امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه ماهانه شرط: پیروزی در مسابقه 30 روزه (سرپرست: soshians و عاشق و rezvaneh)

(1399 ارديبهشت 24، 14:04)رضا خان نوشته است: آقا سعید سریالی شدن در شان شما نیست مطمئنم بلند میشید و پوزه شیطانو به خاک میمالید...
ما آدما ذاتا خوب یا بد نیستیم ، همچنین ما آدم بدی نیستیم فقط بعضی کارای ما اشتبان.. همین که بفهمیم کارمون اشتباست نصف راهو رفتیم و نصف دیگشو وقتی میریم که اونو جبران کنیم و سعی کنیم بزاریمش کنار

علیرضا جان درست گفتی..بعضی کارها که اشتباهن و با تکرارشون روح ما رو اذیت می کنن..من هم همیشه گفتم همین که ما در جهل نیستیم و نسبت به اشتباهمون برخلاف بسیاری از آدم های دیگه آگاهیم اتفاق بسیار مهمیه..ممنون از انرژی خوبت برادرم. 53
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
[تصویر:  www.roozgozar.com-2113.gif]
خوب تو این مدتی که من نبودم چهار تا دوست عزیز به ماهانه پیوستن که بسیار از حضورشون در اینجا خوشحالیم..آهو، نازی، im_student و ساناز.

خیلی خوشحالیم دوستان عزیز که شما رو اینجا داریم و با حضور شما ماهانه زیباتر و پر انرژی تر از قبل میشه.

برای هر چهار دوستمون بهترین آرزو ها رو دارم و امیدوارم با دست پر از ماهانه برن.

[تصویر:  www.roozgozar.com-2208.gif]

حالا از دوستای قدیمی خودم در ماهانه میخوام که برای این دوستان تازمون یه آرزوی خوب بکنن..یه آرزوی خوب یا یک جمله ی خوب که هر وقت توی پاکی کم آوردن برگردن و این جمله های زیبا رو بخونن و با انرژی پیش برن.
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
سعید/26بهمن/088
در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتری

✈        ✈      ✈     ✈   ✈    ✈    

[تصویر:  05_blue.png]
یاقوت/۶روزخوب
--------
پ ن:برای ۴نفر از دوستان عزیزی ک وارد مسابقه ماهانه شدند آرزوی موفقیت دارم.
دلم خواست مخصوص این دوستان یکی از پست های امیدوار باش و نقل قول بزنم 302

-------
(1399 ارديبهشت 15، 15:52)یاقوت نوشته است: ✵﷽✵ خوشبختی" حراج روزانه دنیاست! اینکه ما قدمی برنمیداریم و قیمت پیشنهاد نمیکنیم، داستان دیگریست... "خوشبختی" پیداکردنی نیست! "خوشبختی" ساختنیست... برای خودت دعا کن که آرام باشی؛ وقتی طوفان می آید، تو همچنان آرام باشی تا طوفان از آرامش تو آرام بگیرد... برای خودت دعا کن تا صبور باشی؛ آنقدر صبور باشی تا بالاخره ابرهای سیاه آسمان کنار بروند و خورشید دوباره بتابد... برای خودت دعا کن تا خورشید را بهتر بشناسی…. ﺯﻧﺪﮔﻲﻫﻴﭻﮔﺎﻩ ﺑﻪ ﺑﻦبست نمیرسد... کافیست چشم باز کنیم و راههای گشوده ی بیشماری را فرا روی خود ببینیم. خدا که باشد، هرمعجزه ای ممکن میگردد... ایمان داشته باش که قشنگترین عشق, نگاه مهربان خداوند به بندگانش است... زندگی را به او بسپار…. و مطمئن باش که تا وقتی پشتت به خدا گرم است تمام هراس های دنیا، خنده دار است....  بجای تماشای پنجره زندگی دیگران ، از کتاب عمرت لذت ببر... داشته‌‌هایت را جلوی چشمانت قاب بگیر و برای نداشته‌‌هایت تلاش کن... حسرت باغچه دیگران را نخور، در عوض باغبان دنیای خودت باش . . .! روزی سرشار از عشق , محبت , مهربانی , شادابی , همراه با بهترینها برایت آرزومندم....شاد باش و دلی را شاد کن..

[تصویر:  4tu9_screenshot_2020-01-03-11-14-28_1_1.jpg]⚘⚘⚘
سلام جناب soshians
ممنونم ازتون
یاقوت عزیز ممنونم از آرزو و پست قشنگت.
نازی /۴ فروردین/ ۵۲ روز خوب
الحمدلله
پریسا [تصویر:  53.gif] ۱۸ اسفند [تصویر:  53.gif] ۶۶ روز خوب
[تصویر:  nasimhayat.png]
No matter how much pain 
 (; You must resist
ساناز /18فروردین 99 / 39 روز خوب

در روز 39ام به سر میبریم

یاقوت خانم جان 4chsmu1
از آرزوی قشنگت بی نهایت ممنونیم 302
و خیل خیلی ممنونیم از سرپرست عزیز  302
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
اهو
 سیزده روز خوب 53
ممنوم از زحماتتون  سرپرست   53
مرسی  اتریساااااااااا  واسه متن  قشنگت
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
ترانه/1اردیبهشت/25روز
[تصویر:  nasimhayat.png]
علیرضا / ۱۸ آذر / ۱۵۶ روز خوب
تو مبهم ترین روزای زندگیم به سر میبرم
یه لحظه به خودم میگم نا امیدی بسه باید بلند شدم یکی یکی همه چیو درست کنم
یه لحظه باز افکار منفی میان سراغم میشینم سر جام
دست من نیست افکار قوین اینقد تو ذهنم تکرار میشن که از حرکت میمونم
واقعا خ.ا آدمو از زندگی واقعی دور میکنه انگار تو کمایی.. بعد چند وقت ترک با کوهی از مشکلات رو به رو میشی که یا باید حلشون کنی یا ولشون کنی به امون خدا
شیطونم که بیکار ننشسته بعد ترکم میاد دلسرد و نا امیدت کنه
اگه خدارو نچسبی که اصن معلوم نیست چه بلایی سرت بیاره لعنت بهش
یاقوت/ ۱+۷

پ ن: ی شروع عالی دیگه با قول و قرار دسته جمعی  Khansariha (69)
(1399 ارديبهشت 24، 17:58)soshians نوشته است:
خوب تو این مدتی که من نبودم چهار تا دوست عزیز به ماهانه پیوستن که بسیار از حضورشون در اینجا خوشحالیم..آهو، نازی، im_student و ساناز.

خیلی خوشحالیم دوستان عزیز که شما رو اینجا داریم و با حضور شما ماهانه زیباتر و پر انرژی تر از قبل میشه.

حالا از دوستای قدیمی خودم در ماهانه میخوام که برای این دوستان تازمون یه آرزوی خوب بکنن..یه آرزوی خوب یا یک جمله ی خوب که هر وقت توی پاکی کم آوردن برگردن و این جمله های زیبا رو بخونن و با انرژی پیش برن.
امیدوارم توی همه زمینه های زندگیتون مثل این جا بدرخشید و زندگی سرشار از شادی و سلامتی و پاکی داشته باشید امیدوارم همتون لذت پاکی رو تجربه کنید لذتی که با هیچی قابل قیاس نیست. 

امیدوارم این پاکی به خانم آهو و آقای دانش آموز انگیزه مضاعف بده. برای درس ها و زمینه پیشرفتشون رو فراهم کنه 

امیدوارم خانم نازی و ساناز خانم  توی این مسیر زیبا همین طور بدون توقف پیش برن و از ثانیه ثانیه پاکی لذت ببرن
[تصویر:  uVwrXF.png]
(1399 ارديبهشت 25، 20:29)karma نوشته است:
(1399 ارديبهشت 24، 17:58)soshians نوشته است:

امیدوارم توی همه زمینه های زندگیتون مثل این جا بدرخشید و زندگی سرشار از شادی و سلامتی و پاکی داشته باشید امیدوارم همتون لذت پاکی رو تجربه کنید لذتی که با هیچی قابل قیاس نیست. 

امیدوارم این پاکی به خانم آهو و آقای دانش آموز انگیزه مضاعف بده. برای درس ها و زمینه پیشرفتشون رو فراهم کنه 

امیدوارم خانم نازی و ساناز خانم  توی این مسیر زیبا همین طور بدون توقف پیش برن و از ثانیه ثانیه پاکی لذت ببرن

4chsmu1
احساس میکنم یه جورایی هنگام آرزو کردن فکر کردین 
من و نازی خانوم دیگه پیر شدیم
الان چرا آهو خانم و آقای دانش آموز تو درس هاشون پیشرفت کنن ما نکنیم

حسودم خودتونید
فقط دقتم بالا است همین
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
من  قبل از اذن نزدیک بود خراب کنم...
یه دفعه  صدای قران خودن بابامو شنیدم  یادم افتاد امشب شب قدره و خودم تو تابپیک صلوات نذر کرده بودم هیچکدوم از بچه ها ی کانون  شبهای  قدر  نشکنن
انگار بهم برق  وصل  کردن و خارج شدم ازون سحر عجیب......
بچه ها خیلیییییی    گلید  خیلیییییییییی    عاشق تک تکتونم 302

اقای کارما ممنوم از ارزوی زیباتو Khansariha (8)
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
سلام خدمت دوستان ماهانه ....
گویا اسم من به لیست انتظار منتقل شده بدلیل عدم حضورم 
امشب شب قدره و میخوام یکی از ارزشمندترین اعلام وضعیت های چند سال اخیرم رو بکنم 
این چند ماه اتفاقاتی افتاد که در مجموع من رو از فضای آلوده این گناه دور کرد 
درسته سخت بود برام این اتفاقات اما الان که نگاه میکنم باید شکرگزار این مدت پاکی باشم 
آقای اراده / 14 آبان 98 / 192 روز پاک
خدایا در این شب قدر از من بپذیر  توبه از گناهانم رو 
و پاکی ابدی رو تقدیر امسال و هر سالم کن...  302

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان