امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

لیست به روز شده جمعه 13 بهمن

حامد خسته /2 بهمن /3 .................................................امشب قهرمان می شی،منتظر اعلام هستیم

خوشحال/ 2 بهمن / 9 ....................................................امشب قهرمان می شی،منتظر اعلام هستیم

همای رحمت / 3 بهمن ..................................
[تصویر:  9.gif]روزه خوب داری قهرمان
فور اور / 3 بهمن ............................................
[تصویر:  9.gif] روزه خوب داری قهرمان

مهدی 68 / 4 بهمن ...........................................[تصویر:  8.gif] روزه خوب داری قهرمان
داریوش / 4 بهمن ...........................................
[تصویر:  8.gif] روزه خوب داری قهرمان
سمور / 4 بهمن .............................................. [تصویر:  8.gif] روزه خوب داری قهرمان
مصطفی / 4 بهمن ...........................................
[تصویر:  8.gif]
روزه خوب داری قهرمان

سوزان / 5 بهمن ..............................................
[تصویر:  7.gif] روزه خوب داری قهرمان
26 اسفند / 5بهمن ...........................................
مصطفی 110 / 5 بهمن .....................................
سرزمین پاکیها / 5 بهمن ...................................
سعید سیزده / 5 بهمن .................................... [تصویر:  7.gif] روزه خوب داری قهرمان

در راه مانده /5 بهمن .........................................[تصویر:  7.gif]روزه خوب داری قهرمان

محمد / 6 بهمن ................................................ [تصویر:  6.gif] روزه خوب داری قهرمان
ترنج / 6 بهمن ...................................................[تصویر:  6.gif] روزه خوب داری قهرمان
منم منم / 6 بهمن .............................................[تصویر:  6.gif] روزه خوب داری قهرمان
مسعود تنها / 6 بهمن ..........................................[تصویر:  6.gif] روزه خوب داری قهرمان
ترانه 230 / 6 بهمن .............................................[تصویر:  6.gif] روزه خوب داری قهرمان
گمنام / 6 بهمن ...................................................[تصویر:  6.gif] روزه خوب داری قهرمان
حسین / 6 بهمن .................................................[تصویر:  6.gif] روزه خوب داری قهرمان

اقیانوس آرام / 7 بهمن ........................................[تصویر:  5.gif]روزه خوب داری قهرمان
دختر آرزوها / 7 بهمن ..........................................[تصویر:  5.gif]روزه خوب داری قهرمان
ابولفضل / 7 بهمن ...............................................[تصویر:  5.gif] روزه خوب داری قهرمان
آرمین / 7 بهمن .................................................. [تصویر:  5.gif]روزه خوب داری قهرمان
می شود؛ می دانم / 7 بهمن .............................[تصویر:  5.gif] روزه خوب داری قهرمان

سهیل 70 / 8 بهمن .............................................[تصویر:  4.gif] روزه خوب داری قهرمان
الی/ 8 بهمن ......................................................[تصویر:  4.gif] روزه خوب داری قهرمان
پیمان / 8 بهمن ..................................................[تصویر:  4.gif] روزه خوب داری قهرمان
رایتوس 40 / 8 بهمن ............................................[تصویر:  4.gif] روزه خوب داری قهرمان
رامتین / 8 بهمن .....................................................
4 روزه خوب داری قهرمان

مبین / 9 بهمن ..............................................................3 روزه خوب داری قهرمان
یک مشت خاک / 9 بهمن ...............................................3 روزه خوب داری قهرمان
امیرحسین18 / 9 بهمن ....................................................3 روزه خوب داری قهرمان
ساسیلولو / 9 بهمن ........................................................3 روزه خوب داری قهرمان

شازده کوچولو / 10 بهمن ................................................. 2روزه خوب داری قهرمان

اسنایپر / 11 بهمن ...........................................................1 روزه خوب داری قهرمان

در جستجوی حقیقت / 12 بهمن ............................................... بسم الله قهرمان

مهدی / 12 بهمن ................................................................. بسم الله قهرمان

نارین / 12 بهمن ................................................................. بسم الله قهرمان

جنگجو / 13 بهمن .............................................................. بسم الله قهرمان

رویا رهایی / 13 بهمن ........................................................ بسم الله قهرمان

باران.. / 13 بهمن ............................................................... بسم الله قهرمان

آقای اراده / 12 بهمن ........................................................... بسم الله قهرمان

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
پس من کجام جناب پشتکار؟؟؟؟Kool
خوشا باران و وصف بی مثالش
ســـــــــلااااام
روزه بارونی قشنگتون بخیــــــــــــررررر
clappingclappingclapping

ترنج جان
خداروشکـــــــــــــر Khansariha (48)
خیلی عالیهههههههه
انشاالله هرروزت خوب باشه 317

آقای در راه مانده
روزه خوب ینی که همه اون قولایی که
برا خودتون در نظر گرفتید انجام بشن 317
قرارم هست که همینطوری بشه Muscular

باران جان
ینی من شیفته همین تواضع و فروتنیت شدم Smiley-happy114
برا تاجدارا که یه روز اضافه تر کاری نداره 317
اصن اینجا دربست مال خودتونه 317
خوش اومدی Khansariha (18)

رویا جان
خیلی خیلی خوش اومدی Welcome (1)
مطمئنا از پسش برمیای 317
منتظره اعلام وضعیتای سبزت هستیم Khansariha (48)
سلام
پاکم
و یک سوال جریان روز خوب چیه تو لیست روز؟؟؟؟؟؟؟
و طلسم را شکستم این بار ذهنی چشمی و ...
شاد باشید
الا ای پیر فرزانه مکن عیبم ز میخانه
دیروزم 6روز خوب بود
امروزم 6 روز خوبه ؟17
[تصویر:  y1531_GODsay.jpg]
[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام سلام303
منم اومدم بعد چند ماه اصلا منو یادتون میاد اگه می شه منم از امروز شروع کنم.4fvfcja
ارغوان/13بهمن/0
آموخته ام ... با پول مي شود خانه خريد ولي آشيانهنه، رختخواب خريد ولي خواب نه، ساعت خريد ولي زمان نه، مي توان مقام خريد ولياحترام نه، مي توان کتاب خريد ولي دانش نه، دارو خريد ولي سلامتي نه، خانه خريدولي زندگي نه و بالاخره ، مي توان قلب خريد، ولي عشق را نه
53سلام 53

من شکستم1276746pa51mbeg8j ولی اینو یه شکست نمیدونم یه پله برای موفقیت می دونم Khansariha (8)

می دونم که میشه بهش ایمان دارم 1

می شود ؛می دانم / 13بهمن/1

می شود می شود می شود میدانم
سلام
قوانین جدید و بخونید پست اول 1
خوشا باران و وصف بی مثالش
امروز روز خوبی بود317317
ایشالله واسه همه ی دوستای گلم هم روز خوبی بوده باشه.
روز خوبی بود53
شاید فردا نتونم بیام اعلام کنم اگه نشد ایشالله پس فردا53258zu2qvp1d9v
[تصویر:  y1531_GODsay.jpg]
همناز/13 بهمن/0

سلام به همگی53
[تصویر:  05_blue.png]
من شکستم 1276746pa51mbeg8j ولی امیدوارم چون ایندفه جدی شرو کردم
ساسی لولو/12 بهمن/2
منم روز خوبی داشتمKhansariha (8)
یا علی گفتیم و .../13بهمن/0

امتــــــــحان هاي الهي آسان اســـتـــ ..... بـــايد در تـــمـــامــ جـــاي خـــالـــي ها بـــنــويـســـي

:
خــ ــ ـ ـ ـ ـــ ـــ ــ دا

ولی

....

چــــقــــدر در اعتــــمــاد بـــه ((نفســـ)) هايـــمان

...

جاي اعتـــماد بـــه

((
خـــدا

))
خـاليســـت

. . .

سلام
من روز خوبی داشتم این چند روزه ایشالله بهترم میشه دارم تلاشمو میکنم
Khansariha (8)
آرزویی بکن ........

گوش های خدا پر است از آرزو ... و دستانش پر از معجزه....

ارزویی بکن............

شاید بزرگترین خواسته ات کوچکترین معجزه اش باشد!!

آرزویی بکن .......................................
[تصویر:  u2kig0x2xk6igwj759y.png]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان