امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه بهترین ها شرط: داشتن 6 ستاره (سرپرست: شادن و مرد مجاهد و rezvaneh)

سلام
من یادم نیست چند روزه حالم خوبه 4chsmu1
مسئولین محترم لطفا رسیدگی کنید؛ با این نوناتون 4chsmu1
لطفا دست از مال مردم خوری بردارید؛ روز حسابی هست... بنده علی الحساب ماه مبارک رو می دونم خوب بودم، ستاره منو بدید بیاد Gigglesmile

امیرحسین خان/ 1 رمضان 17 اردیبهشت/ یک ماه خوب
زندگی مِلک وقف است دوست من !

تو ، حق نداری روی آن فساد کنی و به تباهی اش بکشی ، یا بگذاری که دیگران روی آن فساد کنند.

حق نداری بایر و برهنه و خلوت و بی خاصیتش نگه داری یا بگذاری که دیگران نگهش دارند. حق نداری بر آن ستم کنی و ستم را ، روی آن ، بر تن و روح خویش ، خاموش و سر به زیر بپذیری.

حق نداری در برابر مظالمی که دیگران روی آن انجام می دهند سکوت اختیار کنی و خود را یک تماشاگر ناتوان مظلوم بی پناه بنمایی.

حق نداری به بازی اش بگیری ، لکه دارش کنی ، آلوده و بی حرمتش کنی ، یا دورش بیندازی.

بریده ای از کتاب ابن مشغله اثر نادر ابراهیمی

سلام
آدم برفی/14تیر96/ 704روز خوب
خدایا شکرت 53
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
قاصدک / 1 خرداد 98 / روز خوب: 17 [تصویر:  53.gif]

خدا رو شکر...

آفرین بچه ها 49-2 49-2
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
سلام

عطر رهایی 53 3 بهمن 97  53 135روز خوب

خداروشکر
مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ
يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً
وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ

53  53  53

Growth is painful ... Change is painful
.But nothing is as painful as staying stuck somewhere you don't belong

دریل / 12 خرداد/ 5 روز خوب
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
جناب خان 1 / 17 اسفند 97 / 90 روز
53
درود آفبا 1 روز گود 22 chase
قاصدک / 1 خرداد 98 / روز خوب: 18 [تصویر:  53.gif]

خدا رو شکر...
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
عاشق فاطمه زهرا  / 26 فروردین 98 / روز خوب: 55 ................................... در انتظار ستاره بیست و چهارم
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

درود .آفبا 18 خرداد . روز گوت : 2
لیست بروز شده 19 / 03 / 98

[تصویر:  67.gif]

عطر رهایی/ 3 بهمن 97/ روز خوب : 135 ........................................................................ در حال جهاد

Queenا/ 22 فروردین 98 / 50 روز خوب ......................................................................... در حال جهاد

آرمین / 23 فروردین 98 / 7 روز خوب ............................................................................. در حال جهاد

[تصویر:  279.gif] 

عاشق فاطمه زهرا  / 26 فروردین 98 / روز خوب: 55 .................................. در انتظار ستاره بیست و چهارم

آدم برفی / 14 تیر 96 / روز خوب : 704 ...................................................... در انتظار ستاره بیست و سوم

bahar2ا/ 4 اردیبهشت 97 / 10 روز خوب .................................................... در انتظار ستاره بیست و دوم

رضا222 / 11 اردیبهشت 98 / 36 روز خوب  ......................................................... در انتظار ستاره بیستم

امیرحسین خان / ؟  / 30 روز خوب ..................................................................... در انتظار ستاره بیستم

قاصدک/ 1 خرداد 98  / روزخوب: 18 ................................................................. در انتظار ستاره هجدهم

Mr Degareshا / 9 فروردین 98  / 63 روز خوب ........................................................ در انتظار ستاره چهاردهم

Derilا / 9 اردیبهشت 98 / 32 روز خوب ................................................................... در انتظار ستاره سیزدهم

sanctity ا/ 1 خرداد 98 / 15 روز خوب  ..................................................................... در انتظار ستاره دوازدهم

سالک / 9 تیر 97 / 342 روز خوب  ............................................................................. در انتظار ستاره یازدهم

sadatmand ا/ 1 اردیبهشت 97 / 305 روز خوب  ......................................................... در انتظار ستاره یازدهم

مرد مجاهد / 16 خرداد 98  / 3 روز خوب ...................................................................... در انتظار ستاره یازدهم

مهرخدا / 28 فروردین 98 / شروع روزهای خوب ........................................................... در انتظار ستاره یازدهم

شادن / 6 فروردین 98 / 60 روز خوب  ....................................................................... در انتظار ستاره نهم

جناب خان / 17 اسفند 97 / 92 روز خوب  ............................................................... در انتظار ستاره هشتم

aliunknown ا/ 2 مهر 97 / 64 روز خوب  ................................................................ در انتظار ستاره هفتم

aufbau ا/ 18 خرداد / 2 روز خوب  ........................................................................... در انتظار ستاره هفتم

امیر7 / 26 اردیبهشت 98 / شروع روزهای خوب  ...................................................... در انتظار ستاره هفتم

Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) 
53
 سپاس شده توسط
دریل / 12 خرداد/ 7 روز خوب
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
سلام به همه
متاسفانه 60 روز پاکی خراب شد...
علت هم طبق معمول فشار چند روزه افکار منفی و استرس و رفتن سراغ سایتها و نهایت هم از بین رفتن پاکی

خسته ام و ناراحت از خودم....ولی دوباره از نو شروع میکنم

Mr Degareshا / 20 خرداد 98  / 0 روز خوب
نقل قول: 1 -
علی، ۱۹ خرداد ۹۸
۰ روز خوب. شایدم کمتر از ۱ روز خوب.
گند زدم به همه چی
خسته شدم چرا هر چی تلاش میکنم نمیشه؟
809197ps94ijjhwg صبح زود از خواب بیدار شدم و نمیدونستم باید چیکار کنم.
مثل یه ربات رفتم سمتش.
دقیقا مثل ۱۹ خرداد ۹۷ که سر ۲۰۵ روزگی شکستم :(
انگار زمان هی تکرار میشه. و تکرار میشه. و تکرار میشه.
یه چرخه ی معیوب بی انتها
یه آهنگ ادامه دار هی توی گوشم میپیچه و میگه تو از پسش بر نمیای تو از پسش بر نمیای....
داره دیوونم میکنه.

نقل قول: 2 -
علی ، ۲ مهر ۹۷
۸۰ روز پاک
خیلی احتمال شکستنم توی این یک ماه اخیر زیاد بوده.
چند بار به سمت شکستن رفتم اما بازم برگشتم.
خداروشکر که هنوز پاکم و اون حس مسخره رو دوباره تجربه نکردم.
ایندفعه منطق حاکم بود
نه فشار و احساس
مطمئنم اگه منطق بهم حاکم نبود همون اول خرداد خیلی راحت همه چیز رو به باد میدادم.
به خودم هر دفعه میگفتم این همه سختی ؟ همه اش رو تو یه لحظه بی ارزش کنی؟
واقعا ارزشش رو داره؟
قضاوت با خودت.... تصمیم خودته.
یا پاک بمون یا بزن زیر پاکیت.
این قصه نیازی به تعریف دوباره نداره چون انتهاش برات واضحه. بهتره خودت رو نزنی به اون راه که نمیدونی. بهتره خودت رو توجیح نکنی.
53
شما چی فکر می‌کنید؟
یک یا دو؟
Khansariha (8)

هدف این بود که به خودم یادآوری کنم بعضی وقت ها چه قدر زود دیر میشه.
با یه مکث ساده همه چی تموم میشه.
یه لحظه روشن. بعد خاموش. بوووم. به همین آسونی.
خداروشکر دومی....
از اینکه تونستم توی ۱۹ خرداد کلی فشار جورواجور تحمل کنم خیلی خوشحالم
موفق باشین همسفر های مسیر پاکی  302

آخرین پی نوشت:
۲۷ خرداد توی آستانه ۸ ماهگی شکستم.
دو مهر یا ۲۴ سپتامبر ۲۰۱۸ ... چه روزای خوبی بودن اون روزا و من قدر ندونستم و کمال لذت رو ازشون نبردم :(
[تصویر:  1.png] 

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان