امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه رهایی شهریور91*شرط: پیروزی در مسابقه 30 روزه (سرپرست: سها وگلی خانوم و نازی و Alireza68)

سلام
منم پاکم ولی یه کم حالم خوب نیست1744337bve7cd1t81
از موقعی که خونمونو عوض کردیم داره ازمون داره سوسک می باره سوسکایی که تاهالا توعمرم ندیده بودم اینجا دیدم بعدم تازه گربم می گیره اینارو می خوره ...Tears
آموخته ام ... با پول مي شود خانه خريد ولي آشيانهنه، رختخواب خريد ولي خواب نه، ساعت خريد ولي زمان نه، مي توان مقام خريد ولياحترام نه، مي توان کتاب خريد ولي دانش نه، دارو خريد ولي سلامتي نه، خانه خريدولي زندگي نه و بالاخره ، مي توان قلب خريد، ولي عشق را نه
سلام
تروس/31مرداد/41276746pa51mbeg8j

باید برگردم 30روزه فعلا بای
آقا مقام مسئول کیه اینجا یه موقع بابابزرگ و آنا خانوم بودن53258zu2qvp1d9v کی منو پرت کرد بیرون از اینجا :smiley-yell:بابا یادم رفت اعلام پاکی کنم. تو جنگجویان مسابقه گذاشته بودیم اصلا حواسم به اینجا نبودTears
من دو سه تا ستاره طلبکارم.اصلا ستاره هامو بدین Tearsحالا نمیدین هیچی.دیگه حذفم نکنین.
اصلا تاریخمو از امروز بزنین.

سینر/27شهریور/053
پیشاپیش از همکاری صمیمانه شما سپاسگزارمKhansariha (46)
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53

45-ایلیا / 3 شهریور 91 / 0 >>>>>>>>>>>>ستاره بعدی 3مهربه شرط پاکی و اعلام وضعیت
سلام به همه بچه های 53 ماهیانه .
امیدوارم همه رو به راه باشین.

ببخشید یه چند روزی با اجازتون رفتم سفر که یه آب و هوایی عوض کنم ولی انگار آب و هوای دلم فکر عوض شدن نداره ...

وقتی هم که اومدم و یه نگاهی ب پستا انداختم خیلی دلم گرفت، خیلی ها تو این مدت حواسشون پرت شده بود انگار، کسایی که تو میدون حرف اولو میزدن، کسایی که میدون مبارزه صحنه ی هنرنماییشون بود، کسایی که تو میدون مردانه می تاختند، مردانه می زدند، مردانه می کشتند، مردانه می جنگیدند و بر سر نیروهای اهریمن فریاد برمی آوردند، فریادی که بر پیکر ناپاک اهریمن و یاران بی مقدارش لرزه می افکند تا اونجا که جرأت نگاه کردن به این مردان بزرگ و زنان بزرگ از وجود تاریکشون رنگ می باخت ...

بچه ها لغزشی بوده که گذشته، آینده دست ماست، باز به اون روزای قشنگ برگردین. دوباره یا علی بگین و قلب سپاه دشمن رو هدف بگیرین، باز زره به تن کنین و کلاه خود بر سر، گرز و سرنیزه و سپر بردارین و شمشیر به دست بر اسب یکه تاز ِ امید و توکل میدون رو صحنه ی یکتای هنرمندی خودتون بکنین.

بچه ها باور کنین هرکسی که میاد میگه شکستم ، بقیه ناراحت میشیم، دلمون می گیره، توی دلمون خالی میشه. یه لشکری رو در نظر بگیرین که وسط میدون جنگ، یکی یکی نیروهاش جا بزنن، حس بقیه لشکر رو درک کنین ...

بیاین برای همدیگه دعا کنیم، و دوباره برخاستن رو اول از خودمون شروع کنیم ...

من اگر برخیزم، تو اگر برخیزی ...

از همه تون التماس دعا دارم.53

راستی، حالا من نتونستم بیام، شمام نباید ستاره ما رو بدین؟ ;)

پایداری، تا رستگاری ...

[تصویر:  05_blue.png]
ســـــــــــــــــــــــــــــــبـــــز cheshmak
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
39-پدرام20 / 27 مرداد 91 / 0 >>>>>>>ستاره بعدی 27 مهر به شرط پاکی و اعلام وضعیت

من پاکم
چی شد این ستارم؟
[تصویر:  final%201.png]
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........

الَّذِينَ آمَنُواْ وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُم بِذِكْرِ اللّهِ أَلاَ بِذِكْرِ اللّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ
سورة الرعد اية 28
مانی /9 شهریور 91/ 1>>>>>>>>>>>>ستاره بعدی 9 مهر به شرط پاکی و اعلام وضعیت

لحظه ها را گذراندیم تا به خوشبختی برسیم غافل از اینکه لحظه ها همان خوشبختی بودن.......

سلام بچه ها@ بالاخره 6 ستاره میشم؟ باورم نمیشه!@ چقد خوبه با شروع مدارس من میرم بهترین ها
به لطف ايزد منان
پاكم
شكرت خدا 53
شگفتا هر چه ترا به يادم بياورد، زيباست .

بوی نمور کوچه و کلمات ..
نگاه مورب کسی که از انتهای بن‌بست باز آمده است ..
و دستها، دامنه‌ها، روزنامه‌های عصر، پتوی کهنه‌ای بر هره‌ی ديوار ...
هرچه ترا به يادم بياورد، زيباست.

[تصویر:  0607.jpg]
پااااااااااکم!
ثابت می کنم که می توانم. با کمک خدا می توانم ،

به توی ملعون(شیطان) ثابت می کنم که هیچ هستی! ثابت می کنم.....
افتضاح بود ...1744337bve7cd1t81

رهاشونده / 9 شهریور 91 / 2 >>>>>>>>>>>>>>>>ستاره بعدی 15 مهر بشرط پاکی و اعلام وضعیت
پاکم به لطف خدا
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
Khansariha (8)Khansariha (8)
Khansariha (8)
[تصویر:  ko03_20557079926619101845.jpg]
سرپرستای گرامی، ستاره ما رو نمیدین؟ :(

پایداری، تا رستگاری ...

[تصویر:  05_blue.png]
سبزم 317varzeshKhansariha (48)41
آموخته ام ... با پول مي شود خانه خريد ولي آشيانهنه، رختخواب خريد ولي خواب نه، ساعت خريد ولي زمان نه، مي توان مقام خريد ولياحترام نه، مي توان کتاب خريد ولي دانش نه، دارو خريد ولي سلامتي نه، خانه خريدولي زندگي نه و بالاخره ، مي توان قلب خريد، ولي عشق را نه

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان