امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه رهایی اسفند 92 * شرط:پیروزی در مسابقه 30 روزه * ( سرپرست: سنا, ata )

سلام به همه
سنا خانم روزای خوبمو خراب کردم1276746pa51mbeg8j
ولی دوباره تلاش میکنم
فرناز92 / 21 اسفند/ 2 روز خوب
happy go lucky :
27 بهمن 92
48 روز خوب/1 روز پاک
5353Khansariha (48)317
[img=0x0]http://blogcod.parsskin.com/zibasazi/joda-konandeh/246.png[/img]
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]
سلام
با اجازه دوستان و سنا عزی و اقا عظا ما میخایم صفر کنیم4fvfcja
میخام بهر برم جلو و با جدیت
روزا که زیاد میشه غرور کاذب میاره و بعدشم خدایی نکرده ..

مهسا 20 / 23 اسفند .///.............

از فردا شروع می کنم4fvfcja

من از خدا خواستم که پلیدی های مرا بزداید
خدا گفت : نه
آنها برای این در تو نیستند که من آنها را بزدایم .بلکه آنها برای این در تو هستند که تو در برابرشان پایداری کنی

[تصویر:  final%201.png]
[تصویر:  ec51f6eb240f.png]
سلام به همگی:22::22::22:

سنا جونم آقا عطا خسته نباشیدKhansariha (8)Khansariha (8)
من با روزای خوووب اومدم317

ان92/ 14 اسفند 92 / روز خوب: 7/ روز پاک: 2 ★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت
[تصویر:  nasimhayat.png]
سسسلاااااااااااااااااااااااااام

تـــــــــرانه جون ..متاسفم1276746pa51mbeg8j..اما چرا از ده روزه شروع کنی..از همینجا شروع کن
سر همکارا تو ده روزه شلوغه .. مهم این نیست از کجا شروع کنی ..پس همینجا ادامه بده لطفاKhansariha (18)
و دلیلش چی بوده؟ دوست داشتی تو نسیم حیات در موردش صحبت کنیمKhansariha (18)

نیــــــــــــــکو جان مــــــــرسی از اعلام پاکیت .. لطفا یکم از تجربیات خوب پاکیت به ما هم بگو شاید کمکمون کرد53258zu2qvp1d9v

بهار  23 عزیز .. از اینجا انتخاب کن53258zu2qvp1d9v و نخیر اینجا مثل هیچ مسابقه ای نیست ..کلا تکه تو کانونKhansariha (48)
پس تو هم همکاری کن  با اعلام وضعیت های پرانرژی و کمک به دوستات Khansariha (48)

می توانم جون ...هوووووووووووووررررررررررررررررررررا ..تو عااااااااااااالی هستی ..برو جلو دوست خوبمKhansariha (48)clapping

فرناز جون ..ان شاء الله اینبار بهتر از قبل تلاش میکنی و رکورد قبلیت رو میشکنی ..نقطه ضعفات رو پیدا کن و حسابی روش کار کن ..موفق باشی317

هپی گو لاکی ...مـــــــــــــــــــــرسی که هر روز خوشحالمون میکنی ..همیشه خوش خبر باشی317

مهسسااااااااااااااااااااااا ...تو هم این سنت صفر کردن رو داری ادامه میدی ؟! 22یعنی من اسمت رو الان بیارم ته لیست؟!!!! 22
شرمنده خیلی کار سختیه آخه1276746pa51mbeg8j

میدونم حق داری گاهی آدم مغرور میشه و این کار دستش میده
می تونی خودت هر 40 روز رو چله بگیری و برا خودت از صفر شروع کنی
ولی خواهشا تو لیست صفر نکن چون روزای خوبت میتونه باعث انگیزه دادن به بقیه بشهKhansariha (18)

ندا جون ..خوش اومـــــــــــــــــــدی با روزای خوبت .. ان شاء الله هر روزت خوب تر از دیروز باشهKhansariha (48)

سلام به همگی 317317317317
وای چه خبره اینجا
چقدر شکست های ناگوار داریم
آبجی فرناز ؟ 1276746pa51mbeg8j
آبجی ترانه ؟ 17
بلند شین cheshmakcheshmak
آبجی ها و داداش ها پا شین پاشین که عید نزدیییییییییییییکه Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
قراره پاک بریم به استقبالش
.
.
.
.
.
به عنوان یک عضو قاطی پاتی اعلام وضعیت میکنم varzeshvarzesh

احســـــــــــان 1500 / 28 آذر 92 / روز خوب:88/ روز پاک:0 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت [تصویر:  Laie_22.gif][تصویر:  Laie_22.gif]

شرمنده ابجی سنا و داداش عطا که دیر شد 46
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]

اگه واقعا میخوای ترک کنی اینو بخون

[تصویر:  fairysmile.gif][تصویر:  18.gif][تصویر:  fairysmile.gif]

مـــهــــــــــــــــدی 68 / 11 مهر 92 / روز خوب:175/ روز پاک:2
★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره پنجم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

بـــــــــــهـــــــــــــار 2 / 15 مهر 92 / روز خوب: 105 / روز پاک:0  ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــاره سوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

عطـــــــــــــــــــــــــــا / 15 آبان 92/  روز خوب :104/ روز پاک: 1 ★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــاره سوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

30 روز 1 مــــــــــــــاه8 / 15 آبان92 / روز خوب:53 / روز پاک:0 ★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

حسیــــــــــن جی اچ / 25 آبان 92 / روز خوب: 60 / روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

هـــــــــــمـــــــــــــــــــــا / 14 آذر 92 /روز خوب: 52/روز پاک:0 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــاره سوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

میــــــــــــــــلاد میلانو / 24 آذر 92 / روز خوب: 6 / روز پاک: 0 ★★★★★★★★★★  در انتظار ستــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

احســـــــــــان 1500 / 28 آذر 92 / روز خوب:88 / روز پاک:0 ★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

شــــــــهـــــــرام جـهـاد/30 آذر 92/روز خوب:30/ روز پاک:0 ★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

مهســـــــــــــــــــــا 20 /2 دی 92/ روز خوب: 76 /روز پاک:0 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

تــــــــــــــــــــــــرلان /  8 دی 92 / روز خوب: 30 / روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

آرشــــــــــــــــــــــــام/ 14 دی 92 / روز خوب: 46/ روز پاک:2 ★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

بهــــــــــــــــــــــار 20 / 17 دی 92 / روز خوب:60 / روز پاک:1 ★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

آخــــــــــــــــــرین بار / 28 دی 92 / روز خوب:77 / روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

یارپــــــــــــــــــــــــــــــز/ 30 دی 92/روز خوب:22 / روز پاک:0 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

گـــــــــــلـــــبــــــــرگ / 2بهمن  92 /روز خوب: 22 /روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــاره سوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

مرمربانــــــــــــــــو / 17 بهمن92 / روز خوب:60 / روز پاک:2 ★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

انـــــــــــــــــــ 73 / 19 بهمن 92 / روز خوب: 43 / روز پاک: 0 ★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

ســــــــــــــــــــــــــــــــها /20 بهمن 92 /روز خوب:24/روز پاک:2 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــاره ی ششم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

ســــــــــــــــــــورد313 /23 بهمن 92 / روز خوب: 4 / روز پاک:2 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

نیکــــــــــــــــــــــــو / 23 بهمن 92 / روز خوب:61 / روز پاک:1 ★★★★★★★★★★  در انتظار ستــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

رامیـــــــــــــــــــــــن. / 24 بهمن 92 / روز خوب:0 / روز پاک:0 ★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

رامــــتــــــــــیـــــن / 24بهمن 92 /روز خوب: 12/روز پاک:0 ★★★★★ در انتظار ستـــــــــــاره ی ششم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

رویــــــا رهـــــــــــــایی /26 بهمن 92 / روز خوب:5 / روز پاک:1 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

هپی گو لاکـــــــــــی / 27 بهمن 92 /روز خوب:48 / روز پاک:1  ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

ســــاحـــــــــــــــل آرام / 30 بهمن 92 /روز خوب: 12/ روز پاک:0 ★★★★★  در انتظار ستــــــــــــــــــاره سوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

راه بـــــــــــــــهشت / 1 اسفند 92 / روز خوب: 4/ روز پاک:0 ★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

رهایــــــــــــــــــــی59/ 3 اسفند 92/روز خوب:6/ روز پاک:0★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

تـنـهـــــــــــــــاترین سردار/4 اسفند 92/روز خوب:1/ روز پاک:0
★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

اتزیــــــــــــو آدیتوره /8 اسفند 92 / روز خوب: 14 /روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

علیرضـــــــــــــــــا 68 /  12 اسفند 92/ روز خوب:2 / روز پاک:0 ★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

مــــــیــــتـــــوانــــــــم  / 12 اسفند 92 /روز خوب: 2/ روز پاک:1 ★★★★★ در انتظارسـتـــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

اِنــــــــــــــــــــــــ 92 / 14 اسفند 92 /روز خوب:7/ روز پاک:2 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

ستاره سهیــــــــل / 18 اسفند 92 / روز خوب: 0 / روز پاک: 0 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

فرنــــــــــــــــــــــــاز /21 اسفند92  /روز خوب:2 /روز پاک:0★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

تـــــــــــــــــــرانه 230 / 22 اسفند 92 / روز خوب:0 / روز پاک:0 ★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره سوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت
سلام

فرنــــــــــــــــــــــــاز /21 اسفند92  /روز خوب:3 /روز پاک:0★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت
happy go lucky :
27 بهمن 92
48 روز خوب/2 روز پاک
31741Khansariha (48)
[img=0x0]http://blogcod.parsskin.com/zibasazi/joda-konandeh/246.png[/img]
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]
مــــــیــــتـــــوانــــــــم  / 12 اسفند 92 /روز خوب:3/ روز پاک:1 ★★★★★ در انتظارسـتـــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

317clappingvarzeshKhansariha (48)317:22:6

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلااام Khansariha (8)

فکر کنم این آخرین اعلام وضعیتم تو سال 92 هست 4fvfcja
دارم میرم سفر 10 روزی نیستم
ایشاالله با 10 روز خووووووب بر میگردم 

مرمربانــــــــــــــــو / 17 بهمن92 / روز خوب:61 / روز پاک:3 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت   

مرمربانــــــــــــــــو / 17 بهمن92 / روز خوب:62 / روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت   

مراقب خودتون باشید 53

[تصویر:  15.gif]
(1392 اسفند 23، 14:00)سنــا نوشته است: مهسسااااااااااااااااااااااا ...تو هم این سنت صفر کردن رو داری ادامه میدی ؟! 22یعنی من اسمت رو الان بیارم ته لیست؟!!!! 22
شرمنده خیلی کار سختیه آخه1276746pa51mbeg8j

میدونم حق داری گاهی آدم مغرور میشه و این کار دستش میده
می تونی خودت هر 40 روز رو چله بگیری و برا خودت از صفر شروع کنی
ولی خواهشا تو لیست صفر نکن چون روزای خوبت میتونه باعث انگیزه دادن به بقیه بشهKhansariha (18)
سلام سنا جان
به قول دوستم من گاو پیشونی سفیدم و همه کارام تو چشم

این همه همه بچه ها صفر کردن و هیچی نگفتی . حالا به من که رسید ؟

تازه من اولیت بار از عضویتم تو کانون این کارو انجام میدم و واقعا از رو فکر بود نه الکی
ولی بقیه 10 روز یه بار صفر میکنن و ..

ناراحت شدم 1276746pa51mbeg8jولی باشه هر جوور شما بگی

هر کاری دوست داری بکن
رو همون قبلی ادامه میدم
1276746pa51mbeg8j

من از خدا خواستم که پلیدی های مرا بزداید
خدا گفت : نه
آنها برای این در تو نیستند که من آنها را بزدایم .بلکه آنها برای این در تو هستند که تو در برابرشان پایداری کنی

[تصویر:  final%201.png]
[تصویر:  ec51f6eb240f.png]
سلام 303

10*Khansariha (46)

Khansariha (46)Khansariha (46)Khansariha (46)Khansariha (46)Khansariha (46)Khansariha (46)

اتزیــــــــــــو آدیتوره /8 اسفند 92 / روز خوب: 16 /روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

یه سوال. تاریخم از آخرین شکسته؟ یعنی من اولین روز خوبم 9 اسفند بوده دیگه؟
چون می خوام حساب کنم ببینم روزای خوبم رو درست زدم یا نه.
I suffer this no longer
I put it into
This I swear!
This I swear!
The sun will shine
This I swear!
This I swear!
This I swear!

Metallica - The day that never comes

[تصویر:  05_blue.png]
Smiley-face-cool-2
سسسسلاااااااام

فرناز جونKhansariha (48) ، هی گو لاکی عزیز 317، می توانم گل  6

خیلی هم عــــــــــــــــالی
به تلاشتون ادامــــــــــــــــــــــــه بدید

Khansariha (48)317clapping6

مر مر بانو جون ..سفر خوش بگـــــــــــــــــذره
منتظرت هستیم با روزای خوب برگردی پیشمونKhansariha (48)

مهسا جونم ... راست میگی اولین بارته ..ولی خب اون موقع ها هم داد و بیداد میکردم ولی کسی گوش نمیداد4fvfcja
نمونش آقا احسان که هرچی اصرار کرد صفرم کن تا برم  تو گروه قاطی پاتی صفرش نکردم بنده خدارو42

حالا چون تویی باشه  روزات رو صفر میکنم چون هنوز قانونی در این رابطه وضع نشده توسط مدیر مانا4fvfcja

ناراحت نشو از دستم Khansariha (18)

آقای اتزیو ..بله تاریختون از اولین روزی که پاک بودین حساب میشه..موفق باشینKhansariha (48)
تـــــــــــــــــــرانه 230 / 22 اسفند 92 / روز خوب:1/ روز پاک:0 ★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره سوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت
«وَقُل رَّبِّ أَعُوذُ بِكَ مِنْ هَمَزَاتِ الشَّیَاطِینِ» (المؤمنون/97) ؛
و بگو پروردگارا! من از وسوسه هاى شیاطین به تو پناه مى برم.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان