امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

سلام به همه

امروز خیلی ناراحتم چون امروزم به روز بد تبدیل شد و تمام روزهای خوب و پاکم صفر شد

ولی من هنوز نا امید نشدم امید دارم که خ.ا رو ترک میکنم
[تصویر:  05_blue.png]
(1393 خرداد 16، 15:39)Mohammad21 نوشته است: سلام به همه

امروز خیلی ناراحتم چون امروزم به روز بد تبدیل شد و تمام روزهای خوب و پاکم صفر شد

ولی من هنوز نا امید نشدم امید دارم که خ.ا رو ترک میکنم

سلام داداش محمد
از اعلام شکستت واقعا ناراحت شدم 46

در عوض خوشحالم کردی که هنوزم امیدتو از دست ندادی varzeshvarzesh

منتظریم با روزای سبز بیای برای اعلام وضعیت داداش 53258zu2qvp1d9v
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]

اگه واقعا میخوای ترک کنی اینو بخون

سلام
جامانده/16 خرداد/0
سلام. من خيلي وقته از كانون و دوستان دور بودم. براي همين اومدم از ده روزه شروع كنم. 4

حامدحامد/ 16 خرداد / 0
سلام
بچه ها من از صبح شرو کردم
فقط دیر ثبت نام کردم
بخاطر همین:
جامانده/16 خرداد/1 روز خوب
امیدوارم کنار شما دوستان عزیز بتونم به خاسته های شفاف و خداییم برسم
فقط دو تا حرف کوچیک دارم:
1-من نمی دونم چرا اینجا هیشکیو نمیشناسم ولی با این وجود خیلی زیاد حس میکنم افرادی که اینجانو از ته دل دوس دارم.
2-من سال 90 عضو سایت شدم.بعد سه سال برگشتم.یاد اون قسمت کمیل افتادم که میخونیم "لا یمکن الفرار من حکومتک"
واقعا هرجا بریم دوباره برمیگردیم سمت خدا چون از خودش خوبتر پیدا نمکنیم
توروخدا اشتباه منو نکنید و از کانون یا بهتر بگم از تلاش برای رسیدن به محبوب دور نشید
مخلص همگی
سلام به همگی
یکم پام لغزید...

۹روز خوب
۱روز پاک
۱۸ خرداد امیدوارم ۱۰ روزه شم
سلام

به روز شده در تاریخ 18 خرداد ماه 

(اگه لیست مشکلی داشت گزارش بدید )

یاسمین /7 خرداد / روز پاک :1 .............................................​...9 روز خوب

[تصویر:  8.gif][تصویر:  8.gif][تصویر:  8.gif]

گل سرخ / 28 فروردین / روز پاک : 0 ........................7 روز خوب

حاجیه خانوم/ 19 فروردین/روز پاک : 0 ............................6 روز خوب

پاکان / 7 خرداد /روز پاک : 2..................​​....................................................5 روز خوب

علیرضا68 /6 خرداد/ روز پاک : 0 .....................................4 روز خوب

آقای اراده/ 23 فروردین/روز پاک : 0 ................3 روز خوب
هپی گرل/ 4اردیبهشت/روز پاک : 0 ....................3 روز خوب

تنهاترین سردار /6 خرداد / روز پاک : 0 ..........​..............3 روز خوب

حامد69 /21 اردیبهشت / روز پاک : 2 .....................0 روز خوب
دریفت/ 28 فروردین/روز پاک : 2 ................................0 روز خوب
سرباز تواب /5 اردیبهشت / روز پاک : 2 ...........................1 روز خوب
امید 2 /15 اردیبهشت / روز پاک : 1 .................................یک روز خوب
امیرحسین /11 خرداد  / روز پاک : 1 ........................................0 روز خوب
جا مانده /16 خرداد  / روز پاک : 0 ................................................1 روز خوب

هادی/ 26 اسفند/روز پاک : 0 ...................​.........​​..بسم الله قهرمان
به یاد حق / 19 فروردین/روز پاک : 0 .............................بسم​ الله قهرمان
زندگی 2 / 28 فروردین / روز پاک : 0 ....................................بسم الله قهرمان
عمو سعید /8 اردیبهشت / روز پاک : 0 ............................................بسم الله قهرمان
زمین072000 /10 اردیبهشت / روز پاک : 0 ..............................................بسم الله قهرمان
ما میتوانیم/13 اردیبهشت / روز پاک : 0 ........................................................بسم الله قهرمان
احسان 7171 /16 اردیبهشت / روز پاک : 0 ........................................................بسم الله قهرمان
مهدی 68 / 3 خرداد / روز پاک : 0 ............................................................................بسم الله قهرمان
عرشیا مبتلا / 3 خرداد  / روز پاک : 0 ............................................................................بسم الله قهرمان
محبوبه / 4 خرداد  / روز پاک : 0 .......................................................................................بسم الله قهرمان
بی تاب / 7 خرداد /روز پاک : 0 ..................​​...........................​ ..............................​.....................بسم الله قهرمان
فرشید لاو /9 خرداد / روز پاک : 0 ..................​​.................................​..........................​.........................بسم الله قهرمان
جان لنون / 10 خرداد  / روز پاک : 0 ..................​​....................................​ ...............​....................................بسم الله قهرمان
سهرابی دیگر/11 خرداد / روز پاک : 0  ..................​​.........................................​.....​..............................................بسم الله قهرمان
محمد21 /16 خرداد / روز پاک : 0 ​​...........................................................................​.....​..............................................بسم الله قهرمان
حامد حامد /68 خرداد / روز پاک : 0 ​​...............................................................................​.....​..............................................بسم الله قهرمان
یا علی
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

حامد حامد/ 16 خرداد / 1 روز خوب
بچه ها نماز صبم قضا شد میشه یه روز پاک؟کسی میدونه خواهشا جواب بده
محمد21 / 16 خرداد / 1 روز پاک
5353
(1393 خرداد 17، 18:28)جامانده نوشته است: بچه ها نماز صبم قضا شد میشه یه روز پاک؟کسی میدونه خواهشا جواب بده

بله داداش میشه یک روز پاک
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

.

سلام به همه ی عزیزان جان Khansariha (8)

رزمندگان عزیز راه رستگاری 

فاتحان نهایی کوه های بلند پاکی ... 

آقا ما در 5 روز گذشته اعلام وضعیت ننمودیم 

الآن آمده ایم که اعلام وضعیت بنماییم !

از پنج روز گذشته دو روز آن خوب و الباقی پاک سپری شدندی! 22

فلذا وضعیت اینجانب با احترامات فائقه! محضرتان اعلام می گردد: 22

تنها ترین سردار / 6 خرداد / 6 روز خوب ... 

امید به خدا ... 1

آقا احسان راستی ببخشین که من مواردمو بهتون اعلام نکرده بودم فک کردم بای دیفالت اطلاع دارین 4fvfcja، در هر صورت ببخشین

موارد ما الف است تا پ !

راستی میگم هوا چقد گرمه، یه آبمیوه ای، رانی ای، ایستکی چیزی برامون نمیارین؟ 

حالا هر چی میارین تگری باشه لدفن 22

حلقمون خشک شد

ما پارسال سرپرست یکی از مسابقات بودیم (علیرضا در جریانه) تو پاییز بود هر روز عصر به بچه ها میلک شیک با کیک شکلاتی میدادیم، یا هات چاکلت، نسکافه، کلاً هر چی میخواستن میاوردیم براشون، آپشنامون زیاد بود 22

علیرضا شاهده، علیرضا الان بیا رو حرف من صحه بذار 

دیگه اون اواخر که علیرضا با اون رفقاش خودشون میرفتن سر یخچال هر چی میخواستن می خوردن 

علیرضا فک کنم الان مام باس همینکارو بکنیم 

برو ببین چی دارن تو یخچال 

* مدیونین اگه فک کنین خلم 22

علیرضا بیا صحه رو بذار دیگه تا باورشون شه 

4fvfcja

مخلصیم ... 

53

پایداری، تا رستگاری ...

جامانده/17 خرداد/1 روز پاک
1276746pa51mbeg8jیه لحظه کنترل چشممو از دس دادم ای خداااااااااااااااااااااا ببخشیدkhodahafez1
سلام

اره راست میگه تنهاترین سردار

سرپرست مسابقه 30 روزه بود

من و رامین و روزبه تنها شرکت کنندگان بودیم و خدمون هرکار دلمون میخواست میکردیم یخچال هم برا ما بود

یخچال اینجا که خالیه ی بطری اب هست همینو بخوریم ضایع نشیم

سلام منم اومدم میشه منو تو لیست بذارین؟Khansariha (18)
اگر خداوند تو را به لبه پرتگاهی برد به او اعتماد کن یا به تو پرواز یاد می دهد یا تو را از پشت می گیرد

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان