امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه ماهانه شرط: پیروزی در مسابقه 30 روزه (سرپرست: soshians و عاشق و rezvaneh)

سلام
 انیس / 4 اسفند / 76 روز خووووووووووب  [تصویر:  e.gif]

خداجونم شکرت   [تصویر:  70.gif]

عاشقتم کانون [تصویر:  3.gif] 
سلام 
sadaf1/
24بهمن/
85روز خوب
[تصویر:  qol.jpg]
دانیال _98/دوازده فروردین / 39 روز خوب :-)
[تصویر:  7DoISCOwHcOpb2eC.jpg]
خانوم لبخند/ 16 فروردین /33 روز خوب

اَللّهُمَّ و لا تَكِلني إلى نَفسي طَرفَةَ عَينٍ أبداً "خدايا مرا حتّي يک چشم به هم زدن، به خودم وامگذار"

خدایاشکرت1 
53
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
من اومدم با اعلام وضعیت studsmatta

قاصدک / 21 فروردین 94 / روز خوب :30 Khansariha (48)

ستاره بعدی لطفا Khansariha (57)
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
انلی بوگاتی/10 اردیبهشت/10 روز
[تصویر:  05_blue.png]
Nariman........
درخشنده/12 بهمن/ 97 روز

برو که رفتیم....
سلام 

sadaf1/

24بهمن/

86روز خوب
[تصویر:  qol.jpg]
سلام
 انیس / 4 اسفند / 77 روز خوب
سلام به همه
نمیدونم درست حساب کردم یا نه!!!
با لطف خدا
بادصبا/18 بهمن/121 روز خوب
2uge4p42uge4p42uge4p42uge4p4
امیر مؤمنان حضرت علی(ع) می فرمایند: پیامبر اسلام فرمود:
عمر جهان به پایان نمی رسد مگر آنکه مردی از نسل حسین امور امت مرا در دست می گیرد و دنیا را پر از عدل می کند همچنانکه پر از ظلم شده است.

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام. دریل /12 اردیبهشت/8 روز خوب 
خانوم لبخند/ 16 فروردین /34 روز خوب

اَللّهُمَّ و لا تَكِلني إلى نَفسي طَرفَةَ عَينٍ أبداً "خدايا مرا حتّي يک چشم به هم زدن، به خودم وامگذار"

خدایاشکرت1 53
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
درخشنده/ 12 بهمن/ 98 روز  53

خداروشکر....
سه ساعت پیش اون پست بالارو زدم حالا اون 98 روزم خراب شد............

فقط دو روز مونده بود بشه 100......... اما میبینم اگه میشد 100 هم مهم نبود! 100 فقط یه عدده! من الان اینجا میزنم صفر روز خوب ولی 

قطعا با قبلنام که هرروز انجامش میدادم خیلی خیلی فرق دارم....حداقلش اینه که دارم تلاش میکنم بهتر بشم...

درخشنده/21 اردی بهشت/ صفر روز  53

-----------

میخوام همونطوری که مسابقاتم رو تحلیل میکنم اینو هم تحلیل و بررسی کنم چون میدونم اینطوری بهتر جواب میده.

خوب مقاومت کردم.... راضیم از کارم .... 98 روز  برام رکورد بود.... آشنا شدم با پاک بودن....

عامل شکستم به احتمال 90 درصد این نقل قول زیریه که بخشی از پست خودمه توی رهروان صفحه ی 991 :

نقل قول: دیشب ساعت 2 بود که پنج دیقه دراز کشیدم که استراحت کنم تا دوباره شروع کنم فکرای ناجور اومدن سراغم! 

پنج دیقه تموم شد رفتم رو صندلی نشستم یکی دوتا سوال فیزیک  حل کردم که انگار خوابم برد.....همون لحظه خودمو جلوی یک دروازه ی سیاه بزرگ دیدم

داشت باز میشد منم میرفتم جلو بعد یه صدای ترسناکی اومد که گفت: به جهنم خوش اومدی!!!

یهو از خواب پریدم....

هرچی بهش فکر میکنم نمیفهمم چرا این صحنه رو دیدم...مثل یه خواب معمولی نبود و 1 دیقه هم طول نکشید....

قبل از شکستم گفتم خدا مارو دوس نداره...همش هم آیه حدیث تو ذهنم میومد که گفته بود کسی که استمنا میکنه بخشیده نمیشه و فلانه...

منم گفتم به جهنم که بخشیده نمیشه! میرم پس انجامش میدم! 

شاید خیلی ساده به نظر بیاد ولی ازین خوابا کمتر کسی میبینه! من به خوابام اهمیت میدم..چون مرده هارو بعضی وقتا توشون میبینم...

شیطان هم راهی نداره بتونه به وجودم نفوذ کنه و به خاطر شیطون خواب ببینم! به نظرم میومد این خواب درسته و من قراره برم جهنم! 

فقط به خودم حق میدم...

بازم ادامه میدم چون از الان دیگه برام مهم نیست برم جهنم یا بهشت....مهم حرکت کردنه....

با قدرت برو جلو و به هیچی فکر نکن

موفق باشید.... 53
دانیال_98 / 12 فروردین / 39 روز خوب (قبلیارو اشتباه می شمردم !!!! D1
[تصویر:  7DoISCOwHcOpb2eC.jpg]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان