امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه بهترین ها شرط: داشتن 6 ستاره (سرپرست: شادن و مرد مجاهد و rezvaneh)

سلام

ببینین کی اومده بهترین ها!؟  1744337bve7cd1t81

جناب مدیر مسابقات تشریف فرما شدن...

317 317 317

مدیر مدیره... خود مدیره...

Khansariha (48) Khansariha (48) Khansariha (48) 

خوش اومدی قاصدک جان

Muscular Muscular Muscular 

بیا بغل

Khansariha (18) Khansariha (18) Khansariha (18) 
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

23 آبان 93 / روز خوب :233...................................در انتظار ستاره سیزدهم

چقدر بهترین ها داره شلوغ میشه

من موندم اینایی که از ماهانه میان چرا انقدر بی انرِژین ؟ Vamonde
سلام
ممنون از دوستان بابت تبریکاتشون 128fs318181

ان شالله یه روز خودم بهتون تبریک بگم 4fvfcja 

قاصدک / 10 خرداد 94 / روز خوب : 62 ............................................ در انتظار ستاره هفتم 128fs318181
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
لیست بروز شده 10  / 5 / 94

[تصویر:  153.gif]  

# farshad # ا/ 7 اردیبهشت 91 / 38 ماه پاک .................................. در حال جهاد 
  مانا/14  آبان 92 / 13 ماه پاک ........................................................ در حال جهاد
bahar2 ا / 7 تیر 92 / روز خوب: 24 ماه پاک ..................................... در حال جهاد

آرمین/ 14 اردیبهشت 94 / روز خوب : 80 ................................... در انتظار ستاره هفدهم

parastoo ا/ 23 آبان 93 / روز خوب : 233 ...................................در انتظار ستاره سیزدهم

ata ا/ 22 آذر 93 / روز خوب : 77 ...............................................  در انتظار ستاره دوازدهم

رامتیــــــــن / 2 دی 93 / روز خوب :91 ......................................... در انتظار ستاره دهم
سمیه / 29 اسفند 92 / روز خوب : 313 .......................................... در انتظار ستاره دهم
 گلبرگ / 15 بهمن 93  / روز خوب : 170 ......................................... در انتظار ستاره دهم

Lucky b0y ا/ 23 آذر 93 / روز خوب : 183 ....................................... در انتظار ستاره نهم
  معین / 8 خرداد 94 / روز خوب : 10 .............................................. در انتظار ستاره نهم

ستاره سهیل / مهر 93 / روز خوب : 267 ..................................... در انتظار ستاره هشتم

RELIFE ا/ 10 خرداد 94 / روز خوب :2 ....................................... در انتظار ستاره هفتم
milad + ا/ 23 مرداد 93 / روز خوب : 15 ......................................در انتظار ستاره هفتم
asma  ا/ 14 آذر 93   / روز خوب : 202......................................... در انتظار ستاره هفتم 
حبیب / 3 آبان 93   / روز خوب : 227 ............................................ در انتظار ستاره هفتم  
سنا / 12 خرداد 94 / روز خوب : 39 ............................................ در انتظار ستاره هفتم
قاصدک/10 خرداد94 / روز خوب : 62.............................................. در انتظار ستاره هفتم
رها1361 / 29 دی 93 /184 روز خوب......................................................در انتظار ستاره هفتم

[تصویر:  153.gif]
چقدر استقبال Smiley-face-cool-2

پروردگارا سه خصلت مرا از اينكه چيزى از تو بخواهم بازمى‏دارد، و يك خصلت مرا به درخواست از

تو ترغيب مى‏كند، آن سه عبارت است از امرى كه به آن فرمان داده‏اى و من در انجامش كندى كردم، و

كارى كه مرا از آن نهى نمودى و به سويش شتافتم، و نعمتى‏كه به‏من بخشيدى ولى در شكر گزاريش

كوتاهى كردم. اما آنچه مرا بر درخواست از تو ترغيب مى‏كند احسان توست به آن‏كه با نيّت پاك

به تو روى آورده، و از طريق خوش گمانى به درگاه تو آمده، زيرا كه تمام احسانهايت از

روى تفضّل است، و نعمتهايت همه بى‏سبب و بدون سرآغاز.

صحیفه سجادیه
سلام به همه    303

رها 1361 / 29 دی 1393 / 197 روز خوب    53258zu2qvp1d9v
روزی ما دوباره کبوترهایمان را
پرواز خواهیم داد
و مهربانی
دست زیبایی را خواهد گرفت
و من آن روز را انتظار می کشم
حتی روزی کهنباشم
تبریک می گم به سرپرست عزیز اسما خانم ehteram

و به پرستوی عزیزمون ehteram

الان اسمتون رو اون بالا دیدم 53

و تبریک به قهرمان آقای قاصدک ehteram

و گلبرگ / 15 بهمن 93 / 170 و خردی روز خوب

خدا رو شکر 53
سلام 

اول از همه تبریک به دو بانوی بزرگوار... خانم پرستو... و خانم اسما... سرپرست های جدید تاپیک...
ان شالله پر خیر و برکت باشه براشون این قبول مسئولیت...  53

و اعلام وضعیت آرمین:
آرمین/ 14 اردیبهشت 94 / روز خوب : 92 ................................... در انتظار ستاره هفدهم varzesh

البته دیگه در انتظار نیست... ستاره ی هفدهم رو بدین که برم...  4 

خدایا شکرت...  53
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

ممنون از ابجی گلبرگ وداداش آرمین 53

ان شاا... از پسش بربیایم ولی هنوز خیلی مونده تا مثل شما شیم cheshmak

خودمم اعلام وضعیت کنم Gigglesmile

اسما /14آذر /215روز خوب Khansariha (57)

بقیه هم زود بیاین اعلام وضعیت کنین تا خودم نیومدم سراغتون :smiley-yell: Khansariha (98)

سلام
گلبرگ / 15 بهمن 93 / 189+1 روز خوب
و امروز داشتم تقویم رو نگاه می کردم
یه چیزی متوجه شدم
اینکه تعداد روزا رو اشتباه کردم
به جای برم تو ماه مرداد، اشتباهی شهریور رو شمرده بودم
 دقیق یادم نیس ولی فکر کنم یه دو روز دیگه مونده بشم 189+1 روز خوب
ممنون
یا علی
23 آبان 93 / روز خوب :247...................................در انتظار ستاره سیزدهم

سلام
مرسی بابت تبریک
به قول اسما اینجا همه خودشون یه پا سرپرستن1
سلااااااااااااااااااااااااااااااااااام

317 من براتون بازم یه قهرمان آوردم 317

این قهرمان مدیر تالار گروه های ترک هستن

کیههههههههه؟؟؟

317 قهرمان باد صباااااااااااااااااااااااااااااااااااا 317
( با 215 روز خوب )

128fs318181 براشون آرزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی دارم. 128fs318181

[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
اوووووووووووووووووووو ببین کی اومده اینجا Khansariha (48) Khansariha (48)

ابجی صبای عزیزم Khansariha (18)
  clapping clapping ابجی قهرمانیت مبــــــــــــااااااااااااااااااااااااررررررررررررررررکــــــــــــــــــــــــــ  clapping
Khansariha (46) خیلی خوش اومدی ان شاا...هر لحظه ات رو موفقیت تضمین کنه Khansariha (46)
سلام

خوش اومدین باد صبا خانم...  317
جاتون به شدت اینجا خالی بود...  128fs318181
ان شالله ادامه ی مسیر پاکی رو همون طور که عالی اومدین، عالی تر ادامه بدین...  303

تاج خانم پرستو رو هم تازه دیدم... بسی خوشحال شدم... 1
مبارکتون باشه...  303

و
آرمین هم روزهای خوبش برقراره... ولی نمی دونه چندتاست... 42
خدا رو شکر... 1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان