امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه بهترین ها شرط: داشتن 6 ستاره (سرپرست: شادن و مرد مجاهد و rezvaneh)

سلام
ممنونم از همتون برای خوش آمدگویی گرمتون
چقدر من اینجا از همه عقب ترم Gigglesmile
انگیزه ام زیاد شد یهو اصن 4fvfcja
چقدر حس خوبیه که بین  ستاره های کانون باشی
خداروشکر 53
2uge4p42uge4p42uge4p42uge4p4
امیر مؤمنان حضرت علی(ع) می فرمایند: پیامبر اسلام فرمود:
عمر جهان به پایان نمی رسد مگر آنکه مردی از نسل حسین امور امت مرا در دست می گیرد و دنیا را پر از عدل می کند همچنانکه پر از ظلم شده است.

[تصویر:  nasimhayat.png]
خـــــــــــــــــب باد صبــــــــــــا

جهت تبریک دعوتنامه ما رو به اینجا و اینجا 
با احترام تمام پذیرا باشین
یا علی

[تصویر:  153.gif]  

# farshad # ا/ 7 اردیبهشت 91 / 38 ماه پاک .................................. در حال جهاد 
  مانا/14  آبان 92 / 13 ماه پاک ........................................................ در حال جهاد
bahar2 ا / 7 تیر 92 / روز خوب: 24 ماه پاک ..................................... در حال جهاد

آرمین/ 14 اردیبهشت 94 / روز خوب : 99 ................................... در انتظار ستاره هجدهم

پرستو/ 23 آبان 93 / روز خوب : 247 ...................................در انتظار ستاره سیزدهم

ata ا/ 22 آذر 93 / روز خوب : 77 ...............................................  در انتظار ستاره دوازدهم

رامتیــــــــن / 2 دی 93 / روز خوب :91 ......................................... در انتظار ستاره دهم
سمیه / 29 اسفند 92 / روز خوب : 313 .......................................... در انتظار ستاره دهم
 گلبرگ / 15 بهمن 93  / روز خوب : 189 ......................................... در انتظار ستاره یازدهم 

Lucky b0y ا/ 23 آذر 93 / روز خوب : 183 ....................................... در انتظار ستاره نهم
  معین / 8 خرداد 94 / روز خوب : 10 .............................................. در انتظار ستاره نهم

ستاره سهیل / مهر 93 / روز خوب : 267 ..................................... در انتظار ستاره هشتم 
asma  ا/ 14 آذر 93   / روز خوب : 215......................................... در انتظار ستاره هشتم

RELIFE ا/ 10 خرداد 94 / روز خوب :2 ....................................... در انتظار ستاره هفتم
milad + ا/ 23 مرداد 93 / روز خوب : 15 ......................................در انتظار ستاره هفتم
 حبیب / 3 آبان 93   / روز خوب : 227 ............................................ در انتظار ستاره هفتم  
سنا / 12 خرداد 94 / روز خوب : 39 ............................................ در انتظار ستاره هفتم
قاصدک/10 خرداد94 / روز خوب : 62.............................................. در انتظار ستاره هفتم
رها1361 / 29 دی 93 /روز خوب : 197..................................................در انتظار ستاره هفتم

[تصویر:  153.gif]
سلام
بهترین ها چی کار می کنن که مغرور نمی شن؟
200 روز پاکی ، یه سال پاکی ، دو سال پاکی
من که بعد شصت روز تریلی نمی تونه بِکِشَتَم ، Khansariha (46)

با اجازه ما بریم تا سرپرستا ما رو بیرون نکردن Khansariha (46)
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

ابجی پرستو مثل اینکه جز خودم وخودت کسی نمیخواد اعلام وضعیت کنه من اعلام میکنم توهم اومدی بیا اعلام کن  53258zu2qvp1d9v

این مگس کشاروهم که بهمون ندادن Vamonde

اسما/14آذر /224 روز خوب(282روز خوب) Khansariha (57) Khansariha (57)

خدایا شکرت، یک لحظه هم رهام نکن 53
23 آبان 93 / روز خوب :250...................................در انتظار ستاره چهاردهم

چی بگم اسما 53258zu2qvp1d9v
میخواستم دیگه اعلام وضعیت نکنم ولی دلم تنگ شده براش 42

با لطف خدا
بادصبا/18 دی/220 روز خوب
2uge4p42uge4p42uge4p42uge4p4
امیر مؤمنان حضرت علی(ع) می فرمایند: پیامبر اسلام فرمود:
عمر جهان به پایان نمی رسد مگر آنکه مردی از نسل حسین امور امت مرا در دست می گیرد و دنیا را پر از عدل می کند همچنانکه پر از ظلم شده است.

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام 
من از
24بهمن/
185 روز خوب دارم. فعلأ زوده اومدم اینجا یا نه؟
یعنی سر 210روز باید بیایم؟ یا از این به بعد اینجا اعلام وضعیت کنم؟

اعضای اینجا فوق العاده هستند 1
[تصویر:  qol.jpg]
ستاره های داداش صدف درسته و ایشون یک ماه دیگه میان بهترین ها..

یا علی 53
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
سلااااااااااااااااام

باد صبــــــای عزیز خوش اومـــــــــــــدی 317

منم پــــــــــاکم اما فعلا آمار نمیدم

تا به اونی که میخوام برسم

خدایا فقط به امید خووودت 53
پرستو/ 23 آبان 93 / روز خوب : 254 ...................................در انتظار ستاره چهاردهم

سلام

منتظرتونیم اقا صدف و مهر خدا جان عزیز

خب سنا هم که نیمچه اعلامی داشت

من موندم سرپرستای سابق اینجا چرا اعلام نمیکنن Vamonde

نکنه باید بیفتیم دنبالشون Khansariha (98)
با عرض سلام و ادب خدمت دوستان گرامی
40 ماه پاکی خودم رو اول به خودم بعد به تمامی دوستانی که حقیر رو در این راه یاری فرمودند تبریک عرض می کنم ...
برای تمامی دوستان آرزوی بهترین ها رو دارم
امید که در این راه پیروز باشید و رستگار
*** برای عالی بودن باید شروع کرد ، قرار نیست در  شروع عالی باشید ***
الا بذکر الله تطمئن القلوب
[تصویر:  353.GIF][تصویر:  353.GIF][تصویر:  353.GIF]
لیست بروز شده 1  /6/ 94 

[تصویر:  9.gif]

# farshad # ا/ 7 اردیبهشت 91 / 40 ماه پاک .................................. در حال جهاد 

مانا/14  آبان 92 / 13 ماه پاک ........................................................ در حال جهاد

bahar2 ا / 7 تیر 92 / روز خوب: 24 ماه پاک ..................................... در حال جهاد

[تصویر:  31.gif]

آرمین/ 14 اردیبهشت 94 / روز خوب : 99 ................................... در انتظار ستاره هجدهم

پرستو/ 23 آبان 93 / روز خوب : 254 ...................................در انتظار ستاره چهاردهم

ata ا/ 22 آذر 93 / روز خوب : 77 ...............................................  در انتظار ستاره دوازدهم

گلبرگ / 15 بهمن 93  / روز خوب : 189 ......................................... در انتظار ستاره یازدهم 

رامتیــــــــن / 2 دی 93 / روز خوب :91 ......................................... در انتظار ستاره دهم
سمیه / 29 اسفند 92 / روز خوب : 313 .......................................... در انتظار ستاره دهم 

Lucky b0y ا/ 23 آذر 93 / روز خوب : 183 ....................................... در انتظار ستاره نهم
  معین / 8 خرداد 94 / روز خوب : 10 .............................................. در انتظار ستاره نهم

ستاره سهیل / مهر 93 / روز خوب : 267 ..................................... در انتظار ستاره هشتم 
asma  ا/ 14 آذر 93   / روز خوب : 224......................................... در انتظار ستاره هشتم

RELIFE ا/ 10 خرداد 94 / روز خوب :2 ....................................... در انتظار ستاره هفتم
milad + ا/ 23 مرداد 93 / روز خوب : 15 ......................................در انتظار ستاره هفتم
 حبیب / 3 آبان 93   / روز خوب : 227 ............................................ در انتظار ستاره هفتم  
سنا / 12 خرداد 94 / روز خوب : 39 ............................................ در انتظار ستاره هفتم
قاصدک/10 خرداد94 / روز خوب : 62.............................................. در انتظار ستاره هفتم
رها1361 / 29 دی 93 /روز خوب : 197..................................................در انتظار ستاره هفتم
 باد صبا /18 دی 93 / روز خوب :220 ............................................در انتظار ستاره هفتم

[تصویر:  6.gif]
گلبرگ / 15 بهمن 93 / 201 روز خوب
خدا رو شکر
خوش به سعادتتون برای این صبر و استقامت 

خدا بهتون توفیق و برکت بده 

برای منِ ناچیزم دعا کنید 

التماس دعا  53

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان