امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

سمور جان پس من چجوری ترکش کردم؟:دی
سلام به همگی
مخصوصا قهرمانای امروز و فردا
حمید خان
Khansariha (46) که قهرمانیشون قطعی شده
و فقط دلتنگ داش سهیل هستن که ایشونم ایشالا با خبر پاکیشون برمی گردن
و داداش ارشام
Khansariha (46) و اقا ابوالفضلKhansariha (46)
که انشاءالله فردا شب باید براشون یه جشن درست و حسابی بگیریم
دیگه اینورا نبینمتون مگر برای روحیه دادن به ما وبچه ها

داداش سمور ما اوضاعش در چه حاله
Smiley-happy114
می بینم ک با شیطون لعین حسابی زدین به تیپ و تار هم
ولی همونجوری که خودتم گفتی داداش تا وقتی که ایستادی شیطون هیچ غلطی نمی تونه بکنه
Khansariha (18)
به خدا قسم همین تلاشای شما برا نجات از این گناه و پاک موندن
عین خود پاکیه حالا اگر مسیر بعضی هامون خیلی ناهمواره و زیاد زمین می خوریم فقط و فقط نباید ناامید بشیم و جلو راهمون رو خوب نگاه کنیم
مطمینم مطمینم خدا حتما یه راه باریک و امن و هموار برای همه ما قرار داده که باید پیداش کنیم
شما هم سعی کن بیشتر بیای کانون مطالبی و مقاله هایی که در این مورد توی سایت هست رو دوباره و چند باره بخون
کانون اومدنت فقط منحصر نشه به شرکت تو مسابقات و یه اعلام وضعیت مختصر
شما با برنامه تر و با توکل و امید بیشتر برو جلو مطمین باش کانون و بچه هاش و صد البته خدای کانون هواتو حسابی دارن

:22::22:

داش مهدی هزارو سیصد افرین که پاکی
قدر لحضه لحضه هاشو بدون تا به راحتی از دستش ندی
و انشاالله یه روز بنویسی
مهدی امروز شد سومین سال پاکی الان دو سه تا زن گرفتم و دو سه تا جین هم بچه دارم و ....

317317317317

ابجی می توانم
5353535353535353

این هشت تا گل هم تقدیم به شما تا روزی یه دونشو که بکاری
ایشالا شده ده روز و بدون من اولین نفری هستم که قهرمانیتو تبریک گفتم
( اصلا هم از اون اس ام اسا تقلید نکردما )

نیو اف می دمت گرم داداش که این همه درس خوندی
و خودتو مشغول
نگه داشتی
ولی جان من دیگه این حرفای ناامید کننده چیه که به خودت می زنی
شما تمام تلاشتو برا این امتحان کردی ایشالا هم که نتیجش خوب میشه
ولی اگرم زبونم لال نشد که نباید بری سراغ ....
اصلا هم به خودت این چیزا رو تلقین نکن
به جاش تا می تونی به چیزای مثبت فکر کن بریز دور این افکارو
که جز خراب کردن روحیت هیچ فایده ای ندارن

امید ازاد دلاور ممنون که هم خودت پاکی و هم هوای بچه ها رو داری
414141
فقط کاش این روشی رو که می گی توی تالار روانشناسی کانون هم مطرح می کردی فکر می کنم اونجا زیاد به درد بخوره

یه ضربالمثله یا نمی دونم شعره میگه
شاهد از غیب رسید و از این حرفا
بفرما داداش سمور اینم شاهد زنده حی و حاضر
بازم دلت می خواد برات شاهد بیاریم
داداش تراولر دمت گرم که به موقع اومدی
امیدوارم یه عمر با سربلندی و سلامتی زندگی کنی

بازم سر می زنم بهتون
فکر کنم حالا حالاها مجبورید منو تحمل کنید
Smiley-happy114Smiley-happy114Smiley-happy114

5353ايستادگى كن تا روشن بمانى شمع هاى افتاده خاموش مى شوند.

[تصویر:  05_blue.png][تصویر:  shaeeban.png]
شکستم
مشکل من اینه خیلی زود عضو کانون شدم زمانی عضوش شدم ک 4 یا 5 بار بیشتر لغزش نداشتم زمان مناسب برای عضو شدن من الان بود ک واقعا گرفتار شدم
نمی دونم چی کار کنم هر چی بیشتر تلاش می کنم بدتر دارم فرو می رم
الا ای پیر فرزانه مکن عیبم ز میخانه
(1391 دي 24، 8:31)همای رحمت نوشته است: شکستم
مشکل من اینه خیلی زود عضو کانون شدم زمانی عضوش شدم ک 4 یا 5 بار بیشتر لغزش نداشتم زمان مناسب برای عضو شدن من الان بود ک واقعا گرفتار شدم
نمی دونم چی کار کنم هر چی بیشتر تلاش می کنم بدتر دارم فرو می رم
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام
ببین خود من قبلا توی دوران راهنمایی یک بار ترک کردم تا 3 4 سال!!
هر بار که حمام می رفتم متاسفانه این عمل زشت رو انجام میدادم ولی یه بار کاملا خودم رو کنترل کردم و واقعا تصمیم به انجام ندادن این کار گرفتم اون روز موقع حمام اون عمل زشت رو انجام ندادم
بعدش یه حس پیروزی یه حس اراده قوی پیدا کردم چون به یه موفقیت رسیده بودم (هر چند کوچیک)
همون باعث شد ترک کنم

شما هم تلاش بیشتری رو انجام بده با خودت فکر کن که کنترل انجام این کار دست خودته هیچ کسی مجبورت نمی کنه درسته حس شهوت میاد سراغ ادم همون لحظه کافیه یه دوری تو حیاط بزنی از سر آدم می پره
زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست53258zu2qvp1d9v

هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه روند

صحنه پیوسته بجاست

خرم آن نغمه که مردم بسپارند بیاد303
سلام بچه ها

امروزم پاکم ایشالا اسنایپر هم پاک باشه Khansariha (18)Khansariha (46)

بچه ها یه امتحان سخت دارم فردا برام دعا کنید 5353Smiley-happy114
[تصویر:  d6527_538173_6093525257581.jpg]
[تصویر:  05_blue.png]
سلام . همگی خوبین؟[تصویر:  n.gif] ایشالله که خوبین
ای بابا . جدی جدی این ده روز داره تموم میشه ها.[تصویر:  f.gif]
سه روز دیگه به امید خدا از اون جشنا دعوتین[تصویر:  p.gif]

[تصویر:  1516091_1378333602425510_322294495_n.jpg]

535353
سلام من پاکم
خدایا کمکم کن مغرور نشم
بچه ها اگه برام جشن بگیرید من نمی تونم شبا بیام اما فرداش می بینم ازتون ممنونم:22::22::22:
[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام
ظهر به خیر Khansariha (8)

همای رحمت

ببین اهورا جان مصداق تو مثل این میمونه که افتادی باتلاق ولی به جای اینکه پر بزنی و بیای بیرون داری بیشتر دست پا میزنی و بیشتر فرو میری
تو میگی تلاش میکنی ... خب این تلاش فقط به این خلاصه میشه که به سایت ها ناجور سر نزنی و نگاهت به چیزی نیوفته و ...
اصل کاری رو فراموش نکردی ؟ چه چیزی در کسایی که ترک کردن هست ولی در تو نیست ؟ اونایی که خواستن و ترک کردن خودشون خواستن خودشون خواستن پاک بمونن و پای همه چیزش موندن پای سختی هاش پای وسوسه هاش و ...
چه قدر پای این سختی ها موندی وصبر کردی ؟دیدی مشکل از این جاست
من خیلی تلاش کردم خیلی برای ترک تلاش کردن سالها !!! ولی یکبار اومدم و با خودم رو راست شدم و دیدم خیلی سخت نیست که یکم سختی بکشم و دیدم میشه و نهایتا شد

مهدی جان

آفرین مهدی جان ... ممنون بابت پاکیت Khansariha (46)

بچه دهات

به به بچه دهات چه طوری ؟4fvfcja
برو به امید خدا من تظمین میدم قبولی4fvfcja

روزبه جان

ایول روزبه خان Khansariha (46)
آره بابا خیلی آسونه ... الکی برای خودمون سخت کرده بودیم 4fvfcja

زندگی 64

مرسی خانم زندگی 64 :22:4fvfcja
[تصویر:  51960705784679108839.jpg]
من برا ترک تصمیم گرفتم 40 روز روزه بگیرم تو رو خدا دعام کنید
شکستم13 یکی کمکم کنه من هنوز 18 سالم نشده هنوز کلی کار دارم اخه چرا باید خودارضایی بکنم13Tears ناسلامتی قراره چند سال دیگه ازدواج کنیم اقا یکی کمکم کنه
[quote='مـَرد' pid='229621' dateline='1358065282']
سلام
ظهر به خیر Khansariha (8)

بچه دهات

به به بچه دهات چه طوری ؟4fvfcja
برو به امید خدا من تظمین میدم قبولی4fvfcja

به به مرد
چه عجب بلاخره یاد از ما کردی دیگه داشتم فک میکردم از با من قهری Muscular

اگه تو تضمین کنی که خدا به داد برسه Smiley-happy114
[تصویر:  d6527_538173_6093525257581.jpg]

امید ازاد دلاور ممنون که هم خودت پاکی و هم هوای بچه ها رو داری
414141
فقط کاش این روشی رو که می گی توی تالار روانشناسی کانون هم مطرح می کردی فکر می کنم اونجا زیاد به درد بخوره

بازم سر می زنم بهتون
فکر کنم حالا حالاها مجبورید منو تحمل کنید
Smiley-happy114Smiley-happy114Smiley-happy114

=============

[b]Rahaee59 ممنون.شما لطف داريد[/b]

اتفاقا من ميخواستم از بچه ها بپرسم كه كجا بايد مطرح كنم كه شما زودتر جواب داديد
من همونجا توضيح ميدم وادرسش رو بعدا اينجا ميذارم تا مراجعه كنين
اميدوارم همه از دست اين غولي كه براي خودمون ساختيم نجات پيدا كنيم و از مرحله غول برسونيم به مرحله يك حشره ناچيز كثيف كه زير پامون لهش كنيم.

سلامKhansariha (8)

امیدوارم حالتون خوب باشه، با اجازه سرپرست ها

بچه ها این پست رو یک ماه پیش گذاشتم تو همین تاپیک اما بنظرم باز بذارم خوب

اینا نظرات افرادی که یه روزی مثل الان ما درگیر این مشکل بودن، اما الان حداقل دوسال از پاکیشون می گذره

برخیاشون هم که مدیر شدند53258zu2qvp1d9v

چون طولانی هستش در دو قسمت میذارم

به خوندنش می ارزه

یاعلی

.......................................................................

یکبار برای همیشه : (مدیر قبلی کانون)
نزار اولین جرقه ذهنی ات ادامه پیدا کنه . اصلا
یعنی هر وقت خاست فکر بیاد تو ذهنت یه کار دیگه کن. چه می دونم مثلا بازی کامپوتری. یا شعر خوندن. یا یه کاری که بشه هر لحظه انجام داد و محدودیت نداشته باشه رو جایگزینش کن
اگه نذاري جرقه بخوره،يكم تحملش كني تا آخر راه رو رفتي.
........................................................................................................................................
لیلی : (مدیر بازنشسته تالار مسابقات)

درسته كه ماه عظمتش از روز بيشتره،اما روز ارزش ماه رو از بين ميبره.

اگه اين روزهاي لعنتي نبود،يا نباشه. ماه ها در كنارهم قرار مي گيرن و ما حداقل يك سال پيروزيم.

هميشه از اين روزهايي كه توي تقويمم علامت زدم بدم مياد،كاشكي نبودن.
اگه نبودن من موفق مي شدم. زودتر...... با اراده تر..........مقاوم تر......
................................................................................................................................................................................................
داوود: (مخترع روش گیوتینSmiley-happy114)

وقتی خوب به گذشته خودم نگاه می کنم می بینم که من یک اشتباه خیلی بزرگ می کردم من این عادت زشت را یک مانع میدیدم. با خودم میگفتم اگر بخوام تو زندگی برم طرف خدا شناسی و خودشناسی اول باید ترک کنم و بعد برم سراغ این چیزها.تا اینکه تصمیم گرفتم در کنار ترک به خودم و باورهام فکر کنم. سخت هست از یک طرف سوالهای بی جواب ذهنم و از زطرفی کلنجار رفتن با این عادت زشت ولی کم کم اثر گذاشت و من از این باورها برای خودم گیوتینی ساختم که اراده ای را که هرگز نداشتم به دست بیارم. اراده ای برای ترک .واقعا می دونم برای چی می خوام ترک کنم.
اینجا هم مقاله های خیلی خوبی داره این هفته را که تازه عضو شده بودم تالار را زیر و رو کردم. این مطالب کمک کرد گیوتینم را تیز تر کنم .این الیاس لعنتی هم اگر خواست نزدیکم بیاد سر از تنش جدا کنم. فقط کمی از غرورم می ترسم.
..............................................................................................................................................................................................................
داوود
:
البته که می تونیم
تا حالا یه کاغذ به درد نخور را مچاله کردی ؟
تو دستهات می گیریش و کم کم مچالش می کنی صدای له شدنش را می شنوی و بعد از مچاله شدن یه تریپ ماتریکسی به خودت میگری و می اندازیش تو سطل اشغال
خب حالا دوست دارید خودتون باشید با یک اراده قوی و مسلط به افکار
و یا یک کاغذ ؟ این قدرت اراده است که شما را به انچه می خواهید می رسونه
والسلام
........................................................................................................................................................
مجتبی :(مدیر تالار روانشناسی)

هی از این روش به اون روش از این در به اون در آخه مشکل این نیست!!میدونه مشکل خودشه اما درست نمیدو نه کجای خودش هی باید میذاره و هی نمی تونه!هی میذاره هی نمی تونه ! دوباره امتحان میکنه ! (اصلا گاهی همه را با هم میذاره کنار که این ممکنه خوب باشه و لی بازم اون انتظارات و توقعات و سرزنشه رو با خودش داره پس بحالش فرقی نمی کنه ) این چرخه هی ادامه پیدا میکنه و روز به روز از خودش بیگانه تر میشه
سالها دل طلب جام جم از ما میکرد آنچه خود داشت زبیگانه تمنا میکرد!
منتظر یه راه حل سریعه که مثل یه قرص اونو بخوره و یه هو خوب بشه ،!!!
و مثل یه عکسی که افتاده ته استخر چون داره خودش ر از اون بالا میبینه ،حال خودش رو کوچیکتر و بدتر از واقعیت فعلیش میبینه
.............................................................................................................................................................................
یکبار
:
اولین جرقه ذهنی ات رو سرکوب کن.نذار ادامه پیدا کنه. اصلا.
هرچقدر هم انرژی و حال ات گرفته بشه به اندازه انرژی که و حال و اعصاب و .... که در اثر استمنا از دست میره نیست.
....................................................................................................................................................................
پرواز: (مدیر بازنشسته، کجاش یادم نیست خب1744337bve7cd1t81)

به قول دوستمونblue نشستم از دور به این لجن نگاه کردم و تو یه دفتر نوشتم که چه چقدر لذت داره و چرا این کارو میکنم و با نوشتن هدفام می خوام این کارو ترک کنم .
این دفعه یه حس دیگه دارم انگار یه چیزی داره بهم می گه تو میتونی
به شما هم پیشنهاد می کنم بشینید و از دور به استمناء نگاه کنید و هدفاتونو از ترکش بنوسید تا بهتر بتونید ترکش کنید البته این خیلی زوده که بگم ترک کردم چون که 4 روزه ÷اکم و به این فکر میکردم که چرا این کارو میکنم.
...................................................................................................................................................................................
داوود:
وسوسه ها یک گوشه نشتند. غم و اندوه یک طرف پشیمانی ها هم یکطرف و امید و عزم راسخ هم طرف دیگر اینجا منتظر تصمیم تو هستن که انتخاب کنی. باید درست تصمیم گرفت باید واقعا خواست و سعی تلاش کرد که راه را ادامه دهیم. باید خود را نگاه کنیم اینده ای که در ان خود ارضایی را ترک کردیم.
می دونم پستی و بلندی داره ولی باید خودمونو محک بزنیم و به خودمون نشون بدیم چقدر مصمم هستیم. هدف والایی برای خودت در نظر بگیر مطمئن باش به اون میرسی

پس بخواهیم و از جنگیدن لذت ببریم.

.................................................................................................................................................................................
یکبار
:
تو این دنیا فقط و فقط خودت هستی که می تونی به خودت کمک کنی و زندگی ات رو پیش ببری فکر می کنی بعد از اینکه مردی چی میشه؟.............
...................................................................................................................................................................
مجتبی
:
قط هدف باعث میشه دست به اقدام بزنیم
هر چی هدف هامون را با دقت و جزیات بیشتری تعیین کنیم انگیزه بیشتر میشه
این که ما به "چگونگی" رسیدن به هدف "بیش از حد" توجه میکنیم یعنی هنوز اعتماد زیادی به تواناییمون در رسیدن به هدف نداریم
کافیه هدف رو که انتخاب کردیم ، فقط در قدم بعددست به عمل بزینیم ، بعد مسیر ها رو یکی یکی امتحان یا عوض میکنیم تا به هدف برسیم.
....................................................................................................................................................................................................
مهدی م :
امام صادق(ع) فرمود:چنان از خدا خوف داشته باش که گویی او را می بینی.پس اگر او را نمی بینی او تو را می بیند.اگر فکرکنی او تو را نمی بیند کفر ورزیده ای و اگر بدانی که او تو را می بیند و در عین حال در مقابل او گناه کنی او را خوارترین بینندگان به خود قرار داده ای
................................................................................................................................................................
تنها : (مدیر مدیران41، منم خیلی دوسشون دارما)
اونوقتایی که از همه جا نا امید می شی !!
انوقتایی که از خودت هم بیزار می شی!!
اونوقتایی که احساس می کنی دیگه دلت گنجایش اینهمه سختی و ستم رو نداره
انوقت که با تمام وجود فقط می تونی یکی رو فریاد کنی

خدا...................

..........................................................................................................................................................................
یکبار:
طرز تفکر گیوتینی "داوودجی تی" رو امتحان کنین.
یعنی از همون لحظه اول که قراره فکر بد بکنی، دقت کنید همون لحظه اول. با گیوتین تفکرت رو قطع می کنی. خیلی تر و تمیز.
...............................................................................................................................................................................
بی نام :(همون باران خانوم الان خودمون42)
2 تا نصیحت هم میکنم..
-وقتی ناراحتی بیشتر تحریک میشی..پس همیشه بخند..حتی اگه مثل من توی موقعیت بدی باشی
-وقتی صبح از خواب بیدار میشی 2 تا راه ساده داری ..بخوابی و رویا ببینی..بلند شی و دنبال رویاهات بری
.............................................................................................................................................................................
نیما:(مدیر کل قبلی کانون، اگه درست یادم باشه42)
ترک کنین!. ترک. لعنت به این کار. تو بی ارزش بودنش هیچ شکی نیست. زیاد حرف بزنین و تو خودتون نگه ندارین. حتی لیاقت یک بار دیگه تکرار هم نداره. به قول "یه بار"، خیلی بده که بخوایم یه بار دیگه بهش حتی فکر کنیم. فقط برای پر کردن جیب چند تا آدم حیوونه. ما ایرانی هستیم. زندگی مال ماست. از دید خارجیا، ما حتی اگه ترکم کنیم، فایده نداره چون چیزی نداریم که باهاش خوشحال شیم. (تو سایت پیمان یکی گفت) مزخرفه. بلکه اونا هستن که اگه ترک کنن این طوری میشن. چون کل زندگیشون تو آلتشون خلاصه میشه. بگیری ازشون همشون میمیرن. بین خودشونم آدمای بزرگ و فرهیخته دارن اما یه سریشون جدا آبروی خرم بردن. به قول پیمان "مشکلی هست، خوراک در دسترس نیست. دوباره تلاش کنید". امیدوارم خدا توبه ما رو بپذیره و این کار کثیفمونو بپوشونه.
...............................................................................................................................................................................

یاعلی

[تصویر:  Untitled_1.png]
سلام به داداشا و ابجی های گلمون303
ایندفعه دیگه نصف شب نیومدما
Smiley-happy114
توی روز روشن اومدم که هم منو خوب ببینید و وحشت کنید
:21:
هم من ببینم شماها چی کاره اید امروز
Kool

اول از همه درود بر نوکر واقعی امام حسین
4141
به خاطر تصمیم بزرگی که گرفتی
دعا رو که مطمین باش فقط شما هم یادت نره دعامون کنیدا
ویه چیز دیگه اینکه حالا که تصمیم به این خوبی و زیبایی گرفتی

باید زمینه های قبلش رو هم برای خودت اماده کنی
مثل دور ریختن و دور شدن از هر چی فیلم و عکس و سایت و فیلتر شکن و خلاصه هرچیزی که باعثش بوده
این کارا رو بکنی با این ارادهای که تو داری موفقیتت حتمی هست انشاالله

535353

داداش حمید اف چرا سر نازنینتو می کوبی به دیوار

اینجا همه برای کمک به هم اومدیم
Khansariha (18)
هممون یه درد مشترک داریم
1276746pa51mbeg8j
تازه امثال شما که خیلی زود به فکر درمان افتادید باید روزی هزار بار خدا رو
شکر کنید و ممنونش باشید پس نا شکری نکن و دو باره محکم بایست
پستای بچه ها رو حتما بخون مثل پست اسمون ابی
اگر خدای نکرده بازم اوضاعت بحرانی شد حتما برو اورژانس کانون باور کن خیلی خیلی تاثیر داره
شما عجله نکن زنم برات می گیریم ایشالا
317317

داداش امید ازاد
ایشالا که بچه ها همشون تا اخر امسال غولاشونو می کشن و
میرن مرحله بعد
بازم ممنون بابت زحماتی که می کشی

اسنایپر و بچه دهات
واقعا خدا خیرتون بده

که با پاکیتون کلی روحیه بهمون می دید
varzeshvarzesh
نصف راه این مرحله رو اومدید مراقب افکار و دلای قشنگتون باشید تا ایشالا یه جشن دوقلو هم برا شما بگیریم

Khansariha (46)Khansariha (46)

اسمون ابی
امیدوارم که همیشه اسمون دلت ابی و افتابی باشه

535353
تا با گرمای وجودت دیگران رو هم گرم کنی
ممنون از زحمتی که کشیدی
منتظر قسمتهای بعدیش هستیم

بر می گردم
یا حق

5353ايستادگى كن تا روشن بمانى شمع هاى افتاده خاموش مى شوند.

[تصویر:  05_blue.png][تصویر:  shaeeban.png]
سلام به همگی Khansariha (18)
خوبین انشالله
امروز هم شد روز 4 ام پاکی varzesh
20 دقیقه اس از امتحان برگشتم فردا هم یه امتحان سخت دارم (فولاد1) برام دعا کنید موفق بشم 303

روحیه رو از دست ندین سفت بچسبین به درس
--------------
راستی الان که ترک کردم بد جوری توصرات ذهنی میاد سراغم تمرکزم رو ریخته به هم نامرد این عمل زشت بد تاثیراتی روی ذهنم گذاشته بد1276746pa51mbeg8j
دعا کنید
زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست53258zu2qvp1d9v

هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه روند

صحنه پیوسته بجاست

خرم آن نغمه که مردم بسپارند بیاد303

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان