امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه ماهانه شرط: پیروزی در مسابقه 30 روزه (سرپرست: soshians و عاشق و rezvaneh)

سلام
به دلیل چند روز نگاه هرز و ناجور و سستی در نماز بازم اون چیزی که نباید انجام میدادم را تکرار کردم.
اما سعی میکنم این دفعه با یاری خدا و همت خودم بهتر باشم.ناراحتم اما غصه و ناراحتی هیچ سودی نداره باید دوباره شروع کرد.
بسوي موفقيت/29,30 تیر/2 روز خوب
به نام حق

mohsen.truthا/ 14 تیر/ 17 روز خوب

53
چشمی که جمال تو ندیدست چه دیدست
افسوس بر اینان که به غفلت گذرانند ...
 سپاس شده توسط
سلام
آقای اراده / 29 خرداد / 34 روز خوب
این روزا مقداری فشار رو دارم متحمل میشم
اصلا نمیخوام 34 روز خوبم در سایه یک غفلت از بین بره
یذره هم خسته شدم
 سپاس شده توسط
سلام [تصویر: 53.gif] آفبا 51 روز خوب
 سپاس شده توسط
آتریسا/27تیر/6روز خوب
سلام عزیزان.
دیوار / 26 تیر / 7 روز خوب
 سپاس شده توسط
بسم الله الرحمن الرحیم

لیست بروز شده 1397/5/2

در انتظار ستاره ششم[تصویر:  04.gif][تصویر:  6m_+210.gif]
در انتظار قهرمان

در انتظار ستاره‌ی پنجم[تصویر:  04.gif][تصویر:  5m_+180.gif]

در انتظار قهرمان 

در انتظار ستاره‌ی چهارم[تصویر:  04.gif][تصویر:  4m_+150.gif]

sadaf1ا /21 اردیبهشت /35 روز خوب
محمد93ا/ 31 خرداد / 20 روز خوب
جناب خان / 24 تیر/ 4 روز خوب

در انتظار ستاره‌ی سوم[تصویر:  04.gif][تصویر:  3m_+120.gif]

بسوی موفقیت/ 30 تیر/ 2 روز خوب
زئوس / 22 تیر / 2 روز خوب

در انتظار ستاره‌ی دوم[تصویر:  04.gif][تصویر:  2m_+90.gif]

**i*** ا / 7 خرداد / 14 روز خوب
mohsen.truthا/ 14 تیر/ 17 روز خوب
آتریسا / 27 تیر/ 6 روز خوب
hamed6ا/ 21 تیر /5 روز خوب
تواب /15 تیر/ شروع روزهای خوب

در انتظار ستاره‌ی اول[تصویر:  04.gif][تصویر:  1m_+60.gif]

Aufbauا/؟؟/51 روز خوب
abolfazlا/21 خرداد/40 روز خوب
زفیر/26 خرداد /27 روز خوب
majid78ا / 16 تیر/ 15روز خوب
علی / 20 خرداد / 2 روز خوب
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
سلام [تصویر:  53.gif] آفبا 52 روز خوب 
[تصویر:  Challenger_2_high_speed_Courtesy_of_BAE_Systems1.jpg]
به نام حق
متاسفانه خراب کردم باز، ولی خب نکته مثبتش اینه که تعداد روزهای پاکیم به طور متوسط بیشتر شده این چند وقته. انشاالله این سری برم برای ابد...

mohsen.truthا/ 3 مرداد / 0 روز خوب

[تصویر:  53.gif]
چشمی که جمال تو ندیدست چه دیدست
افسوس بر اینان که به غفلت گذرانند ...
 سپاس شده توسط
آتریسا/27تیر/7روزخوب 37
 سپاس شده توسط
بسم الذی لا اله الا هو

سلااااام عزیزای دل عیدتون مبارک ..الهی دلامون امام رضایی بشه 

اوضاع احوال چطوره؟ ما بسی دلتنگتون بودیم امید به خدا از این هفته دیگه منظم در خدمتتونیم 

مژگان خانم هم به جمع سرپرستای این بخش اضافه شدن و خلاصه قراره کلی انرژی بخش باشه اینجا

(1397 تير 30، 12:03)ab0lfazl نوشته است: ابوالفضل / 21 خرداد / ۴۰ روز خوب
زنده باااااااااد اقا ابوالفضل خان ماهانه مبارکا باشه تجربه شیرین 40 روز بی نظیر افرین بهتون..منتظر اعلام وضعیتهای شما هستیم 317

(1397 تير 30، 19:45)majid78 نوشته است: سلام دوستان خوبید ایشالله 
Majid78
16تیر 
۱۵ روز خوب

به به اقامجیدخان داداش کوچیکه ماهانه افرین بهتون خیییلی خوبه ده روز اول رو پشت سر گذاشتید ان شاالله با تمرکز و دوری از عوامل محرک میتونید روزای عالی ای رو تجربه کنید 49-2

(1397 مرداد 1، 10:15)بسوی موفقیت نوشته است: سلام
به دلیل چند روز نگاه هرز و ناجور و سستی در نماز بازم اون چیزی که نباید انجام میدادم را تکرار کردم.
اما سعی میکنم این دفعه با یاری خدا و همت خودم بهتر باشم.ناراحتم اما غصه و ناراحتی هیچ سودی نداره باید دوباره شروع کرد.

آفرین مـــــــــــرد  317 شکست هست و کتمان ناپذیره افرین که گرفتار ناامیدی و یاس نمیشید و با هر سختی ای که هس بلند میشید و دوباره شروع به تلاش می کنید این تحسین برانگیزه افرین بهتون 302

(1397 مرداد 1، 21:01)آقای اراده نوشته است: سلام
یذره هم خسته شدم

نـــــــــــــــــــــه خسته نشید اینا همش حربه های شیطونه داره هی اینا رو تکرار میکنه که وادارتون کنه به شکست برسید هی وزوز میکنه که بسه این همه مدت پاک بودی حالا ی بار بلغزی ک طوری نیس ولی شما قوی تر از اون باشید و تن به وسوسه ندید دست خدا بهمراهتونو همراهمون Confetti

(1397 مرداد 2، 13:50)دیوار نوشته است: سلام عزیزان.

آفرررررین مستر دیوار گرامی کم کم دارید از سد ده روزه عبور می کنید این ده روز اول نفس گیرترین روزهاس و مطمئنم با مواظبت و کنترل دقیق موانع ترک میتونید از پسش بخوبی بربیاید  2uge4p4

(1397 مرداد 2، 21:31)AufBau نوشته است: سلام [تصویر:  53.gif] آفبا 52 روز خوب 

به به مستر آفبا آفرین به همت بلندتون به امیدخدا در چند قدمی دشت اولین ستاره قرار دارید براتون خیلی خوشحالیم ان شاالله پاکیتون مستدام باشه Confetti

(1397 مرداد 2، 21:31)mohsen.truth نوشته است: به نام حق
متاسفانه خراب کردم باز، ولی خب نکته مثبتش اینه که تعداد روزهای پاکیم به طور متوسط بیشتر شده این چند وقته. انشاالله این سری برم برای ابد...

افرین اقامحسن همینکه تو این تلاشهای مداوم بتونیم بهبودهای مستمر داشته باشیم و قدم های به ظاهر کوچیک برداریم میتونه خییلی کمک کننده باشه ان شاالله بتونیم از پس این روزها بربیایم 302

(1397 مرداد 3، 3:33)atrisa نوشته است: آتریسا/27تیر/7روزخوب 37
 آتریسای عزیزم عالیه بانو  317  به امیدخدا چند روز دیگه از سد نفس گیرترین روزها عبور میکنی و ما برات کــــــــــــلــــــــــــــی خوشحال میشیم تو بی نظیری بانوووووو 2uge4p4
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
(1397 مرداد 3، 8:41)خاله شادن نوشته است:
بسم الذی لا اله الا هو

سلااااام عزیزای دل عیدتون مبارک ..الهی دلامون امام رضایی بشه 

اوضاع احوال چطوره؟ ما بسی دلتنگتون بودیم امید به خدا از این هفته دیگه منظم در خدمتتونیم 

مژگان خانم هم به جمع سرپرستای این بخش اضافه شدن و خلاصه قراره کلی انرژی بخش باشه اینجا

(1397 تير 30، 12:03)ab0lfazl نوشته است: ابوالفضل / 21 خرداد / ۴۰ روز خوب
زنده باااااااااد اقا ابوالفضل خان ماهانه مبارکا باشه تجربه شیرین 40 روز بی نظیر افرین بهتون..منتظر اعلام وضعیتهای شما هستیم 317

(1397 تير 30، 19:45)majid78 نوشته است: سلام دوستان خوبید ایشالله 
Majid78
16تیر 
۱۵ روز خوب

به به اقامجیدخان داداش کوچیکه ماهانه افرین بهتون خیییلی خوبه ده روز اول رو پشت سر گذاشتید ان شاالله با تمرکز و دوری از عوامل محرک میتونید روزای عالی ای رو تجربه کنید 49-2

سلام خاله شادن ممنون ک ب یادمون هستید و برامون زحمت میشکید ولی ده روز نبودا ۱۵ روز بود  4chsmu1

(1397 مرداد 1، 10:15)بسوی موفقیت نوشته است: سلام

آفرین مـــــــــــرد  317 شکست هست و کتمان ناپذیره افرین که گرفتار ناامیدی و یاس نمیشید و با هر سختی ای که هس بلند میشید و دوباره شروع به تلاش می کنید این تحسین برانگیزه افرین بهتون 302

(1397 مرداد 1، 21:01)آقای اراده نوشته است: سلام
یذره هم خسته شدم

نـــــــــــــــــــــه خسته نشید اینا همش حربه های شیطونه داره هی اینا رو تکرار میکنه که وادارتون کنه به شکست برسید هی وزوز میکنه که بسه این همه مدت پاک بودی حالا ی بار بلغزی ک طوری نیس ولی شما قوی تر از اون باشید و تن به وسوسه ندید دست خدا بهمراهتونو همراهمون Confetti

(1397 مرداد 2، 13:50)دیوار نوشته است: سلام عزیزان.

آفرررررین مستر دیوار گرامی کم کم دارید از سد ده روزه عبور می کنید این ده روز اول نفس گیرترین روزهاس و مطمئنم با مواظبت و کنترل دقیق موانع ترک میتونید از پسش بخوبی بربیاید  2uge4p4

(1397 مرداد 2، 21:31)AufBau نوشته است: سلام [تصویر:  53.gif] آفبا 52 روز خوب 

به به مستر آفبا آفرین به همت بلندتون به امیدخدا در چند قدمی دشت اولین ستاره قرار دارید براتون خیلی خوشحالیم ان شاالله پاکیتون مستدام باشه Confetti

(1397 مرداد 2، 21:31)mohsen.truth نوشته است: به نام حق

افرین اقامحسن همینکه تو این تلاشهای مداوم بتونیم بهبودهای مستمر داشته باشیم و قدم های به ظاهر کوچیک برداریم میتونه خییلی کمک کننده باشه ان شاالله بتونیم از پس این روزها بربیایم 302

(1397 مرداد 3، 3:33)atrisa نوشته است: آتریسا/27تیر/7روزخوب 37
 آتریسای عزیزم عالیه بانو  317  به امیدخدا چند روز دیگه از سد نفس گیرترین روزها عبور میکنی و ما برات کــــــــــــلــــــــــــــی خوشحال میشیم تو بی نظیری بانوووووو 2uge4p4
 سپاس شده توسط
خنده، سه مرداد، ده روز
[تصویر:  Untitled_2.png]
 سپاس شده توسط
سلام [تصویر:  53.gif] آفبا 53 روز خوب
منتظر 60 روزگی برای گرفتتن جشن و هدیه ی اساسی به خودم 53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
محمد 93/ 2 مرداد/2روز Khansariha (69)
گاهی وقتا به بن بست میرسم میدونم چاره راه خ ا نیست ولی مغزه به هیچی فرمون نمیده....
[تصویر:  355b0c83-680a-44de-b22b-8fa226123a99-7457402.png]
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان