امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

روزانه‌های قرآنی (سرپرست: سپهرر و Hanifa)

عاشق فاطمه زهرا /1 فروردین 99 /  51 روز قرآنی

ممنون عرفان 302 

(1399 مرداد 14، 20:06)بنیامین نوشته است: اره درسته 
قبل از اینکه تو این دنیا بیایم تو عالم ذر بودیم 
چیز هایی که میبینیم و برامون آشناست واسه چیزاییه که اونجا دیدیم
یعنی یه بار این زندگی رو رفتیم   الان وقت امتحان شدنه  4chsmu1 
عذابی دردناک   یا  آرامشی به وسعت یه دنیا  Khansariha (56)

دقیقا Khansariha (56)
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

میگم من نفهمیدم
الان میگید ما قبلا پیش خدا بودیم
یا میگید ما قبلا این زندگی را انجام دادیم
چی شد؟ 7
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
Khansariha (63) Khansariha (63) Khansariha (63) Khansariha (63) Khansariha (63) Khansariha (63) Khansariha (63) Khansariha (63) Khansariha (63) Khansariha (63) 

سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام 

[تصویر:  49-2.gif] یادتون نره قرآن بخوانید [تصویر:  49-2.gif]

[تصویر:  n2o3_hadithgraphy577_0.jpg]

سوره بقره آِیه 282

اى كسانى كه ايمان آورده‌ايد! هنگامى كه بدهى مدّت دارى (بر أثر وام يا معامله) به يكديگر پيدا مى‌كنيد، آنرا بنويسيد. و بايد نويسنده‌اى در ميان شما به عدالت (سند را) بنويسد. كسى كه قدرت بر نويسندگى دارد، نبايد از نوشتن خوددارى كند، همانطور كه خدا به او تعليم داده است. پس بايد او بنويسد و آن كس كه حقّ بر ذمّه او (بدهكار) است املا كند و از خدايى كه پرورگار اوست بپرهيزد و چيزى از آن فروگذار ننمايد. و اگر كسى كه حقّ بر ذمّه اوست، سفيه يا (از نظر عقل) ضعيف و يا (به جهت لال بودن) توانايى بر املا كردن ندارد، بايد ولىّ او (بجاى او) با رعايت عدالت (مدّت و مقدار بدهى را) املا كند و دو نفر از مردان را (بر اين حقّ) شاهد بگيرد واگر دو مرد نبودند، يك مرد و دو زن از گواهان، از كسانى كه مورد رضايت و اطمينان شما هستند (انتخاب كنيد) تا اگر يكى از آنان فراموش كرد، ديگرى به او يادآورى كند. و شهود نبايد به هنگامى كه آنها را (براى اداى شهادت) دعوت مى‌كنند خوددارى نمايند. و از نوشتن (بدهى‌هاى) كوچك يا بزرگِ مدّت‌دار، ملول نشويد (هر چه باشد بنويسيد،) اين در نزد خدا به عدالت نزديكتر و براى اداى شهادت استوارتر و براى جلوگيرى از شك و ترديد بهتر مى‌باشد، مگر اينكه تجارت و داد و ستد نقدى باشد كه در ميان خود دست به دست مى‌كنيد كه ايرادى بر شما نيست كه آنرا ننويسيد. و هنگامى كه خريد و فروش (نقدى) مى‌كنيد، (باز هم) شاهد بگيريد و نبايد به نويسنده و شاهد (به خاطر حقّگويى) زيانى برسد (و تحت فشار قرار گيرد) و اگر چنين كنيد از فرمان خداوند خارج شده‌ايد و از خدا بپرهيزيد و خداوند (راه درست زندگى را) به شما تعليم مى‌دهد و خداوند به هر چيزى داناست.

[تصویر:  s75p_71-1.jpg]
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
زینبی

65 روز قرانی 53

خدایا شکرت 53
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
سلام
من سه تا مدال قرآنیمو گرفتم
یه هفته قرآن نخوندم
الان میخوام ادامه بدم
روزامو صفر کنم ؟؟ یا همون ادامشو بخونم ؟؟؟؟
 سپاس شده توسط
سلام
[تصویر:  %D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B1%DA%AF%D9%84.gif]
lm_student:

----قرائت عربی و ترجمه----

24 فروردین 99 / 97روز قرآنی  

این واسه ی آخرین اعلام وضعیتمه  البته بیشتر از اینها خونده دارم این آخریشه Khansariha (56) 
چکار کنم ؟؟
 سپاس شده توسط
نقل قول: سلام
من سه تا مدال قرآنیمو گرفتم
یه هفته قرآن نخوندم
الان میخوام ادامه بدم
روزامو صفر کنم ؟؟ یا همون ادامشو بخونم ؟؟؟؟
سلام
خیلی خیلی خوش اومدین
تو صفحه اول تاپیک چیزی در مورد اینکه باید خواندن قرآن دائمی و روزانه باشه نگفته
فکر نکنم بخواد صفر کنین 

ولی من بازم میپرسم 302

[تصویر:  khansariha%20(48).gif] [تصویر:  khansariha%20(48).gif] [تصویر:  khansariha%20(48).gif] [تصویر:  khansariha%20(48).gif] [تصویر:  khansariha%20(48).gif] [تصویر:  khansariha%20(48).gif] [تصویر:  khansariha%20(48).gif] [تصویر:  khansariha%20(48).gif] 

سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام 

[تصویر:  49-2.gif] یادتون نره قرآن بخوانید [تصویر:  49-2.gif]

[تصویر:  g1jt__d8_a7_d9_86_d8_af_d8_b1-_d9_81_d9_..._86....jpg]

سوره هود آیه 115-114

و نماز را در دو طرف روز و اوايل شب بپادار، (زيرا) بدرستى كه كارهاى نيكو (همچون نماز)، بدى‌ها را محو مى‌كند، اين (فرمان)، تذكّرى است براى اهل ذكر.(114)

و پايدار باش، كه همانا خداوند پاداش نيكوكاران را ضايع نمى‌كند.(115)

[تصویر:  vs5u_axneveshteh_ayegraphy-1.jpg]

(1399 مرداد 18، 23:56)*دختر پاک* نوشته است: تو صفحه اول تاپیک چیزی در مورد اینکه باید خواندن قرآن دائمی و روزانه باشه نگفته
فکر نکنم بخواد صفر کنین 

ولی من بازم میپرسم 302

درسته جانم ..نیازی نیست پیوسته باشه 302
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
عه خب زودتر میگفتین دهنم سرویس شد 90 روز پیوسته قرآن خوندم
سلام
lm_student:

----قرائت عربی ----

24 فروردین 99 / 98روز قرآنی  

[تصویر:  unnamed.jpg]