امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه ماهانه شرط: پیروزی در مسابقه 30 روزه (سرپرست: soshians و عاشق و rezvaneh)

engineer / نهم خرداد / 62 روز عالی 1

اگر از میان جهنم می گذری به راهت ادامه بده.

سپاس شده توسط
دوست من

زندگی ات را از همین الان بساز ...

مطمئن باش

خیلی راحت تر خواهی بود.
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
ونوس/1روزخوب

ارسال شده از GT-N7100s با استفاده از kanoon
[تصویر:  nasimhayat.png]
روزبه / 13 تیر / 27 روز خوب [تصویر:  4chsmu1.gif] [تصویر:  317.gif] [تصویر:  confetti.gif]
[تصویر:  1516091_1378333602425510_322294495_n.jpg]

535353
[تصویر:  05_blue.png]
رضا/11اردیبهشت/90 روز خوووووب 
بده بیاد ستاره دوم رو 
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
بسم الله الرحمن الرحیم
ســــــــــــــــلام و درود خدا به همه شما رهروان مسیر بهبودی
خـــــــــــــــــــــــــداقـــــــــــــــــــوت عزیزانم 49-2

(1396 مرداد 6، 21:39)می توانم نوشته است: می توانم / 31 تیر ماه / فکر کنم 9 روز خوب
به به میتی بانووووووو خداقوت عزیزجان افرین به تو اینم به سلامتی از خان اول ابجی جان میریم که ب امیدخدا بزودی ی پرش جانانه از خان دوم داشته باااااااااااااشی Confetti

(1396 مرداد 6، 22:45)هستی۷۰ نوشته است: دوستان حلال بفرماید مارفتیم مرحله بعد انشالاهمتون رواونجاببینم
خدابهمراهت عزیزجان ان شاءالله بری و دیگه برنگردی به مااااهانه و تو بهترین ها موندگار بشی به خدا با تمام رافت و مهربانیش میسپارمت 302

(1396 مرداد 7، 9:47)دختر خورشید نوشته است: سلام به همه
ببخشید بابت تاخیر اعلام وضعیتم . سرم خیلی شلوغ بوده .
دختر خورشید / 6 تیر / 32 روز خوب
خواهش می نوماییم خورشیدخانم ماهانه به به افرین به تو دوست خوبم اینم از خان سوم به امیدخدا به زودی جشن 40 روز خوب تو رو خواهیم داشت بهمراه ی عاااااااالمه اتفاقات خعلی خوب تو زندگیت که در ادامه مسیر بهبودی شاهد اون خواهی بود 317

(1396 مرداد 7، 10:38)زندگی زیبا نوشته است: زندگی زیبا / 22 اسفند / 136 روز خوب
وااااااااااااااو بانوی سه رقمی ماهانه زیبابانوووووووو خداقوت به شما ابجی جان آفرین بهت برای این همت و تلاشت دوست من..مانا باشی بانو در مسیر بهبودی Confetti

(1396 مرداد 7، 13:40)رها،رهای رها نوشته است: سلام 2uge4p4
رها  53 1تیر   53 38 رووز خوووب
به بــــــــــــــــــــــــــه اغا ما بی صبرانه منتظر 40 روزه شدن شماییم دلمون لــــــــــــــــــــک زده برای ی جشن 40روزگی باحاااااااااال ..پیشاپیش مبارکا باااااااشه

(1396 مرداد 7، 18:52)rezaKy نوشته است: رضا/11اردیبهشت/89 روز خووووووووب
ستاره ی دوم من دست کیه. فردا با یه وانت میام میبرم ستاره مو 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4
از امروز یه مورد دیگه رو هم میخام بشمارم و اونم کنترل نگاه توی صفحات مجازی و اینترنته. از این میترسیدم ضربه بخورم ولی تا الان زنده موندم ازش.
رضا/7مرداد/0 روز
تبررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررریک به آقارضای خوووووووب ماهانه مبارکا باشه ستاره دوم ما به بروبچز بالا خواهیم گفت دو دستی ستاره شما رو تقدیم بنمایند Khansariha (46)  اقا رضا برای کنترل ذهن و نگاهتون میتونید به تاپیک باحال و فوق العاده موثره کنترل ذهن و نگاه مراجعه کنید و اونجا اعلام وضعیت داشته باشید جایزه هم میبرید کلی کیف میکنید1

(1396 مرداد 7، 21:19)rezvaneh نوشته است: رضوانه,۵۱ روز
به به ابجی همکار خودمون 303 بزودی به امیدخدا به 60روز خوب و شیرین دست پیدا میکنی و شادیش وصف ناشدنیه میگی نه از اقامهندس ماهانه بپرس 4chsmu1..پاکیت پایدار بانوجان
(1396 مرداد 7، 21:28)روزبه نوشته است: روزبه / 13 تیر / 26 روز خوب 4chsmu1 317 Confetti
زنده بادددددددددد مستر دکتر ماهانه اقاروزبه کتابخوان موسیقی دان سه تار نوااااااااااااز کیف حالک مستر؟ ما نیز بسی خووووشحالیم برای حال خوب شما..به امیدخدا بزودی زود از سد خان سوم با قدرت عبور میکنید 317

(1396 مرداد 7، 23:19)drift نوشته است: سلام 
دریفت / 190 روز خوب رو گذروندم, 
خداراشکر 49-2
بله خداروشـــــــــــــکر با بندبند وجودمون برای بودن در مسیر بهبودی برای تجربه روزهای خوب و پاک..الحمدلله و تبریک به شما برای این اراده آهنین..پاکیتون مستدام برادر خوب  Confetti

(1396 مرداد 8، 16:00)engineer نوشته است: engineer / نهم خرداد / 62 روز عالی 1
و اینــــــــــــــــــــک مستر مهندس ماهاااااااااااااااانه تبریکات ویژه ما را پذیرا باشید نووووش جونتون این 60 و اندی روز خوووووووووب 317

(1396 مرداد 8، 18:15)venoos21 نوشته است: ونوس/1روزخوب

ارسال شده از GT-N7100s با استفاده از kanoon

عزیزم با بازخوانی شکستت میتونی نقاط ضربه پذیرت رو متوجه بشی و اونا رو برطرف کنی تا دفعه بعد نتونن ضربه فنیت کنن..مادامی که اهل تلاشیم در مسیر سعادتیم بی شک
یا علی دوست من..افرین به استقامتت  317
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
تبررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررریک به آقارضای خوووووووب ماهانه مبارکا باشه ستاره دوم ما به بروبچز بالا خواهیم گفت دو دستی ستاره شما رو تقدیم بنمایند Khansariha (46)  اقا رضا برای کنترل ذهن و نگاهتون میتونید به تاپیک باحال و فوق العاده موثره کنترل ذهن و نگاه مراجعه کنید و اونجا اعلام وضعیت داشته باشید جایزه هم میبرید کلی کیف میکنید1

دست شما درد نکنه. چه پاسخ شاد و پر انرژی ای.. 
توی اون تاپیکم البته دارم میشمارم.  53258zu2qvp1d9v
به نام خدا

رضا/11اردیبهشت/91 روز خوب
 سپاس شده توسط
سلام
رها  531تیر  53 چهلللل روز خوب 2uge4p4
1396/6/13
یک قدم به سوی تو...

***  ترک یک گناه ، نذر لبخند امام زمانم  ***
Sham عاالیه  Sham

سپاس شده توسط
engineer / نهم خرداد / 63 روز عالی

زندگی زیبا / 22 اسفند / 139 روز خوب 2uge4p4
زنــدگــی به زیبایـــــی خودت زیــباســـت پــــس بـــه زیــــــبایــــی زندگـــی کن!Sham
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]
سسسلاام
رها  53 1تیر  53 41روزخوب
1396/6/13
یک قدم به سوی تو...

***  ترک یک گناه ، نذر لبخند امام زمانم  ***
Sham عاالیه  Sham

سپاس شده توسط
(1396 مرداد 10، 20:07)رها،رهای رها نوشته است: سسسلاام
رها  53 1تیر  53 41روزخوب

ضمن تبریک به رهای عزیز واسه 40 روزه شدنش. میگن هر کاری رو 40 روز تکرار کنی، اون کار ملکه میشه و عادت میشه. پاکی عادتتون باشه و عطرِ خوش رهایی گوارای وجودتون.
-----------------------------------------------------------------

رضا/11اردیبهشت/92 روز خوب
 سپاس شده توسط
engineer / نهم خرداد / 64 روز خوب
-----------------------------
هیج وقت فکر نمی کردم از ماه خرداد خوشم بیاد Khansariha (56) Confetti 49-2

سپاس شده توسط
روزبه / 13 تیر / 28 روز خوب [تصویر:  4chsmu1.gif] [تصویر:  317.gif] [تصویر:  confetti.gif]
خداقوت به همه مسولین مسابقات خصوصا شادن بانو 303
[تصویر:  1516091_1378333602425510_322294495_n.jpg]

535353
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان