امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه رهایی مرداد92 *شرط:پیروزی در مسابقه 30روزه*(سرپرست:سنا,Mojтaba ρilot,hesam313)

سلام به همه ی قهرمان های ماهانه 317
خوبین ان شاء الله؟؟

آقای دایموند ..ممنون از اعلام پاکیKhansariha (48) .. خودتون رو آماده کنید فقط 6 ماه دیگه تا بهترین هااااااااا
[تصویر:  439872zev6untzyt1.gif]
آقای مرد مجاهد ..امیدوارم که شروع خوبی براتون باشهKhansariha (48) ،خیلی خوبه،برنامه ریزی برای تنظیم خواب هم فراموش نشه.موفق باشید

ممنون از بابابزرگ بخاطر معرفی :

قهرمان تنهاترین سردار...به جمع ما خوش اومدیدWelcome (1)...شروع خوبی همراه با نتایج عالی و راه یافتن به بهترین ها رو براتون آروز دارم

منم منم جون ..آفرین عزیزم..جشن 40 روزگی برات گرفتیم؟؟ یادم نمیاد ...امشب جشنته قهرمااااااااان317

تولد دوباره عزیز ...چرا نوشتی 30 روز پاک؟ الان میشی 60 روز دیگه،درسته؟؟ ستاره ی اول مبااااااااااااااااااااارک عزیزم..امشب جشنته قهرمان 6
ستاره جون..خیلی خوبه ..همینطور برو جلو عزیزم ..نذار هیچ چیز و هیچ کس مانع رسیدن به پاکیت بشه ..Khansariha (48)

آقا مهدی خوش برگشتین..جاتون خالی بود ،خداروشکر که دست پر اومدین، ستاره ی اول مباااااااااااااااارک قهرمان،امشب جشنتونهvarzesh
گلی خانم ..بله درست اعلام وضعیت کردی41..اما موارد مسابقه رو تو پروفایلت بنویس عزیزم طبق قوانین جدید

گلبرگ خانم عزیز.. آفرین ،امیدوارم اینبار رو تا ته پاکی بری ..بدون شکست ان شاء الله .قدر این پاکی رو بدون Khansariha (48)

آقای ای ای تی ..  متاسف شدم..اما هنوز فرصت جبران هست،نباید از خودتون بدتون بیاد،خودتون رو سرزنش نکنید و شخصیت خودتون رو تحقیر نکنید، بلکه از این عمل زشت باید متنفر بشید !!!همین امروز بشینید و رو یه برگ کاغذ هدفتون رو بنویسید.رنج ها و سختی هایی که بعد شکست دچارش متحمل رو بنویسید و همینطور فواید و انگیزه های ترک و پاکی رو
نمونش تو این تاپیک هست.بعد این متن رو هر روز بخونید تا ملکه ذهنتون بشهSmiley-face-thumb
و ببینید دلیل شکست ها چی بوده،خوب بررسیش کنید،حتما راه حلی داره! ..منتظریم 30 روز دیگه با دست پر برگردین پیشمونا clapping
(1392 مرداد 20، 19:26)سنــا نوشته است: سلام به همه ی قهرمان های ماهانه 317
خوبین ان شاء الله؟؟

تولد دوباره عزیز ...چرا نوشتی 30 روز پاک؟ الان میشی 60 روز دیگه،درسته؟؟ ستاره ی اول مبااااااااااااااااااااارک عزیزم..امشب جشنته قهرمان 6

سلام سنا جون
خوبیم عزیزم.شما چطور؟انشالله حالتون خوب و خوب باشه.
درستش کردم.
ممنونم بابت همه چیز بخصوص تشویقات.
انشالله همیشه شاد باشی.
امیدوارم
امیدوارم
امیدوارم
سلام
بازم دو روز پاک داشتم. به خاطر نماز نخوندن روزای خوبم داره از دست میره ولی از فردا درستش میکنم. یعنی سعیمو میکنم دوباره روزام خوب بشه...

ستاره سهیل / 11 مرداد 92 /  34 روز خوب 53 /  0 روز پاک

ممنونم سنای عزیزمKhansariha (8)
[img=0x0]http://www.ehda.ir/StaticPages/Pictures/468X60-1.gif[/img]

تنها با شهرت نیست که میتوان جاودانه شد ... این است راز جاودانگی...

اينک خسته تر از پروانه ، سالهاست گرد روياهاي سرخ باغچه خويش پر مي زنم و هنوز غربت تلخ هميشه را مزه مزه مي کنم . من خسته ام و حاجتي به تائيد هيچ پروانه اي نيست ...
خسته ام و به انتظار فردایی که شاید هرگز نباشد و نیاید نشسته ام .
غمگین و تنها ...
از غم نفس هایی که به شماره افتاده است و چهرهء مادری که خسته است ... و کودک اش را می بیند که هر چند دیگر کوچک نیست اما ناتوان تر از دیروز های دور در گوشه ای افتاده است و نفس های آخر را می کشد.
و  آیا به راستی تو با خود می اندیشی کسی پیدا می شود که مرهم دردهای من باشد؟
که خدا را بداند و درد را بشناسد؟
که رفتنی ست و خواهان ماندن است؟

53بیا ما هم جاودانه شویم . ما می توانیم 53

به اینجا سر بزن : اهدای زندگیKhansariha (8)
سلااااااااااااااااااااااام
قهرمان اوردم 
بی تاب / 20 مرداد .......30روز خوب
:22::22::22:
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
شنیدم می گن تو مشکلات به پایین دستت نگاه کن تو دینداری به بالا دستیات
نمیدونم باید بیام اینجا یا نه
من که  همش میام اینجا حسرت می خورم و میرم دعا کنید یه روزم من بتونم بیام اینجا
[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام
تولد دوباره / 21 تیر /61 روز خوب
امیدوارم
امیدوارم
امیدوارم
سلام و خدا قوت به همه ی دوستانمKhansariha (18)

فکر میکنم 73 روز ولی مطمئن نیستمKhansariha (8)

پرواز برای نفسی که خدواندگار ترسیم کننده ی زندگی اش اورا به چالش کشانده است

تقریبا میشود گفت غیر ممکن شده اشت...

سلام به همه ی خواهرا و برادرا
سعادت / 22 تیر / 31 روز خوب
التماس دعا
سلااااااااااااااااااااااااااااااام
قهرماااان اوردم 
اقای سعادت / 19 مرداد ...... 30روز خوب

:22::22::22:
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
سلام
تولد دوباره / 21 تیر /62 روز خوب
امیدوارم
امیدوارم
امیدوارم
سلام سلااااااام

خوبیـــــــــــــــن؟؟؟؟

تولد جون منم ممنونم بخاطر تلاش و پشتکارت ..امیدوارم تا آخرش همینطور عالی باشی[تصویر:  girl_in_love.gif]

[تصویر:  l11.gif]

ستاره عزیز ..حیف روزای پاکت از دست بره..در مورد اهمیت نماز و فوایدش بیشتر بخون ..بهترین چیزی که میتونه به ترکت کمک کنه نماز اول وقته..ازش غافل نشو دوست خوبم،تاپیک نماز اگه شرکت نکردی،شرکت کن[تصویر:  girl_wink.gif]

چکاوک جون مرسی به خاطر معرفی قهرمان هاKhansariha (8)

قهرمان ها آقای بی تاب و آقای سعادت خیلی خوش اومدین..خوشحالیم که کنارمون هستین ..هر دو ان شاءالله موفق و ثابت قدم باشینWelcome (1)[تصویر:  viannen_28.gif]

فاطیمای عزیزم ..چرا حسرت؟؟ ..تو هم می تونی به زودی بیای پیشمون..تلاشت رو بکن و صبور باش دوستم،منتظرت هستم[تصویر:  girl_claping.gif]

جناب حمراء الاسد یا مرد مجاهد ..اسم جدید مبارک..ان شاءالله که خوش یمن براتون.منتظریم دفعه ی بعد با دست پر بیاین پیشمون ها [تصویر:  girl_yes2.gif]
آقای گدای زهرا ..آفرین ..باریکلا..عالیه  ..مستدام باشه پاکیتون ان شاء الله[تصویر:  JC_doubleup.gif]

ممنونم سنای مهربونمKhansariha (8)
در مورد نماز خوندن دارم همه سعیمو میکنم 53258zu2qvp1d9v

ستاره سهیل / 11 مرداد 92 / 35 روز خوب 53 / 1 روز پاک
[img=0x0]http://www.ehda.ir/StaticPages/Pictures/468X60-1.gif[/img]

تنها با شهرت نیست که میتوان جاودانه شد ... این است راز جاودانگی...

اينک خسته تر از پروانه ، سالهاست گرد روياهاي سرخ باغچه خويش پر مي زنم و هنوز غربت تلخ هميشه را مزه مزه مي کنم . من خسته ام و حاجتي به تائيد هيچ پروانه اي نيست ...
خسته ام و به انتظار فردایی که شاید هرگز نباشد و نیاید نشسته ام .
غمگین و تنها ...
از غم نفس هایی که به شماره افتاده است و چهرهء مادری که خسته است ... و کودک اش را می بیند که هر چند دیگر کوچک نیست اما ناتوان تر از دیروز های دور در گوشه ای افتاده است و نفس های آخر را می کشد.
و  آیا به راستی تو با خود می اندیشی کسی پیدا می شود که مرهم دردهای من باشد؟
که خدا را بداند و درد را بشناسد؟
که رفتنی ست و خواهان ماندن است؟

53بیا ما هم جاودانه شویم . ما می توانیم 53

به اینجا سر بزن : اهدای زندگیKhansariha (8)
مـــــــــیــــــــــــلاد+ / 30 بهمن 91 /روز خوب:  186/روز پاک:0 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ در انتظار ستاره ی پنجم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

آرمـــــــــــــــیـــــــن 100 / 7 اسفند /روز خوب:182/روز پاک:2 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ در انتظار ســـتاره ششم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

آبـــتـــیــــــــــــــــــن / 16 اسفند 91 / روز خوب:100/ روز پاک:0 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ در انتظار ســـتاره سوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

ســـــــــــنتی منتال / 28 اسفند 91 /روز خوب: 165/روزپاک:0 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ در انتظار ســـتاره چهارم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

فــــرشــتـــــــــــــــه/ 30 اسفند 91 /روز خوب: 95/ روز پاک:0 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ در انتظار ســـــــتاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

اکـــسـپـریــا . رضـــــا / 9 فروردین /روز خوب: 182/روز پاک:0 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ در انتظارسـتاره ی چهارم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

مـــجــتــبــــــــــی/ 20 فروردین 92 /روز خوب: 44 /روز پاک:0 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ در انتظار ســـــتــــــــــاره به شرط پاکی و اعلام وضعیت

هــــــــــــــمــــــــــــــــا / 17 تیر 92 /روز خوب: 28/روز پاک:0 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ در انـتظـــار ستاره ی اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

مـــهـــــــــــــدی 950 / 14خرداد  92 /روز خوب: 42/ روز پاک:0 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ در انتظار ســـــــــــتـاره به شرط پاکی و اعلام وضعیت

ســــــــــــــــــــــــــــها / 23 خرداد 92 /روز خوب: 58 /روز پاک:1 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ در انـتظار ستاره ی اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

شـیریــــــــــــن آزادی / 23 خرداد 92 /روز خوب: 30 /روز پاک:0 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ در انتـظار ستاره ی اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

هـــــــمـای رحــــمت / 24 خرداد 92 /روز خوب: 30 /روز پاک:0 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ در انتـظار ستـــاره ی اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

مـــــهــــــــــــــــدی 0 / 24 خرداد 92 /روز خوب: 30 /روز پاک:0 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ در انتـظار ستاره ی اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

مــــــــــــــهســــــــا 20 / 30 خرداد 92 /روز خوب: 40 /روز پاک:0 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ درانتظار ستاره چهارم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

گـــــــــــــلـبــــــــرگ / 16 مرداد 92 /روز خوب: 5 /روز پاک:0 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ در انتظار ســـــــــتاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

به یــــــــاد حــق / 25 تیر 92 / روز خوب: 0 / روز پاک : 0  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ در انتظــــــــــار ستـــاره بعدی به شرط پاکی و اعلام وضعیت

گــــــــــــــدای زهــــــــــــــرا / 3 تیر 92/روز خوب: 73 /روز پاک:0 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ در انتظار ستـاره دوم به شرط پـاکی و اعلام وضعیت

منـــــــــــــــــــــم منــــــــــــم / 5 تیر 92 /روز خوب: 43/روز پاک:1 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ در انتظارستاره سوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

لاکــــــــــــــی بـــــــــــــــوی / 6 تیر 92 /روز خوب:74/ روز پاک:1 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ در انتظار ستـاره  دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

کیمیــــــــــــــــــــــــــــــــا / 10 تیر 92 / روز خوب:34 /روز پاک:1 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ در انتظار ستاره ی اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

رویـــــــــــــای رهــــایی / 12 تیر 92 /روز خوب: 8 /روز پاک:2 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ در انتظار ســتاره سوم به شـــــرط پاکی و اعلام وضعیت

مهتــــــــــــــــــــــــــــــــاب / 13 تیر 92/روز خوب: 38 /روز پاک:0 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ در انتظــار ستاره اول به شرط پـاکی و اعلام وضعیت

پوپــــــــــــــــــــــــــــــــــــک / 17 تیر /روز خوب:30 / روز پاک:0 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ در انتظـار ستاره اول به شــــرط پاکی و اعلام وضعیت

تولــــــــــد دوبــــــــــــاره / 21 تیر 92 /روز خوب: 62 / روز پاک:0 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ در انتظـــار ستـــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

جنگـــــــجوی امیــــــــــدوار / 29 تیر 92 /روز خوب: 3/روز پاک:0 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ در انتظار ستاره ی اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

ستــــــــاره سهیــــــــــــل / 11 مرداد 92 / روز خوب:35/روز پاک:1 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥در انتظار ستاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

رامیـــــــــــــــــــــــــــــن. / 12 مرداد 92 / روز پاک:0/روز خوب:33 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ در انتظـار ستاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

گلــــــــــــــی خــــــــــانم /16 مرداد 92 / روز پاک:0/روز خوب:5 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥  در انتظــار ستاره سوم به شرظ پاکی و اعلام وضعیت

دایمـــــــــــــــــــــــــــوند/ 16 مرداد 92 / روز پاک:0 / روز خوب:33 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ در انتظـار ستاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

تنهـــــــــــــــــــــاترین سردار/18 مرداد 92 / روز پاک:0/روز خوب:30 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ در انتظار ستاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

سعــــــــــــــــــــــــــــــــادت/19 مرداد 92 / روز پاک:0/روز خوب:30 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ در انتظار ستاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

بی تـــــــــــــــــــــــــــــــاب / 20 مرداد 92 / روز پاک:0/روز خوب:30 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ در انتظار ستاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

حمـــــــــــــــــراء الاسد / 21 مرداد 92/ روز پاک:0/روز خوب:0 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ در انتظـــار ستاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت
سلام و عرض ادب خدمت همه ی بچه های خوب ماهانه 
و یه عرض ارادت و خداقوت مشتی هم دارم خدمت سرپرستای نازنین 
امیدوارم حال همه تون قشنگ باشه ... 

از برادر عزیزم علیرضا هم تشکر میکنم بابت معارفه 
خیلی ممنون اخوی Khansariha (8)

بعد هم یه عذرخواهی دارم خدمتتون بابت تأخیر در اعلام حضور و اعلام وضعیت 1276746pa51mbeg8j

عرض کنم خدمتتون که، روزای آخر ماه رمضون یکی از بزرگترین دل نگرانی هام درباره ی نمازام بود، به ویژه نماز صبح، و متأسفانه اون روند خیلی خوب ماه رمضون فقط تا دو روز بعدش دووم داشت، یعنی دو روز بعد ماه رمضون هم خوب بودن اما متاسفانه این سه روز اخیر نمازای صبحم از دست رفتند ... 
امیدوارم خدا برای ادامه ی مسیر و جبران ما فات یاریم کنه ...
برای همین وضعیت اینجانب! تا این لحظه به شرح زیر می باشد : 1

تنها ترین سردار / 18 تیر / 32 روز خوب + 3 روز پاک ... 
به امید خدا 
1

راستی اسم من دوبار توی لیستتون هست، یکیش مال دفعه ی قبلیه 1276746pa51mbeg8j
خط دهم از بالا، خواستم بگم که اگه میدونین حذفش کنین
بازم ممنون 

ارادتمندیم 

53

پایداری، تا رستگاری ...

[تصویر:  05_blue.png]
سلام
تولد دوباره / 21 تیر /63 روز خوب
امیدوارم