بهمن 28، 19:05)زینبی نوشته است: سلام
زینبی/1 روز قرآنی 49-2
شروع جدید 49-2

ان‌شاءالله موفق باشید.  303
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

ستاره /6 بهمن / 23 روز قرآنی
Khansariha (2)

عاشق / ۱۳ دی / حفظ و مرور قرآن / ۴۵ روز قرآنی

خداحافظی

سپاس شده توسط
[تصویر:  263_700.jpg]

ستاره /6 بهمن / 24 روز قرآنی
Khansariha (2)

زینبی/28بهمن/ 2 روزقرآنی 49-2
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
عاشق / ۱۳ دی / حفظ و مرور قرآن / ۴۶ روز قرآنی

خداحافظی

سپاس شده توسط