امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه ماهانه شرط: پیروزی در مسابقه 30 روزه (سرپرست: soshians و عاشق و rezvaneh)

ترانه/۱اردیبهشت/۱۹روز خوب
[تصویر:  nasimhayat.png]
سجاد 
23ف 
028

سلام روز همگی بخیر
ساناز /18فروردین 99 / 34 روز خوب

در روز 34ام به سر میبریم

شاید این دفعه بشه Hanghead
انشالله که بشه Hanghead
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
روز هشتم   53
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
(1399 ارديبهشت 20، 4:15)*دختر پاک* نوشته است: ساناز /18فروردین 99 / 34 روز خوب

در روز 34ام به سر میبریم

انشالله که بشه Hanghead

ساناز خانم هنوز از حال و هوای جشن ۳۰ روزگی بیرون نیومدن، ۶ روز دیگه جشن ۴۰ روزگی براشون گرفته می‌شه. خدا بده شانس.
دو روز خوب 53
سعید/26بهمن/084
در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتری

✈        ✈      ✈     ✈   ✈    ✈    

[تصویر:  05_blue.png]
(1399 ارديبهشت 20، 16:27)حامدحامد نوشته است:
(1399 ارديبهشت 20، 4:15)*دختر پاک* نوشته است: ساناز /18فروردین 99 / 34 روز خوب

در روز 34ام به سر میبریم

انشالله که بشه Hanghead

ساناز خانم هنوز از حال و هوای جشن ۳۰ روزگی بیرون نیومدن، ۶ روز دیگه جشن ۴۰ روزگی براشون گرفته می‌شه. خدا بده شانس.

Confetti

یعنی بازم جشن میگرن
bliss
جای بسی خوشحالیییییییییییی
ممنونم که گفتید
تشکرات ویژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژه 2uge4p4
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سلام 

نیازی نیست که دوباره بگم واقعا دوستون دارم 
خدایا بچه های کانون رو برای همیشه پاک بدار 
گناهان گذشته و آینده شان را ببخش 
و بهشت نصیبشان کن
خیر دنیا و آخرت را نصیبشان کن 

مهران 
21فروردین 30 روز خوب
خدارو شکر
باشد که با اراده فولادی برای همیشه پاک بمانیم 
دعامان کنید
یاعلی
[تصویر:  qol.jpg]
علیرضا / ۱۸ آذر/ ۱۵۲ روز خوب 
حالم مبهمه.. فردا نوبت روانپزشک دارم
ساناز /18فروردین 99 / 35 روز خوب

در روز 35ام به سر میبریم

یه تمرین سخت تموم شد  317
یه تمرین سخت دیگه دارم هنوز 53258zu2qvp1d9v

فکرها و تصاویر بدی که اصلا ندیدم میاد تو ذهنم 
ولی هر چی که هستی 
4chsmu1
نفسی یا شیطان
کور خواندی
Khansariha (69)
ایندفعه دیگه فرق داره
در ازای پاکیم از مادیات چیزی نمی خواهم 
فقط پاکی گناهان Hanghead

نه  روز  خوب 53 9 53

انشاالله  موفق و پاک باشید و بمونید  بچه هااا
کلی دوستتون  دارم...
از وقتی  با  بچه  های  کانو  اخت شدم  حال روحیم  بهتره .. قطعا  خیلی  بیشتر از دوستهای  مجازی  عزیزید همتون 302
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
پریسا [تصویر:  53.gif] ۱۸ اسفند [تصویر:  53.gif] ۶۳ روز خوب

خداروشکر
[تصویر:  nasimhayat.png]
No matter how much pain 
 (; You must resist
نقل قول: ساناز /18فروردین 99 / 35 روز خوب
49-2 49-2 49-2
من عاشق زندگی‌ام و به انسان‌ها کمک می‌کنم عاشق زندگی باشند

و هرچه به افراد بیشتری خدمت کنم شادتر خواهم بود
سلام پیام قبلی به جای خدایا نوشته بودم خیلی که اصلاحش کردم . پیریه دیگه 
مهران 
21فروردین 31 روز خوب