امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه بهترین ها شرط: داشتن 6 ستاره (سرپرست: شادن و مرد مجاهد و rezvaneh)

جناب خان 1 / 17 اسفند 97 / 225 روز خوب  Greenstars
53
سلاااااام
کویین  53 22فروردین  53 192 روز خوب
خدایا شکرت Khansariha (8)
لیست بروز شده 29 / 07 / 98

[تصویر:  67.gif]

عطر رهایی/ 3 بهمن 97/ روز خوب : 250 ........................................................................ در حال جهاد

Queenا/ 22 فروردین 98 /192 روز خوب ......................................................................... در حال جهاد

عاشق فاطمه زهرا  / 19 تیر 98 / 38 روز خوب ................................................................ در حال جهاد

آرمین / 19 تیر 98 / 6 روز خوب ........................................................................................ در حال جهاد

زینبی/ 14 تیر 96 / روز خوب : 809 ...................................................... در حال جهاد

[تصویر:  279.gif] 

bahar2ا/ 13 تیر 98 / 1 روز خوب ............................................................... در انتظار ستاره بیست و دوم

امیرحسین خان / 20 خرداد/ 9 روز خوب ............................................................. در انتظار ستاره بیستم

رضا222 / 4 شهریور ۹۸ / شروع روزهای خوب  ..................................................................... در انتظار ستاره بیستم

AlwaysHope ا / 27 مهر 98 / شروع روزهای خوب ................................................................. در انتظار ستاره نوزدهم

قاصدک/ 26 شهریور 98  / روزخوب: 16 روز خوب ................................................................. در انتظار ستاره نوزدهم

یوسف / 31 خرداد 98 / 120 روز خوب ........................................................... در انتظار ستاره هجدهم

Mr Degareshا / 17 مهر 98  / شروع روزهای خوب ........................................................... در انتظار ستاره شانزدهم

مرد مجاهد / 12 تیر 98  / 105 روز خوب ........................................................................ در انتظار ستاره پانزدهم

Derilا / 28 شهریور 98 / 2 روز خوب ......................................................................... در انتظار ستاره سیزدهم

sanctity ا/ 21 مهر 98 / 5 روز خوب  ..................................................................... در انتظار ستاره سیزدهم

شادن / 8 تیر 98 / 100 روز خوب  ....................................................................... در انتظار ستاره سیزدهم

جناب خان / 17 اسفند 97 / 225 روز خوب  ............................................................. در انتظار ستاره دوازدهم

مهرخدا / 7 تیر 98 / 4 روز خوب ................................................................................ در انتظار ستاره یازدهم

aufbau ا/ ? / 1 روز خوب  ........................................................................ در انتظار ستاره هشتم

aliunknown ا/ 2 تیر 98 / شروع روزهای خوب  ...................................................... در انتظار ستاره هفتم

امیر7 / 26 اردیبهشت 98 / شروع روزهای خوب  ...................................................... در انتظار ستاره هفتم

[تصویر:  khansariha%20(46).gif] [تصویر:  khansariha%20(46).gif] [تصویر:  khansariha%20(46).gif]

انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
خودم هم یه اعلام وضعیت داشته باشم

عاشق فاطمه زهرا  / 19 تیر 98 / ۱۰۴ روز خوب

خدایا مطمئن هستم اگر به من بود، این نمی شد.
من کارهایی کردم، اما تو دستم رو گرفته ای و میگیری. 302

خداحافظی

بسم الله
شادن /۸ تیرماه/با لطف خداوند کریم ۱۱۵ روز خوب الحمدلله 
خدایا ممنونم ازت 302
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
سلام 
بالاخره یک ماه گذشت و اومدم برای اعلام وضعیت.
دریل/ 28 شهریور/ 33 روز خوب
317
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
سلاااااام

کویین  [تصویر:  53.gif] 22فروردین  [تصویر:  53.gif] 195 روز خوب
خدایا شکرت [تصویر:  khansariha (8).gif]
(1398 آبان 1، 0:36)مرد مجاهد نوشته است: امشب حمله خواب برام رخ داد ..
خدا رو شکر که زنده ام و فرصت دارم ..
خدا رو شکر که خدا هشیارم کرد و الان سربلند بیدارم ..

حالتم به خطر وسوسه نزدیک شده .. پناه میبرم به رب مردم .. پادشاه و مالک مردم .. معبود مردم ..

آغاز روز 112ام

مجاهد جان تو عالی بودی و هستی  Khansariha (69) 

اما اگر مراقبت و هوشیاری نداشته باشیم، زمین خوردن همانا و ....
سه نقطه رو خودت پر کن داداش 302

خداحافظی

سپاس شده توسط
بچه های بهترین ها کجایید؟

من که اوضاع پاکیم توپه توپه ...
وز وز هست البته، اما من نسبت بهش بی توجهم و کار خودم رو می کنم. Khansariha (69)

عاشق فاطمه زهرا  / 19 تیر 98 / ۱۰۸ روز خوب

خداحافظی

سلاااااام

کویین  [تصویر:  53.gif] 22فروردین  [تصویر:  53.gif] 197 روز خوب
خدایا شکرت [تصویر:  khansariha (8).gif]

منم امروز کمی فشار روم بود ولی خداروشکر به خیر گذشت
جناب خان 1 / 17 اسفند 97 / 231 روز خوب  Greenstars
53
سلام
یکی بیاد منو شوت کنه تو گروه بدترین ها
واقعا خسته شدم
Mr Degareshا / 4 آبان 98  / شروع روزهای خوب
سلام دوستان. تا زنده هستیم می توانیم توبه کنیم. بنابراین یک مرتبه دیگه با هدف صد روز به مسیر پاکی بر میگردم.
sanctityا / 1 آبان 98 / 4 روز خوب
پوریا / 5 آبان 98 / صفر روز خوب

دوباره شروع می کنم.
جناب خان 1 / 17 اسفند 97 / 233 روز خوب  Greenstars
53

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان