امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه رهایی بهمن 92 * شرط:پیروزی در مسابقه 30 روزه * ( سرپرست: سنا, ata )

تـــــــــــــــــــرانه 230 / 2 دی 92 / روز خوب:72/ روز پاک:0 ★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت
«وَقُل رَّبِّ أَعُوذُ بِكَ مِنْ هَمَزَاتِ الشَّیَاطِینِ» (المؤمنون/97) ؛
و بگو پروردگارا! من از وسوسه هاى شیاطین به تو پناه مى برم.
سلاااااام دوستان 53
منم اومدم ماهانه خدارو شکر:22:

نیکو/23 بهمن/33روز خوب317varzesh

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام 303

30*Khansariha (46)

Khansariha (46)Khansariha (46)Khansariha (46)

+

:2win:

اتزیو آدیتوره / 21 بهمن / 33 روز خوب + 1 روز پاک

317

Khansariha (8)
I suffer this no longer
I put it into
This I swear!
This I swear!
The sun will shine
This I swear!
This I swear!
This I swear!

Metallica - The day that never comes

[تصویر:  05_blue.png]
Smiley-face-cool-2
سلام    [تصویر:  8.gif]

یارپــــــــــــــــــــــــــــــز/ 30 دی 92/روز خوب:21 / روز پاک:2 ★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت
به امید ظهور مولی و سرورمان حضرت حجت (عج) که صد البته نزدیک است...
سلام
این گروه ما اصلا گروه نیست..
فک کنم من هم خودم تنها باشم بهتره.. تنهایی عالمی داره..1

آقا من ب لطف خدا و هزار مرتبه شکر شدم 5 روز خوب..53258zu2qvp1d9v

ان شاء الله همه موفق باشن..

در پناه خدا..
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلام    [تصویر:  8.gif]

یارپــــــــــــــــــــــــــــــز/ 30 دی 92/روز خوب:22 / روز پاک:0★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت
به امید ظهور مولی و سرورمان حضرت حجت (عج) که صد البته نزدیک است...
سلام

شرمنده چند روزی نبودم

اما اگه میشه تاریخم از امروز به روز بشود30353

علیرضـــــــــــــــــا 68 /  24 بهمن 92/ روز خوب:0 / روز پاک:0 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام 303

30*Khansariha (46)

Khansariha (46)Khansariha (46)Khansariha (46)Khansariha (46)

+

:2win:

دعا کنین برام...
می ترسم از اینکه دوباره...1276746pa51mbeg8j
I suffer this no longer
I put it into
This I swear!
This I swear!
The sun will shine
This I swear!
This I swear!
This I swear!

Metallica - The day that never comes

[تصویر:  05_blue.png]
Smiley-face-cool-2
سلام
اول 10 صلوات واسه خوب موندن و با قدرت ادامه دادن اتزیو ادیتوره

این آیه هم قشنگه : و برای خدایت شکیبایی کن

گلبرگ 2 بهمن/ خدا رو شکر عالیه روزام
یا علی
ممنون
(1392 بهمن 24، 13:49)سـُـها ^‿^ نوشته است: سلام

در پناه خدا..
یاعلی.53

سلام
گروهمون گروه هست ؛ اینجوری نمیمونه 1
خب شما قدرین ؛ ما جا میمونیم ...
تاریخ منم با علیرضاست . 
شروع کنیم ببینیم به کجا میرسیم .
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
سسسسلااااااااااااااااااااااااااام

خوبین؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مامان سها ..خیلی عالیه
فعلا از گروه قاطی پاتیشما از همه مرتب ترین Khansariha (48)

[تصویر:  103.gif]

آقا رامین .. دلیل بی دلیل یعنی چه؟؟

بی دلیل نداریما ..حتما دلیلی داره .. یکم ریز بشین تو کارهایی که انجام دادین و ندادین
حتما پیداش می کنین .. بیشتر مراقبش باشیدKhansariha (8)

آقا حسام

می خواستم این آقا غوله رو بفرستم تو پروفایلتون که پیداش نکردم
خب چرا انقدر دیر به دیر میاین
اصلا اعلام وضعیت روزانه رو حتما تو برنامه ریزی تون بزارید
بله ناامیدی هیچ معنی ای نداره وقتی که امید هست
برای مواقع خطر هم حتما برنامه بنویسید و تو برنامتون بذارید امتیاز بالا هم براش در نظر بگیرید
مرمر بانو جان ..خوشحالم از اینکه خوبی و پااااااااااااک..آفرین عزیزم ...همینطور برو جلوووووKhansariha (48)

ترانه جون ..ماشالله به این همه پاکی ..خیلی خیلی مراقبش باااااااااااااااشKhansariha (48)

نیکو جان..خووووووووووووش اومــــــــــــــــــدی به مسابقه ی ماهانهKhansariha (48)
معلومه پرانرژی هستی ...این انرژیت رو حفظ کن تا آخر41
از پست اول مسابقه موراد انتخابی مسابقه ی ماهانت رو اعلام کن تا اسمت رو وارد لیست کنم..مرسی

آقای اتزیو آدیتوره ..خیلی ممنون از اعلام پااااااااکی.Khansariha (48).
هیچ ترسی روبه خودتون راه ندین ..مطمئنم شما خیلی قوی تر از حریفتون هستین مگه نه؟cheshmak

آقای یارپز .. مــــــــــــــــرسی که پاکید وانقدر منظم..ان شاء الله چیزی نمونده تا ستاره ی اولKhansariha (48)

بابابزرگ ..خوش برگشتید .. چشم هرچی شما امر بفرمایید303

گلبرگ جونم ..ممنون بابت دعا و این آیه ی بسیار زیبا .واقعا حرف نداره ..و برای خدایت شکیبایی کنKhansariha (18)
خوشحالم که روزات عالی ان41

گــــــــــــــــدای زهــــــرا / 3 تیر 92/روز خوب: 120/روز پاک:0 ★★★★★ در انتظار ستــــــــــــاره چهارم به شرط پـاکی و اعلام وضعیت

رامــــتــــــــــیـــــن / 14 شهریور 92 /روز خوب: 60/روز پاک:0 ★★★★★ در انتظار ستـــــــــــاره ی ششم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

ســــاحـــــــــــــــل آرام / 1 مهر 92 /روز خوب: 88/ روز پاک:1 ★★★★★★★★★★  در انتظار ستــــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

مـــهــــــــــــــــدی 68 / 11 مهر 92 / روز خوب:150/ روز پاک:0 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره چهارم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

بـــــــــــهـــــــــــــار 2 / 15 مهر 92 / روز خوب: 90 / روز پاک:1  ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

عطـــــــــــــــــــــــــــا / 15 آبان 92/  روز خوب :100/ روز پاک: 1 ★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــاره سوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

30 روز 1 مــــــــــــــاه8 / 15 آبان92 / روز خوب:53 / روز پاک:0 ★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

حسیــــــــــن جی اچ / 25 آبان 92 / روز خوب: 60 / روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

مبینــــــــــــــــــــــــــــــا / 8 آذر 92 /روز خوب: 0 / روز پاک:0 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

تـنـهـــــــــــــــاترین سردار/13 آذر 92/روز خوب:13/ روز پاک:2 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

هـــــــــــمـــــــــــــــــــــا / 14 آذر 92 /روز خوب: 22/روز پاک:0 ★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

میــــــــــــــــلاد میلانو / 24 آذر 92 / روز خوب: 6 / روز پاک: 0 ★★★★★  در انتظار ستــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

رهــــــــــــــــــــــــــایی / 28 آذر 92 / روز خوب: 0/روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

احســـــــــــان 1500 / 28 آذر 92 / روز خوب:61 / روز پاک:1 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

شــــــــهـــــــرام جـهـاد/30 آذر 92/روز خوب:24/ روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

مســــــــافر کوچولو / 30آذر 92 / روز خوب: 25 / روز پاک :0 ★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

تـــــــــــــــــــرانه 230 / 2 دی 92 / روز خوب:72 / روز پاک:0 ★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

مهســـــــــــــــــــــا 20 /2 دی 92/ روز خوب: 69 /روز پاک:1 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

تــــــــــــــــــــــــرلان /  8 دی 92 / روز خوب: 30 / روز پاک:0 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

راه بـــــــــــــــهشت / 12 دی 92 / روز خوب: 11 / روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

آرشــــــــــــــــــــــــام/ 14 دی 92 / روز خوب: 46/ روز پاک:2 ★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

بهــــــــــــــــــــــار 20 / 17 دی 92 / روز خوب:52 / روز پاک:1 ★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

رویــــــا رهـــــــــــــایی /24 دی 92 / روز خوب:8 / روز پاک:1 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

آخــــــــــــــــــرین بار / 28 دی 92 / روز خوب:47 / روز پاک:0 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

یارپــــــــــــــــــــــــــــــز/ 30 دی 92/روز خوب:22 / روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

گـــــــــــلـــــبــــــــرگ / 2بهمن  92 /روز خوب: 3 /روز پاک:0 ★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــاره سوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

اِنــــــــــــــــــــــــ 92 / 3 بهمن 92 /روز خوب:43 / روز پاک:0 ★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

ســــــــــــــــــــــــــــــــها /20 بهمن 92 /روز خوب:5/روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــاره ی ششم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

رامیـــــــــــــــــــــــن. / 24 بهمن 92 / روز خوب:0 / روز پاک:0 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

مرمربانــــــــــــــــو / 17 بهمن92 / روز خوب:37 / روز پاک:1 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

انـــــــــــــــــــ 73 / 19 بهمن 92 / روز خوب: 32 / روز پاک: 0 ★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

اتزیــــــــــــو آدیتوره /21بهمن 92 / روز خوب: 34 /روز پاک:1 ★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

مــــــیــــتـــــوانــــــــم  / 21 بهمن 92 /روز خوب: 0/ روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظارسـتـــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

ســــــــــــــــــــورد313 /23 بهمن 92 / روز خوب: 0 / روز پاک:0 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

علیرضـــــــــــــــــا 68 /  24 بهمن 92/ روز خوب:0 / روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

22

clappingاین افراد کجان؟؟؟؟؟clapping

گدای زهرا
رامتین
ساحل آرام
حسین جی اچ
مبینا
میلاد میلانو
رهایی
شهرام جهاد
مسافر کوچولو
راه بهشت
آرشام
بهار 20
رویا رهایی
آخرین بار

اگر بیشتر از 2 ماه اعلام وشعیت نکرده باشن اسمشون میره به لیست انتظار!
clappingلطفا با هر کدوم که در ارتباط هستین یه سراغی ازشون بگیریدclapping
ممنون
یا علی
سلام سنا خانم
چشم حتما
2روز خوب بریزین به حسابم1

یا علی53
(1392 بهمن 24، 23:13)رامین. نوشته است:

در پناه خدا..
یاعلی.53

سلام
تاریخ منم با علیرضاست . 
سلام
من از نظر شکست و اینا نمیگم..46
اینجاییم ک پاک باشیم..

اما مثلا توی ی تیم کوهنوردی وقتی قصد صعود میکنن ی طناب ب هم میبندن تا اگه یکی پاش سر خورد بقیه بتونن نگهش دارن..
تیم همه جا با هم میره.. قدمهاشون جا پای همه.. اگه یکی خسته بشه جورش رو بقیه اعضا میکشن تا خستگیش در بره..

گروه ما از این جهت گروه نیست...cheshmak

همین..53258zu2qvp1d9v

امروز هم خوب میشه ان شاء الله..1

در پناه خدا..
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

(1392 بهمن 25، 12:22)سـُـها ^‿^ نوشته است:
(1392 بهمن 24، 23:13)رامین. نوشته است:

در پناه خدا..
یاعلی.53

سلام
تاریخ منم با علیرضاست . 
سلام
من از نظر شکست و اینا نمیگم..46
اینجاییم ک پاک باشیم..

اما مثلا توی ی تیم کوهنوردی وقتی قصد صعود میکنن ی طناب ب هم میبندن تا اگه یکی پاش سر خورد بقیه بتونن نگهش دارن..
تیم همه جا با هم میره.. قدمهاشون جا پای همه.. اگه یکی خسته بشه جورش رو بقیه اعضا میکشن تا خستگیش در بره..

گروه ما از این جهت گروه نیست...cheshmak

همین..53258zu2qvp1d9v

امروز هم خوب میشه ان شاء الله..1

در پناه خدا..
یاعلی.53

گروه ما خیلی هم گروه هست هی من بگم شما بگین نه 22
بگین هست !
بگین . 
بگین دیگه 22

آقا درست میشه صبر کنین cheshmak
میتوانم کنکور میده و میاد . علیرضا هم که اومد . منم که الاف شبگرد 4chsmu1
هوای خود و دیگران را خواهیم داشت 53258zu2qvp1d9v
تا امروز ناقص بودیم . (حالا انگار کامل شیم چه گلی به سر مبارکمان میزنیم 22 )
ولی بذارین کامل شیم تا چند وقت بگذره ببینیم در عمل چه گلی به سر مبارکمان میزنیم . این گلش >>> Khansariha (8) فقط سر مبارکش مونده که در اسرع وقت فراهم میکنم برای گروه cheshmak 
تقصیر شماست دیگه اگه اسم گروه 4K بود الان مشکل سر هم نداشتیم ! 
این پست اسپم نیستا ! خیلی هم جدیه ... تا 1 هفته صبر کنین میرم دنبال سر و برمیگردم ! تحولی در راه است Kool
.........
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان