امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فیلم‌بازهای کانون (معرفی و نقد فیلم)

(1399 تير 10، 1:35)*دختر پاک* نوشته است:
(1399 تير 10، 0:24)حبیب نوشته است:
(1399 تير 4، 2:12)*دختر پاک* نوشته است:
(1399 تير 4، 2:11)رضا خان نوشته است:
(1399 تير 4، 1:58)*دختر پاک* نوشته است: یکی یه انیمیشن بگه
53258zu2qvp1d9v

رالف اینترنت را خراب میکند .
اگه ندیدین از نظر من عالیه

دیدمش
53258zu2qvp1d9v
دیگه چی
یه چی بگین لطفا
ما نیازمند یه کارتون جدیدیم 53258zu2qvp1d9v

آثار Hayao Miyazaki انیماتور ژاپنی، فوق العاده هستن و عمق معنایی دارن که علاوه بر کودکان برای بزرگسالان هم دیدنیه

3 تا نمونه:

شهر اشباح
شاهزاده مونونوکه
سرویس تحویل کی کی
می بخشید
انا دوبله دارن؟
و اینکه من اولیش را تو تلویزیون فکر کنم دیدم خیلی قصه شادی نداره
داستاناشون چه مدلیه
غمگینه؟
امیدوار کننده است؟
چیه

بله دوبله فارسی همشون هست

داستان هاشون، یه سطح جالبی از روابط انسانی و شخصیت های مختلف توش هست. شخصیت ها به خوبی پرداخت شدن و کلی نماد و معنا تو رفتارها و سیر تکاملشون تو قصه هست

این انیمیشن ها، تو یه استودیوی انیمیشن سازی معروف تو ژاپن به نام جیبلی ساخته شدن. استاندارد استودیوش اینه که خیلی کمالگرا هستن و هر ماه 5 دقیقه انیمیشن تولید می کنن، و تولید هر اثر چند سال طول می کشه
نمیخوام اسپویل کنم، ولی این 3 تایی که اسم بردم کمدی نیستن. غمگین و با پایان تلخ هم نیستن. امیدوار کننده چرا. 

مثلا سرویس تحویل کی کی، مضمونش به در اومدن از دوران کودکی و روی پای خود ایستادنه، که تو یه قالب جالب خیال انگیز روایت میشه. شاید این براتون جالب باشه برای شروع ببینین. برای من الهام بخش بود که رو پای خودم بایستم و در حین تحصیل کسب درآمد کنم! 

شهر اشباح هم، ترسناک یا غمگین نیست، روایت خیال انگیز چالش هاییه، که یه کودک با عبور از اون ها بزرگ میشه و در عین کودکی به بلوغ فکری و عاطفی میرسه. 

خیال پردازی توشون به کمال هست. نحوه زاویه بندی دوربین و تصاویر طبیعت تو پس زمینه هم یه جوریه انگار دارین فیلم میبینین نه انیمیشن.
 سپاس شده توسط
(1399 تير 10، 1:51)حبیب نوشته است: بله دوبله فارسی همشون هست

داستان هاشون، یه سطح جالبی از روابط انسانی و شخصیت های مختلف توش هست. شخصیت ها به خوبی پرداخت شدن و کلی نماد و معنا تو رفتارها و سیر تکاملشون تو قصه هست

این انیمیشن ها، تو یه استودیوی انیمیشن سازی معروف تو ژاپن به نام جیبلی ساخته شدن. استاندارد استودیوش اینه که خیلی کمالگرا هستن و هر ماه 5 دقیقه انیمیشن تولید می کنن، و تولید هر اثر چند سال طول می کشه
نمیخوام اسپویل کنم، ولی این 3 تایی که اسم بردم کمدی نیستن. غمگین و با پایان تلخ هم نیستن. امیدوار کننده چرا. 

مثلا سرویس تحویل کی کی، مضمونش به در اومدن از دوران کودکی و روی پای خود ایستادنه، که تو یه قالب جالب خیال انگیز روایت میشه. شاید این براتون جالب باشه برای شروع ببینین. برای من الهام بخش بود که رو پای خودم بایستم و در حین تحصیل کسب درآمد کنم! 

شهر اشباح هم، ترسناک یا غمگین نیست، روایت خیال انگیز چالش هاییه، که یه کودک با عبور از اون ها بزرگ میشه و در عین کودکی به بلوغ فکری و عاطفی میرسه. 

خیال پردازی توشون به کمال هست. نحوه زاویه بندی دوربین و تصاویر طبیعت تو پس زمینه هم یه جوریه انگار دارین فیلم میبینین نه انیمیشن.
باشه حتما بعد امتحان ها نگاه میکنم
بی نهایت ممنونم Thankyou

من کارتون هایی که تهش امید بده را دوست دارم
Hanghead 
الان چندشب با اینکه وقت امتحاناست و اصلا هیچی وقت ندارم ولی کارتون ماشین ها 3 را نگاه میکنم
53258zu2qvp1d9v بار اول که دیدم بنظرم انقدر امید توش نبود 
ولی الان جمله هایی که میگه
انگار دوست دارم یکی باشه بعضی از اون جمله ها را هم به من بگه 53258zu2qvp1d9v
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
(1398 اسفند 7، 9:43)Aurora نوشته است: [تصویر:  Spirited_Away_Wallpaper_by_behruz.jpg]

شاهکار هیجان‏آمیز هایائو میازاکی،قهرمانش را وارد ماجرایی می‏کند که سرشار از افسون و یا وحشت است.شهر اشباح به وسیله یکی از انیماتورهای بزرگ جهان،هایائو میازاکی ژاپنی، نوشته و کارگردانی شده است.این کار شگفت‏آور بصری،محصول نتیجهء یک خیال بی‏پرواست که‏ پیش از این چیزی شبیه به آن ساخته نشده است.

من این  انیمه رو اولین بار  توی 8  سالگیم دیدم........... و فقط میتونم  بگم  در حد  هری پاتر دیوانه وار بهش وابسته هستم اونقدری که مثل یادگاران مرگ طرحشو روی دستم تاتو کنم
ترک اخر اهنگشم توی امضام  هست
زبان واقعا قاصره از توصیف این انیمه
بعد از 18 سال همچنان بهترین انیمیشن جهانه...
تخیل تخیل تخیل  .. باهاش میتونید پرواز کنید...

و اما خلاصه
خترکی ده ساله به نام چیهیرو اوگینو به همراه خانواده اش برای نقل مکان راهی سفری با ماشین می شوند اما در بین راه مسیر را گم کرده و به تونلی در جنگل می رسند.آنها به دلیل کنجکاوی زیاد وارد تونل شده و به روستایی آرام و عجیب می رسند.پدر و مادر چیهیرو پس از دیدن غذا های خوشمزه درون غرفه های روستا شروع به خوردن آنها می کنند اما چیهیرو به دنبال اهالی روستای خالی می گردد.این روستا که در اصل محل استراحت و گرمابه خدایان و ارواح دین ژاپنی شینتو است با تاریک شدن هوا ترس را در دل چیهیرو می اندازد.در این بین او با پسری به نام هاکو برخورد می کند که ...........
ساناز این انیمیشنی که اقای حبیب گفتن   اینه..  قبلا معرفی کرده بودمش من ..
حتما ببینش
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
 سپاس شده توسط
سلام
کسی اگه انیمیشن شازده کوچولو رو دیده ممنون میشم نظرشو دربارش بگه... الان دارم دان میکنم ببینم 53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
(1399 تير 13، 23:41)علی‌رضا نوشته است: سلام
کسی اگه انیمیشن شازده کوچولو رو دیده ممنون میشم نظرشو دربارش بگه... الان دارم دان میکنم ببینم 53258zu2qvp1d9v

سلام داداش، 53 
انیمیشنمون هم که در اومد، آبرو نمونده دیگه Gigglesmile 

به نظرم برای افرادی که کتابش رو خوندن و دوست داشتن جذاب هست،
چون داستان انیمیشنش با کتابش متفاوته ولی پیش زمینه ذهنی کتاب رو نیاز داره.

53

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
 سپاس شده توسط
این انیمیشنو دیدم.. دوستش دارم
به نظرم واسه افراد همسن و سال خودم خوبه.. اولش از نظر من یکم ریلکس یه نواخت بود ولی کلا خوب بود.. باعث میشه یه جور دیگه بتونی دنیارو ببینی.. اونجور که میخوای.. با قلبت
یه جمله قشنگی دختر بچه هه گفت ، گفت من بزرگ میشم ولی نمیخوام ساخته دست شما باشم ، میخواست خودش خالق دنیای خودش باشه و از چیزی که ساخته لذت ببره daghighan
 سپاس شده توسط
(1399 تير 14، 10:51)شازده کوچولو نوشته است:

سلام داداش، 53 
انیمیشنمون هم که در اومد، آبرو نمونده دیگه Gigglesmile 

به نظرم برای افرادی که کتابش رو خوندن و دوست داشتن جذاب هست،
چون داستان انیمیشنش با کتابش متفاوته ولی پیش زمینه ذهنی کتاب رو نیاز داره.

53

سلام آقای شازده.. حالا میگم آقای شازده دوباره یاد همون دختره میوفتم اونم به شازده کوچولو اواسط فیلم میگفت آقای شازده 53258zu2qvp1d9v
ممنون از جوابتون: )
 سپاس شده توسط

سلام. درباره شازده کوچولو فکر کنم چندتا انیمیشین ساختن. اونی که من دیدم کلا گند زده بودن به شازده کوچولو رفته بود! امروزیش کرده بودن. شازده کوچولو میره کار میکنه و...
انیمیشنایی که داستانش رو عوض میکنن و امروزیش میکنن رو اصلا دوست ندارم. شنل قرمزی هم همین بلا سرش اومد.
[تصویر:  1391853874.gif]
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  1319696219.gif]
[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]
[تصویر:  05_blue.png]

سپاس شده توسط

سلام یکیش هستم که امروزیه هااا
که میرن دنبال شازده میبینن بزرگ شده رفته مدرسه و..... 
اون خیلی افتضاحههه Swear1
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
 سپاس شده توسط
من دیدمش زیادم بد نبود
 سپاس شده توسط
سلام 303

(1399 تير 14، 22:28)Aurora نوشته است: ...
اون خیلی افتضاحههه Swear1

42
شاید به اندازه‌ی انتظار بالایی که از موضوع و کارگردانش میرفت نبود،
ولی به نظر من هم نسبتا خوب بود، (من نگم خوب دیگه کی میخواد بگه  Khansariha (49) )

چون صحبتش زیاد شد، با اجازه پست معرفیش رو دوباره نقل قول میکنم:

(1394 اسفند 21، 21:50)Alireza 68 نوشته است: سلام
انیمیشنی رو میخوام معرفی کنم به اسم the little prince  محصول سال 2015
[تصویر:  uU21Nd8rVnHxhl2DOtaU7itT2vv78.jpg]

داستان چند دهه بعد از  شازده کوچولو رو نشون میده جایی که اون خلبان داخل کتاب پیر مردی شده و خانوادهایرو که مادر دختری هستن که کل زندگیشون برپایه نظم و برنامه ریزی و انجام کار های فشرده برای رسیدن به اهداف خودشنه
همسایگی این دوتا باعث داستان های جالبی میشه و میرن به دیدن شازده کوچولو..

پیشنهاد میکنم حتما ببینین جالب بود
53

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
. در جنگل نور کرم های شب تاب – Into the Forest of Fireflies’ Light – ۲۰۱۱

[تصویر:  Forest.logo_.0.www_.download.ir-7.jpg]

[تصویر:  6b2d8753-ff66-4243-8a2a-cb302cbd0b91.jpg]

نقل قول: فیلم انیمه عاشقانه  درباره یک دختر شش ساله نام هوتارو تاکگاوا که در جنگل تسخیر شده توسط روح کوهستان و یوکای گم میشود. موجودی انسان مانند با ماسک به نام جین او را یافته و به هوتارو هشدار می دهد که درصورت لمس شدن توسط انسان برای همیشه ناپدید می شود. جین هوتارو را از جنگل بیرون می برد اما هوتارو پس از چند روز بازمی گردد تا او را ببیند. این دو با وجود محدودیت ها با هم دوست می شوند. در پایان تابستان هوتارو جین را ترک کرده اما به او قول می دهد که هر سال تابستان برای دیدن اش بیاید. طی سال ها آن دو عاشق هم شده و درباره آینده نامشخص شان نگران هستند، در حالی که جین دوست دارد هاتارو را لمس کند و ...................

من میتونم 400  بار این انیمه رو ببینم و گریه کنم.... 809197ps94ijjhwg
شخصیت پسر توی داستان فرای حد تصور جذاب و جنتلمن و پاکه 12 12
در احساساتی ترین حالت ممکن  برقا رو خاموش کنید بزارید کولر اتاقتون رو مثه قطب جنوب کنه.... یه پتو سنگین بکشید روتون .... و این انیمه ی کوتاه رو ببینید 12 12     پفیلا فراموش نشه
خیلی عشق و دوستی بین دوجنس رو پاک به تصویر میکشه 53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v 
چقدر روابط بین دختر و پسر توی فرهنگ و خانواده های ژاپنی قشنگه 53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v

کاش من ژاپن مدرسه  میرفتم و بزرگ میشدم..  قشنگ ترین سنتهای دنیا رو داره 53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
دوستان لطف کنن بگن که فیلم هابیتو دوست داشتن یا نه؟
من اولیشو گرفتم و ۳ ساعت هستش Hanghead
شنیدم که یکم شبیه هری پاتره Hanghead
 سپاس شده توسط
نقل قول: دوستان لطف کنن بگن که فیلم هابیتو دوست داشتن یا نه؟
دقیق یادم نیست
ولی بد نبود
یادمه یک اش قشنگ تر بود
نقل قول: شنیدم که یکم شبیه هری پاتره [تصویر:  hanghead.gif]
من خیلی هری پاتر را نگاه نکردم
بیشتر منو یاد همون ارباب حلقه ها میندازه
فکر کنم داره داستان قبل از ارباب حلقه ها را میگه 
اشتباه میکنم 65
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
انیمیشن klaus

[تصویر:  ynf_klaus_promo-1024x733-1-750x474.png]
جدید است 2019
خلاصه فیلم :  داستان یک پستچی را روایت می کند که در هنگام انجام ماموریت خود در یک شهر یخ زده واقع در شمال متوجه می شود که بابانوئل خود را مخفی کرده است و …

قشنگ بود  53258zu2qvp1d9v
نشان میده قصه کریسمس از کجا اومده 2uge4p4

بعد از این کارتون به خودم گفتم چرا ما کریسمس و بابانوئل نداریم 106
اینکه ایده خوبیه  Confetti

چون تو کارتون بچه ها زیادن من خیلی دوست داشتم 317

اولش انگار خیلی تکراری به نظر میاد ولی در کل خوبه 53258zu2qvp1d9v
اگر اهل انیمیشن هستید جز بهترین انیمیشن هایی که دیدین نخواهد بود Hanghead
ولی جز بدترین ها هم نیست Hanghead
یه ذره قصه موفقیت و تلاش و اینا هم داره 4chsmu1
شاید اگر رو دوبله اش بیشتر کار میشد بیشتر کیف میکردیم 53258zu2qvp1d9v

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان