امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه بهترین ها شرط: داشتن 6 ستاره (سرپرست: شادن و مرد مجاهد و rezvaneh)

انگیزه پاکی/۱۳ آذر/۳۰۰+۲۰ روز خوب
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
سلاااام

من امروز یکساااله شدم 2uge4p4 2uge4p4

بی نهایت خوشحالم

2uge4p4 2uge4p4
[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8255085326/%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88_%D8%B1%D9%86%DA%AF%DB%8C.gif[/img]
 سپاس شده توسط
انگیزه پاکی/۱۳ آذر/۳۰۰+۲۱ روز خوب
 سپاس شده توسط
(1395 مهر 28، 11:46)sheydaei نوشته است: سلاااام

من امروز یکساااله شدم  2uge4p4  2uge4p4

بی نهایت خوشحالم

2uge4p4  2uge4p4
2uge4p4 2uge4p4
مبارکه Khansariha (46) 

4 تا اعتبار خوبه؟! 317 

ماشالاه به این اراده...
(1395 مهر 28، 17:06)انگیزه پاکی نوشته است: انگیزه پاکی/۱۳ آذر/۳۰۰+۲۱ روز خوب
302
اینکه مرتب اعلام وضعیت میکنید خیلی خوبه و کلی کمکتون میکنه 49-2  همیشه این روش رو به بچه های دیگه میگفتم

(1395 مهر 25، 21:09)sin-sin نوشته است: sin-sin ا / 23 شهریور 94 / روز خوب 403  317

317

عالیه... ایشالاه دیگه خدا همه جا مراقبتون باشه.....
  302
 سپاس شده توسط
انگیزه پاکی/۱۳ آذر/۳۰۰+۲۳ روز خوب
 سپاس شده توسط
سلام دریا ۳۰ مهر ۱ روز خوب Hanghead فقط چند روز تا ۶۰ داشتم  Shy ایشالا دوباره محکمتر استارت میزنم Khansariha (69)
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

پا میشم تا ثابت کنم منم اراده محکمی دارم 
م   ن م ی ت و ن م
Khansariha (69)  Khansariha (69) 

[تصویر:  nasimhayat.png]

سپاس شده توسط
(1395 مهر 30، 8:57)دریا جون نوشته است: سلام دریا ۳۰ مهر ۱ روز خوب Hanghead فقط چند روز تا ۶۰ داشتم  Shy ایشالا دوباره محکمتر استارت میزنم Khansariha (69)

برای خودمم خیلی جالبه که این روزای حساس یهو همه چیز بر میگرده...اخرین شکستای من توی روز 99 و بعدیش روی 499 بوده!!! Swear1
البته ما اینقدر به این اعداد عادت میکنیم فکر میکنیم همه چیز ایناست.... ولی نه... ادمی که سالی یه بار میشکنه با ادمی که همیشه پاکه زیاد فرقی نداره!
ایشالاه همیشه پاک باشید... 53

----------------

از یه ماه پیش که شکستم روم نمیشد بیام اعلام وضعیت Shy 

درخشنده/1مهر/ 30 روز

ستاره ی 19 لطفا Shy

چقدرم سریع گذشت... همیشه همینطوره...چشم به هم بزنی میبینی دو سال گذشت...
 سپاس شده توسط
(1395 مهر 30، 9:09)درخشنده نوشته است:
(1395 مهر 30، 8:57)دریا جون نوشته است: سلام دریا ۳۰ مهر ۱ روز خوب Hanghead فقط چند روز تا ۶۰ داشتم  Shy ایشالا دوباره محکمتر استارت میزنم Khansariha (69)

برای خودمم خیلی جالبه که این روزای حساس یهو همه چیز بر میگرده...اخرین شکستای من توی روز 99 و بعدیش روی 499 بوده!!! Swear1
البته ما اینقدر به این اعداد عادت میکنیم فکر میکنیم همه چیز ایناست.... ولی نه... ادمی که سالی یه بار میشکنه با ادمی که همیشه پاکه زیاد فرقی نداره!
ایشالاه همیشه پاک باشید... 53

----------------

از یه ماه پیش که شکستم روم نمیشد بیام اعلام وضعیت Shy 

درخشنده/1مهر/ 30 روز

ستاره ی 19 لطفا Shy

چقدرم سریع گذشت... همیشه همینطوره...چشم به هم بزنی میبینی دو سال گذشت...

دقیقا منم نمیدونم روزا اخر چرا خراب میشه Hanghead ببخشید ایشالا اینبار میرم جلووو
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

پا میشم تا ثابت کنم منم اراده محکمی دارم 
م   ن م ی ت و ن م
Khansariha (69)  Khansariha (69) 

[تصویر:  nasimhayat.png]

سپاس شده توسط
سلام. رزمجو / ۵ مرداد ۱۳۹۴ / یکماه گذشته پاک

ستاره بعدی لطفا
[تصویر:  1_sy21.jpg]

عمر را ضایع مکن در معصیت
تا تر و تازه بمانی جاودان

نفس شومت را بکش کان دیو توست
تا ز جیبت سر برآرد حوریان

چون بکشتی نفس شومت را یقین
پای نه بر بام هفتم آسمان

انیس / 8 مرداد 95 / 86 روز خووووب [تصویر:  2uge4p4.gif] [تصویر:  confetti.gif]
[img=0x0]http://avazak.ir/Java/line/Avazak.ir-Line5.gif[/img]

کارگاه آموزشی تالار مسابقات

کنترل نگاه و ذهن                                               مسابقه بهترین ها

قرار عاشقی                                   نماز و روزه های قضا و مستحبی[img=0x0]http://dingo.care2.com/c2c/emoticons/star.gif[/img] 

جشن پاکی مسابقات   

[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8236215876/u2kig0x2xk6igwj759y.jpg[/img]
انگیزه پاکی/۱۳ آذر/۳۰۰+۲۵ روز خوب
لیست بروز شده * 0208 / 95 *

[تصویر:  www.roozgozar.com-2135.bmp]

# farshad # ا/ 7 اردیبهشت 91 / 41 ماه پاک ........................... در حال جهاد 

[تصویر:  www.roozgozar.com-2225.gif]

آرمین/ 11 فروردین 95 / روز خوب :101.............................. در انتظار ستاره بیستم و سوم

[تصویر:  www.roozgozar.com-2159.gif]

درخشنده/1مهر 95/ روز خوب :30  .............................. در انتظار ستاره بیستم
باد صبا /18 دی 93 / روز خوب :589  .............................. در انتظار ستاره هجدهم
  انیس / 8 مرداد 95 / روز خوب :86 ............................... در انتظار ستاره هفدهم
سرباز گناه کار / ?? / روز خوب : 318  ............................. در انتظار ستاره هفدهم
razmjoo ا/ 5 مرداد 94 /روز خوب :450  .......................... در انتظار ستاره هفدهم
  گلبرگ / 12 تیر 95   / روز خوب :30  .............................. در انتظار ستاره  شانزدهم

sin-sin ا/ 23 شهریور 94 / روز خوب : 403  ..................... در انتظار ستاره سیزدهم
خانوم لبخند / 18 اردیبهشت 95 / روز خوب : 30  .................... در انتظار ستاره دوازدهم
سنا /  29 اردیبهشت 95 / روز خوب : 35   .................. در انتظار ستاره دوازدهم
sheydaei ا/ 3 آبان 94 / روز خوب : 365 .................. در انتظار ستاره دوازدهم
s.hا / 21 مرداد 94 / روز خوب : 377 ..................... در انتظار ستاره دوازدهم
Queen ا / 12 مهر 94 / روز خوب :376 ......................... در انتظار ستاره دوازدهم

خداهمراهمونه / 22 اردیبهشت 95 / روز خوب : 62  .................. در انتظار ستاره یازدهم
عطر رهایی / 12 ابان 94 / روز خوب : 330 ......................... در انتظار ستاره یازدهم
انگیزه پاکی / 13 اذر 94 / روز خوب : 325 ........................ در انتظار ستاره دهم
قاصدک/30شهریور 95 / روز خوب : 12............................. در انتظار ستاره نهم
دریا جون / 30 مهر / روز خوب : 1 ............................... در انتظار ستاره نهم

Deril ا/06 مهر 95 / روز خوب :12............................. در انتظار ستاره هشتم 
مریـم / 26 اذر 94 / روز خوب :267.................................. در انتظار ستاره هشتم

عاشق فاطمه زهرا / [تصویر:  Gig.gif] / روز خوب :3 ............................... در انتظار ستاره هفتم 
امیر7 / 1 مهر 95 / روز خوب : 0 .................................. در انتظار ستاره هفتم 

[تصویر:  27.gif]
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
آقای #فرشاد#

هميشه گفتم و بازم ميگم اولين قدم اصلاح و پاک نگه داشتن چشمه !

شما تصور نکنيد بريد خيابون و چشم چروني کنيد يا معاذالله فيلم ببينيد و بتونيد پاک باشيد تقريبا امکان نداره ...

بعد مدتي پاکي ياد خدا بطور عجيبي بهم آرامش ميداد حس ميکردم دارم دوباره متولد ميشم .

باور کنيد با کمي پاک بودن حضور خدا رو ميتونيد به راحتي تو متن زندگيتون لمس کنيد اين لمسه يه چيزه ديگس اون وقته که مي بينيد لذتي که تويه پاکيه تو هيچ گناهي نيست .

يه موفقيت دائمي لازمه اش اينه که گناهان کوچيک رو هر چند کوچيک باشن کوچيک نشماريم 

فرشاد قبل از ترک: سست ، بي اراده ، زود رنج ، مضطرب ، پريشان ، بي ايمان
فرشاد بعد از ترک: 
توامند ، ايثارگر ، مهربان ، متقي ، شاد و شنگول و بازيگوش
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
انگیزن پاکی/۱۳ آذر/۳۰۰+۲۶ روز خوب
 سپاس شده توسط
انگیزه پاکی/۱۳ آذر/۳۰۰+۲۷ روز خوب
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...