امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه بهترین ها شرط: داشتن 6 ستاره (سرپرست: شادن و مرد مجاهد و rezvaneh)

عاشق فاطمه زهرا  / 26 آذر 97 / روز خوب؛ 17 ........................................ در انتظار ستاره بیست و یکم

خیلی هم عالی

برای بیست روز آینده باید برنامه جدی تری برای ترک داشته باشم
تا وقتی بر می گردم ایران با پاکی برگردم Khansariha (69)

(1397 دي 10، 20:38)Queen نوشته است: سلام
کویین  53  28 روز خووووب
منم دارم به ستاره 25 نزدیک میشم  4chsmu1

من جایزه می خوااااااام  65

من نمی دونم این ستاره ی بیست و پنجم چه صیغه ایه که همه دنبالشن 4chsmu1 
ما شآء الله، جایزه هم به روی چشم 302 

(1397 دي 10، 23:09)مهرخدا نوشته است: پس کیک من کووو Hanghead
هی برای اینکه ریا نشه نمیخوام بگم خودتون کیکمو بدین ولی نمیذارین که... Gigglesmile
مهرخدا، یک مهر، 100 روز 53258zu2qvp1d9v

این هم کیک شما

[تصویر:  maxresdefault.jpg]

فقط شرمنده دیگه، بودجه ی این بخش از مسابقات همه صرف کیک آرمین شد 4chsmu1 
این رو هم از حقوق خودم خریدم 4chsmu1 

(1397 دي 10، 23:52)آرمین نوشته است: سلام

آرمین /8 آذر 97 / روزخوب: 31 ................................................................................... در حال جهاد   [تصویر:  2uge4p4.gif]

عاشق جان 
خیلی ممنون. عجب کیکی. دستت طلا.  Khansariha (18)
طبقه سومش همون کلاهی هست که روشه. 

خانم مهرخدا مبارک ها باشه. 100 روز فوق العاده است.  317

خواهش می کنم Khansariha (69) 
از این نظر نگاه نکرده بودم به کیکه 4chsmu1 
اگر این جوری حساب کنی تعداد طبقاتش بیش از این هاست 4chsmu1
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام 

عاشق عزیز انشالله به سلامتی بری و برگردی.  2uge4p4
سلام من رو به همه اروپایی ها برسون. 4chsmu1 خودم اینجام، دلم همش پیش اوناست. نه که مدام در سفرم. 4chsmu1

خانم مهر خدا بفرمایید:

[تصویر:  1389214602431309.jpeg]

این کیک سفارشی برای قهرمانی مثل شما زده شده.  Khansariha (69)
الان به بچه ها هم بدید. قندتون میره بالا. 4chsmu1

و اما آرمین

آرمین /8 آذر 97 / روزخوب: 33 ................................................................................... در حال جهاد   [تصویر:  2uge4p4.gif]
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلاااااام
کویین 53 30 روز خووووووووب Confetti

جاااااایــــــــــزه 4chsmu1
لیست بروز شده 12 / 10 / 97

[تصویر:  67.gif]
razmjoo ا/ 5 مرداد 94 /روز خوب :1040  ................................................................ در حال جهاد

انیس / 8 مرداد 95 / روز خوب : 814......................................................................... در حال جهاد

درخشنده / 1 مهر 95 / روز خوب : 683........................................................................در حال جهاد

آرمین /8 آذر 97 / روزخوب: 33 ................................................................................... در حال جهاد

Queenا/ 13 آذر 97/ روز خوب : 30 ............................................................................. در حال جهاد

darlingا/24 تیر 97/ روز خوب : 19 ............................................................................. در حال جهاد

عطر رهایی/ 21 آذر 97/ روز خوب : 14 ......................................................................... در حال جهاد

[تصویر:  279.gif] 

انگیزه پاکی / 7 مرداد 97 / روز خوب : 9............................................... در انتظار ستاره بیست و چهارم

عاشق فاطمه زهرا  / 26 آذر 97 / روز خوب: 17 ........................................ در انتظار ستاره بیست و یکم

خداهمراهمونه / 16 شهریور 97 / روز خوب : 12................................................. در انتظار ستاره بیستم

زینبی / 14 تیر 96 / روز خوب : 542 ................................................................... در انتظار ستاره هفدهم

امیرحسین خان / 13 خرداد 97  / روز خوب: 180 .............................................. در انتظار ستاره هفدهم

قاصدک/ 9 دی 97 /روزخوب: 2 ......................................................................... در انتظار ستاره هفدهم

رضا222 / 31 فروردین 97 / روز خوب : 240  .................................................... در انتظار ستاره شانزدهم

mojgan ا / 20 مرداد 97 / روز خوب: 1 .............................................................. در انتظار ستاره پانزدهم

یوسف / 22 تیر 97 / روز خوب: 100 ................................................................... در انتظار ستاره چهاردهم

Mr Degareshا / 3 دی 97  /4 روز خوب ................................................................. در انتظار ستاره یازدهم

مرد مجاهد / 23 آذر 97  / 3 روز خوب ..................................................................... در انتظار ستاره یازدهم

sanctity ا/ 18 شهریور 97 / روز خوب : 100  ............................................................. در انتظار ستاره دهم

مهرخدا / 1 مهر 97 / روز خوب: 100 ............................................................................ در انتظار ستاره نهم

chika ا/ 15 آبان 97 / روز خوب : 1  ............................................................................ در انتظار ستاره نهم

Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) 
53
سلام دوستان.
sanctityا / 18 شهریور / 116 روز خوب
(1397 دي 12، 23:35)Queen نوشته است: سلاااااام
کویین  53 30 روز خووووووووب Confetti

جاااااایــــــــــزه 4chsmu1

بفرمایید.
لطفا بازش بفرمایید

[تصویر:  gift.jpg]

نقل قول: عاشق عزیز انشالله به سلامتی بری و برگردی.  [تصویر:  2uge4p4.gif]

سلام من رو به همه اروپایی ها برسون. [تصویر:  4chsmu1.gif] خودم اینجام، دلم همش پیش اوناست. نه که مدام در سفرم. [تصویر:  4chsmu1.gif]
داداش این بار اومدیم به دیار بت پرستان آسیای شرقی 4chsmu1
تشکر به خاطر کیکی که خریدی ...
فقط بگو با حقوق کدوم یکی از مدیرها این رو خریدی 4chsmu1 

نقل قول: sanctityسلام دوستان.

sanctityا / 18 شهریور / 116 روز خوب
ایول داداش
واقعا عالیه
در آستانه ی چهار ماهه شدن هستی....
اوضاع و احوال خوبه؟ 49-2 

نقل قول: مرد مجاهدسلام به بزرگواران

مرد مجاهد/ 12 دی/ 1 روز خوب
سلام بر مرد مجاهد، خان خانان ...
اوضاع و احوال؟
برای شروع انتفاضه جدید آماده ای؟ Khansariha (69) 

عاشق / ۲۶ آذر / ۱۸ روز عالی Khansariha (69)
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سلام

خداقوت به جناب خان و عاشق عزیز.  49-2
مرد مجاهد خوش برگشتی. انشالله یه شروع مقتدرانه دیگه پیش رو داری.  Confetti

عاشق هزینه کیک رو سرشکن کردم رو حقوق مدیران که به کسی فشار نیاد.  4chsmu1

آرمین /8 آذر 97 / روزخوب: 34 ................................................................................... در حال جهاد   [تصویر:  2uge4p4.gif]
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام

عطر رهایی / 21 آذر 97 / 23 روز خوب

53
مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ
يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً
وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ

53  53  53

Growth is painful ... Change is painful
.But nothing is as painful as staying stuck somewhere you don't belong

مهرخدا، یک مهر، 104 روز
مدام تو این فکرم این روزا رو واقعا بخاطر اینکه گناه نکنم پاک بودم یا شرایطشو نداشتم، وای بر من که ...
ممنون از کیک،اقای عاشق اگه از حقوق خودتون گرفتین پس چرا هزینه کیک به حساب خودم خورده 65
اقای ارمین پول کیکو تقسیم کردین بین مدیران پس چرا اخرین حقوق منو ندادین؟ منکه سرپرست جز بودم نه مدیر، تازه اشم پیگیری کردم گفتن حقوق اخرین ماهمو دادن به اقای عاشق Hanghead چرا خووو...
[تصویر:  Untitled_2.png]
لیست بروز شده 14 / 10 / 97

[تصویر:  67.gif]
razmjoo ا/ 5 مرداد 94 /روز خوب :1040  ................................................................ در حال جهاد

انیس / 8 مرداد 95 / روز خوب : 814......................................................................... در حال جهاد

درخشنده / 1 مهر 95 / روز خوب : 683........................................................................در حال جهاد

آرمین /8 آذر 97 / روزخوب: 34 ................................................................................... در حال جهاد

Queenا/ 13 آذر 97/ روز خوب : 30 ............................................................................. در حال جهاد

عطر رهایی/ 21 آذر 97/ روز خوب : 23 ........................................................................ در حال جهاد

darlingا/24 تیر 97/ روز خوب : 19 ............................................................................. در حال جهاد

انگیزه پاکی / 7 مرداد 97 / روز خوب : 9............................................... در انتظار ستاره بیست و چهارم

عاشق فاطمه زهرا  / 26 آذر 97 / روز خوب: 18 ........................................ در انتظار ستاره بیست و یکم

خداهمراهمونه / 16 شهریور 97 / روز خوب : 12................................................. در انتظار ستاره بیستم

زینبی / 14 تیر 96 / روز خوب : 542 ................................................................... در انتظار ستاره هفدهم

امیرحسین خان / 13 خرداد 97  / روز خوب: 180 .............................................. در انتظار ستاره هفدهم

قاصدک/ 9 دی 97 /روزخوب: 2 ......................................................................... در انتظار ستاره هفدهم

رضا222 / 31 فروردین 97 / روز خوب : 240  .................................................... در انتظار ستاره شانزدهم

mojgan ا / 20 مرداد 97 / روز خوب: 1 .............................................................. در انتظار ستاره پانزدهم

یوسف / 22 تیر 97 / روز خوب: 100 ................................................................... در انتظار ستاره چهاردهم

Mr Degareshا / 3 دی 97  /4 روز خوب ................................................................. در انتظار ستاره یازدهم

مرد مجاهد / 12 دی 97  / 1 روز خوب ..................................................................... در انتظار ستاره یازدهم

sanctity ا/ 18 شهریور 97 / روز خوب : 116  ............................................................. در انتظار ستاره دهم

مهرخدا / 1 مهر 97 / روز خوب: 104 ............................................................................ در انتظار ستاره نهم

chika ا/ 15 آبان 97 / روز خوب : 1  ............................................................................ در انتظار ستاره نهم

Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) 
53
سلام
کویین 53 32 روز خوب

آقای عاشق چرا با احساسات من بازی می کنید من جعبه رو باز کردم خالی بود 809197ps94ijjhwg

ممنون از همه دوستانی که با اعتباراشون خوشحالم کردند و بهم انرژی دادند 302
سلام به همگی

Mr Degareshا / 3 دی 97  / 12 روزخوب
.[تصویر:  49-2.gif] [تصویر:  49-2.gif] [تصویر:  confetti.gif] [تصویر:  confetti.gif].
حدایا خودت کمک کن برای همیشه ترک کنم
 سپاس شده توسط
سلام

آرمین /8 آذر 97 / روزخوب: 36 ................................................................................... در حال جهاد  317

خانم مهر خدا
اوضاع اقتصادی کانون یه ذره خراب شده. درک کنید وضعیت رو.  53258zu2qvp1d9v
حقوق پاییز و زمستون رو انشالله یه جا واریز می کنیم.  4chsmu1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
سلام

کویین 53 33 روز خوب 53258zu2qvp1d9v
قاصدک/ 9 دی 97 /روزخوب: 8 ........................................................................ در انتظار ستاره هفدهم
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان