نظرسنجی: به نظرتون چه مسابقه ای در روز های آینده داشته باشیم بیشتر بهمون خوش میگذره ؟
این نظرسنجی بسته شده است.
عکاسی
25.00%
10
25.00%
نقاشی و کاریکاتور
25.00%
10
25.00%
خطاطی
5.00%
2
5.00%
بهترین آواتار
27.50%
11
27.50%
بهترین امضا
17.50%
7
17.50%
در کل
40 رأی
100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سلام

آقا اشتباهه..22
ی کم تناقض داره جواب ها...17

اما جالب بود..
خیلی ممنونم..

یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

به خدا من بی گناهم
ی تست روانشناسی بود خب
حالا فردا وقت کنم سوال جواب های خودم رو میذارم
آنوقت بی گناهی من ثابت میشه 1276746pa51mbeg8j
همیشه آغاز راه دشوار است

عقاب در آغاز پرواز، پَر می ریزد

اما در اوج

حتی از بال زدن هم بی نیاز است
22
همچین ادم بی احساسی هستم؟؟ 22

اگر رابطه عاطفی به فنجونه که هیچی 22

کاشکی طراح این سوالات رو از نزدیک میدیدم 22 asabani
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
که اینـــــــــطور [تصویر:  22.gif]

این طراح سوال کجاست؟  Khansariha (98)

سوال 6 که گفته  اگه رو میز نهارخوری خوراکی و گل نبود کاملا از زندگی ناراحت هستین.
اتفاقا من از زندگی راضی ام.

کی گفته من فقط به اندازه یه رودخانه عاطفه و احساس دارم؟ :smiley-yell:

من الان روحیه م خراااااب شد من اعتبـــــــــار میخواااااااام 20

سلام
درباره عکسها باید بگم که گربه داره به سمت پایین میاد(بخاطر چیدمان سنگ های روی پله میگم چون اگه گربه بخواد بره بالا کاشی کنار پله میمونه و عمودی قرار میگیره درصورتی که باید افقی باشه امیدوارم متوجه شده باشین  128fs318181 )
درباره مترو هم باید بگم که مترو داره از داخل تونل به سمت بیرون میاد(به سر اون دو نفر دقت کنید چون از جایی که مترو میاد بهش نگاه میکنن نه پشتش)  303
درباره تست هم باید بگم که اگه درست باشه تعجبم اینه که چطور زندم Gigglesmile یعنی انقد وضعم خرابه؟ 4fvfcja
در عکس زیر گربه رو پیدا کنید زیر 10 ثانیه Khansariha (13)

[تصویر:  2c1n6zhegbiytmje0gem.jpg]
همیشه آغاز راه دشوار است

عقاب در آغاز پرواز، پَر می ریزد

اما در اوج

حتی از بال زدن هم بی نیاز است
سلام
پیداش کردم..:d

ولی ی کم (چن ثانیه شاید) بیشتر شد..1

بامزه بود..ممنون..

یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

منم یابیدمش 128fs318181
البته نه به سرعت سها خانوم
شاید در حد 30 ثانیه
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
منم دیدمش ، همون شاید سی ثانیه طول کشید.
اون بالا سمت راست زیر سنگا ، راست وایساده.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

منم پیداش کردم Khansariha (13)
اول گفتم شاید سوال هوشه بعد دیدم نههههه یه گربه کوچیک نشسته 4fvfcja

منم در حد 30 ثانیه 42
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
[تصویر:  emam_reza_babol2011_blogfa_com_10.gif]
[تصویر:  www.roozgozar.com-2146.gif]

در حــــریم قدســـــیت بـــــال مـــــــــناجاتی بـده                            گنـــــبدت دل می بـرد وقــــت ملاقاتی بـده

دست هایم خالی از پیش است سوغاتی بـده                                من فقیرم تکه نـــــانی بهـر خـــیراتی بــده

از کـــــنار تـــــو گــــدا با دست خالی رد نشد                             نیست عاقل هر کسی دیوانه ی مشهد نشد

از دم گــــرمت مســـیحا صـاحبِ دم می شود                            بی تو باشم حضرت خورشید سردم می شود

نــــان بـــرای بـــردن و خوردن فراهم می شود                           مــــن زیـــادیم فقط از سـفره ات کم می شود

مـــا لـــب تشـــنه لب دریایمان پیش شماست                          هر کجا باشیم هم یک پایمان پیش شـماست

این حرم را چشــمهای تــار می خواهد چه کار؟                       پنجـــره فــولاد تــــو بیـــمار می خـواهد چه کار؟

دل به تو بسته طناب دار می خــواهد چــه کار؟                        خوب مداوایش کند اسرار می خواهد چــه کار؟

پنـــــجره فــــــولاد تـــــو بیـــمار را آورده اســـت                         تو جوابــــش را بـــده دکــتر جوابش کرده است

بر خلاف دست، چشمم پر تر  از این حرف هاست                       آب  سقا خانه ات  تب بُرتر  از این حرف هاست

این گرفتارت شدن ها حُر تر از این حــرف هاست                        نان  بدون  عشق  تو  آجرتر از این حرف هاست

در رواق تــــو تــــمامی جــــهان جــا می شـود                           زودتــر از گــــفتن حــــاجت گـــره وا می شــود

راه افـــتادی و زیـــــر پـــــات ایــــران ســـاخـتند                           تـــــکه ای از خــــاک ایران را خراسان سـاختـند

با وجود تـــو در ایـــــن کشور مسلمان سـاختند                           تو همان لطفی که در پاسخ به سلمان ساختند

در نگـــــه داری تـــو خــــود را نشــان دادیم  ما                             تـــــا ابــــد مـــــدیون زنهـــــای ســــنابادیــم ما
(صابر خراسانی)

[تصویر:  www.roozgozar.com-2146.gif]
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
با عرض تبریک به مناسبت میلاد شمس الشموس حضرت ثامن الائمه (علیه السلام) خدمت همه دوستان کانونی
مسابقه ای به مناسبت این ایام فرخنده در بخش های زیر برگزار خواهد شد:

دل نوشته :
حتما خیلیاتون دلتون می خواد با امام رضا (علیه السلام) درد دل کنید.

عکس و تصویر و کارهای گرافیکی: عکس هایی که خودتون گرفتید با موضوع امام رضا (علیه السلام) برامون بفرستید.

خاطرات: خاطرات جالب خودتون رو از مشهد و از زیارت امام رضا (علیه السلام) برامون بفرستید.

دست نوشته: در این بخش می تونید هر موضوعی که مربوط به امام رضاست از جمله حدیث، جمله به امام رضا، یا هرچی که با موضوع رضوی باشه با خط خودتون برامون بفرستید.

دوستان  آثارشون رو در همین تاپیک بزارن و حتما قید کنن که اثرشون میخواد تو کدوم قسمت شرکت کنه
هر نفر میتونه در همه بخش ها شرکت کنه.
البته همه ی آثار باید با قوانین کانون سازگار باشه.

مهلت ارسال آثار

از میلاد امام رضا(علیه السلام) تا 7 روز بعد خواهد بود.
جوایز
ان شاء الله به 5 نفر از برگزیدگان با رای خود شما جوایز خیلی خوبی اهدا خواهد شد.

شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
سلام.گربه داره میره بالا.اگه ب دیوارای کاری انتهای پله دقت کنید متوجه میشید دیوار صافه در صورتی ک اگه برعکس بود دیوارا حالت کج میفتاد توی عکس.میتونید عکس بگیرید امتحان کنید.
مترو هم داره میاد طرف مسافرا چون وقتی مترو یا ماشین میاد ما نگاهمون جهت مخالف حرکتشه ن موافق.
گررربه ؟؟؟

[تصویر:  jenab-khan.jpg]
53
سلام
خب میبینم که کسی هنوز جرات نکرده اثار فاخر خودش رو به دید اذهان بذاره
و آما همینک جناب طاهر دل را به دریا زده و اولین اثر هنری خودش رو تقدیم خواهد کرد به اقای مهربانی ها

خب به نظرتون یکدفگی بریم سراغ اصل مطلب یا کمی قبلش حرف بزنیم؟
نظر شما رو نمیدونم ولی خودم از اونجایی ک بلد نیستم موضوع رو بپیچونم سریع میرم سراغ اصل مطلب
آما قول بدین ک شما هم بعد از دیدن این هنر دست به کار شده و زودی اینجارو پربار کنید

منتظریم هاااااااااا

امروز رفته بودیم خونه داداش دومی- ما کلا پر جمعیتیم- سه تا داداش دارم جز خودم و خواهر هم همین قد! 1744337bve7cd1t81
خلاصه ک داشتیم با بچه ی داداش بازی میکردیم -عموها فداها دو سالشه 4 شکلکه هم برا عموها فداها گذاشتم - 
که در حین بازی یک طرحی ب نظرم رسید انجام بدم
بازی خونه سازی میکردیم
با اینا:

[تصویر:  up_7dfa7dd02710953e98543d1ad5e9eadd.jpg]
ب اینا ک گذاشتم چی میگن؟ -اینو از نت برداشتما- مال اون انقده تنوع نداشت
خلاصه ک با خودم گفتم چ کنبم چ نکنیم 
ک این تصاویر خلق شد:

[تصویر:  %DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B5%DB%B0%DB%B8%DB%...%DB%B1.jpg]       [تصویر:  %DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B5%DB%B0%DB%B8%DB%...%DB%B7.jpg]        

چون تعداد و تنوع قطعه ها کم بود دیگه مجبور شدم جدا جدا بنویسم و واسه همینم هست ک هیچ گونه سلیقه رنگی درشون دیده نمیشه
داشتم علیه السلام هم مینوشتم ک دیگه وقت نشد وبلند شدیم. البته فقط میخواستم "ع" بنویسم ها . ک نشد

اینم ایستاده همون اثر:

[تصویر:  %DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B5%DB%B0%DB%B8%DB%...%DB%B3.jpg]

و این هم برا کانون دوست داشتنی :

[تصویر:  %DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B5%DB%B0%DB%B8%DB%...%DB%B8.jpg]

باز هم بدلیل محدویت در تنوع اشکال نشده بهتر از این کار کنیم. شنیدم ک اینا اشکال کجکی هم دارن ینی اگه داشتیم میشد کاف رو لااقل بهتر در آورد

خب این از اولین اثر هنری بنده
برا قسمت های دیگه مسابقه هم برنامه دارم اگه فرصت باشه و عمر یاری بده
اینو ک مشخصه برا کدوم قسمت ارسال کردم ولی اگه نیس 
باید بره زیر مجموعه عکس و تصویر . مسلما. چون جای دیگه بهش نمیخوره
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان