امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه ماهانه شرط: پیروزی در مسابقه 30 روزه (سرپرست: soshians و عاشق و rezvaneh)

جناب خان/3 مهر/52 روز خوب Confetti
53
[تصویر:  floaties_sterne_0019.gif][تصویر:  floaties_herzen_0028.gif][تصویر:  1312206510.gif][تصویر:  floaties_sterne_0019.gif][تصویر:  floaties_herzen_0028.gif] 

[تصویر:  floaties_sterne_0019.gif][تصویر:  floaties_herzen_0028.gif]خدا همراهمونه/21 مرداد/96 روز خوب[تصویر:  bollywood1.gif]  4chsmu1[تصویر:  floaties_sterne_0019.gif][تصویر:  floaties_herzen_0028.gif]
pedram71 / مهر 24 / 33 روز خوب Smiley-happy114
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
سلاااام
موجود زمینی
۲۰ شهریور
۶۵ روز خوب 2uge4p4
من هرگز نمی گویم در هیچ لحظه‌ای از این سفر دشوار، گرفتار ناامیدی نباید شد. من می‌گویم: به امید بازگردیم، قبل از اینکه ناامیدی، نابودمان کند...

"نادر ابراهیمی"

وَ لا تَقرَعنی قارِعَةً  یَذهَبُ لَها بَهائی...

و مرا چندان به  سختی دچار مکن که
بزرگی و سرزندگی ام  را از میان ببرد.

"صحیفه سجادیه"
دریل/ 10 ابان/ 15 روز خوب
سلام
4 روز خوب...
[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام بچه ها
سحر/20مرداد/97روز خوب
sin-sin/ بیست و سه شهریور / 64 روز خوب
بعضی اوقات خیلی سخت میشه حفظ کردن روزای خوب , ولی خداروشکر که حفظ میشن ... Hanghead
[تصویر:  500x890_1467400547823899_1_.jpg]

شک نکن...
درست در لحظه آخر
در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان میشود
معجزه ای رخ میدهد
خدا از راه میرسد....

لطفا با احتیاط نا امید شوید , معجزه خبر نمیدهد ...

[تصویر:  u2kig0x2xk6igwj759y.jpg]
عاشق امام رضا / 25 ابان 94 / صفر روز خوب

بچه ها از همگی شرمنده ام .

هیچی ندارم برای گفتن .

فقط میتونم بگم . با کمک خدا اینبار دیگه شکست نمیخورم . ان شاء الله .

خدا یا 151 روز خوب را از دست دادم . با اینکه من نبودم که اون 151 روز را ساختم . و تو بودی خدا . بازم کمکم کن تا بسازم . ولی اینبار برای ابد .

بچه ها به قران شرمنده ام . واقعا نمیدونم . ببخشید . هم از شما معذرت . هم از خدا .
[تصویر:  03.gif]

تاپیک امروز چه کار مفیدی انجام دادی ؟ >> به این تاپیک سر بزنید منتظرتونیم. Confetti

تاپیک قرار عاشقی >> سر بزنید نماز اگر قبول شود همه ی عبادات ما قبول میشود 2uge4p4

تاپیک مسابقه ی کنترل ذهن و نگاه >> بسیار مهمه >> منتظر همه هستیم. 53258zu2qvp1d9v

تاپیک طرح ختم قران >> از میراث پیامبر اکرم قران است. پس احترام به ان حضرت و این کتاب حد اقلش خواندنش و در پس خواندن عمل کردن است . فلذا بشتابید . قران دریاییست که انتها ندارد.  49-2 منتظریما

تاپیک برنامه ریزی >> دوستان وقت بسیار مهمه. برای همه مهمه اما برای ما خیلی مهمتره. دوستان ما به یه موضوعی دچار هستیم که چگونگی گذروندن وقتمون بسیار در ترکش موثره پس به این تاپیک بی مهری نکنید . که بی مهری به این تاپیک بی مهری به خود خود شماست . 128fs318181  مطمئنم که با من موافقید. Khansariha (69)

و حالاشاگرد زرنگ>>>این تاپیک یکی از مهم ترین تاپیک ها هست . بسیار منتظرتونم .به جان خودم نیای مدیونی  Gigglesmile

تاپیک ز نیرو بود مرد را راستی >> پشتابید که و برخیزید که وقت تحول است . یعنی ورزش . هر کی میخواد ورزشکار بشه پا شه بیاد اونجا. یالا منتظریما

از اینکه به پیشنهاد هام احترام گذاشتی ممنون دوست خوبم .

[تصویر:  o2kf_1112.png]
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
سلام . رزمجو / 5 مرداد / 120 روز خوب 
گفتم 3 روز دیگه ان شاالله برا گرفتن ستاره دوباره میام اینجا... حالا اومدم ... Khansariha (129)
[تصویر:  1_sy21.jpg]

عمر را ضایع مکن در معصیت
تا تر و تازه بمانی جاودان

نفس شومت را بکش کان دیو توست
تا ز جیبت سر برآرد حوریان

چون بکشتی نفس شومت را یقین
پای نه بر بام هفتم آسمان

سپاس شده توسط
سلام
سحر/20 مرداد/98روز خوب
 سپاس شده توسط
سام علیک

جدی/19ابان/se7en
نماز معجزه می کنه !
only one ,one thing....geting rid of such dangerous habit.... not important  any problem...,but this problem....get rid it for all long life
 سپاس شده توسط
[تصویر:  1342948651.gif]

[تصویر:  bighug.gif]ســـــــــــــــــــــلام[تصویر:  bighug.gif]

[تصویر:  coffeebath.gif]جناب خان هستم[تصویر:  coffeebath.gif]

[تصویر:  springsmile.gif]3 مـــــــــ3>ــــــــــر / [تصویر:  3.gif][تصویر:  5.gif] روز خوووووب[تصویر:  springsmile.gif]

[تصویر:  www.roozgozar.com-2170.gif]

Smiley-happy114
53
 سپاس شده توسط
عاشق امام رضا / 25 ابان / 1 روز خوب و پاک
[تصویر:  03.gif]

تاپیک امروز چه کار مفیدی انجام دادی ؟ >> به این تاپیک سر بزنید منتظرتونیم. Confetti

تاپیک قرار عاشقی >> سر بزنید نماز اگر قبول شود همه ی عبادات ما قبول میشود 2uge4p4

تاپیک مسابقه ی کنترل ذهن و نگاه >> بسیار مهمه >> منتظر همه هستیم. 53258zu2qvp1d9v

تاپیک طرح ختم قران >> از میراث پیامبر اکرم قران است. پس احترام به ان حضرت و این کتاب حد اقلش خواندنش و در پس خواندن عمل کردن است . فلذا بشتابید . قران دریاییست که انتها ندارد.  49-2 منتظریما

تاپیک برنامه ریزی >> دوستان وقت بسیار مهمه. برای همه مهمه اما برای ما خیلی مهمتره. دوستان ما به یه موضوعی دچار هستیم که چگونگی گذروندن وقتمون بسیار در ترکش موثره پس به این تاپیک بی مهری نکنید . که بی مهری به این تاپیک بی مهری به خود خود شماست . 128fs318181  مطمئنم که با من موافقید. Khansariha (69)

و حالاشاگرد زرنگ>>>این تاپیک یکی از مهم ترین تاپیک ها هست . بسیار منتظرتونم .به جان خودم نیای مدیونی  Gigglesmile

تاپیک ز نیرو بود مرد را راستی >> پشتابید که و برخیزید که وقت تحول است . یعنی ورزش . هر کی میخواد ورزشکار بشه پا شه بیاد اونجا. یالا منتظریما

از اینکه به پیشنهاد هام احترام گذاشتی ممنون دوست خوبم .

[تصویر:  o2kf_1112.png]
سلام
5 روز خوب...
[تصویر:  nasimhayat.png]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان