امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه ماهانه شرط: پیروزی در مسابقه 30 روزه (سرپرست: soshians و عاشق و rezvaneh)

(1398 دي 10، 17:53).... نوشته است: .... /16مهر /85 روز خوب
شکرخدا 

پنج روز مونده...فقط پنج روز تا اتمام یک فصل پاکی.. سه ماه خوب و زیبا...
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
سوشیانس / 27 آذر   / 14 روز خوب

خوب بالاخره رسیدیم به روز 14 ام همون روزی که سری قبل شکستم. اما این دفعه قرار نیست این اتفاق بیفته و به سمت قدم اولم یعنی بیست روز پاک در حرکتم..امروز رو خیلی خوب گذروندم و چون شرایط کاریم سبکه و برنامه ام هم از مطالعه و تماشای فیلم و کارهای مختلف پره جایی برای ول گردی اینترنتی نمیذاره. خیلی خوشحالم که بالاخره بعد از مدت ها تونستم استفاده ام از اینستاگرام  رو مدیریت کنم. توی سه هفته ی اخیر فقط یک روز در هفته اینستاگرام رو نصب می کنم و پست ها رو مرور می کنم و اگه پستی داشته باشم میذارم و بعد پاک می کنم اینستا رو تا هفته ی بعد. 
سلام و درود به رفقای گل
آسمان 16شهریور 116 روز
به نظرتون در زمانی که همه چی آرومه ،البته در ظاهر ، واسه روزای سخت چی میشه ذخیره کرد؟
چه کار کنیم که وقتی بالا و بالاتر  ،میریم ،
اگه خدای ناکرده افتادیم سقوط مون سخت تر نباشه؟
کسی در مورد اصل صخره نوردی میدونه!
به نظرم اگه این ضرب المثل آب که از سر گذشت چه یه وجب چه صد وجب رو فراموش کنیم آسیب کمتری میبینم مثلا شما چند تا خط قرمز برای خودت داری اگه از یکی رد شدی نگو من که ازاین ردشدم از بقیه هم رد شم مثلا اگه خدای نکرده خ. ا کردید دیگه سمت پورن نرید و بگید من که شکستم بزار تا آخر برم
برای ذخیره هم فقط حس خوب پاکی و درد های گناهه که میشه نگه داشت وقتایی که حالت خوبه و وسوسه تیست خوش بگذرون و با خودت بگو که اگه پاک نبودم الآن چه حس بدی داشتم و موقع سختی هم اون لذت پاکی و حس خوبی که تو روز های پاکی تجربه کردی رو برای خودت مرور کن و به اون حس بد بعد از گناه فکر کن ببین کدوم لذت رو ترجیح میدی
[تصویر:  uVwrXF.png]
 سپاس شده توسط
.... /16مهر /86 روز خوب
شکرخدا 
 سپاس شده توسط
سجاد/تاریخش یادم نمیاد/سه روز

با یک روش جدید برگشتیم باشد که رستگار شویم
مخلص همه دوستان
سلام

فرید / ۶دی/ پنج روز
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
(1398 دي 11، 7:11)new Aseman نوشته است: سلام و درود به رفقای گل
آسمان 16شهریور 116 روز
به نظرتون در زمانی که همه چی آرومه ،البته در ظاهر ، واسه روزای سخت چی میشه ذخیره کرد؟
چه کار کنیم که وقتی بالا و بالاتر  ،میریم ،
اگه خدای ناکرده افتادیم سقوط مون سخت تر نباشه؟
کسی در مورد اصل صخره نوردی میدونه!

داداش به نظرم وقتی همه چیز آرومه وقت نشستن و فکر کردن به اهداف و علت های پاکیه..باید بشینیم بنویسیم با خودمون که چرا میخوایم پاک باشیم..زندگیمون و مشکلاتی که خ.ا برامون به وجود آورده رو مرور کنیم..ببینیم تو روزای سختی که تا چند روز قبل داشتیم چه چیزهایی علت وسوسه بوده... به نظرم این وقتا بهترین وقت برای بررسی روزهای وسوسه داره.
.... /16مهر /87 روز خوب 
شکرخدا 
فقط خوش حالم که امروز تموم شد انقدر روز سختی بود این که پاکم تموم شد فقط لطف خدا بود
سلام

فرید / ۶دی/ شش روز
سجاد/هنوزم تاریخش یادم نمیاد/4روز
.... /16مهر /88 روز خوب
شکرخدا 
درود و رحمت الله متعال نثار ارواح پاک و مطهر شهدایی که در عصری که پول پرستی و سکس پرستی بیشتر از هر وقت دیگه ای بر دنیا حاکم شده ، مسیر مجاهدت و شهادت و پاکی رو با قطره قطره خونشون سر پا و زنده نگه میدارن. تسلیت عرض میکنم خدمت دوستان کانونی ان شا الله که عزم ما هم جزم تر شه و بتونیم پاک تر از قبل زندگی کنیم.

سجاد/پنج روز
سلام

فرید / ۶دی/ هفت روز
سوشیانس / 27 آذر   / 17 روز خوب

خدا رو شاکرم به خاطر 17 روز خوب و امیدوارم روزهای خوبم همین جور پر قدرت به سمت روز بیستم بره. دیشب خیلی تو اینترنت چرخیدم و اون اصل استفاده ی محدود از اینترنت رو رعایت نکردم ولی خدا رو شکر به سمت اشتباهی نرفتم. می بینم که بعد از شکست قبلی قدرت پاکی دوباره داره در وجودم شکل می گیره.

دوستانی که به خاطر اتفاقات افتاده ناراحتن مدیریت احساسات رو فراموش نکنن، حواستون باشه ناراحتی و غصه پلی نشه برای وسوسه که بیدار بشه. ماهانه ای هایی هم که خیلی وقته اعلام وضعیت نکردن فک نکنن من حواسم نیستا Khansariha (51) زود بیاین اعلام وضعیت کنین تا به خشونت متوسل نشدم  65
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان