امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه ماهانه شرط: پیروزی در مسابقه 30 روزه (سرپرست: soshians و عاشق و rezvaneh)

3 روز خوب Hanghead
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
کارما/28 فروردین فکر کنم/32 روز خوب
[تصویر:  uVwrXF.png]
(1399 ارديبهشت 29، 15:00)karma نوشته است: کارما/28 فروردین فکر کنم/32 روز خوب

محمد رضای نازنین ..خیلی برات خوشحالم که یک سی روز زیبای دیگه رو پیمودی..خوشحالم که ماه رمضان که داره به پایان میرسه جزو برنده های خوب و با اراده شی..بارها بهت گفتم جنگیدن در دو جبهه کاریه که تو و بچه های کنکوری دیگه ی کانون انجام میدین و این کار کمی نیست و هر کسی مثل شماها از پسش بر نمیاد..برات آرزوی روزهای آسون میکنم..روزهایی که شدت فشار وسوسه انقدر کم شه که همه چیز برات آسون تر شه.
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
(1399 ارديبهشت 29، 12:19)Aurora نوشته است: 3 روز خوب Hanghead

آهو خانوم سلام..چقدر وقتی در اورژانس حرف از گروه زدید انرژی قوی ای بهم تزریق کردید..

نقل قول: یادتون  باشه.....   شکست شما فقط شکست شما نیست.......
الان ما یه گروه هستیم توی ماهانه...
شکست هرکدومون   توی  شکست  دیگری  تاثیر داره.......

این حس گروه بودن خیلی ما رو مصمم می کنه در این مسیر پاکی بمونیم..در مورد شرطی شدن ذهن گفتید..ما باید این سیکل وارونه رو بشکنیم..ذهن رو میتونیم عادت بدیم به چیزهای بهتر..من بعد از حدود 60 روز پاکی مستمر دیگه واقعا هیچ حسی به پ.و.ر.ن نداشتم..واقعا خیلی حس لذت بخشی بود..یعنی اصلا به پ.و.ر.ن به عنوان یک راه حل نگاه نمی کردم و فکر می کردم خیلی برام چیز جذابی نیست..میشه ذهنی که برای صمیمیت سیم کشی شده نه برای پ.و.ر.ن رو دوباره به حالت کارخونه برگردوند. نگران اون 14 روز از دست رفته نباشید..اون چهارده روز پاکی اثرش رو در این دوره ی تازه ی پاکی میذاره و کمکتون می کنه و راهنمای راهتون میشه..به امید خدا پیش به سمت 20 روز ابتدایی..
(1399 ارديبهشت 28، 1:19)رضا خان نوشته است: علیرضا / ۱۸ آذر / ۱۵۹ روز خوب
دیشب خواب دیدم تو موقعیت گناه قرار گرفتم ولی دور شدم
این نشونه خوبیه به نظرتون؟

علیرضای عزیز سلام..در آستانه ی 160 روز پاک..اینو بدون حتی اگر روزی بشکنی این 160 روز پاک اثر خوبش رو تو زندگیت میذاره..این روزهای خوب بهت کلی چیز یاد داده..بهت یاد داده که چطور با شرایط مختلف برخورد کنی...در مورد نگرانیت از آینده گفتی..داداش کیه که الان در این شرایط عجیب مملکت این نگرانی رو نداشته باشه..هر چیزی میخوای بخری گرون میشه و رو هیچ چیزی نمیشه حساب کرد..فقط اینو بدون همه تو این غم و ابهام شریکیم..من که خودم تو این مسئله سنگ صبور خانومم هستم..هر روز با کلی نگرانی حرف میزنه برام و من هم چاره ای جز این ندارم که بهش بگم همه چی درست میشه تا حالش رو خوب کنم..نمی دونم قراره چی بشه..ولی تو که اهل اراده ای و تونستی با این وسوسه ها بجنگی با شرایط سخت هم میتونی بجنگی و به نفع خودت تمومشون کنی..این مسئله ی خواب  هم بارها پیش اومده برای بچه ها..ببین چقدر ارادت قوی شده که حتی توی ناخودآگاهت هم از وسوسه دور شدی..حال الانت آرزوی منه..
(1399 ارديبهشت 29، 17:56)soshians نوشته است:
(1399 ارديبهشت 28، 1:19)رضا خان نوشته است: علیرضا / ۱۸ آذر / ۱۵۹ روز خوب
دیشب خواب دیدم تو موقعیت گناه قرار گرفتم ولی دور شدم
این نشونه خوبیه به نظرتون؟

علیرضای عزیز سلام..در آستانه ی 160 روز پاک..اینو بدون حتی اگر روزی بشکنی این 160 روز پاک اثر خوبش رو تو زندگیت میذاره..این روزهای خوب بهت کلی چیز یاد داده..بهت یاد داده که چطور با شرایط مختلف برخورد کنی...در مورد نگرانیت از آینده گفتی..داداش کیه که الان در این شرایط عجیب مملکت این نگرانی رو نداشته باشه..هر چیزی میخوای بخری گرون میشه و رو هیچ چیزی نمیشه حساب کرد..فقط اینو بدون همه تو این غم و ابهام شریکیم..من که خودم تو این مسئله سنگ صبور خانومم هستم..هر روز با کلی نگرانی حرف میزنه برام و من هم چاره ای جز این ندارم که بهش بگم همه چی درست میشه تا حالش رو خوب کنم..نمی دونم قراره چی بشه..ولی تو که اهل اراده ای و تونستی با این وسوسه ها بجنگی با شرایط سخت هم میتونی بجنگی و به نفع خودت تمومشون کنی..این مسئله ی خواب  هم بارها پیش اومده برای بچه ها..ببین چقدر ارادت قوی شده که حتی توی ناخودآگاهت هم از وسوسه دور شدی..حال الانت آرزوی منه..

به به آقا سعید ، ایشالله عمرتون بلند باشه و سایه سرپرستی و انرژی دهیتون از سایه کانون کم نشه ، ایشالله هر روزتون پاک باشه و ایشالله لذتای موندگار ازتون گرفته نشه1
شما قطعا پتانسیل پاکی رو دارید پس نگران نباشید چون واستون آرزو باقی نمیمونه1
ترانه/1اردیبهشت/29روز خوب
[تصویر:  nasimhayat.png]
majid78 
۳ فروردین
55 روز خوب
پریسا [تصویر:  53.gif] ۱۸ اسفند [تصویر:  53.gif] ۷۱ روز خوب
[تصویر:  nasimhayat.png]
No matter how much pain 
 (; You must resist
بچه های ماهانه که ترکوندن 317

ماشاالله چه قدر روز های پاکی بالاست  49-2

دمتون گرم بچه ها Khansariha (2)
سلام با اراده ها . اومدم اعلام وضعیت 
مهران 
21فروردین 39 روز خوب
خدارو شکر
باشد که با اراده فولادی برای همیشه پاک بمانیم 
دعامان کنید
یاعلی
[تصویر:  qol.jpg]
ساناز /18فروردین 99 / ۴۴ روز خوب

[تصویر:  bliss.gif] 
در روز ۴۴ام به سر میبریم [تصویر:  49-2.gif] 

دیگه انشالله هدف باشه مدال ۱۰۰ روزگی
۵۷ روز تا هدف [تصویر:  khansariha%20(69).gif]

بالاخره عددم رند شد عدد ۴۴
یا امام سجاد
امروز را دیگه باید حتما پاک بمونم Khansariha (69)
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
چهار روز.....
هدف :  صد روز انشاالله     Khansariha (56)
تشکر از سرپرست...
➀➟---  سرپرست  53
➁➟--- تک تک دوستان  53
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
علیرضا / ۱۸ آذر / ۱۶۱ روز خوب
هر صبح که بیدار میشم حس خوبی ندارم ولی بعدش با یاد خدا یکم آروم میشم و خودمو هل میدم
شیطون به وسیله نا امیدی و منفی گرایی وسوسم میکنه 
منم حساسم زود نا امید میشم.. ولی اینو باید همیشه یادم باشه مشکلو باید درست کرد نه غصشو خورد.. و هرچیزی راهی داره و اینکه اگه خدارو داشته باشیم دیگه نا امیدی معنی نداره چون رحمت خدا بی نهایته
کارما/28 فروردین /33 روز خوب

روز خوب و به شدت سخت

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان