امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

(1393 دي 9، 10:04)دانیال_98 نوشته است: سلام
دانیال_98 / 9 دی / 1 روز خوب
سلام قهرمان خیلی خوبه که با روز خوب پاکیتو شروع کردی منتظر خبر های خوب از طرف شما هستیم.
(1393 دي 9، 12:00)vatan98 نوشته است: محمد/9دی /4روز پاکی

یا علی است فقط  دست منو گرفته 

رها نکن
خیلی خوبه قهرمان ۱روز خوب و ۱ روز پاک داری سعی کن روز خوب داشته باشیKhansariha (48)
(1393 دي 9، 17:43)godlover نوشته است: علی/9 دی/4 روز پاکی
سلام علی تو هم ۱روز خوب و ۱روز پاک داری سعی کن روز خوب هم داشته باشی قهرمان.clapping
(1393 دي 9، 17:58)godlover نوشته است: همینطوری پیش برم میتونم
معلومه که میتونییییی.fiesta
(1393 دي 9، 20:28)سکوت تنهایی نوشته است: سلام
اسم منو از فردا تاریخ بزنید امدم بینی شیطون به خاک بکشم
البته اگر خدا کمکم کنه ما فقط امیدمون به خدا هست
یاعلی
سلام سکوت تنهایی خیلی خوش اومدی مطمءن باش میتونی موفق باشی قهرمان منتظر خبر های خوب هستیم.
(1393 دي 9، 20:50)ceraj نوشته است: سراج/9دی/4روزخوب
سلام سراج خیلی عالی داری پیش میری بهتر از این نمیشهKhansariha (57)
(1393 دي 9، 21:43)asis نوشته است: امیر/9دی/1 روز خوب128fs318181
سلام امیر آفرین قهرمان .۱۹ دی یه جشن حسابی واسه ۱۰ روز خوبت میگیریم ان شاالله.
(1393 دي 9، 22:53)hosseinam نوشته است: hosseinam/دی9/ 6 روز خوب/1 روز پاکVamonde
سلام حسین چرا کم حوصله ای بهر حال عالیههه قهرمان الان باید خوشحال باشی با شکلک اینجوری4
(1393 دي 9، 23:26)m.a.h.d.i نوشته است: مهدی / 9 دی / 5 روز خوب

خداروشکر

چقدر خوب بودن خوبه!
سلام مهدی شکر خدا تو هم مثل بقیه بچه ها داری عالی پیش میری و من از پستای خوبتون ذوق میکنم خیلی خوبه که خوبیی53258zu2qvp1d9v
(1393 دي 9، 23:56)creature نوشته است: کریچر / 8 دی / 6 روز خوب + 4 روز پاک = 7 روز خوب + 1 روز پاک
اگه این نمازها رو درست کنم زود تموم میشه ان شاء الله
سلام کریچر خیلی عالیه ماشاالله برای نمازات یه سر به قرار عاشقی بزن قهرمان.

(1393 دي 10، 14:03)Dalgam نوشته است: *سلامى دوباره* نازنين /10دى/2روز خوب
خدا جونم اگه كمكم نكنى من موفق نميشم دستمو بگير من واقعاً پشيمونم. من فقط 16سالمه دوست ندارم خود مو نابود كنم

***خدا جونم. دوستت. دارم
سلام همین که اینجایی یعنی تنها نیستی و خدا خیلی حواسش بهته..مراقبت کن از نفست..
ان شاالله به پاکی ابدی میرسی
(1393 دي 10، 15:58)سکوت تنهایی نوشته است: سلام
خداروشکر امروز سبز سبز بود
یاعلی53
شکر خدااااا خیلیم خوبببب.53258zu2qvp1d9v
(1393 دي 10، 16:18)هیچکس هستم نوشته است: سلام من هم میخام تو این مسابقه شرکت کنم
انتخاب هام نماز و چشم پاکیه
هیچکس-10دی_یک روز خوب
خدایا به هممون کمک کن:-bd
سلام هیچکس خیلی خوبه که با روز خوب شروع کردی ان شاالله به پاکی ابدی میرسی

(1393 دي 10، 11:50)آقای سنگ پشت نوشته است: سلام مجددموارد انتخابیم رو اینجا نگفته بودم
نماز صبح قضا نشدن رو از قدیم داشتم
فقط جای قرآن خوندن، گذاشتم دو رکعت نماز امام زمان

آقای سنگ پشت (بی تاب سابق 1 ;) / 6 دیماه / 4 روز خوب

راستی من یه مقدار وقت آزاد پای اینترنت دارم، یه جورایی مجبوری، و از یک طرف می ترسم که باز به جای بد کشیده بشه و از طرف دیگه هم میخوام ازش یه خیری ببرم، این ها علاوه بر اینه که من میخوام اینجا سرگرم بشم چون برام تعهد بیشتری ایجاد می کنم که خودم زودتر ترک کنم.
توانمندی هام هم راستش فوق مهندسی سیستم (از گرایش های مهندسی صنایع) دارم و دستی هم بر قلم. 
خوشحال میشم بتونم به همسفرام کمک کنم.

ارادتمند 303
سلام این خودش یه امتحانه که با اینکه پای اینترنتی ولی گناه نکنی و از چشمت مراقبت کنی صفحه بدی اومد سریع رد کنی و استغفرالله بگو..و مراقب باش که کدوم سایتا و کجاها میری همین خودش جهاد اکبره..خیلی خوب داری پیش میری مراقبت یادت نره قهرمان
(1393 دي 10، 18:04)asis نوشته است: امیر/10 دی/2 روز خوب
سلام.خیلی خوبه ادامه بده قهرمان..
hosseinam/دی10/ 6روز خوب/2 روز پاک

امروز نمازم قضا شد:smiley-yell: و 1 دروغ هم گفتم
من از دروغ بدم میادasabani
روز خوبی نبود
و آنان که وسیله نکاه نیابند باید عفت نفس پیشه کنند تا خدا آنان را بلطف خود بی نیاز کند (سوره نور آیه 33)

[تصویر:  05_blue.png] 
(1393 دي 10، 10:20)vatan98 نوشته است: محمد/10دی/1 روز خوب+4روز پاکی

من میتونم 
خدا خودت کمکم کن
یا علی
سلام قهرمان ۲روز خوب و ۱روز پاک داری..مطمءن باش و ایمان داشته باش که هم تو میتونی هم خدا کمکت میکنه..امیدوارم به آرزوهای خوبت برسی303
(1393 دي 10، 18:15)m.es71 نوشته است: سلام دوستان خوبین ؟؟؟
سکوت تنهایی - هیچکس هستم - امیر خوش اومدین ... ایشا الله به زودی زود موفق بشین و راهی 20 روزها بشین و به پاکی ابدی برسین ...

لست الون من / 9 دی / 2 روز خوب 317
سلام ممنون بابت اعلام وضعیت آقای لست الون.امیدوارشون کنید و راهکارای خوب خودتونو بهشون بگین 
(1393 دي 10، 20:43)ceraj نوشته است: سراج/10دی/5روز خوب
۵روز دیگه تمومه هاااا..317
(1393 دي 10، 23:58)mohammad-f نوشته است: mohammad-f ا/10 دی/1 روز خوب/1 روز پاک

سلام خیلی خوبه قهرمان..ادامه بده
سلام سلام
پریکا /8دی/ 1 روز پاک 1276746pa51mbeg8j
 پریکا /9 دی/ 3روز خوب 128fs318181
[تصویر:  nasimhayat.png]
(1393 دي 11، 0:32)hosseinam نوشته است: hosseinam/دی10/ 6روز خوب/2 روز پاک

امروز نمازم قضا شد:smiley-yell: و 1 دروغ هم گفتم
من از دروغ بدم میادasabani
روز خوبی نبود

استغفرالله بگو و توبه کن..سعی کن دیگه دروغ نگی..حسین کارت عالیه چیزه دیگه ای نمونده تا واست جشن بگیریمو بفرستیمت ۲۰ روزه

(1393 دي 11، 0:35)paricka نوشته است: سلام سلام
پریکا /8دی/ 1 روز پاک 1276746pa51mbeg8j
 پریکا /9 دی/ 3روز خوب 128fs318181

سلام سلام
پریکا این چه جوریه ؟؟؟یعنی اعلام وضعیتت کدوم درسته؟

(1393 دي 10، 19:44)m.es71 نوشته است: سلام دوستان خوبین ؟؟؟
تنها کسی که میتونه جلوی پاکیتونه بگیره خودتون هستین هیچ دشمنی بیرون شما ها وجود نداره ... یادتون باشه هیچ کس کامل نیست ماها همه ارادمون یکیه فقط بایست خودمون بخواییم ... با ایمان حرکت کنید قدم بردارید ... چند تا دلیل برای محقق شدن و رسیدن با پاکی پیدا کنین و براشون حرکت کنیدهر چی دلایل بیشتری داشته باشین انرژی بیشتری برای رسیدن به پاکی دارین ... اگه تا الان موفق نبودیم این موضوع هیچ ربطی به دولت، پدر و مادر، شرایط جامعه این موضوعات نداره این فقط به خاطر خودمونه ... قبول دارم رسیدن به پاکی سخته اما این سختی ها جزئی از زندگین اتفاقا این سختی ها هستن که باعث میشن ما به خواسته هامون برسیم ، سختی ها باعث میشن ما خواسته هامون واضح تر بشناسیم ... اگه به گذشته فکر کنید متوجه میشین بزرگترین پیشرفت ها و موفقیت ها زمانی پیش اومد که به مشکل و رنج برخورد کردین ... برای من که همیشه اینطور بوده این مشکلات باعث موفقیت و پیشرفت من شدن، نقاط عطف من شدن ...
اگه همیشه همه چیز وقف دلمون باشه هیچ وقت حرکت نمیکنیم مثل یه مرداب فاسد میشیم اما بایست مثل یه رود جاری باشیم ..
جاری باشیم حرکت کنیم به سنگها و موانع سر راه برخورد کنیم 
زخمی بشیم اما ناامید نشیم
خسته بشیم اما نشینیم گریه کنیم، افسرده نشیم
عصبانی بشیم اما توی خشم باقی نمونیم باز حرکت کنیم
نفر آخر شدن خیلی راحته ، فقیر بودن ، بدبخت بودن ، بازنده بودن خیلی راحته اما
ما به دنیا نیامدیم نفر آخر باشیم
ما به دنیا نیامدیم فقیر باشیم
ما به دنیا نیامدیم بدبخت باشیم
ما به دنیا نیامدیم بازنده باشیم
بایست از هر لحظه برای خوشبختیمون استفاده کنیم
اصلا مهم نیست قبلا چکاری انجام دادین ندادین ، اصلا مهم نیست قبلا چه کسی بودین ...
اگه تا الان شروع نکردین از همین الان شروع کنید همه چیز تغییر بدین ...
همیشه یادمون باشه هیچکس مسئول زندگیمون نیست هیچکس ... اولین قدم برای تغییر پذیرفتن تمام مسئولیت زندگی ... هر روز تلاش کنیم بهتر از روز قبل باشیم زندگی ارزش داره ما یه بار به دنیا میایم طوری زندگی کنیم به خودمون افتخار کنیم تا خدا بهمون افتخار کنه ... طوری زندگی کنیم موقع مرگ حسرت هیچ چیز نخوریم ...
یادمون باشه هر لحظه امکان داره این فرصت از دست بدیم...

ام.اس 71 / 1دی / 10 روز خوب317 خدایا شکرت

با تمام وجود برای دوستان خوبم یگانه خانوم و خانوم آسمان ابری و خانوم به سوی خدا آرزوی سلامتی و خوشبختی دارم امیدوارم همیشه شاد و پیروز موفق باشید 53

میدونستید واسه چی وقت خداحافظی به هم میگیم یا علی ؟
شب معراج که پیامبر به محضر خداوند رسید
و در حالی که با خدا فقط به اندازه و طول یک کمان فاصله داشت گفتگو کرد
هنگام مرخص شدن از محضر خدا پیامبر لحظه ای مکث کرد ( به نظرش بی معنی اومد به خدا بگه خداحافظ )
دستش را بلند کرد لبخندی زد و گفت :

"یا علی"

سلامممممممم ام.اس بازم به ما سر بزن من و بچه های ۱۰ روزرو فراموش نکن و واسمون دعا کن یادت نره هااااا
تبریک بهت میگم قهرمان از ته دلم خوشحالم
و آرزوی بهترین لحظات و اتفاقارو برات دارم..
(1393 دي 11، 0:19)Yeghane نوشته است:
(1393 دي 9، 22:53)hosseinam نوشته است: hosseinam/دی9/ 6 روز خوب/1 روز پاکVamonde
سلام حسین چرا کم حوصله ای بهر حال عالیههه قهرمان الان باید خوشحال باشی با شکلک اینجوری4
 سلام/ آخه وقت های استراحتم رو میام اینجا مخصوصا شب ها
دیگه نه چشمی برام میمونه نه حالی
از طرفی یه مقدار هم ناراحتم/
بابت مدیریت خوبت ممنونم
ایشالا همیشه شاد و سر زنده باشی53
و آنان که وسیله نکاه نیابند باید عفت نفس پیشه کنند تا خدا آنان را بلطف خود بی نیاز کند (سوره نور آیه 33)

(1393 دي 11، 0:40)hosseinam نوشته است:
(1393 دي 11، 0:19)Yeghane نوشته است:
 سلام/ آخه وقت های استراحتم رو میام اینجا مخصوصا شب ها
دیگه نه چشمی برام میمونه نه حالی
از طرفی یه مقدار هم ناراحتم/
بابت مدیریت خوبت ممنونم
ایشالا همیشه شاد و سر زنده باشی53

ان شاالله ناراحتیت رفع میشه..منم یکم اوضام خوب نیس ولی خب هیچی تو دنیا ارزش ناراحتی نداره چون میگذره فقط برای خدای خودت بهترین باش.
نازنین/ 3 دی/ 7 روز خوب 
317varzesh317
خدایا شکرت1
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
مهدی / 10 دی / 6 روز خوب

خداروشکر
[تصویر:  gal82.jpg&917953621]
به جای "شکست عشقی" می تونید نام این بیماری را هم بذارید

كفر متحرك به اسلام می رسد، ولى اسلام راكد، پدر بزرگِ كفر است.
سلمان‏ها در حالى كه كافر بودند، حركتشان آنها را به رسول منتهى كرد

و زبيرها در حالى كه با رسول بودند، ركودِشان آنها را به كفر پيوند زد.
كفرى كه با حركت ما همراه باشد، وحشتى ندارد، وحشت آنجايى است كه با ركودها پيوند خورده باشيم.

علی صفایی

هیچکس/10دی/1روز خوب-1روز پاکvayy
من میتونم 
خدایا به هممون کمک کن
2uge4p42uge4p42uge4p42uge4p4
امیر مؤمنان حضرت علی(ع) می فرمایند: پیامبر اسلام فرمود:
عمر جهان به پایان نمی رسد مگر آنکه مردی از نسل حسین امور امت مرا در دست می گیرد و دنیا را پر از عدل می کند همچنانکه پر از ظلم شده است.

امیر/11دی/3روز خوب
(1393 دي 11، 1:57)nazanin2156 نوشته است: نازنین/ 3 دی/ 7 روز خوب 
317varzesh317
خدایا شکرت1
سلام نازنین تبریک میگم ۷روز خوبت قهرمان ۳روز دیگه راهیه ۲۰ روزه میشی ان شاالله..Khansariha (48)
(1393 دي 11، 8:18)m.a.h.d.i نوشته است: مهدی / 10 دی / 6 روز خوب

خداروشکر
سلام مهدی تو هم خیلی خوب داری پیش میری آفرین قهرمان..128fs318181
(1393 دي 11، 15:46)هیچکس هستم نوشته است: هیچکس/10دی/1روز خوب-1روز پاکvayy
من میتونم 
خدایا به هممون کمک کن
سلام هیچکس ..خیلی خوبه امیدت رو از دست نده..
(1393 دي 11، 16:50)asis نوشته است: امیر/11دی/3روز خوب

سلام امیر آفرین ان شاالله موفقرو پیروز باشی منتظر خبر های خوب از طرف شما هستیم.53258zu2qvp1d9v
سراج/11دی/6روز خوب
سلام
سلام به همه دوستان و البته مسئولان گروه ها و خود کانون.
فکر کنم مسئولای مسابقه 10 روزه منو بشناسن (Ali2P) !
من همونم که به سرعت مسابقه ده روزه ، 20 روزه و حتی 30 روزه رو تموم کردم و به اصطلاح داشتم قله های موفقیت رو یکی یکی فتح میکردم
ولی ...vayy13
اینطوری شد!
الانم نیومدم بگم من ناامیدم من دیگه نمیتونم و ...
البته کار من خیلی خیلی خیلی بد و غیر قابل تصوره(حداقل برا خودم) اما میدونم که خیلی کارم اشتباه بوده و همچنین هر چقدر هم که بد باشه بازم میتونه بخشیده بشه البته به شرطها و شروطها!
خلاصه اومدم اینجا بگم اگه منو میپذیرین دوباره به جمعتون ملحق شم و در جمع دوستانتون از راهنمایی های دوستان استفاده کنم ، با بقیه رقابت کنم و دیگه این بار کامل کامل و با تمام قدرت برم جلو.
تاریخ اخرین روز بدم هم پنج شنبه 11 دی 1393 و انشاالله تمام موارد مسابقه رو انجام میدم.
منتظرتون هستم...
برام دعا کنید ... براتون دعا میکنم.
فعلا --- (Ali2P)Khansariha (8)
[تصویر:  07.jpg]

{ إِنَّ الَّذِينَ اتَّقَوْا إِذَا مَسَّهُمْ طَائِفٌ مِّنَ الشَّيْطَانِ تَذَكَّرُوا فَإِذَا هُم مُّبْصِرُونَ }
ﻣﺴﻠﻤﺎ ﻛﺴﺎﻧﻰ ﻛﻪ [ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ، ﻣﻌﺎﺻﻰ ﻭ ﺁﻟﻮﺩﮔﻰ ﻫﺎﻯ ﻇﺎﻫﺮﻯ ﻭﺑﺎﻃﻨﻰ ] ﺗﻘﻮﺍ ﻭﺭﺯﻳﺪﻩ ﺍﻧﺪ ، 
ﻫﺮﮔﺎﻩ ﻭﺳﻮﺳﻪ ﻫﺎﻳﻰ ﺍﺯ ﺳﻮﻯ ﺷﻴﻄﺎﻥ ﺑﻪ ﺁﻧﺎﻥ ﺭﺳﺪ [ ﺧﺪﺍ ﻭ ﻗﻴﺎﻣﺖ ﺭﺍ ] ﻳﺎﺩ ﻛﻨﻨﺪ ، ﭘﺲ ﺑﻰ ﺩﺭﻧﮓ ﺑﻴﻨﺎ ﺷﻮﻧﺪ [ ﻭ ﺍﺯ ﺩﺍم ﻭﺳﻮﺳﻪ ﻫﺎﻳﺶ ﻧﺠﺎﺕ ﻳﺎﺑﻨﺪ . ] (الأعراف 201)
سلامى دوباره نازنين 11دى ماه /3روز خوبGreenstars

واقعيتش من تا حالا10روز ترك نكردم ولى از وقتى تو كانون ثبت نام كردم انگاريه حسى بهم ميگه تو ميتونى واسه هميشه ترك كنى. * خدايا به اميد تو*1

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان