امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه بهترین ها شرط: داشتن 6 ستاره (سرپرست: شادن و مرد مجاهد و rezvaneh)

BlueBoyا / 11 فروردین / 14 روز  53
: )
Just Do "THE RIGHT THING" H
سلام دوستان.
sanctityا / 4 فروردین 99 / 21 روز خوب
  Thankyou
سلام

قاصدک / 11 اسفند 98 / روز خوب: 43 [تصویر:  53.gif]
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
حوا هستم /21 اردیبهشت 98/ 339 روز خوب
 أَلَمْ یَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ یَری؟!
مهرخدا، 25 اسفند98، 30 روز
[تصویر:  Untitled_2.png]
سلام به همگی

مستر دگرش/25 اسفند 98/ 29 روز خوب
سلام دوستان.
sanctityا / 4 فروردین 99 / 22 روز خوب
balloons
سلام و درود بیکران رفقای بهترین

آسمان 16 شهریور 220 روز

ماه شعبان و مناجات شعبانیه و درهای رحمتش رو به پایانه ، من که دستام خالیه و زیر سنگ،
خوشابه حال اونایی که دایم در حال پیشرفتن
البت پیشرفت معنوی. 
به نظرم تنها راه نجاته ، لااقل کوتاهترین 53
بسم الله و بذکر بقیه الله
ظهر ۲۶مین  روز فروردین سال هزارو سیصد و کرونای شما به خیر ‌ برکت  302
آدم وقتی میاد تو این تاپیک از دیدن این همه جهادگر جیگرش حال میاد 
.
(1399 فروردين 23، 21:43)Deril نوشته است: دریل/ 14 فروردین / 9 روز خوب
خدا رو صد هزار مرتبه شکر
چشم عاشق جان من زورمو میزنم برای 700 روز ولی خو نمیشه چکار کنم  Khansariha (60)
برنامه ریزی روزانه هم که خسته نباشم اجرا نمیکنم. چقد تنبلما Khansariha (116)
خداقوت مستر دریل این ده روز اول ترک خییییلی سخته که شما تونستید باقوت از پسش بربیاید.تپیشنهادم اینه با برنامه‌های کم شروع کنید مثلا برای هر روز با سه کار شروع کنید بعد در روزهای بعد تعداد کارهایی که باید انحام بدید رو افزایش بدید.میشه گفت این به تعویق انداختن کارها تقریبا تو همه ما که دچار این بیماری هستیم ی چیز مشترکه و تنها با نظم شخصی میتونیم با این نقص مقابله کنیم.بیا برامپن بگو چیکار کردی مستر دریل 302

(1399 فروردين 24، 11:34)soshians نوشته است:                                                                                   سعید / 13 اسفند / 40 روز خوب

همیشه وقتی به روز چهلم می رسم یه احساس فوق العاده دارم..احساسی که کسی که 40 روز کاری رو بکنه تا مدت زیادی اون کار رو میتونه انجام بده..حالا امیدوارم به به هدف پاکی اولم یعنی پاکی تا روز تولدم برسم..چه خوبه که اینجام و از حس هام می نویسم..به قول یکی از بچه ها چه خوبه که در کنار مشکلات بزرگ و کوچیک زندگیمون این روزهای پاک به ما امید میده..خوشحالم که با آگاهی 40 روز پاک رو گذروندم..هر روز که بیدار شدم به فکر پاکی بودم..روش هامو مرور کردم..یادم می افتاد که از چه سوراخ هایی گزیده می شدم..حالا حسم خوبه..میخوام تا دلم میخواد امروز کارای فان بکنم و لذت ببرم از روزم..خدایا ممنونم.
آقاسعید ما هم براتون خیلی خوشحالیم و با دیدن تلاشتون انگیزه میگیریم .. چهلمین روز پاکی گوارای وجودتون ان‌شاالله ۴۰۰۰ روزه بشید و در این مسیر خسته نشید 2uge4p4

(1399 فروردين 24، 17:09)Mr Degaresh نوشته است: سلام به همگی

مستر دگرش/25 اسفند 98/ 28 روز خوب
مستر دگرش تبریک‌میگم چه خوب ت‌ونستید نقاط ضربه‌پذیرتونو پیدا کنید و جلو نفوذشونو رو بگیرید.. کم نیارید و ادامه بدید  317

(1399 فروردين 24، 18:16)مهرخدا نوشته است: مهرخدا / 25 اسفند / 30 روز
یک مااااه عالی و پاک مبارکت باشه مهرخداجان..خیلی عالی داری پیش میری عزیزم با قوت ادامه بده ان شاالله حال جسمیت هم خوبه خوب باشه 302

(1399 فروردين 25، 0:09)BlueBoy نوشته است: BlueBoyا / 11 فروردین / 14 روز  53
دارید نفس‌گیر ترین روزهای پاکی رو پشت سر میذارید هر کدوم از ما در حال رقابت با دیروز خودمون هستیم و تلاش می کنیم فقط برای امروز پاک باشیم تعداد مهم نیست چون چیزی فرای تعداد روز پاکی برای ما مهمه اونم اینکه از اسارت شهوت و نفس آزاد بشیم آفرین به شما Khansariha (46)

(1399 فروردين 25، 15:49)قاصدک نوشته است: سلام

قاصدک / 11 اسفند 98 / روز خوب: 43 [تصویر:  53.gif]
 چله پاکی که میگذره انگار ی نشاط خاصی تو دل آدم ایجاد میشه که میشه توشه ادامه مسیر پاکی..خیلی مواظب این حال خوب باشید..تا باد چنین بادا مستر قاصدک 2uge4p4

(1399 فروردين 25، 17:28)حوا هستم نوشته است:
حوا هستم /21 اردیبهشت 98/ 339 روز خوب
اندکی صبر یکسال پاکی رو پشت سر میذاری یکسال پربرکت و خوب هیچ کلمه‌ای نمیتونه این حال خوب رو توصیف کنه مبارکا باشه عزیزم 302

(1399 فروردين 25، 19:05)Mr Degaresh نوشته است: سلام به همگی

مستر دگرش/25 اسفند 98/ 29 روز خوب
یک ماااااه پاک، طیب و طاهر اونم تو ماه شعبان یه غنیمت عااالیه که شمارو برای ی ماه رمضان عالی تر آماده میکنه خوش بحالتون که اینقدر بااراده‌اید و مصمم 317

(1399 فروردين 26، 1:42)sanctity نوشته است: سلام دوستان.
sanctityا / 4 فروردین 99 / 22 روز خوب
balloons

مستر سنکتیتی خداقوت دارید سخت‌ترین روزهای پاکی رو پشت سر میذارید آفرین به اراده محکمتون..۲۲ روز عالی و پاک گوارای وجودتون Confetti

(1399 فروردين 26، 6:24)new Aseman نوشته است: سلام و درود بیکران رفقای بهترین

آسمان 16 شهریور 220 روز

ماه شعبان و مناجات شعبانیه و درهای رحمتش رو به پایانه ، من که دستام خالیه و زیر سنگ،
خوشابه حال اونایی که دایم در حال پیشرفتن
البت پیشرفت معنوی. 
به نظرم تنها راه نجاته ، لااقل کوتاهترین 53

نیوآسمان خیلی خوب و عالی دارید مسیر بهبودی رو طی می‌کنید این روزا حواستون باشه به بلای غرور دچار نشید که ی آفت مهمه برای ماها 302
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
بسم الله
شادن/ ۸تیر/ با لطف خداوند ۲۹۱مین روز خوب 

مشارکت شادن:
دیشب بی‌خواب شده بودم و نت پرسرعت هم در دسترس و وسوسه‌ای که شروع شده بود. دلم میخواست بیام کانون ولی چون کاری که میخواستمو انجام نداده بودم نتونستم وارد کانون بشم. یادم اومد من تو ی چله ترک گناهم ماه شعبانه و قراری با یه امام عزیز دارم که نباید بیماریم باعث فراموشیش بشه.
نت رو خاموش کردم و خوابیدم صبح با حال خوب بیدار شدم که چشمم به گناه آلوده نشد..من به تجربه دریافتم تنها راه بهبودی توجیه نکردن و داشتن صداقت بی‌رحمانه و شدید با خوده.
مشارکت کردم تا به غرور مبتلا نشم و فراموش نکنم من یک بیمارم که هرلحظه باید هوشیار باشه.
اعتراف میکنم هرگاه مشارکت کردم بعدش با امتحان سخت‌تری مواجه شدم و شکست خوردم خدایا خودمو به تو میسپارم.
پیام بهبودی:
«یادبگیرم به‌جای گرفتن، ببخشم» 
این شگرد در مورد #شهوت نیز به کار می‌آید. هرگاه که نگاهم به تصویری بیفتد، به‌جای پیروی از محرک نگاه و مصرف، مستقیم به جلو خیره شده و برای آن شخص دعا می‌کنم. گاهی این دعا، دعای ساده‌ای است، مانند: «خدایا به او برکت بده و هرچه نیاز دارد را به او ببخش» و گاهی بسته به شدت تحریک، دعای نیرومندتری همچون «خدایا به او برکت بده و او را وسیلۀ خیر و برکت خودت قرار بده؛ باشد که ارادۀ تو در زندگی او جاری شود.»
پوريا / 3 اسفند 98/ 52 روز خوب

خوب؟ نخیرم عااالی  49-2
(1399 فروردين 26، 17:41)AlwaysHope نوشته است: پوريا / 3 اسفند 98/ 52 روز خوب

خوب؟ نخیرم عااالی  49-2

چقدر عالی.
این قدر حال می ده یکی بعد از یه مدت با یه عالمه پاکی میاد کانون

دمت گرم 53 

عاشق فاطمه زهرا  / 19 تیر 98 /282 روز خوب  [تصویر:  2uge4p4.gif]

منم مثل خانم شادن یه اعترافی بکنم.
امروز صبح بار دیگه توی نت به تبلیغاتی رسیدم.
شمم می گفت تبلیغات خوبی نیست. اما روش کلیک کردم.
حتی فیل شکن روشن کردم تا ببینم توش چیه.

درسته چیز خاصی نبود، خدا رحم کرد و اتفاقی نیافتاد.

اما من می دونستم که نباید روش کلیک کنم و باید جلوی کنجکاوی خودم رو می گرفتم.
ممکن بود که تصاویر خیلی بدی جلوم ظاهر شه.

چرا خطر کنم.

حقیقت اینه که یک کلیک با شکست فاصله داریم.
در نتیجه نباید به خودم مغرور بشم و همیشه مراقب باشم و به خدا توکل کنم.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

جناب خان 1 / 17 اسفند 97 / 402 روز خوب  Khansariha (46) 
53
مهرخدا، 25 اسفند98، 31 روز
[تصویر:  Untitled_2.png]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان