امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

قرار عاشقی (سرپرست: مرد مقاومت )

صبــــــــــــــح:  
ظهـر و عصــــر: 
مغرب و عشــا: 

صبــــــــــــــح:  
ظهـر و عصــــر: 
مغرب و عشــا: 
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام بچه ها Khansariha (18)

ببخشید به خاطر غیبتم. حالم خوب نبود 1276746pa51mbeg8j  اما الان که اومدم و اعلام وضعیت این هفته تون رو دیدم کلی انرژی گرفتم Khansariha (57)

بابابزرگ : بی نهایت ممنونم به خاطر تلاشتون و ستاره های خوشرنگ سبزتون Khansariha (8)

Adrift Eidolon : ممنونم به خاطر حضورتون و ممنونم به خاطر تلاش قشنگتون Khansariha (8)  هفته رو عالی شروع کردید 317  لطفا مراقب باشید تا آخر هفته همین روند ادامه داشته باشه clapping 

وجدان بیدار : ممنونم به خاطر تصمیمی که گرفتید. Khansariha (8) درسته هفته رو خوب شروع نکردید اما میتونید عالی تمومش کنیدclapping
[img=0x0]http://www.ehda.ir/StaticPages/Pictures/468X60-1.gif[/img]

تنها با شهرت نیست که میتوان جاودانه شد ... این است راز جاودانگی...

اينک خسته تر از پروانه ، سالهاست گرد روياهاي سرخ باغچه خويش پر مي زنم و هنوز غربت تلخ هميشه را مزه مزه مي کنم . من خسته ام و حاجتي به تائيد هيچ پروانه اي نيست ...
خسته ام و به انتظار فردایی که شاید هرگز نباشد و نیاید نشسته ام .
غمگین و تنها ...
از غم نفس هایی که به شماره افتاده است و چهرهء مادری که خسته است ... و کودک اش را می بیند که هر چند دیگر کوچک نیست اما ناتوان تر از دیروز های دور در گوشه ای افتاده است و نفس های آخر را می کشد.
و  آیا به راستی تو با خود می اندیشی کسی پیدا می شود که مرهم دردهای من باشد؟
که خدا را بداند و درد را بشناسد؟
که رفتنی ست و خواهان ماندن است؟

53بیا ما هم جاودانه شویم . ما می توانیم 53

به اینجا سر بزن : اهدای زندگیKhansariha (8)
سلام منم هستم انشاءالله
صبــــــــــــــح:  

ظهـر و عصــــر:
مغرب و عشــا: 
سلام  Khansariha (48)

یه عاملی که باعث شد دلم بخواد نماز خوندنم رو ادامه بدم این بود که از وقتی نماز خوندم آرامشم بیشتر شده .

وقتی هم که هر روز نمازم رو کامل بخونم یه احساس سبکی بهم دست میده . انشالا که همیشه بتونم کامل نمازم رو بخونم.

اینم اعلام وضعیت من :
صبــــــــــــــح:
ظهـر و عصــــر: ★★
مغرب و عشــا: ★★
گیرندت رو تنظیم کن 

clapping

میگی یعنی چی ؟

یعنی

توی دنیا هم خوبی هست هم بدی

هم شادی هست هم غم 

هم بدبختی و هم خوشبختی

و

این تویی که برای کارایی که فقط خودت می تونی توی این دنیا انجامشون بدی آفریده شدی 

تازه حق انتخاب هم داری

[تصویر:  47276600274856889383.gif]

پس این تویی که باید گیرندت رو تنظیم کنی 

128fs318181

Hanghead  Fight and win Hanghead
[تصویر:  dust.gif]
امام صادق (عليه السلام ) درباره نماز اول وقت مى فرمايد:
كسى که به نماز اول وقت اهميت دهد و سعى كند كه آن را در اول وقت به جاى آورد، من چهار چيز را براى او زمانت مى كنم :
1-    هنگام مرگ با حالت شادمانى ، خوشحالى ، راحتى و سرور از دنيا مى رود.
2-     تمام غم ها و غصه ها و ناراحتى هاى او (در دنيا و آخرت ) برطرف مى گردد.
3-     از عذاب الهى و آتش سوزان جهنم نجت پيدا مى كند.
4-     (اول صبح قيامت ) داخل بهشت هاى پر نعمت مى شود.

[تصویر:  167.gif]

انیس : خوش اومدید Khansariha (8)  ممنونم از اعلام وضعیت قشنگتون Khansariha (18) 

وجدان بیدار : 22  22   1276746pa51mbeg8j 1276746pa51mbeg8j   انتظارم از شما بیشتر!!!
لطفا بیشتر مراقب نمازتون باشید و شبا زودتر بخوابید.
 نذارید قضا شدن نماز صبح براتون عادت بشه. فردا ستاره آبی و سبز میخوام ازتون clapping 

Adrift Eidolon  : خوشحالم به خاطر این احساس قشنگی که با نماز خوندن به دست آوردید و امیدوارم هر روز بیشتر از این آرامش قشنگ لذت ببرید 53258zu2qvp1d9v

اينک خسته تر از پروانه ، سالهاست گرد روياهاي سرخ باغچه خويش پر مي زنم و هنوز غربت تلخ هميشه را مزه مزه مي کنم . من خسته ام و حاجتي به تائيد هيچ پروانه اي نيست ...
غمگین و تنها ...
از غم نفس هایی که به شماره افتاده است و چهرهء مادری که خسته است ... و کودک اش را می بیند که هر چند دیگر کوچک نیست اما ناتوان تر از دیروز های دور در گوشه ای افتاده است و نفس های آخر را می کشد.

سلام

نقل قول: امروزم صبح نمازم قضا شد  [تصویر:  13.gif]

Vamonde asabani :smiley-yell: 
حیفه!

و
الحمدلله:

صبــــــــــــــح: ★★
مغرب و عشــا: ★★

در پناه خدا..
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلام.
من قبلا ی مدتی اینجا اعلام وضعیت کردم ولی از اونجایی که تو خوندن نماز - حداقل ظاهر نماز- شکر خدا مشکلی ندارم.وسعیم همیشه براینه که نمازم تا حد امکان به جاعت باشه اگرم نشد حتما اول وقت میخونم.(متاسفانه جز نماز صبح که دیر بیدارمیشم) واسه همین خاطر بعد یمدت دیگه نیومدم واسه اعلام وضعیت.ولی از امروز دوباره تصمیم گرفتم که اعلام وضعیت بکنم.
بلکه فرجی بشه واسه نماز صبحم که بیشتر هواش رو داشته باشم. پیشنهاد شما چیه؟ شمایی که نماز صبحت رو پا میشی اول وقت میخونی چکار میکنی که میتونی سر اذان پاشی واسه نماز صبح؟
راستی واسه نماز صبح اول وقت رو شما تا چقدر بعد اذون در نظر میگیرید.؟
ممنون میشم اگه کسی به سوالم جواب بده 53  
صبــــــــــــــح: 
ظهـر و عصــــر: ★★
مغرب و عشــا: ★★
الحمدلله
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
سلام
خوبین؟

عاشق /

صبــــــــــــــح: 
ظهـر و عصــــر: 
مغرب و عشــا: 

23
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

نقل قول: سلام
خوبین؟

عاشق /

صبــــــــــــــح: 
ظهـر و عصــــر: 
مغرب و عشــا: 
سلام بر شما
ما خوبیم. 303 شما چطور؟
دادا بیشتر از اینا حواست به نمازات باشه 53
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
(1394 ارديبهشت 27، 21:23)به امید خدا. نوشته است: سلام.
من قبلا ی مدتی اینجا اعلام وضعیت کردم ولی از اونجایی که تو خوندن نماز - حداقل ظاهر نماز- شکر خدا مشکلی ندارم.وسعیم همیشه براینه که نمازم تا حد امکان به جاعت باشه اگرم نشد حتما اول وقت میخونم.(متاسفانه جز نماز صبح که دیر بیدارمیشم) واسه همین خاطر بعد یمدت دیگه نیومدم واسه اعلام وضعیت.ولی از امروز دوباره تصمیم گرفتم که اعلام وضعیت بکنم.
بلکه فرجی بشه واسه نماز صبحم که بیشتر هواش رو داشته باشم. پیشنهاد شما چیه؟ شمایی که نماز صبحت رو پا میشی اول وقت میخونی چکار میکنی که میتونی سر اذان پاشی واسه نماز صبح؟
راستی واسه نماز صبح اول وقت رو شما تا چقدر بعد اذون در نظر میگیرید.؟
ممنون میشم اگه کسی به سوالم جواب بده 53  
صبــــــــــــــح: 
الحمدلله

سلام
خوشحالم دوباره برگشتید Khansariha (8)

چیزایی که این مدت یادگرفتم و کمکم کرده برای نماز صبح اول وقت بیدار بشم براتون میگم امیدوارم مفید باشه و کمکتون کنه 53

برای اینکه بتونیم به موقع برای نماز صبح بیدار بشیم و نماز صبحمون رو اول وقت بخونیم چیکار کنیم؟

مهمترین نکته اینه که باید برای اول وقت خوندن نماز دغدغه داشته باشیم.
یعنی نگرانش باشیم. مثل کسی که صبح یه امتحان مهم یا کنکور داره
و شب از ترس و نگرانی راحت نمیخوابه حتی ممکنه از نگرانی چندین بار در طول شب از خواب بیدار بشه و ساعت رو چک کنه تا صبح خواب نمونه.
نماز صبح هم همینطوره باید اینقدر برامون مهم باشه که نگرانش باشیم.
برای اینکه این نگرانی ایجاد بشه باید معرفت و شناخت پیدا کنیم نسبت به عواقب سبک شمردن نماز، عواقب تاخیر انداختن نماز اول وقت و ...

نکته مهم دیگه اینه که شب باید به موقع بخوابیم یعنی قبل از ساعت دوازده حتما بخوابیم تا صبح به موقع بیدار بشیم.

شام رو هم باید سبک بخوریم و از خوردن غذاهای چرب شدیدا پرهیز کنیم. بهتره شام رو زودتر یعنی اوایل شب بخورید.

اگه بعد از بیدار شدن، زنگ ساعت یا گوشیتون رو خاموش میکنید و دوباره میخوابید بهتره ساعت یا گوشی تون رو در یه فاصله دورتر از محل خوابتون قرار بدید که بتونید بیدار بشید.

میتونید یه مدت از یه نفر کمک بگیرید تا اول وقت بیدار شدن براتون عادت بشه. مثلا از یه دوست بخواید به گوشیتون زنگ بزنه ولی فقط یه مدت محدود چون اونوقت باز عادت میکنید و نمیتونید تنهایی بیدار بشید.

غمگین و تنها ...

سلام  Khansariha (48)

یه عاملی که باعث شد دلم بخواد نماز خوندنم رو ادامه بدم این بود که از وقتی نماز خوندم آرامشم بیشتر شده .

وقتی هم که هر روز نمازم رو کامل بخونم یه احساس سبکی بهم دست میده . انشالا که همیشه بتونم کامل نمازم رو بخونم.

اینم اعلام وضعیت من :
صبــــــــــــــح:
مغرب و عشــا: ★★★
گیرندت رو تنظیم کن 

clapping

میگی یعنی چی ؟

یعنی

توی دنیا هم خوبی هست هم بدی

هم شادی هست هم غم 

هم بدبختی و هم خوشبختی

و

این تویی که برای کارایی که فقط خودت می تونی توی این دنیا انجامشون بدی آفریده شدی 

تازه حق انتخاب هم داری

[تصویر:  47276600274856889383.gif]

پس این تویی که باید گیرندت رو تنظیم کنی 

128fs318181

Hanghead  Fight and win Hanghead
[تصویر:  dust.gif]
صبــــــــــــــح: 
الحمدلله
برای یافتن چیزی