امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه ماهانه شرط: پیروزی در مسابقه 30 روزه (سرپرست: soshians و عاشق و rezvaneh)

سلام همراهان و همدردان عزیز
اول هفته تون بخیر امیدوارم هفته خوب و پاکی در پیش داشته باشیم همگی
عاشق خودمم/۶ خرداد/۳ ماه و ۱۸ روز بدون خ.ا
خدایا شکرت هزاران بار
و منو ببخش
سعید / ۲۱ تیر / 63 روز پاک.

اول از همه تبریک میگم به برادرمون آقا سجاد که وارد روز نودم شد. 36 هر روز که یکی از بچه ها ستاره میگیره یا وقت جشنش میشه منم روحیه ام بهتر میشه و کلی انرژی خوب میگیرم. پس انرژی خوب پاکیِ روز 64 ام رو از داداشمون میگیریم که انشالله بره جلو و صد روز پاکی رو بگیره. varzesh

خوب خدا رو شکر می کنم که دیروز هم به پاکی گذشت، دیروز یه کم با همسرم دعوا کردیم و غر زدیم به جون هم  40 در دوران پیشا کانونی هر وقت دعوامون میشد یکی از قوی ترین انگیزه هام بود برای رفتن سمت خ.ا و پ.و.ر.ن ولی این دفعه هیچ حسی نداشتم در این مورد. میدونستم بخوابیم فردا زمان مشکل رو حل می کنه و همین طور هم شد. سپاسگذار خدام که همچنان تو مسیر پاکی هستم. پله ی بعدیم 70 روز پاکه که انشالله بهش میرسم.
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
جوپيتر/۲۷ مرداد/۲۷ روز خوب [تصویر:  53.gif] 

امروز ظهر داشتم با گوشی کار میکردم، یهو متنی رو دیدم که باعث شد کلی فکرای وسوسه انگیز بیاد تو ذهنم. یعنی اگه لحظهای غفلت کرده بودم و بهشون میدون میدادم... 
در یک حرکت انتحاری گوشی رو کنار گذاشتم و با صدای بلند چند تا ذکر گفتم. بعد نشستم بلاهایی که خ.ا باعثش بوده رو با خودم مرور کردم. بعدم گرفتم خوابیدم. 
اینجوری شد که وسوسه رو در نطفه خفه کردم و الان حالم خوبه خداروشکر Khansariha (69)
...You were there for me when no one else was

یه روز میاد که همه چی درست میشه
یا درست میشه یا تموم میشه مگه نه؟
سجاد/27خرداد/90 روز بدون خ ا
عاشق خودمم/۶ خرداد/۳ ماه و ۱۹ روز بدون خ ا
خدایا شکرت
کمکم کن مشکلات رو آنگونه که هست ببینم.نه بزرگتر نه کوچیکتر
سعید / ۲۱ تیر / ۶۴ روز پاک.

خدا رو شکر حالم خوبه و امروز اومدم کتابخونه تا تو خونه تنها نباشم و اینجا با این همه کتاب دور و برم تنها نمی مونم. توی مترو که داشتم میومدم صورت خودم رو تو شیشه ی مترو دیدم. دیدم چقدر از این چهره ی با اراده و مصمم خوشم میاد، چقدر از این من هوشیار خوشم میاد، یاد شعر شاملو افتادم.."من بودم، و شدم" از این "شدن" خیلی خوشم میاد.
تواب / ۹ مرداد / 46 روز 
سلام
خدایا رو شکر بابت همه زیباییهات
امروز فوق العاده بود
آقای اراده / سومین روز خوب Khansariha (69) 317

ایشالا بزودی چهل روز
جوپيتر/۲۷ مرداد/۲۸ روز خوب [تصویر:  53.gif]  

به دلیل دیدن یه فیلم سینمایی، روز سختی رو واسه خودم درست کردم. وسطاش کلا از روی لپتابم پاکش کردم ولی از دست خودم عصبانیم که چرا همون کم رو هم نگا کردم و باعث شد کلی ذهنم رو الکی درگیر کنه. 
خداروشکر به خیر گذشت 18
...You were there for me when no one else was

یه روز میاد که همه چی درست میشه
یا درست میشه یا تموم میشه مگه نه؟
سلام؛

دیوار / 22 شهریور / 2 روز خوب
(1398 شهريور 24، 20:55)Jupiter نوشته است: جوپيتر/۲۷ مرداد/۲۸ روز خوب [تصویر:  53.gif]  

به دلیل دیدن یه فیلم سینمایی، روز سختی رو واسه خودم درست کردم. وسطاش کلا از روی لپتابم پاکش کردم ولی از دست خودم عصبانیم که چرا همون کم رو هم نگا کردم و باعث شد کلی ذهنم رو الکی درگیر کنه. 
خداروشکر به خیر گذشت 18

چرا عصبانی؟
اتفاقا شما امروز قهرمان بودید Khansariha (69) 

دیوار چی شد آخه؟ Shy
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سجاد/27خرداد/91 روز
عاشق خودمم/۶ خرداد/۳ ماه و ۲۰ روز بدون خ ا
خدایا در حال گرفتن تصمیمات مهمی هستم
هوامو داشته باش
(1398 شهريور 24، 20:55)Jupiter نوشته است: جوپيتر/۲۷ مرداد/۲۸ روز خوب [تصویر:  53.gif]  

خداروشکر به خیر گذشت 18

چقدر خوبه که از مبارزه ی هر روزتون مینویسید آدم انرژی میگیره این مقاومت ها رو میبینه. چیزی نمونده تا یک ماه پاکی Confetti
سعید / ۲۱ تیر / 65 روز پاک.

پشت سرم رو نگاه می کنم و میبینم چه روزهایی رو پشت سر گذروندم. میبینم بارها شکستم وبلند شدم و این دفعه یه قصد واقعی کردم. 65 روز بهم الهام میده. بهم یادآوری می کنه من میتونم و میتونستم. 65 روز درباره ی آینده هم بهم پیام میده. یک سال پاکی؟ چرا که نه. مسئله تعداد روزهای در پیش نیست از خدا میخوام این بازدید روزانه ام از کانون و کمک گرفتن از اینجا برام یه عادت هر روزه بشه . اگه یه روزی منم تعداد پست های ارسالی ام بشه 5000 تا واقعا برده ام. چون اون روز برام مهم نیست که چند روز پاک بوده ام بلکه برام مهمه که 5000 بار سعی کردم که آگاهانه زندگی کنم.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان