امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

قرار عاشقی (سرپرست: مرد مقاومت )

اياك نعبد: تو را مى پرستيم و بس، كه غير تو، در خور عبادت نيست؛
بيان حقيقت عبادت در شهادت به توحيد گذشت و در اين موضع چون بر عبوديت خود، مر خداى را تصريح كند و اين امر را منحصر به او جل شاءنه نمايد و طرف خطاب وى خداى علام الغيوب است، پس دروغ در آن افحش و اشنع است. 
لاجرم بايد همه دم، ترك هوس كرد و كركس مردار خوار هواى نفس را در قفس آورد و بندگى از بهر او بايد كرد، نه از براى خود: 
تو بندگى چو گدايان به شرط مزد مكن 
كه خواجه خود روش بنده پروى داند 

و گفته اند: كه نكته اينكه نعبد به صيغه جمع آمده است، نه مفرد؛ آن است كه چون بنده اى عبادت خود را با عبادت ديگران در آميزد، حق تعالى كريم تر از آن است كه عبادت كسى را، به علت با عيب ديگران رد كند، از طرفى ديگر البته خداوند، عبادات با عيب را هم به طفيل عبادت بى عيب، قبول كند. 
به طفيل همه قبولم كن 
اى خداى من و خداى همه
 سپاس شده توسط
سلاااااااام به همگی 317 
به به .. چه خبر شده اینجا .. چه بارش نوری .. این روزا بارش شهابی برساوشی نورانی تره یا حضور بچه‌ها در قرار عاشقی؟ 302 
الهی شکر ..

صبـــــــــــــــــــــــــح:  ★. ★. ★. ★. . .
ظـهـر و عصـر :   . ★.  . . .
مغرب و عشا :   ★. ★. ★. ★. . .

نقل قول: سلام آقای مجاهد . خیلی ممنونم از راهنمایی هاتون  [تصویر:  53.gif] 

پس میشه هفته ای هم اعلام وضعیت کرد
سلام محسن جان عزییییز
بله که میشه .. هر عاشقی داستان خودش رو داره و اینجا قرارگاه همه عاشقاس با همه رنگارنگی و سبکهای قشنگشون در مراقبه 302 

نقل قول: خانم شادن و آقای مرد مجاهد و خانم زینبی و آقا محسن و آقای عاشق و خانم رضوانه ممنونم که هستین که در  کنار هم یه باغ با کلی سبز بسازیم دم همتون گرم که به نماز هاتون اهمیت میدین
 از آقا حامد و آقایان اهورا و عرفان و علیرضا و جوپیتر و خانم دختر پاک هم دعوت میکنیم کع بیان و قدم رو تخم چشم ما بزارن  و هر روز اینجا اعلام بکنن والا من از شنبه تا الان هر روز دارم میام وقتی این اعلام هامو میبینم  میفهمم داستان نماز هام چیه
اما اگه اینجا اعلام نمیکردم هیچ وقت نمیدونستم داستان نماز هام چجوریه و اهمیتی نمیدادم
استیودنت جان یه دونه‌ای .. اصلا دانش‌آموز مکتب پست‌زنیت هستم .. در چند خط چقدر حرفهای خوب زدی
چه تعبیر قشنگی برای نمازهای اول وقت دسته‌جمعی ..
منم مثل استیودنت جان از همه بچه ها تشکر میکنم و قبول باشه میگم و از همه بزرگوارانی که اسم برد و سایر بچه ها دعوت میکنم که بیان تا بهتر سر قرارهای عاشقیمون با محبوب ازلی و ابدی حاضر بشیم ..

نقل قول: سلام.من هم میخوام از این به بعد اینجا نماز هامو اعلام وضعیت کنم.

میشه راهنماییم کنین که چطور اینجا اعلام وضعیت کنم؟
سلاااااااام بر مهدی منتصر .. سلاااام بر مهدی منتظر .. سلاااام بر دوستدار شهید عزیزمون، پسر شهید عزیزمون، جهاد مغنیه، فرزند برومند حاج رضوان

مهدی جان،‌ به صورت کلی هر جور که خودت دوست داشته باشی میتونی مراقبه و محاسبه درباره نمازت رو اینجا پی بگیره
اما اون چیزی که روال هست بین بچه‌ها و در پست اول تاپیک هم توضیح داده شده، اعلام وضعیت به صورت هفتگی و با این رواله:

نقل قول: نحوه اعلام وضعیت:

1. نام کاربری خودتون

2. توضیح برای اینکه برای قرار عاشقیتون چه کردید

3. و با گذاشتن ستاره، نمازها رو مشخص کنید:

صبــــــــــــــــح:  ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★
ظـهـر و عصـر:    ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★
مغرب و عشا:    ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★

نماز جماعت: ستاره طلایی - نمازاول وقت: ستاره سبز - نماز غیر اول وقت ستاره آبی - و نماز قضا ستاره قرمز

* در ضمن اعلام وضعیت هفتگی بوده، از شنبه تا جمعه و هفته به هفته به روز میشه.

* هر روز پست قبلی خودتونو کپی کنید.

خانم زینبی بزرگوار و خانم شادن بزرگوار قبول باشه طاعاتتون و التماس دعا
 سپاس شده توسط
زینبی

صبح:   ★ ★ ★ ★ ★ ★ س
ظهر:  ★ ★ ★ ★  ★ ★ س س
مغرب:   ★ ★ ★ ★ ★ س س
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
 سلام بچه ها قبول باشه.

صبـــــــــــــــــــــــــح:  ★. ★. ★. ★. ★. ★. ★
ظـهـر و عصـر :   . ★.  . .★ .★
مغرب و عشا :   ★. ★. ★. ★. ★. ★. ★
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
سلااااام به همگی دوستان

متشکرم خانم شادن .. از شمام قبول باشه

صبــــــــــــــــح:   ★ ★ ★ ★ ★ ★
ظـهـر و عصـر:     ★ ★ ★ ★ ★ ★
مغرب و عشا:     ★ ★ ★ ★ ★ ★
 سپاس شده توسط
و اياك نستعين: و تنها از تو يارى مى خواهيم و در پرستش تو و انجاح حوائج و دفع آفات و رفع مشكلات؛ 

و بايد كه در اين قول نيز صادق باشد يعنى: از ديگرى درهيچ امرى يارى نخواهد، مگر آنكه آنكس را در آن امر واسطه و سبب و مسخر مشيت رب داند و داند كه اگر حق تعالى نخواهد، در دل آنكس نيفكند كه يارى او كند، پس فى الحقيقة، حق تعالى يارى او مى كند و دست ديگران آلتى است در يد قدرت حق تعالى.
 سپاس شده توسط
زینبی

صبح:  ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★
ظهر: ★ ★ ★ ★ ★  ★ ★ ★ ★ ★ 
مغرب:  ★  ★ ★ ★ ★ ★  ★ ★ ★ 

التماس دعا  53
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
سلاااام به همه
قبول باشه از همگی
فعلا چون با موبایلم حرفی مینویسم: س س آ
الهی شکر

اهدنا ما را راه نماى. 
الصراط المستقيم به راهى راست دراقوال و افعال و اخلاق كه آن راه متوسط است ميانه افراط و تفريط و غلو و تقصير يا ثابت دار ما را به طريق قويم كه دين اسلام است و سنت سيد انام صلى الله عليه وعلى اله الكرام و طريقه حقه ائمه معصومين صلوات الله عليهم اجمعين. 

و در اخبار اهل بيت - عليهم السلام - است كه مراد از صراط مستقيم حضرت على بن ابيطالب سلام الله عليه است و به روايت ديگر: امام مفترض الطاعة است؛ 
پس معنى آنكه: به ما بشناسان امام به حق را، تا متابعت و پيروى وى كنيم و به راهى كه او رفته برويم و امور خود را تسليم اوامر او نمائيم و دستور او پذيريم و محبت او در دل گيريم تا در آخرت با او محشور شويم و در آن سراى، به سعادت عظمى رسيم، يا ثابت دار ما را بر معرفت و محبت و متابعت امام - عليه السلام -. 
و در حديث نبوى -صلى الله عليه وآله - وارد است كه: هر كه مرد و نشناخت امام زمان خود را، مرد، مردن زمان جاهليت يعنى: بى ايمان.

بزرگى گفته: بنماى ما را راه راست، به اين معنى است كه: ما را به به محبت ذاتى خود مشرف دار، تا از توجه و اتكاء به غير تو، آزاد گشته و به تمامى در گير و گرو تو باشيم، جز تو ندانيم، و جز تو نخوانيم و جز تو را نگزينيم، تا در همه حال جز تو را نبينيم.
 سپاس شده توسط
سلام
امروز پست های آقای مرد مجاهد تلنگر بزرگی بود
فکرامو کردم
دیدم تقریبا از وقتی نماز بهم واجب شده سعی کردم همیشه نمازامو بخوانم
همیشه موفق نبودم ولی اکثر مواقع خواندم
ولی همیشه آخر وقت
فقط یه دوره کوتاهی از زندگیم به اول وقت بودنش حساس شدم
دقیقا همون موقع تونستم به یک سال پاکی برسم
برای همین با اجازتون میام اینجا تا زمان نماز خواندنم را درست کنم
پس من به دنبال رنگ سبزمSwear1
رنگ آبی به درد من نمیخورهSwear1
اینو باید تو کله خودم فرو کنم Swear1

*دختر پاک*

صبــــــــــــــــح:   ★ ★  ★ ★ ★ ★
ظـهـر و عصـر:     ★ ★  ★ ★ ★ ★
مغرب و عشا:     ★ ★  ★ ★ ★ ★

امروز همش آخر آخر آخر  وقت بود Khansariha (60)
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
سلام و برکات خداوند بر ما و بر بندگان صالح خداوند

خانم دختر پاک خیلی خوش آمدید و ممنونم از صحبتهای جالبی که فرمودید .. خدا خیرتون بده
ان شاء الله در این نیتی که فرمودید خداوند شما و همه مون رو موفق کنه

اینم اعلام وضعیت بنده .. خدایا شکرت که ما رو به نماز میخونی و میپذیریمون

صبــــــــــــــــح:      ★ ★ ★
ظـهـر و عصـر:       ★ ★ ★ ★
مغرب و عشا:       ★ ★ ★ ★
سلام و خدا قوت فراوان به همگی

صبــــــــــــــــح:      ★ ★ ★

ظـهـر و عصـر:        ★ ★ ★
مغرب و عشا:        ★ ★ ★
صبــــــــــــــــح:   ★ ★ ★ ★  ★ ★
ظـهـر و عصـر:     ★ ★ ★ ★  ★ ★
مغرب و عشا:     ★ ★ ★ ★  ★ ★
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط

صبــــــــــــــــح:   ★ ★    ★ ★
ظـهـر و عصـر:     ★ ★    ★ ★
مغرب و عشا:     ★ ★    ★ ★

فعلا یه دونه سبز 49-2
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
سلام و صد سلام بر عاشقان امام حسین
به به به .. خیر مقدم عاشق جان
خانم دختر پاک قبول باشه و خدا رو شکر

صبــــــــــــــــح:        ★
ظـهـر و عصـر:         ★ ★
مغرب و عشا:         ★ ★
 سپاس شده توسط
مهدی منتظر( mahdimontaser)
صبــــــــــــــــح:  ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★
ظـهـر و عصـر:    ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★
مغرب و عشا:    ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★