امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

m.k
11 خرداد/ 3 روز خوب

25 سالمه، باید الان بفکر جمع و تفریق حساب های پوشک بچم باشم ولی دارم میام اینجا حساب روز های خوبم رو رد می کنم.
10 ساله که خود ارضایی می کنم، یعنی 10 ساله که نیاز به رفع این نیازم دارم!!!

باز جای شکر باقیه که حسابش رو دارم.
روزهای خوب هم میرسه، زندگی همش اینطور نمیمونه.
و خدا عشق است
و عشق خدا ...
هرگاه روح از تهی بودن خویش خالی شود...
از خدا پر میشود

[تصویر:  05_blue.png]
بچه ها به خودتون کمک کنید.
نذارید این بیماری از بین ببردتون. قبل از اینکه اون شما رو از بین ببره شما اونو از بین ببریدش. نذارید دنیا و آخرتتون خراب بشه.
شما ها همتون گلید. این تیغ ها و علف های هرز رو از خودتون جدا کنید.
خدا پشتیبان و نگهدار همتون باشه.
جدی /11خرداد/4روز خوب
سلام به مدیران محترم بخش مسابقه ده روزه... یه سوال .من چرا نمیتونم صندوق ورودیم رو ببینم. کلا هر میرم به اون بخش مینویسه شما اجازه ورود به این صفحه را ندارید
only one ,one thing....geting rid of such dangerous habit.... not important  any problem...,but this problem....get rid it for all long life
سلام
من 8 روزه خودارضایی نکردم
چند روز پیش پست زده بودم اینجا . خیلی بچه ها بعد از اون پست زدن نتونستم پیداش کنم
من پسفردا تو این مسابقه برنده میشم؟
m.k
11 خرداد/ 4 روز خوب
و خدا عشق است
و عشق خدا ...
هرگاه روح از تهی بودن خویش خالی شود...
از خدا پر میشود

[تصویر:  05_blue.png]
سلام

داداش 13 خوشحالم کنارمون هستی Khansariha (18)

دیگه اینجوری به ما شوک ندیاا Khansariha (98)

اون امضاتم ویرایش کن تا انرژی منفی بهت نده 4fvfcja

فردا هم ی روز خوب دیگه داری Khansariha (69)

[تصویر:  Line_of_bees_2.gif]

m.k [تصویر:  sigh.gif]

این خیلی خوبه داری قبل از ازدواج برای پاکی تلاش میکنی Khansariha (69)

خیلیها با همین عادت بد وارد زندگی مشترک میشن و جور دیگه به مشکل میخورن[تصویر:  3ztzsjm.gif]

اصلا یکی از علتای ترک همینه، که جسم و روح و ذهنمون پاکسازی بشه 128fs318181

همینطور ادامه بده جنگجو [تصویر:  warriorsmiley.gif]

جدی

چه خوبه هستی 128fs318181

ماشاالله به نفس گیریت

همینطور عالی ادامه بده  clapping

راستی برای سوالت بهتره به این انجمن بری »» پرسش و پاسخ

من میتوانم

اختیار داری اینجا متعلق بخودته[تصویر:  coffeebath.gif]

انشاالله به یاری خدا اینبار ی نفس تا بهترینها میری Khansariha (69)

امید شـــــــــــیره [تصویر:  leos.gif]

آخ جون جشن تو راهــــ  [تصویر:  2uge4p4.gif]

بله چشم شیطون کور[تصویر:  weirdsmiley1.gif] 2 روز دیگه 20 روزه ای Khansariha (57)
.
[تصویر:  1395369_383391621792143_586686126_n.jpg]

.
لیست بروز شده 14 . 3. 94

[تصویر:  81963488762844658811.gif]

omid-70 ا/ 7 خرداد .................................................................  [تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان
سپند/ 28 اردیبهشت................................................................  [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
Adrift Eidolon ا/ 8 خرداد .......................................................  [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
جدی / 11 خرداد .................................................................... [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
m.k ا/ 11 خرداد...................................................................   [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان

mr.matin ا/ 24 اردیبهشت..................................................... [تصویر:  2.gif]  روز خوب داری قهرمان
 عمار / 6 اردیبهشت  ............................................................ [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
pak_shode ا/ 8 خرداد ........................................................ [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان

alixaaa ا/ تاریخ اولین روز خوب =؟ ....................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
 mig23 ا/ 4 خرداد .............................................................. 
[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  8.gif] [تصویر:  8.gif] [تصویر:  8.gif] [تصویر:  8.gif]

ممد/ 1 خرداد .........................................................................بسم الله قهرمان
سیزده/ 4 خرداد..................................................................... بسم الله قهرمان
Man Mitavanam ا/ 14 خرداد ..................................................بسم الله قهرمان

**********************پر انرژی باشید**********************
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
اومدم 15 خرداد 0 روز خوب
سلام با تمام قدرت منو از امروز صبح وارد کنید

میخوام انتقام بگیرم با پاک شدنم....

14 خرداده؟

سیزده/ 14 خرداد/ 0 روز خوب
این بار اخرین باری بود ک شکست خوردم
درد مطلق/پونزده خرداد/0روز خوب
یا رب نظر تو برنگردد
[تصویر:  nasimhayat.png]
هیچ ارزش نداره که به امید ها ارامش ها نظم زندگیمون خودپنداری مثبتمون بدکنیم...
جدی /11خرداد/5روز خوب!
only one ,one thing....geting rid of such dangerous habit.... not important  any problem...,but this problem....get rid it for all long life
لیست بروز شده 15 . 3. 94

[تصویر:  81963488762844658811.gif]

omid-70 ا/ 7 خرداد .................................................................  [تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان
سپند/ 28 اردیبهشت................................................................  [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
Adrift Eidolon ا/ 8 خرداد .......................................................  [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
جدی / 11 خرداد ....................................................................... [تصویر:  5.gif]   روز خوب داری قهرمان

m.k ا/ 11 خرداد....................................................................   [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
 mr.matin ا/ 24 اردیبهشت..................................................... [تصویر:  2.gif]  روز خوب داری قهرمان
 عمار / 6 اردیبهشت  ............................................................ [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
pak_shode ا/ 8 خرداد ........................................................ [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان

alixaaa ا/ تاریخ اولین روز خوب =؟ ....................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
Man Mitavanam ا/ 14 خرداد ................................................[تصویر:  1.gif]  روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  8.gif] [تصویر:  8.gif] [تصویر:  8.gif] [تصویر:  8.gif]

ممد/ 1 خرداد .............................................................................بسم الله قهرمان
سیزده/ 15 خرداد...................................................................... بسم الله قهرمان
درد مطلق / 15 خرداد ................................................................بسم الله قهرمان
 mig23 ا/ 15 خرداد .................................................................  بسم الله قهرمان

**********************پر انرژی باشید**********************
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
یــــــــــــــــووو هــــــــــــووووو [تصویر:  wavesmile.gif]

آخ جونمی 317

چقدر خوشحالم همه عزمشونو جمع کردن Muscular

[تصویر:  g61044.gif]

من میتوانم: بسیار عالی همینطور روز به روز پیش برو

mig23 : بسم الله قهرمان فردا ی روز خوبه Khansariha (69)

13 : چه تصمیم خوبی، به آدم انگیزه میده 53258zu2qvp1d9v ، امروز 15 خرداد بود، فردا منتظر نتیجه انتقامت هستیم [تصویر:  boxing.gif]

مطلق : خوش اومدی به 10 روزه[تصویر:  foryou.gif]، ی نفس تا 20 روزه تازه نفس 128fs318181

جدی : ماشاالله قهرمان، نیمه رو رد کردی Khansariha (48) 5 روز دیگه با ی شوت میفرستیمت 20 روزه [تصویر:  5020.gif]

[تصویر:  g61044.gif]

وای پست امشبم شده شبیه جمله سازی دوران ابتدایی Khansariha (13)

.
[تصویر:  1395369_383391621792143_586686126_n.jpg]

.
سلام

آفرین بچه ها 

ممد و درد مطلق و سیزده و mig23 با انرژی پیش برید هر چقد پاکیتون بیشتر بشه شیرینیش هم بیشتر میشه  studsmatta 317

alixaaa و من میتوانم وپاک شده و عمار و متین عزیز یکی دو روز اول خیلی آدم زیر فشاره آفرین همینطور با انرژی پیش برید    varzesh Khansariha (48)

m.k و جدی و ادریفت و سپند عزیز کم کم شیرینی پاکی رو دارید میچشید این مزه شیرین هر روز بیشتر میشه  128fs318181 317

امید جان خودتو واسه مسابقه 20 روزه آماده کن که داری میری 20 روزه از کانون غافل نشو  41

کوچیک همتون معین  53
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........

تنها راهی که به شکست می انجامد، تلاش نکردن است

خودت را بپذیر؛ هر چه که هستی حتی اگر نقصی هم داری آن را بپذیر؛ تنها آن
هنگام قادری دست از جنگ با خودت برداری و آسوده باشی.

سلام
15خرداد یه روز خوب

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 13 مهمان