نظرسنجی: سلام دوستان با مسابقه موافقید عایا ؟
این نظرسنجی بسته شده است.
قبل ماه رمضان مسابقه بذاریم
14.29%
1
14.29%
تو ماه رمضان مسابقه بذاریم
42.86%
3
42.86%
هم قبل ماه رمضان هم بعد ماه رمضان مسابقه بذاریم
28.57%
2
28.57%
اصلا مسابقه نذاریم
14.29%
1
14.29%
در کل
7 رأی
100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

ز نیرو بود مرد را راستی (سرپرست: سورنا)

سلام به ورزشکاران  
رضوانه / 8 آذر 96 / 287 روز ورزشی [تصویر:  khansariha%20(69).gif]

...
آقای قاصدک ، این تاریخ ، تاریخ آخرین اعلام وضعیت ورزشی قبلی شماست:
قاصدک / 26 فروردین 97 / 56 روز ورزشی
اگه خواستید از همین تاریخ به اعلام وضعیت ادامه بدید 53

آقای ناشناس ، طبق این فرم اعلام وضعیت کنید کافیه و اسمتون میره تو لیست ورزشکاران Khansariha (46)
نام کاربری / تاریخ شروع ورزش / تعداد روزهای ورزشی

آقای عاشق ، 5 روز ورزشی دیگه ، اولین مدال رو دریافت می کنید[تصویر:  bronzsport.gif]
و ورزش تو ماه رمضان هم همونکه خودتون گفتید ایده خوبیه

و ماشاء الله به لئا بانو ، آقای جناب خان و آقا آرمین 49-2 49-2 49-2 49-2
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
جناب خان 1 / 5تیر 95 / 408 روز ورزشی
53
 سپاس شده توسط
سلام دوستای عزیزم من از دیروز دوباره برگشتم به کانون و امروز اولین روز خوبمه و همین امروزم ورزشو شروع کردم منم ثبت نام کنید
Ali.start again
میخوام روزی 2 ساعت باشگاه بدنسازی برم
 سپاس شده توسط
جناب خان 1 / 5تیر 95 / 409 روز ورزشی
53
 سپاس شده توسط
جناب خان 1 / 5تیر 95 / 410 روز ورزشی
53
 سپاس شده توسط
سلام
خداقوت به همه ورزشکاران
آرمین / 22 بهمن 96 / 159 روز ورزشی   [تصویر:  khansariha%20(69).gif]

علی استارت اگین خوش اومدی.  Khansariha (18)

(1398 ارديبهشت 16، 0:00)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: سلام دوستان

برای ماه رمضون چه ایده هایی دارید برای ورزش؟
من فکر می کنم بعد از افطار فرصت خوبی باشه برای دویدن مثلا

سلام عاشق
من دو سال پیش فاصله بین افطار و شام رو می رفتم پیاده روی و دویدن.
بسیار موفقیت آمیز بود.  128fs318181

(1398 ارديبهشت 16، 17:09)ناشناس! نوشته است: برای اینکه ثبت نام کنم توی این دورهمی ورزشی ،چه باید بکنم!؟(به لهجه زیبای افغانی بخونید! 4chsmu1).....

( آی ام ایرانی!...خخخ)

ابتدای تاپیک رو خوندم خواستم ببینم که برای ثبت نام اون همه فرم رو باید پر کنم!؟؟....آی ام ناتوان در پر کردن آن همه نبشته! 65

ناشناس جان
ما چند ماه پیش با کلی وسواس و دقت نظر، پست اول تاپیک رو به گونه ای تنظیم کردیم که تازه واردها با خوندنش دقیقا بدونن چه کار کنن و هیچ جای ابهامی نمونه.

این بخش رو کاراکتر به کاراکتر اصلاح و بازنگری کردیم:

(1387 مهر 11، 1:59)پله نوشته است: برای ثبت نام تو این تاپیک، کافیه یه پست شبیه به این بذاری:
نام کاربری / تاریخ شروع ورزش
به عنوان مثال: پله / 7 دی 97

بعد هم با هر بار ورزش کردن، تعداد روزهای ورزشیت رو بشمری و اینجا اعلام وضعیت کنی:
نام کاربری / تاریخ شروع ورزش / تعداد روزهای ورزشی
به عنوان مثال از 7 دی ماه تا 15 دی ماه 3 روز ورزشی داشتم: پله / 7 دی 97 / 3 روز ورزشی

با پستی که تو دادی، متوجه شدم چقدر ناموفق بودیم.  4chsmu1

کمی دپرس شدم اولش.
اما بعد متوجه شدم ما پست اول تاپیک رو ویرایش کردیم و اتفاقا کارمون هم خوب بوده. اما پست دوم تاپیک رو رها کردیم.
فکر می کنم پست دوم باعث ابهام تو شد. 

گاهی برای موضوعی 99 تا کار می کنی، اما به خاطر همون یه کار باقی مونده، نتیجه ای که می خوای رو نمی گیری.  53258zu2qvp1d9v

ممنون میشم در مورد این موضوع بازخورد بیشتری بهمون بدی.
به جمع ورزشکاران خوش اومدی.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام 317 53
Ali.start again
17 اردیبهشت
2 روز ورزشی
جناب خان 1 / 5تیر 95 / 411 روز ورزشی
53
 سپاس شده توسط
درود به تمام ورزشکارای سرزمین کانون(به وسعیت آسمونه اینجا!....یه روزی بدونم این کانون و بچه هاش نیستن شاید قلبم بگیره!....جدی گفتم اینو .....من برعکس این جملاتم اصلا انسان احساساتی ای نیستم اما اینجا هدفی پشتش خوابیده و ارزش تمام این هدف رو با تمام وجود احساس میکنم و میفهمم.....پس اینجا به نظرم اگه اغراق نکرده باشم برای ماها که مبتلا به این مرض هستیم به اندازه ی آسمون وسعت داره ......اما بیروون از اینجا هر کدوم از حرفایی که اینجا میزنیم رو بیروون ببریم و توی دنیای واقعی بگیم ، آسمونمون به اندازه ی یه سوزن میشه!)....بگذریم .......خواستم یه چیز دیگه در مورد تاپیک "ز نیرو بود مرد را راستی "بگم

اینکه آرمین جان اون پست دوم که مربوط به شخصی به اسم پویا هستش رو حذف کنی درست میشه!...واقعیت قضیه اینه که پست اول خیلی با دقت و زیرکانه نوشته شده طوری که من با خوندنش همه چی رو فهمیدم!( یه معلم داشتیم ، معلم ریاضی بود ، درسشو که میداد یه نگاه به من میکرد ، وقتی میدید من به نشانه فهمیدن سر تکون میدم ، اونم ادامه ی درسشو میداد!!.....یعنی تا من سر تکون نمیدادم اون قفلی میزد روی همون مطلب! Khansariha (13))...

..(بنده خدا ملاک فهمیدنش شده بود، من!)

بگذریم .....فقط همون پست دوم پاک بشه لک لک های مجمع الجزایر لیبی هم با خوندن اون شیر فهم میشن!( فقط بی زحمت تحقیق کنین ببینین لیبی اولا مجمع الجزایره یا نه  !؟ ...و دوما اصلا لیبی لک لک داره یا نه !!؟....بعدش به منم خبر بدین!....سپاس گزارم! 4chsmu1)...
.

.................................................................................

این آهنگ دل یار سارا نایینی هم که داره منو دیوونه میکنه!...( اصلا کلا آهنگاش قشنگه!...البته اکثر آهنگاش....هر کس گوش کرد بیاد بهم بگه نظرشو!)[/color][/color]

.................................................................................................................

خیر سرم  قانونارو خوندم که نوشتن پست نامربوط با عنوان تاپیک نزنیناااا!!!...........اما یه مطلب ورزشی گذاشتم در کنارش مثل تزینات پلو ، درد و دل و موسیقی  و حرفای انجمن شبانه روزی هم چاشنیش کردم......خخخ.....خواهشمندیم زیر سبیلی این پست رو رد کنید دیگه از این کارا نمیکنیم! 65
سلام

دیروز قبل افطار به یک ساعت پیاده روی ورزشی داشتم.
عالی بود.  317
آرمین / 22 بهمن 96 / 160 روز ورزشی   [تصویر:  khansariha%20(69).gif]

(1398 ارديبهشت 20، 0:46)ناشناس! نوشته است: اینکه آرمین جان اون پست دوم که مربوط به شخصی به اسم پویا هستش رو حذف کنی درست میشه!...واقعیت قضیه اینه که پست اول خیلی با دقت و زیرکانه نوشته شده طوری که من با خوندنش همه چی رو فهمیدم!( یه معلم داشتیم ، معلم ریاضی بود ، درسشو که میداد یه نگاه به من میکرد ، وقتی میدید من به نشانه فهمیدن سر تکون میدم ، اونم ادامه ی درسشو میداد!!.....یعنی تا من سر تکون نمیدادم اون قفلی میزد روی همون مطلب! Khansariha (13))...

ممنون از توضیحات ناشناس.   Khansariha (18)
معلم تون شانس آورده بود من تو کلاس تون نبودم. 4chsmu1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

عاشق فاطمه زهرا / ۱۶ روز ورزشی

دیشب بعد از افطار ساعت ۱۱ و خورده ای توی خونه نیم ساعت ورجه وورجه کردم،
شنا و دراز نشست و ... 4chsmu1 

لک لک های مجمع الجزایر لیبی 22
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام
Ali.start again
17 اردیبهشت
3 روز ورزشی 53 Confetti
جناب خان 1 / 5تیر 95 /413 روز ورزشی
53
جناب خان 1 / 5تیر 95 /414 روز ورزشی
53
سلام

نقل قول: آقای قاصدک ، این تاریخ ، تاریخ آخرین اعلام وضعیت ورزشی قبلی شماست:
قاصدک / 26 فروردین 97 / 56 روز ورزشی
اگه خواستید از همین تاریخ به اعلام وضعیت ادامه بدید [تصویر:  53.gif]
ممنون خانم رضوانه
بله از همین تاریخ ادامه میدم.

قاصدک / 26 فروردین 97 / 57 روز ورزشی

دیشب بعد از افطار نزدیک به یک ساعت پیاده روی داشتم.
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان