امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

سلام...معذرت خواهی میکنم اول اگه کسی نخواست نخونه....خیلی حالم بد شده...چند بار خواستم خودمو بکشم....بچه ها ازتون خواهش میکنم اگه مث من بودید بگید ببینم طبیعیه حالم یا نه...الانم پاکم.یادم نیست اخرین بار کی بود ولی تو لیست هستم.اینقدر بهم فشار اومده چشمام قرمز شده.درسمم نخونم افسرده میشم...الان که دارم اینو مینویسم فقط گریه میکنم میگم خدایا میشنوی صدامو؟؟؟ از خدا خواهش میکنم فقط نجاتم بده...دیگه اون کارم لذتی برام نداره.فقط عذابه.انجام ندادنش هم عذابه....اصلا نمیدونم تا کی میتونم اینطوری زنده بمونم...ناخنما محکم میکشم کف اتاق  دیگه انرژی ندارم...تا به حال کسی اینطوری شده؟ باورم نمیشه من معتادم....مدیرای عزیز اگه خواستید پاکش کنید...اصلا اگه خواستید عضویتمو لغو کنید...دیگه هیچی ندارم از دست بدم...
(1392 فروردين 29، 15:42)arash.95xf نوشته است: سلام...معذرت خواهی میکنم اول اگه کسی نخواست نخونه....خیلی حالم بد شده...چند بار خواستم خودمو بکشم....بچه ها ازتون خواهش میکنم اگه مث من بودید بگید ببینم طبیعیه حالم یا نه...الانم پاکم.یادم نیست اخرین بار کی بود ولی تو لیست هستم.اینقدر بهم فشار اومده چشمام قرمز شده.درسمم نخونم افسرده میشم...الان که دارم اینو مینویسم فقط گریه میکنم میگم خدایا میشنوی صدامو؟؟؟ از خدا خواهش میکنم فقط نجاتم بده...دیگه اون کارم لذتی برام نداره.فقط عذابه.انجام ندادنش هم عذابه....اصلا نمیدونم تا کی میتونم اینطوری زنده بمونم...ناخنما محکم میکشم کف اتاق  دیگه انرژی ندارم...تا به حال کسی اینطوری شده؟ باورم نمیشه من معتادم....مدیرای عزیز اگه خواستید پاکش کنید...اصلا اگه خواستید عضویتمو لغو کنید...دیگه هیچی ندارم از دست بدم...
سلام آرش جان؛ آره همه اینجا این چیزا را تجربه کردن ،من خودم بخاطر این گناه خیلی چیزا از دست دادمو دارم میدم ولی به یاری خدا از دیروز تصمیم به ترکش گرفتم اگه قدم اول رامحکم برداریم خدا به ما خیلی کمک میکنه ، باید مواظب نگات باشی مواظب فکرت باشی ،چیزایی که باعث انجامش میشدن را باید کنترل کنی ،باید ارتباطت را باخدا واهل بیت (ع)بیشتر کنی و...
اینجا یه خوبیی که داره همه هم دیگه را درک میکنن برای اینکه همه ی ما موفق به ترک این کار زشت بشیم سه تا صلوات بفرستید
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcSJdA4j4oNkbP2g9xE9NC-...EzCWeX53ig]

همه گویند : به انگشت اشاره
مگر این عاشق دیوانه ی دلسوخته ارباب ندارد ؟

تو كجایی ؟ شده ام باز هوایی ...
چه شود جمعه این هفته بیایی ؟
(1392 فروردين 29، 16:29)gonahkar نوشته است:
(1392 فروردين 29، 15:42)arash.95xf نوشته است: سلام...معذرت خواهی میکنم اول اگه کسی نخواست نخونه....خیلی حالم بد شده...چند بار خواستم خودمو بکشم....بچه ها ازتون خواهش میکنم اگه مث من بودید بگید ببینم طبیعیه حالم یا نه...الانم پاکم.یادم نیست اخرین بار کی بود ولی تو لیست هستم.اینقدر بهم فشار اومده چشمام قرمز شده.درسمم نخونم افسرده میشم...الان که دارم اینو مینویسم فقط گریه میکنم میگم خدایا میشنوی صدامو؟؟؟ از خدا خواهش میکنم فقط نجاتم بده...دیگه اون کارم لذتی برام نداره.فقط عذابه.انجام ندادنش هم عذابه....اصلا نمیدونم تا کی میتونم اینطوری زنده بمونم...ناخنما محکم میکشم کف اتاق  دیگه انرژی ندارم...تا به حال کسی اینطوری شده؟ باورم نمیشه من معتادم....مدیرای عزیز اگه خواستید پاکش کنید...اصلا اگه خواستید عضویتمو لغو کنید...دیگه هیچی ندارم از دست بدم...
سلام آرش جان؛ آره همه اینجا این چیزا را تجربه کردن ،من خودم بخاطر این گناه خیلی چیزا از دست دادمو دارم میدم ولی به یاری خدا از دیروز تصمیم به ترکش گرفتم اگه قدم اول رامحکم برداریم خدا به ما خیلی کمک میکنه ، باید مواظب نگات باشی مواظب فکرت باشی ،چیزایی که باعث انجامش میشدن را باید کنترل کنی ،باید ارتباطت را باخدا واهل بیت (ع)بیشتر کنی و...
اینجا یه خوبیی که داره همه هم دیگه را درک میکنن برای اینکه همه ی ما موفق به ترک این کار زشت بشیم سه تا صلوات بفرستید

نمیدونستم واقعا...چرا هیچکسی نگفت بهم قراره اینطوری حالم بد بشه؟!  هیییچجا ندیدم مث من شده باشن....الان تو خیابون یه دختر و پسررو ماشینشونو گرفتن پلیسا منم پلیس میبینم وحشت میکنم...شدم مث گچ!
 همشم گریه...دیگه گلوم خشک شده...واقعا فکر میکنم یه چیزیم شده.........
2 روز خوب .

دوستان خیالتون جمع این دفعه 10 روز تمومه بعدش هم یه ضرب 20 روزه رو می رم .

جوگیر هم نشدم . من قبلاً زیاد تغییر کردم و به این نتیجه رسیدم شاید نتونم مستقمیاً دنیای اطرافم رو تغییر بدم ولی می تونم با تغییر دادن خودم  محیط اطرافم رو هم تغییر بدم .  

امتیاز من اینه که می دونم دارم از چی ضربه می خورم .

دوستان موفق باشید.
[تصویر:  05_blue.png]
سلام بچه ها ٢٩فروردین هم ٥امین روز پاکم.امشبو بزام.خبلی دعا کنید میترسم دچار لغزش بشم دم.همتون گرم به امید پاک شدن.همتون ممننون
[تصویر:  05_blue.png]
تا امروز 3 تا روز خوب و عالی داشتم. چه قدر حال میده زندگی پاک و بدون گناهKhansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

[تصویر:  8.gif]

يعني من عاشق دلاي زلالتونم Khansariha (8)Khansariha (18)
53
53
53
و
يك مشت خاك-29فروردين-شكر خدا روز خوبي رو داشتمvarzesh6
راسي اين دوتا دوقلوان؟؟؟خخخخخخخخ
اينا رو عرض ميكنم؟
6varzesh
خخخخخخخخخخ
خدایا تو را عاشق دیدم و غریبانه عاشقت شدم...

تو را بخشنده پنداشتم و گناهکار شدم...

تو را وفادار دیدم و هر جا که رفتم بازگشتم...

تو را گرم دیدم و در سردترین لحظات به سراغت آمدم...

تو مرا چه دیدی که وفادار ماندی؟؟؟...
------------------------------
پیامبر اکرم( ص)فرمودند:
مَن رَدَّ عَن عِرضِ اَخیهِ المُسلِمِ وَجَبَت لَهُ الجَنَّةُ اَلبَتَّةَ
هرکس آبروی مؤمنی را حفظ کند، بدون تردید بهشت بر او واجب شود
سلام
امیدوارم تا اینجای روز، براتون همه چی عالی پیش رفته باشهKhansariha (8)

[تصویر:  729329pwivylpc9n.gif]

آقا طاها چقدر کم سر میزنین بهمون
خیلی ممنون که هر بار با اومدنتون کلی روجیه میدین بهمون6

آقای گناهکار قوی و محکم قدماتو بردار
با انرژی پیش برو
تو میتونی قهرمااااااااااااااااااااان317

آقا سعید0035 روحیه ات حرف نداره317
همین طوری برو جلو
تو حتما موفق میشی

آقا دایموند خیلی زود میشی 10 روزclapping
خیلی خوب داری پیش میری
نذار هیچی بهونه بشه برای اینکه روز خوبتو ازت بگیره
تو می تونی

آقا آرش چرا کسی پست شما رو پاک کنه؟
اینجا همه درکت می کنیم53258zu2qvp1d9v
اینکار سختی داره
باید سعی کنی خودت رو مشغول کنی
تا این سختی کم بشه
فکرت باید کمتر درگیرش باشه
ورزش می کنی؟ روزی نیم ساعت برو از خونه بیرون بدوvarzesh
یه برنامه خوب داشته باش برای خودت
که هر ساعتت مشغوله کاری باشی
این سختیا میگذرهcheshmak
من قبلا یه پست از یکی از دوستامون که کلی وقته ترک کرده داشتم، که می گفت گریه می کنه شبا تا نره سمتش.1276746pa51mbeg8j
خیلیا سختی کشیدن
ولی تونستن
تو هم میتونی
نگران نباش53258zu2qvp1d9v
فقط بهش اهمیت نده
با خدا بمون و صبور باش53

فری ایگل مطمئنیم که می تونی cheshmak
چون تو خیلی قوی هستی
خدا رو شکر که عاملش رو هم میدونی
حتما از بین ببرش
موفق باشییییییییییییییی41

آقا محمد اصلا ازش نترس
ترس باعث میشه همش فکرت درگیرش باشه42
خودتو مشغول کن
ذکر بگو قبل خوابت، کتاب بخون
تا خسته هم نشدی توی رختخواب نرو
شک نداریم تو می تونیKhansariha (48)

یک مشت خاک جونم خدا رو شکر برای روز خوبت6
همین طوری قوی بمون
انگیزه ات رو به خودت یادآوری کن
اینام دو قلو می باشن 17Khansariha (134)
.
"!Be The Crazy Happy One"
.
[تصویر:  openpage_smile01_j_1448249f.png]
سلام من عضو جدیدم اومدم با کمک هم این بلای خاموش رو نابود کنیم کمکم میکنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟303
(1392 فروردين 29، 19:04)بی ادعا نوشته است: سلام من عضو جدیدم اومدم با کمک هم این بلای خاموش رو نابود کنیم کمکم میکنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟303
سلام دوست عزیز
خیلی خوش اومدیییییییییییییین:22:
انشالله خیلی زود نابودش می کنی همراه بقیه دوستامونKhansariha (48)
قوانین رو حتما از صفحه اول بخونcheshmak
یه مواردی رو باید انتخاب کنی
بهمون بگو چیو انتخاب می کنی و حتما توی تاپیکای مربوط به اون موارد هم برو، کلی کمکت می کنه
منتظرت هستیم قهرماااااااااااااااااان317
.
"!Be The Crazy Happy One"
.
[تصویر:  openpage_smile01_j_1448249f.png]
من روال اینجا رو بلد نیستم میشه شما راهنماییم کنید؟؟؟؟؟ضمننا خیلی از شما ممنونKhansariha (8)
ب-چشم پاکی

ج-
قول و پایبندی ب قول و محاسبه روزانه

د-ورزش

من قول میدم اینارو فعلا رعایت کنم317
سلام
دیروز و امروز تا کنون روزای خوبی بودن!4fvfcja

سلام
روز خوبی داشتم.

ستاره سهیل / 18 فروردین / 535353

ممنونم از زحماتتون Khansariha (8)
[img=0x0]http://www.ehda.ir/StaticPages/Pictures/468X60-1.gif[/img]

تنها با شهرت نیست که میتوان جاودانه شد ... این است راز جاودانگی...

اينک خسته تر از پروانه ، سالهاست گرد روياهاي سرخ باغچه خويش پر مي زنم و هنوز غربت تلخ هميشه را مزه مزه مي کنم . من خسته ام و حاجتي به تائيد هيچ پروانه اي نيست ...
خسته ام و به انتظار فردایی که شاید هرگز نباشد و نیاید نشسته ام .
غمگین و تنها ...
از غم نفس هایی که به شماره افتاده است و چهرهء مادری که خسته است ... و کودک اش را می بیند که هر چند دیگر کوچک نیست اما ناتوان تر از دیروز های دور در گوشه ای افتاده است و نفس های آخر را می کشد.
و  آیا به راستی تو با خود می اندیشی کسی پیدا می شود که مرهم دردهای من باشد؟
که خدا را بداند و درد را بشناسد؟
که رفتنی ست و خواهان ماندن است؟

53بیا ما هم جاودانه شویم . ما می توانیم 53

به اینجا سر بزن : اهدای زندگیKhansariha (8)
سلام303

خوبین بکس؟

سرپرستا چطورن؟ چه میکنید با زحمات ما4fvfcja

یه 4 روزی فک کنم خوب بوده

اگه درست نیست شما بیزحمت درستش رو بفرماییدKhansariha (8)

ولی در کل شعار ما

"کمیت رو دوست دارم ولی کیفیت یه چی دیگس!"

شب همه خوشcheshmak

یا علی53
هیچی ...

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان