امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه بهترین ها شرط: داشتن 6 ستاره (سرپرست: شادن و مرد مجاهد و rezvaneh)

بدو بیاید جشن
[b]
جشن دوستای خوب بهترینهاست
[/b]
برادر انگیزه پاکی با 2 سال پاکی و زیبایی و موفقیت و یه عالمه چیزای خوب دیگه Khansariha (46)
آبجی کویین با 300 روز خوب که انشالله در آینده نزدیک 1سالگیشون رو جشن میگیریم Khansariha (46)
آبجی مژگان پرتلاش و عزیزمون با 370 روز خوب .ایشون به تازگی 1سالگی رو رد کردند Khansariha (46)
برادر رضا با 215 روز زیبا و پر از پاکی Khansariha (46)
برادر مرد مجاهد با 31 روز خوب و قشنگ Khansariha (46)
و سایر دوستان گلی که دست از تلاش برنمیدارن و چون توی پست قبلی اسمشون رو نوشتم دیگه اینجا نمینویسم 4chsmu1 حالشو ندارم دیگه Khansariha (13)
و یه خوش آمدگویی ویژه از طرف بنده و همه دوستای بهترنها به برادر رضا که به تازگی به بهترینها پیوستند ،انشالله اوقات خوش و پاکی رو در بهترینها تجربه کنند.خوش اومدید برادر Khansariha (48) Khansariha (130)
[تصویر:  2810.gif] [تصویر:  2810.gif] [تصویر:  2810.gif]
ممنون و متشکر از خانوم  «خدا همراهمونه» . خدا همراهتون باشه توی همه لحظاتتون..
فقط توی اون پست که به علاوه 5 کردین روزا رو، برای من رو به جای 210 باید میزدین 220. Shy البته مهم نیستا همینطوری گفتم. پس ایشالا روز شنبه با اعلام 220 امین روز پاکم میام.  Confetti
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
(1396 آذر 13، 12:06)rezaKy نوشته است: ممنون و متشکر از خانوم  «خدا همراهمونه» . خدا همراهتون باشه توی همه لحظاتتون..
فقط توی اون پست که به علاوه 5 کردین روزا رو، برای من رو به جای 210 باید میزدین 220. Shy البته مهم نیستا همینطوری گفتم. پس ایشالا روز شنبه با اعلام 220 امین روز پاکم میام.  Confetti

سلام
دمت گرم
اومدم که بهت تبریک بگم.واقعا گل کاشتی.امیدوارم که با همین قدرت ادامه بدی.
تو می تونی

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
سلام 
ایول به این همه انرژی که خانم خدا همراهمونه منتقل کردن. تشکر از زحمات ایشون و سایر دوستانی که آدم اعلام وضعیتشون رو میبینه انرژی میگیره.  49-2
دریل / 11 آذر/ 1 روز خوب
اعلام وضعیت شنبه فک کنم اینجوری میشه. دریل 1+5 = 6 انشالله
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
(1396 آذر 13، 13:45)Deril نوشته است: سلام 
ایول به این همه انرژی که خانم خدا همراهمونه منتقل کردن. تشکر از زحمات ایشون و سایر دوستانی که آدم اعلام وضعیتشون رو میبینه انرژی میگیره.  49-2
دریل / 11 آذر/ 1 روز خوب
اعلام وضعیت شنبه فک کنم اینجوری میشه. دریل 1+5 = 6 انشالله
سلام.داداش دریل آفرین
با قدرت ادامه بده

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
سلام
خدا همراهمونه/28 /آبان/16روز خوب
خدایا شکرت.

دوستان ممنون که اعلام وضعیت میکنید.
برادر مرد مجاهد هم به مسابقه اضافه شدند. روزای بقیه دوستان هم ویرایش شد. 10 روز از برادر رضا کم کرده بودم  Khansariha (13) اونم درست شد.
بقیه بدویید بیاید ببینم Greenstars  Greenstars  Greenstars [/color]
(1396 آذر 13، 13:35)پشتکار نوشته است:
(1396 آذر 13، 12:06)rezaKy نوشته است: ممنون و متشکر از خانوم  «خدا همراهمونه» . خدا همراهتون باشه توی همه لحظاتتون..

سلام
دمت گرم
اومدم که بهت تبریک بگم.واقعا گل کاشتی.امیدوارم که با همین قدرت ادامه بدی.
تو می تونی

مرسی عزیز.. از خدا دارم این روزا رو. اگه نمیخاست، هرگز به اینجا نمیرسیدم. درواقع توی بهترین تصوراتمم هرگز فک نمیکردم به اینجا برسم. اما نکته مثبت اینه که اگه یه نفر بتونه، دلیلی نداره بقیه نتونن. فقط کافیه بخای. خدا کمک میکنه
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
قاصدک |  29 آبان 96  |  روز خوب : 15  [تصویر:  53.gif]

من 1 روز دیگه دارم تا جشن و پایکوبی 4chsmu1 49-2
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
 سپاس شده توسط
پوریا / 6 آذر 96 / 8 روز خوب
 سپاس شده توسط
مژگان / 8 آذر 371 روز خوب  [تصویر:  49-2.gif]

خدايا شكرت! 
قاصدک |  29 آبان 96  |  روز خوب : 16  [تصویر:  53.gif]