امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه ماهانه شرط: پیروزی در مسابقه 30 روزه (سرپرست: soshians و عاشق و rezvaneh)

بسم الله القاسم الجبارین
سلام و درود به سردار دلها ، سرداری که به جای دژها ، دلها رو فتح کرد، خدایش بیامرزد 53
آسمان 16 شهریور 119 روز
 سپاس شده توسط
(1398 دي 14، 7:09)new Aseman نوشته است: بسم الله القاسم الجبارین
سلام و درود به سردار دلها ، سرداری که به جای دژها ، دلها رو فتح کرد، خدایش بیامرزد 53
آسمان 16 شهریور 119 روز

داداش فردا میدونی چه روز مهمیه؟

روزیه که به 4 ماه پاکی میرسی Khansariha (48)

برای خودت چه جشنی تدارک دیدی؟
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
 سپاس شده توسط
امروزو تموم کنم میشه ۷۰ روز
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
ای خدا 
امروز شکستم همه چیز خیلی سریع پیش رفت معمولا میتونستم این جور وقت ها کنترل کنم خودمو اصلا هم شدید نبود ولی نمیدونم چی شد اصلا نتونستم به جلوگیری ازش فکر کنم خیلی زود همه چی توی یه پلک به هم زدن از بین رفت  
خدا کنه بتونم قوی تر از قبل بلند شم 
الآن حالم یه جوریه میخوام زندگیمو بزارم رو دور تند ولی حیف که نمیشه  تنها کاری که از دستم برمی مد این بود که دلیل این شکستم رو از بین ببرم که تقریبا از بین رفت  خدا کمکم کنه که دوباره زمین نخورم شکست خیلی حس بدیه امیدوارم هیچکدوممون دوباره تجربش نکنیم
[تصویر:  uVwrXF.png]
(1398 دي 14، 14:28).... نوشته است: ای خدا 
امروز شکستم همه چیز خیلی سریع پیش رفت معمولا میتونستم این جور وقت ها کنترل کنم خودمو اصلا هم شدید نبود ولی نمیدونم چی شد اصلا نتونستم به جلوگیری ازش فکر کنم خیلی زود همه چی توی یه پلک به هم زدن از بین رفت  
الآن حالم یه جوریه میخوام زندگیمو بزارم رو دور تند ولی حیف که نمیشه  تنها کاری که از دستم برمی مد این بود که دلیل این شکستم رو از بین ببرم که تقریبا از بین رفت  خدا کمکم کنه که دوباره زمین نخورم شکست خیلی حس بدیه امیدوارم هیچکدوممون دوباره تجربش نکنیم

محمد جان، اتفاقیه که افتاده. لطفاً وضعیتت رو مدیریت کن. نذار بدتر بشه. نذار سریالی بشی. همه ما این حس بدی که الآن با خودت داری رو تجربه اش کردیم. تو مرد روزهای سخت هستی. می تونی بازم پاشی و به همین تعداد روزهای پاکی فوق العاده ای که داشتی، شایدم بیشتر پاک بمونی. تو می تونی محمد، می تونی، می تونی. پاشو و با توکل به خدا دوباره شروع کن. پاشو مرد.

Khansariha (45)
سجاد / 6 روز
(1398 دي 14، 13:49)Toxic Headshot نوشته است: امروزو تموم کنم میشه ۷۰ روز

ماشالله به هم گروهی خوبم Confetti 

(1398 دي 14، 14:28).... نوشته است: ای خدا 

مگه عقاب نیستی؟ بال و پرتو تکون بده و دوباره بلند شو.. بلند پرواز باش و این دفعه همت کن برای رسیدن به 90 روز پاک.. سعی کن انگیزه هات رو دوباره پیدا کنی و اجازه ندی که سریالی بشی..

(1398 دي 15، 0:44)راسخ نوشته است: سلام

لطفا اسم من و به لیست راکت منتقل کنید
بخاطر یه اتفاق ناخواسته نمی تونم مدتی توی کانون باشم
ان شاء اللّه برمی گردم.

امیدوارم زود برگردی پیشمون. 53
سلام و درود به رفقای عزیز
کمی عجیبه ، احساس میکنم یه اتفاقی افتاده که باعث هیجانات روحی و ناخوشایند شده ، قطعا بی ارتباط با شهادت سردار نیست .
اما هرچی که هست کمی اوضاع رو از کنترل خارج کرده و این که میگم شیطان منتظره فرصته تامارو زمین گیر کنه برای همینه.
ظاهرا فوران احساسات و تالمات روحی باعث ضعیف شدن سپرهای دفاعی میشه، علتش رو نمیدونم .
اما وضعیت رفقا این رو نشون میده. برای منم یک سری حالات و افکار ناخوشایند پیش امد.
بهترین حال برای رهایی و فرار در این وضعیت ابراز ناتوانی در برابر ذات اقدس الهیه،
و کمک گرفتن از خالق توانا و البته استمداد از ولی خدا .
چون اتصال به منبع قدرت بینهایت ، سنگینی بار رو کم میکنه ، توان ادامه مسیر رو زیاد.
رفقای عزیز امثال حاج قاسم ها به وظایفشون عمل کردن.
حالا نوبت ماست.
اینجا هم میدون جنگه . جنگش هم بزرگتره . چون جهاد اکبره . پس لباس رزم  و سلاح  لازمه جنگه . مراقب خودمان باشیم و از سلاح دعا برای همدیگه استفاده کنیم . 53
سجاد/7روز شکر
.... /14دی/1 روز خوب
شکرخدا 
[تصویر:  uVwrXF.png]
سلام

فرید / ۶دی/ نه روز
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
(1398 دي 15، 7:20)new Aseman نوشته است: کمی عجیبه ، احساس میکنم یه اتفاقی افتاده که باعث هیجانات روحی و ناخوشایند شده ، قطعا بی ارتباط با شهادت سردار نیست .
ظاهرا فوران احساسات و تالمات روحی باعث ضعیف شدن سپرهای دفاعی میشه، علتش رو نمیدونم .
اما وضعیت رفقا این رو نشون میده. برای منم یک سری حالات و افکار ناخوشایند پیش امد.

آره منم این هشدارو به بچه ها دادم که مواظب باشین عزا و غم پای وسوسه رو باز نکنه..اینجا مدیریت احساسی مهمه..توی غم فراوون و شادی فراوون معمولا کنترل آدم از دست خودش خارج میشه و این خطرناکه..
سوشیانس / 27 آذر   / 19 روز خوب

خوب در آستانه ی اولین قدم پیروزیم..20  روز پاک قدم اولیه که میخوام بهش برسم و براش آماده ام..جایزه هم کنار گذاشته ام برای خودم..امروز یکی از همکارا باز فیلم پ.و.ر.ن تعارف کرد!  Khansariha (116)بابا ولم کنین تو رو خدا.. میخواید نگا کنید خودتون نگا کنید به من  چی کار دارید vayy امروز دقت کردم چقدر توی جوی که توشم نگاه کردن به پ.و.ر.ن نشونه ی باحال بودن آدماست و براشون یه چیز طبیعی حساب میشه..خدایا ممنونم که من چنین آدمی نیستم و از تاثیر مخربش آگاهم..الان تو موقعیتی نیستم که بخوام اونا رو هم نصیحت کنم ولی فکر می کنم بعد از پاکی خودم روی این رو داشته باشم با همچین آدمایی هم صحبت کنم و نصیحتشون کنم.
سلام و درود به دوستان و همراهان 
آسمان 16 شهریور 121 روز
سجاد / 9روز

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان