امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

سلامم
15/خرداد 6 روز خوب Smiley-happy114
درد مطلق /بیست ویک خرداد/0 روز خوب
یا رب نظر تو برنگردد
[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام .... من خیلی وقت بود که ول کرده بودم همه چیو ... خیلی سعی کردم ... ولی نشد ...
میخوام دوباره شروع کنم ...
اجازه هست؟
[تصویر:  88887631782028753045.jpeg]
بســــــــــــــم الله
شکست نداشتم بحمدالله به کاربر قبلی که تازه اومده بسم الله گفتم
لیست بروز شده 21 . 3. 94

[تصویر:  81963488762844658811.gif]

pak_shode ا/ 8 خرداد ............................................................. [تصویر:  animated-number-image-0030.gif] [تصویر:  animated-number-image-0021.gif]روز خوب داری قهرمان
جدی / 11 خرداد ........................................................................[تصویر:  animated-number-image-0030.gif] [تصویر:  animated-number-image-0021.gif]  روز خوب داری قهرمان
omid-70 ا/ 7 خرداد ...............................................................  [تصویر:  animated-number-image-0028.gif] روز خوب داری قهرمان
سپند/ 28 اردیبهشت............................................................... [تصویر:  animated-number-image-0026.gif]  روز خوب داری قهرمان
  mig23 ا/ 15 خرداد ...........................................................    [تصویر:  animated-number-image-0026.gif]  روز خوب داری قهرمان
هادی / 14 خرداد ................................................................  [تصویر:  animated-number-image-0025.gif]  روز خوب داری قهرمان
m.k ا/ 11 خرداد.................................................................   [تصویر:  animated-number-image-0024.gif] روز خوب داری قهرمان
 mr.matin ا/ 24 اردیبهشت...............................................  [تصویر:  animated-number-image-0022.gif] روز خوب داری قهرمان
 عمار / 6 اردیبهشت  ..........................................................[تصویر:  animated-number-image-0022.gif]  روز خوب داری قهرمان
 alixaaa ا/ تاریخ اولین روز خوب =؟ .....................................[تصویر:  animated-number-image-0021.gif]  روز خوب داری قهرمان
summer ا/ 19 خرداد ........................................................ [تصویر:  animated-number-image-0021.gif] روز خوب داری قهرمان
Adrift Eidolon ا/ 16 خرداد ..............................................  [تصویر:  animated-number-image-0021.gif]  روز خوب داری قهرمان
ParsaM ا/ 18 خرداد......................................................... [تصویر:  animated-number-image-0021.gif] روز خوب داری قهرمان
AlwaysHope ا/ 19 خرداد ................................................[تصویر:  animated-number-image-0021.gif] روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  8.gif] [تصویر:  8.gif] [تصویر:  8.gif] [تصویر:  8.gif]

ممد/ 1 خرداد .............................................................................بسم الله قهرمان
سیزده/ 15 خرداد...................................................................... بسم الله قهرمان
rahaii ا/ 21 خرداد .....................................................................بسم الله قهرمان
درد مطلق / 16 خرداد ..............................................................  بسم الله قهرمان

**********************شاد باشید**********************

[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
خیلی مخلصم . حواسم نبود 128fs318181
پوریا / ۱۹ خرداد / ۲ روز خوب
سلام 15 خرداد 7 روز خوب.خدا رو شکر 4fvfcja
پوریا / ۱۹ خرداد / ۳ روز خوب
سلام.
متاسفانه باید برگردم اینجا.
پاک شده/8 خرداد/ 0
جان می رود سوی علا، تن می رود سوی بلا
از امتزاج این و آن، استغفرالله العظیم

[تصویر:  05_blue.png]
سلام ب همگی
من واقعا از خودم نا امید شدم تنها و تنها عامل شکستمم همیشه عصبانیت بوده واقعا نمیدونم دیگه چیکار کنم اگر راهکاری دارین ممنون میشم مطرح کنین
یا رب نظر تو برنگردد
[تصویر:  nasimhayat.png]
سامر/22 خرداد/یک روز خوب
[تصویر:  et7_7.jpg]
clapping

**این آجیل مخصوص شما**

و

**این هم قشنگه**

53535353

بانو درد مطلق تا شماره 3 به نسیم

clapping clapping clapping
سلام
همینه داداشم .این اولین گامه همین که یکی از علت های شکستت رو فهمیدی دادا هروقت عصبی شدی هیجان منفی داری ببین  راه بهترم برای تخلیه اون هیجان منفی هست که بعدش پشیمون نشی وبه سلامتیت هم ضربه وارد نشه پیشنهاد من: تشریف بیار داخل کانون قسمت اورژانس همه هستن درد و دل کن یا...
ترک میکنی به اذن الله ماها همه ابنجا مثل همیم

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان