امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه ماهانه شرط: پیروزی در مسابقه 30 روزه (سرپرست: soshians و عاشق و rezvaneh)

(1398 دي 28، 16:38)حامدحامد نوشته است:
 احساس می کنم همه در عالم واقع، شرایط داخل این فیلم ها براشون فراهمه و این لذت ج.ن.س.ی رو دارن در زندگی تجربه می کنن و فقط برای من یکی فراهم نیست. اصلاً به قول اون دوستمون دیدن پ.و.ر.ن باعث میشه با خودت فکر کنی حتماً من کمبودی دارم که نمی تونم اون خانم یا آقای پ.و.ر.ن استار رو در کنار خودم داشته باشم و همین حس، باعث حقارت نفس میشه و آدم برای جبران مافات، رو میاره به خ.ا.

چقدر این حرف درسته. حامد جان متاسفانه وابستگی به پ.و.ر.ن باعث شده آقایون و خانوم ها در رابطه ی ازدواج هم توقعشون از مرد مقابلشون مثل پ.و.ر.ن استار ها باشه. خانوما فکر می کنن مرد میتونه ساعات طولانی س.ک.س کنه و یه تایم معمول برای س.ک.س رو به حساب زود انزالی مرد میبینین و مردها هم از زن ها متوقعن که هر کاری که پ.و.ر.ن استارها تو فیلم انجام میدن براشون انجام بده. همین باعث نارضایتی در رابطه ی جنسی میشه و یه رابطه ای که باید سرشار از عشق و عاطفه باشه با سرخوردگی تموم میشه.

نقل قول: متاسفانه دیدن این فیلم ها (که فی الواقع هم فقط فیلم هست و نه واقعیت) باعث میشه به جنس مقابلم در کوچه و خیابون هم فقط به دید ج.ن.س.ی نگاه کنم و نه به دید یک انسان. با دیدن جنس مقابل، همه سکانس های اون فیلم، در ذهنم رژه میرن.

یکی دیگه از بزرگترین آفت های پ.و.ر.ن همینه که دنیای بیرون رو مثل دنیای پ.و.ر.ن میبینی..وقتی میبینی یکی بهت لبخند زد فکر می کنی میخواد باهات رابطه جنسی برقرار کنه.. قضاوت های غلط و نگاه کردن جنسی به دیگران از آفت های بد پ.و.ر.نه که روح آدم رو بدجوری اذیت می کنه.

(1398 دي 28، 19:17)رضا خان نوشته است: رضا / ۱۸ آذر / ۳۹ روز قشنگ Confetti

سلام آقای سوشیانش در جواب سوالتون باید بگم که بله از آدما دور شدم اونم به طرز وحشتناکی... که هر آشنایی رو تو کوچه و خیابون میدیدم ازش فرار میکردم یا خودمو میزدم به اونور... روابط اجتماعیم که کلا گند زده شد بهش و اصلا اجتماعی نبودم
توی روابط صمیمیمم بدون اغراق تاثیر زیادی داشت... کلا همه چیو از حالت عادیش در اورد و تغییر داد و دیگه اون ادم سابق نبودم... و اینا همش به خاطر تاثیر مستقیم خ.ا روی عزت نفس و اعتماد به نفسم بود که با هربار انجام با خاک یکسانش میکرد و بی حوصلگی و بی اعصابی مزمن رو هم به علاوه اون به من هدیه میداد!
به گذشته که فکر کنم اره ، حسرت زیاد میخورم...
ولی سعی میکنم گذشته رو رها کنم.. چون نمیخوام ایندمو تباه کنم ، بلکه میخوام ازش درس بگیرم ، لااقل الان کلی تجربه و درس دارم ازشون که ایشالله دوباره سمتشون برنگردم.

رضا جان حالا با قدم گذاشتن به راه پاکی و بعد از رسیدن به روزهای پاکی بالاتر میتونی آروم آروم بخشی از وقتی ات رو که برای مبارزه با پ.و.ر.ن و خ.ا میذاری ببری سمت ساختن روابط اجتماعی و صمیمی مناسب. همین بهت کلی انرژی و قوت قلب بیشتر میده برای ادامه ی راه  پاکی. خدا پشت و پناهت.

بچه ها دمتون گرم ممنونم که به این پرسش پاسخ دادید. اینجوری که با هم حرف می زنیم بیشتر از همدیگه میدونیم و موقع نا امیدی و یا اورژانسی شدن کمک موثرتری میتونیم به هم بکنیم.
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
سجاد عزیز 20 روز پاک مبارکت باشه.  ده روز مونده تا ستاره ی بعدی. برو بریم. 49-2

فرید عزیز دمت گرم سریالی نشدی..دمت گرم قهرمان شدی.. دمت گرم که هستی.. Khansariha (18)

اهورا جان..داداش گلم..چیزی نمونده تا سه ماه پاک..90 روز رو خیلی دوست دارم ..یعنی یه فصل پاکی. haha

تولد دوباره چقدر خوب که تو ماهانه با ما هستی و از انرژی این پستای رنگی رنگی خوشگل استفاده می کنیم..به امید خدا تا 50 روز قشنگ راه زیادی نمونده.. 53

لئا خانوم زود زود بیاید پیش ما. یک هفته ی پاک داشتید آفرین به شما.. حامد جان داداش منتظر اعلام وضعیت تازه ات هستیم. 49-2

رضا جان پیشاپیش چله ی پاکیت مبارک. امیدوارم از تجربیات این چله ات برای رسیدن به دو ماه پاک به خوبی استفاده کنی. Confetti
 سپاس شده توسط
سلام بر دوستان و رفقای پرتلاش
آسمان 16 شهریور 134 روز
السلام علیک یا بقیة الله فی الارضین
چقدر ما خوشبختیم ، امامی داریم که گفته باهر حالی که دارین بیاین پیشم و به من پشت نکنید.
چقدر تکیه گاه محکم و پدری مهربونه ، حتی برای ما که نمیشناسیمش.
سجاد / 21 روز
 سپاس شده توسط
رضا / ۱۸ آذر / ۴۰ روز خوب  Khansariha (46)
فقط یه امتحان دیگه مونده ، کنجکاوم معدلم چند میشه Khansariha (66)
 سپاس شده توسط
اهورا / ۸۵ روز پاک

خدایا شکرت 

[تصویر:  317.gif]
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
 سپاس شده توسط
سلام

فرید / ۶دی/ بیست و سه روز
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
 سپاس شده توسط
بسم الله الرحمن الرحیم

لیست بروز شده
1398/10/30

در انتظار ستاره ششم [تصویر:  301.gif] [تصویر:  6m_+210.gif]

abolfazlا/ 4 آبان / 10 روز خوب
BlueBoyا/ 11 آبان/ 10 روز خوب

در انتظار ستاره‌ی پنجم [تصویر:  301.gif] [تصویر:  5m_+180.gif]

آقای اراده / 14 آبان / 66 روز خوب 
عاشق خودمم / 28 مهر/ 34 روز خوب
soshiansا / 27 آذر /31 روز خوب  Khansariha (46)
رامین/ 5 آذر / 15 روز خوب

لئا / 20 دی/ 7 روز خوب

در انتظار ستاره‌ی چهارم [تصویر:  301.gif] [تصویر:  4m_+150.gif]

new Asemanا/ 16 شهریور / 134 روز خوب
می توانم / 21 آذر / 5 روز خوب
تواب / 9 دی /شروع روزهای خوب

در انتظار ستاره‌ی سوم [تصویر:  301.gif] [تصویر:  3m_+120.gif]

victoryا/ 15 مهر / 61 روز خوب
blisswayا/ ?? / 21 روز خوب

رستا / 9 آبان / 12 روز خوب
majid78ا/ 28 آذر / 4 روز خوب
در انتظار ستاره‌ی دوم [تصویر:  301.gif] [تصویر:  2m_+90.gif]

Toxic Headshotا / 4 آبان/ 85 روز خوب
jooا / 5 آذر / 9 روز خوب

..../ 14 دی/ 7 روز خوب
حامد حامد / 17 دی / 4 روز خوب
دیوار/ 29 آذر/ شروع روزهای خوب

در انتظار ستاره‌ی اول [تصویر:  301.gif] [تصویر:  1m_+60.gif]

راسخ / 16 آبان /  58 روز خوب
تولد دوباره / 16 آذر / 42 روز خوب Khansariha (46)
رضاخان / 18 آذر / 40 روز خوب Khansariha (46)
Aramesh72ا/  23 مهر/ 32 روز خوب

فرید / 6 دی /  23 روز خوب
Mementi moriا/ 10 آبان /  11 روز خوب

و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
سجاد / 22روز
 سپاس شده توسط
حامدحامد/ از 27 دی/ 3 روز

Shy
 سپاس شده توسط
سلام به رفقای گل
تاآخر سال چیزی نمونده 
نمیشه یه برنامه ریزی کنیم عید هممون پاک پاک بریم خونه .؟ بدون هیچ دردسری و مشکلی ؟
انگاری اصلا خ.ا درکارنبوده؟
به نظرتون این یک رویاست ؟
یا میشه واقعی باشه؟
کی میگه رویا ؟ کی میگه واقعی؟
(1398 دي 30، 16:08)new Aseman نوشته است: سلام به رفقای گل
تاآخر سال چیزی نمونده 
نمیشه یه برنامه ریزی کنیم عید هممون پاک پاک بریم خونه .؟ بدون هیچ دردسری و مشکلی ؟
انگاری اصلا خ.ا درکارنبوده؟
به نظرتون این یک رویاست ؟
یا میشه واقعی باشه؟
کی میگه رویا ؟ کی میگه واقعی؟

سلام
به نظر من از پسش بر میایم ، اگه بخوایم میتونیم به واقعیت تبدیلش کنیم
.... /14 دی/16 روز خوب
شکرخدا
[تصویر:  uVwrXF.png]
 سپاس شده توسط
سلام

فرید / ۶دی/ بیست و چهار روز
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
 سپاس شده توسط
آسمان آفرین به این اراده ی پولادینت. چیزی نمونده تا رکورد 143 روز من رو بشکونی  4chsmu1  یه پست قشنگی قبلا داشتی بذاریم اینجا بچه ها حال کنن.

نقل قول: خدا آن حس زیبایی است

که در تاریکی صحرا
زمانی که هراس مرگ میدزدد سکوتت را
یکی همچون نسیم دشت میگوید:
کنارت هستم ای تنها……….

آقا رضای نازنین 40 روز خوب مبارکت باشه داداش. معدلت پاکیت که بیسته ایشالله معدل درسیت هم خوب خوب باشه.

اهورا چطوری.. به به بوی ستاره داری میاد..5 روز بیشتر نمونده تا یک فصل پاک تو زندگیت رقم بخوره. امیدوارم تو امورات درسیت هم مصمم پیش بری و بتونی به اون خواسته هایی که از درس خوندن داری برسی.

فرید جون 24 روز خوب یعنی شیش روز مونده تا یک ماه پاکی. آفرین به تو کتابخون و مدال سبز خوشگل کتابخونیتم مبارک.

سجاد میبینم که گازو گرفتی و میخوای یک ماه پاک رو بگیری. خدا رو شکر که اینجا هستی و در کنار هم پاکیتو میبینیم.

داداش حامد چقدر عکس قشنگی گذاشتی واسه امضات و چه جمله ی درستی. نیاز نیست آدم بشینه به آینده فکر کنه اگه در حال کارت رو درست انجام بدی آیندتو میسازی. دوره ی پاکی تازه رو ایشالله قوی بری جلو.

آقا محمد عزیز تولدت مبارک.. داداش گلم 16 روز خوب یعنی گول شیطون رو نخوردی تا تو دام سریالی شدن بیفتی.. یادته چند وقت پیش چی گفته بودی؟ امروز همون روزه.

نقل قول: انشاالله 30 دی بیام بنویسم 16 روز خوب [تصویر:  302.gif]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان