امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

قرار عاشقی (سرپرست: مرد مقاومت )

صبــــــــــــــــح:   ★ ★     ★
ظـهـر و عصـر:     ★ ★     ★
مغرب و عشا:     ★ ★     ★
دوتا سبز Khansariha (69)
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
سلام به همه نمازخونای امام حسینی

الهی شکر ..

صبــــــــــــــــح:        
ظـهـر و عصـر:          ★
مغرب و عشا:          ★
 سپاس شده توسط
مهدی منتظر( mahdimontaser)

صبــــــــــــــــح:  ★ ★ ★  ★ ★ ★
ظـهـر و عصـر:    ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★
مغرب و عشا:    ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★
 سپاس شده توسط
صبــــــــــــــــح:   ★ ★     
ظـهـر و عصـر:     ★ ★     
مغرب و عشا:     ★ ★     

نشد آنچه که باید میشد  1276746pa51mbeg8j
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
مهدی منتظر( mahdimontaser)
صبــــــــــــــــح:★ ★ ★   ★ ★
ظـهـر و عصـر:  ★ ★ ★ ★  ★ ★
مغرب و عشا:  ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★
از شنبه ستاره هارو از اول می چینم
 سپاس شده توسط
صبــــــــــــــــح:    ★  ★  ★  
ظـهـر و عصـر:      ★  ★  ★ 
مغرب و عشا:      ★  ★  ★  

Khansariha (60)

سپاس شده توسط
سلام به بندگان صالح خداوند
خدا قوت بچه ها

من فعلا با موبایل اینجوری ثبت کنم:

آ س
س
س
 سپاس شده توسط
صبــــــــــــــــح:    ★  ★  ★  
ظـهـر و عصـر:      ★  ★  ★ 
مغرب و عشا:        ★  ★ 
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 2، 5:13)مرد مجاهد نوشته است: سلام به بندگان صالح خداوند
خدا قوت بچه ها

من فعلا با موبایل اینجوری ثبت کنم:

آ س
س
س

ببخشید این حروف بیانگر چین؟
 سپاس شده توسط
سلام مهدی جان
اینا همون حرف اول رنگان .. چون با موبایل بودم حرفاشون رو گذاشتم تا بعدا یادم بمونه
 سپاس شده توسط
سلام به همگی

آ س
س ط
س س

صراط الذين انعمت عليهم:
بنماى ما را، راه آنان كه به فضل خود برايشان انعام كردى، به نعمت نبوت و رسالت و ولايت و صديقيت و شهادت و صلاحيت، يا راه آنان كه اهل قربند و ايشان را به كمال نعمت ظاهر كه قبول شريعت است و به جمال نعمت باطن كه اطلاع بر اسرار حقيقت است، آراسته و معزز و مكرم داشته اى. 

غيرالمغضوب عليهم:
نه راه آنان كه كافر شدند و خشم گرفته اى بر ايشان، يا راه جهودان كه به سبب تمرد و تجاوز و معانده و قتل انبياء و تحريف تورات بر آنان خشم گرفتى، يا هر كس كه طرف تفريط را دارد. 

ولاالضالين: و نه راه گمراهان، 
يعنى: آنان كه در طريق مختلفه و سبل منحرفه افتادند، يا راه ترسايان كه به علت افراط در شاءن حضرت مسيح على نبينا و - عليه السلام - گمراه گشتند، يا هر كه جانب افراط را داراست.
 سپاس شده توسط
صبــــــــــــــــح:      ★  ★  
ظـهـر و عصـر:        ★  ★ 
مغرب و عشا:            

Khansariha (69)

سپاس شده توسط
سلام و برکات خداوند

صبــــــــــــــــح:     ★ ★ ★ ★
ظـهـر و عصـر:      ★ ★ ★ ★ ★
مغرب و عشا:      ★ ★ ★ ★ ★
 سپاس شده توسط
سلام.این مال یک شنبه هست
ق
آ
ط
 سپاس شده توسط
سلام و آرزوی قبولی طاعات