امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه بهترین ها شرط: داشتن 6 ستاره (سرپرست: شادن و مرد مجاهد و rezvaneh)

سلام به همه

Mr Degareshا / 9 فروردین 98  / 55 روز خوب

البته این روزها یه خرده رفتم سراغ اون چیزها ولی خوب کنترل کردم
درود آفبا 36 روز زرگوت

Konig lander

[تصویر:  ezgif_com_resize_1_.gif]
عاشق فاطمه زهرا  / 26 فروردین 98 / روز خوب: 40 ................................ در انتظار ستاره بیست و چهارم

(1398 خرداد 3، 19:34)Mr Degaresh نوشته است: سلام به همه

Mr Degareshا / 9 فروردین 98  / 55 روز خوب

البته این روزها یه خرده رفتم سراغ اون چیزها ولی خوب کنترل کردم

داداش این یعنی زنگ خطر
وقتی تو شهر آزیر خطر رو می زنن، همه حالت دفاعی می گیرم و تمام نیروها توی حالت آماده باش قرار می گیرن.

پیشنهاد می کنم داداش حتما یه دور مضراتی که خ.ا برات داشته رو برای خودت مرور کنی.
این که چرا می خوای ترک کنی و چه اهدافی داری.

ببینم چه می کنی داداش Khansariha (69)
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

بسم الله
نماز روزه هاتون قبول
شادن /6 فروردین/ با لطف خدای مهربان آغاز 60مین روز خوب
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
دریل / 9 اردیبهشت/ 25 روز خوب
تجربه بم نشون داده ازینجا به بعد کارم برای پاکی چند برابر سختتر میشه. ولی اینبار سالم ازش بیرون میام، میدونم. همونطور که قبلن هم شکستش دادم.
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
قاصدک / 1 خرداد 98 / روز خوب: 04 53

خدا رو شکر...
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
جناب خان 1 / 17 اسفند 97 / 78 روز
53
لیست بروز شده 05 / 03 / 98

[تصویر:  67.gif]

عطر رهایی/ 3 بهمن 97/ روز خوب : 119 ........................................................................ در حال جهاد

Queenا/ 22 فروردین 98 / 40 روز خوب ......................................................................... در حال جهاد

آرمین / 23 فروردین 98 / 7 روز خوب ............................................................................. در حال جهاد

[تصویر:  279.gif] 

عاشق فاطمه زهرا  / 26 فروردین 98 / روز خوب: 40 ................................ در انتظار ستاره بیست و چهارم

آدم برفی / 14 تیر 96 / روز خوب : 680 ...................................................... در انتظار ستاره بیست و دوم

bahar2ا/ 4 اردیبهشت 97 / 10 روز خوب .................................................... در انتظار ستاره بیست و دوم

امیرحسین خان / 12 اسفند 97  / 6 روز خوب .................................................... در انتظار ستاره نوزدهم

رضا222 / 11 اردیبهشت 98 / 18 روز خوب  ......................................................... در انتظار ستاره نوزدهم

قاصدک/ 1 خرداد 98  / روزخوب: 4 ................................................................... در انتظار ستاره هجدهم

Mr Degareshا / 9 فروردین 98  / 55 روز خوب ......................................................... در انتظار ستاره سیزدهم

sanctity ا/ 25 اردیبهشت 98 / 3 روز خوب  ............................................................... در انتظار ستاره دواردهم

Derilا / 9 اردیبهشت 98 / 25 روز خوب ...................................................................... در انتظار ستاره دوازدهم

sadatmand ا/ 1 اردیبهشت 97 / 305 روز خوب  ......................................................... در انتظار ستاره یازدهم

مرد مجاهد / 22 فروردین 98  / شروع روزهای خوب ..................................................... در انتظار ستاره یازدهم

مهرخدا / 28 فروردین 98 / شروع روزهای خوب ........................................................... در انتظار ستاره یازدهم

سالک / 9 تیر 97 / 314 روز خوب  ............................................................................ در انتظار ستاره دهم

شادن / 6 فروردین 98 / 60 روز خوب  ....................................................................... در انتظار ستاره نهم

جناب خان / 17 اسفند 97 / 78 روز خوب  ................................................................ در انتظار ستاره هفتم

aliunknown ا/ 2 مهر 97 / 64 روز خوب  ................................................................ در انتظار ستاره هفتم

aufbau ا/ ؟ / 36 روز خوب  .................................................................................... در انتظار ستاره هفتم

امیر7 / 26 اردیبهشت 98 / شروع روزهای خوب  ...................................................... در انتظار ستاره هفتم

Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) 
53
سلام
سالِک
۹ تیر ۹۷
۳۳۱ روز خوب 
الحمدالله
53
دریل/ 9 اردیبهشت/ 27 روز خوب
خدا رو شکر پاکم.  Confetti
قاصدک / 1 خرداد 98 / روز خوب: 06 [تصویر:  53.gif]

خدا رو شکر...
جناب خان 1 / 17 اسفند 97 / 79 روز
53
دریل/ 9 اردیبهشت/ 28 روز خوب
317 Khansariha (46) Khansariha (69) 302
قاصدک / 1 خرداد 98 / روز خوب: 07 [تصویر:  53.gif]

خدا رو شکر...

آفرین داداش دریل 49-2 49-2 49-2
دریل/ 9 اردیبهشت/ 29 روز خوب
امروزم تموم شه میشم 30 روز Khansariha (69)
خیلی وقت بود ستاره نگرفته بودم. 
دریل ساعت 12 شب میاد اینجا ستارشو بگیره ها  317
هیچی مهمتر از پاکی نیست. ارامش داره.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان