امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه ماهانه شرط: پیروزی در مسابقه 30 روزه (سرپرست: soshians و عاشق و rezvaneh)

داداش متوسل برو صفحه قبل بین اعلام وضعبت کرده بودم اونم با کلی ذوق.خوشکلشم کرده بودم. 20
اخه اون 59 بود 
حالش به اینه که بیای بگی 60 
لطفا یک صلوات بفرستید 53 
ن داداش 60 بود. ابجی میتوانمم تو جواب پستاش هست 60 ام
نقل قول: خدا همراهمونه/21 مرداد/59روز خوب
!
بازم من شرمندم 
ولی شما به این سکوت ها نگاه نکن 
فعلا چراغا خاموشه
لطفا یک صلوات بفرستید 53 
خبر خبر خبر

[تصویر:  3120.gif] امروز خانم خدا همراهمونه میخان برن ستاره بچینن [تصویر:  3120.gif]

[تصویر:  128fs318181.gif] اعتبار یادتون نره. ی جوری اعتبار بدین ک اعتباراش برسه ب 100 [تصویر:  128fs318181.gif]

وای نگاه کنید رفتند بالا دارن اولین ستارشونو میچینن

[تصویر:  likd_images.jpg]
داداش صفحه 111 رو ببین .سطای صفحه اس 1276746pa51mbeg8j
:22: سلاااااااااام با اراده های کانوووون :22:
من چرا یادم رفته بیام یه خبری بدم و برم vayy 4fvfcja

Khansariha (48) آقای متوسل این پسر باحال از دیروز به جمع سرپرستای ماهانه پیوستن Khansariha (48)

53 ان شالله این پست براشون پر از خیر و برکت باشه 53

یا علی
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
نقل قول: بسم الله الرحمن الرحمیم

مرد مجاهد/ 21 مهر/ شروع روزهای خوب

به شرافتم،
این ترک ان شاء الله به پاکی ابدی منجر میشه.

سلام برادر 
قطعا همین اتفاق میافته  ،فقط 1-خوب باید 6 دنگ بشه حواست ،خوب دقت کن ببین چی میشه ایجور میشه داداش، جانه من خوب دقت کن ، ببین چی میشه که شرایطش جور میشه ،2- آقا اورژانس اینجا ،تو رو خدا بیا بش سر بزن ، میتونه فشارو بیاره پایین ، 3- زیاد به ایجا سر بزن ،اصلا همش تو اینجا بپلک (من خودم دلیل اصلی اینکه الحمدلله تا الان تونستم دوموم بیارم همین بوده) 4- حتما به امضای من یه سر بزن آقا،استاد کاملا موشکافانه کمک میکنه حتما اینکار رو بکن

نقل قول: [تصویر:  Laie_22.gif] سلاااااااااام با اراده های کانوووون [تصویر:  Laie_22.gif]
من چرا یادم رفته بیام یه خبری بدم و برم [تصویر:  4fvgdaq_th.gif] [تصویر:  e.gif] 

[تصویر:  clap.gif] آقای متوسل این پسر باحال از دیروز به جمع سرپرستای ماهانه پیوستن [تصویر:  clap.gif]

[تصویر:  8.gif] ان شالله این پست براشون پر از خیر و برکت باشه [تصویر:  8.gif]

یا علی

سلام ممنون از لطفتون و اینکه این توفیق رو به من دادید 
ایشالله لایق باشم
خدا حب اهل بیت رو هر روز تو وجودتون داغ تر کنه 
لطفا یک صلوات بفرستید 53 
سلام.خدا همراهمونه/21 مرداد/62 روز خوب Vamonde
سلام دوستای عزیز و گل

تشکر میکنم از سرپرستای عزیز که زحمت روحیه دادن به ما رو بر عهده گرفتن....

sadaf1/

12مهر/

10 روز خوب
[تصویر:  qol.jpg]
سلام
59 روز خوب
اگرچه سخت دشوار است کارم شود آسان چو در کارم تو باشی
[تصویر:  Untitled.jpg]
جدی/22شهریور 30 روز خوب !!!!! 317
only one ,one thing....geting rid of such dangerous habit.... not important  any problem...,but this problem....get rid it for all long life
سلاااااام 
احوالاااااات ؟!؟!؟!
یک شب دیگه مونده 
ایشالله امسال از حضرت علی اصغر شفامون رو میگیریم ،من میدونم ،یعنی بهش ایمان دارم ،فقط هممون باید ازشون بخوایم ،محکم ،از ته دل ، شفا نه برای خودمون ،برای همه بچه ها ، شک نکنیم کرمشون خیلی بیشتر از این حرفاست ، پس یادتون نره ها ،التماستون میکنم ،وقتی حضرت زهرا (س) بهتون عنایت میکنه و اشک چشمتون جاری میشه بچه های اینجا رو فراموش نکنید ،بالاخص من که از همه سیاه ترم ،بلکه به دعای شما نیم نگاهی هم به این روسیاه بشه 
دوستان امسال از خدا بخوایم به حق تک تک شهدا ی کربلا به حق تک تک اسیران کربلا ،امامون رو بهمون برسونه ،ازش بخوایم با تمام وجود با واسطه قرار دادن خانم فاطمه زهرا (س) ،ما رو به منتقم خون اباعبدلله برسونه ،بهمون توفیق شناختشون رو بده 
اللهم عجل لولیک الفرج

نقل قول: سلام.خدا همراهمونه/21 مرداد/62 روز خوب [تصویر:  15.gif]

سلاملکم ،
به به همه ستاره دارا .... Muscular
میبینم که دیگه از وقتی ستاره گرفتین تحویل نمیگیرین  Vamonde
هیچی دیگه الان چند وقت دیگه ستاره های بعدی بیاد چیکار میکنین ؟!؟!؟!!!!
عیب نداره ما هم بالاخره ستاره دار میشیم ..........

نقل قول: سلام دوستای عزیز و گل

تشکر میکنم از سرپرستای عزیز که زحمت روحیه دادن به ما رو بر عهده گرفتن....

sadaf1/

12مهر/ 

10 روز خوب

سلااام بر شما مبارز استوار 
داداش ماشالله 
لامصب 10 روز اولش سخته 
الانم که خوردی تو محرمو..... دیگه برو که رفتیم 
ایول ماشالله ماشالله 
اسفند برا خودت دود کن چشم نخوری 
یه پیشنهاد از داداش گناه کارت ، ذکر زیاد بگو (هر چی که راحتی) ، مثل بتن آرمه میکنه پاکیتو

نقل قول: سلام
59 روز خوب
اگرچه سخت دشوار است کارم شود آسان چو در کارم تو باشی
سلام علیکم 
آقا چه سعادتی داری شمادقیقا شب اولین ستارت ،شب اول محرمه ، یعنی خیلی سعادت داری دادا ،نشونه از این باحال تر ،خیلی هواتو دارن ،خیلی دوست دارن ، جان من دعا کن برامون بد جور محتاجیم

نقل قول: جدی/22شهریور 30 روز خوب !!!!! 
fiesta Khansariha (46)fiesta  Khansariha (46)  fiesta 

:22:بـــــــــــــــــــــــــــــــــــه بـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه:22:
آقا 30 روز تــــــــــــــــــــــــــوپ 
چه ستاره بازیی بشه 
مبارک باشه ،ایشالله ستاره هات برسه به تعداد ستاره های آسمون 

ماشالله به همتت ماشالله 
شما حتما برا خودت اسفند دود کن داداش چشم نخوری (یادت نره ها) 
آقا برا ما هم دعا کم ستاره دار شیم دلمون لک زد
ایشالله مراسم اصلی بزودی برگزار میشه، به صرف همه چی 

منم 
متوسل/28 مرداد/54 روز خوب

الحمدلله
لطفا یک صلوات بفرستید 53 
سلام خدمت همگی دوستان
مانی / 2 مهر / 20 روز خوب
مراقب خودتون باشین مخصوصا تو ماه محرم
یا علی

لحظه ها را گذراندیم تا به خوشبختی برسیم غافل از اینکه لحظه ها همان خوشبختی بودن.......

عاشق امام رضا / 3 شهریور / 50 روز خوب و  پاک
[تصویر:  03.gif]

تاپیک امروز چه کار مفیدی انجام دادی ؟ >> به این تاپیک سر بزنید منتظرتونیم. Confetti

تاپیک قرار عاشقی >> سر بزنید نماز اگر قبول شود همه ی عبادات ما قبول میشود 2uge4p4

تاپیک مسابقه ی کنترل ذهن و نگاه >> بسیار مهمه >> منتظر همه هستیم. 53258zu2qvp1d9v

تاپیک طرح ختم قران >> از میراث پیامبر اکرم قران است. پس احترام به ان حضرت و این کتاب حد اقلش خواندنش و در پس خواندن عمل کردن است . فلذا بشتابید . قران دریاییست که انتها ندارد.  49-2 منتظریما

تاپیک برنامه ریزی >> دوستان وقت بسیار مهمه. برای همه مهمه اما برای ما خیلی مهمتره. دوستان ما به یه موضوعی دچار هستیم که چگونگی گذروندن وقتمون بسیار در ترکش موثره پس به این تاپیک بی مهری نکنید . که بی مهری به این تاپیک بی مهری به خود خود شماست . 128fs318181  مطمئنم که با من موافقید. Khansariha (69)

و حالاشاگرد زرنگ>>>این تاپیک یکی از مهم ترین تاپیک ها هست . بسیار منتظرتونم .به جان خودم نیای مدیونی  Gigglesmile

تاپیک ز نیرو بود مرد را راستی >> پشتابید که و برخیزید که وقت تحول است . یعنی ورزش . هر کی میخواد ورزشکار بشه پا شه بیاد اونجا. یالا منتظریما

از اینکه به پیشنهاد هام احترام گذاشتی ممنون دوست خوبم .

[تصویر:  o2kf_1112.png]
[تصویر:  05_blue.png]
سلام
شرمنده که چند روز کانون سر نزدم
حالم خوبه الحمدلله

کریچر / 15 شهریور / 37 روز خوب

پاک باشیم 53

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان