امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه ماهانه شرط: پیروزی در مسابقه 30 روزه (سرپرست: soshians و عاشق و rezvaneh)

تولد دوباره/16 اذر ماه/چهل و یک روز پاک 53 Confetti
امیدوارم
امیدوارم
امیدوارم
(1398 دي 26، 22:29)blissway نوشته است: تبریک میگم خانوم تولد دوباره.  برای این چهل روز هم خیلی سختی کشیدید هم خیلی ذوق داشتید. خوشحالم که بهش رسیدید. یه سره تا چهل روز اومدن خیلی خوبه ها. احسنت

سلام
ممنون اقا سجاد عزیز  53
امیدوارم
امیدوارم
امیدوارم
مممممممممن 317
جشششششششن 2uge4p4
مییییییییییخام 45
امیدوارم
امیدوارم
امیدوارم
(1398 دي 26، 5:32)تولد دوباره نوشته است: تولد دوباره/16 اذر ماه/چهل روز پاک 53 Confetti 2uge4p4

مبارکتون باشه این حال خوب...فلسفه ی عدد ۴۰ خیلی قشنگه و امیدوارم همین طور استوار تا شصت رو پیش برید و ستاره ی بعدیتونو بگیرید Confetti . جشنتون رو هم به زودی میگیرن  براتون Khansariha (46)
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
سجاد /19 روز
سلام

فرید / ۶دی/ بیست و یک روز

نقل قول: نوشته است:آیا خ.ا و پ.و.ر.ن باعث شده از آدما دور بشین و نتونین روابط خوبی با بقیه برقرار کنید؟  آیا تو روابط صمیمی و عاشقانه تون تاثیر داشته؟ آیا حسرت این رو خوردین که زمان هایی که ساعت ها گرفتار پ.و.ر.ن بودین رو ای کاش صرف کار دیگه ای می کردین؟ 

این داستان باعث شد که کلی از دوستای خوبم رو از دست بدم و جایگزینش هم دوستانی بودن که .... روابط عاشقانه‌ای نداشتم که روش تاثیر بذاره 4chsmu1 مگه میشه حسرت نخورد؟! Hanghead
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
تولد دوباره/16 اذر ماه/چهل و دو روز پاک 53 Confetti
امیدوارم
امیدوارم
امیدوارم
اهورا / ۸۳ روز پاک

خدایا شکرت 

317
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
نقل قول: نوشته است:آیا خ.ا و پ.و.ر.ن باعث شده از آدما دور بشین و نتونین روابط خوبی با بقیه برقرار کنید؟  آیا تو روابط صمیمی و عاشقانه تون تاثیر داشته؟ آیا حسرت این رو خوردین که زمان هایی که ساعت ها گرفتار پ.و.ر.ن بودین رو ای کاش صرف کار دیگه ای می کردین؟

اولین جوابم به این سؤال)

بله شده. نمی دونم چه حسیه. حس گناه یا حس خود کوچک انگاریِ بعد از دیدن پ.و.ر.ن باعث میشه در ارتباطم مشکل داشته باشم. احساس می کنم همه در عالم واقع، شرایط داخل این فیلم ها براشون فراهمه و این لذت ج.ن.س.ی رو دارن در زندگی تجربه می کنن و فقط برای من یکی فراهم نیست. اصلاً به قول اون دوستمون دیدن پ.و.ر.ن باعث میشه با خودت فکر کنی حتماً من کمبودی دارم که نمی تونم اون خانم یا آقای پ.و.ر.ن استار رو در کنار خودم داشته باشم و همین حس، باعث حقارت نفس میشه و آدم برای جبران مافات، رو میاره به خ.ا.
متاسفانه دیدن این فیلم ها (که فی الواقع هم فقط فیلم هست و نه واقعیت) باعث میشه به جنس مقابلم در کوچه و خیابون هم فقط به دید ج.ن.س.ی نگاه کنم و نه به دید یک انسان. با دیدن جنس مقابل، همه سکانس های اون فیلم، در ذهنم رژه میرن.
البته بارها شده وقتی با جنس مقابلم نشست و برخاست داشتم، با خودم گفتم آخه چطور میشه همه این تصورات داخل اینگونه فیلم ها رو در مورد این بنده خدا داشت؟ ایشون هم یکی هست مثل خودم؛ مثل همه انسان های دیگه. من که با هیچ دختری نبودم، فکر کردن در مورد تصورات داخل فیلم در مورد این خانم، برام چندش آوره؛ اون بازیگر پ.و.ر.ن که محدودیتی برای رابطه اش قائل نیست که دیگه حتماً حتماً همه چیز براش عادی و تکراری و شاید حال به هم زنه. این مواقع این حس درِم بیدار میشه که حامدحامد جان، اونا همش فیلمه و واقعیت غیر از اینه اما چند وقت بعد دوباره فریب می خورم و میرم به دنبال دیدن پ.و.ر.ن
 سپاس شده توسط
(1398 دي 25، 8:32)soshians نوشته است: ماهانه ای های عزیز حتما برید این پست رو بخونید:

https://www.ktark.com/Thread-%D9%85%D8%B...#pid474441

و به این سوال توی اعلام وضعیت بعدیتون حتما جواب بدین.

نقل قول: آیا خ.ا و پ.و.ر.ن باعث شده از آدما دور بشین و نتونین روابط خوبی با بقیه برقرار کنید؟  آیا تو روابط صمیمی و عاشقانه تون تاثیر داشته؟ آیا حسرت این رو خوردین که زمان هایی که ساعت ها گرفتار پ.و.ر.ن بودین رو ای کاش صرف کار دیگه ای می کردین؟ 

منتظر جواب هاتون هستم 128fs318181

رضا / ۱۸ آذر / ۳۹ روز قشنگ Confetti

سلام آقای سوشیانش در جواب سوالتون باید بگم که بله از آدما دور شدم اونم به طرز وحشتناکی... که هر آشنایی رو تو کوچه و خیابون میدیدم ازش فرار میکردم یا خودمو میزدم به اونور... روابط اجتماعیم که کلا گند زده شد بهش و اصلا اجتماعی نبودم
توی روابط صمیمیمم بدون اغراق تاثیر زیادی داشت... کلا همه چیو از حالت عادیش در اورد و تغییر داد و دیگه اون ادم سابق نبودم... و اینا همش به خاطر تاثیر مستقیم خ.ا روی عزت نفس و اعتماد به نفسم بود که با هربار انجام با خاک یکسانش میکرد و بی حوصلگی و بی اعصابی مزمن رو هم به علاوه اون به من هدیه میداد!
به گذشته که فکر کنم اره ، حسرت زیاد میخورم...
ولی سعی میکنم گذشته رو رها کنم.. چون نمیخوام ایندمو تباه کنم ، بلکه میخوام ازش درس بگیرم ، لااقل الان کلی تجربه و درس دارم ازشون که ایشالله دوباره سمتشون برنگردم.
اهورا / ۸۴ روز پاک

خدایا شکرت 

[تصویر:  317.gif]
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
سعید / ۲۷ آذر / ۳۱ روز خوب

خدا رو شکر که تونستم ۳۰ روز پاک دیگه رو هم بگیرم و توی مسابقه ی گروهی با دوستانم موفق بشیم. توی این سی روز وسوسه ی زیادی نداشتم اما از فردا ساعات تنهاییم زیاد میشه و قطعا وسوسه ها شروع میشه. از همین الان ذهنم داره توجیه سازی می کنه، میگه تو که این موفقیت ها رو به دست آوردی یه ماه پاک هم داشتی بیا برو لذتتو ببر بعد دوباره میای دور جدید پاکی رو شروع می کنی. هنوز این توجیه ها به وسوسه تبدیل نشده و امیدوارم از جدال با این توجیه ها پیروز بیرون بیام.
سلام

فرید / ۶دی/ بیست و دو روز
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
سجاد / 20روز
(1398 دي 27، 20:49)فرید نوشته است: این داستان باعث شد که کلی از دوستای خوبم رو از دست بدم و جایگزینش هم دوستانی بودن که .... روابط عاشقانه‌ای نداشتم که روش تاثیر بذاره 4chsmu1 مگه میشه حسرت نخورد؟! Hanghead

چه حیف که آدم به خاطر پ.و.ر.ن و خ.ا دوستاش رو از دست بده.. ولی همین طور میشه چون به جای روابط به دیگران به خلوت رو میاره. روابط عاشقانه هم به زودی میان ایشالله 4chsmu1
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان