امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

WWWWOOOOOOWWWW

سلام دوستان 303

تازه نفساااا Muscular

ورودتون رو به اولین خان تبریک میگم [تصویر:  foryou.gif]

راستش اونموقع ک میخواستم تو افق محو بشم اینجا اینقدر شلوغ نبود

خوشحالم کنار هم میخوایم مسیر پاکی رو طی کنیم

[تصویر:  11.gif]

داداش دست تنها، خوش اومدی

از فردا روزهات رو روشن بساز

منتظر اعلام وضعیتای درخشانت هستیم

martyr

ماشاالله

آفرین

همینطور پر قدرت ادامه بده

فردا هم یک روز عالی

مهرانا

تبریک عزیز

میبینم همه دارن چشم شیطونو درمیارن ، احسنت

دو روز دیگه مونده تا نیمه رو رد کنی

داداش علی

همینطور انگیزتو حفظ کن ی نفس برو جلو تا زودی بری 20 روزه

به به آقا روزبه

ماشاالله ب شیطون رو نمیدیااا

آفرین

آقا ی سوال؛ شما همون آقا معلم شاگرد زرنگ نیستین؟

آواتارتون عوض شده تشخیص نمیدم،

هدی خانم خوش اومدی عزیز

بله شما عضو شدین منور کردین 10 روزه رو

همینجا اعلام وضعیت کنید، با این فرمت » روز شروع مسابقه / تعداد روزها

[تصویر:  11.gif]

بچها بابام اومد مجبورم برم

ببخشید دیگه فرصت نیست پست رو کامل کنم
.
[تصویر:  1395369_383391621792143_586686126_n.jpg]

.
سلام قبل از هر چیزی از برادرعزیزم هادی جان تشکر میکنم بخاطرراهنمایی ایشون.من این سری اومدم که بگم اومدم که پیروزبشم.وبه خودم میگم که یا بایدبمیرم یا پاک بشم.پس الان اومدم که پاک بشم.اسم منرودوباره ثبت کنید.چون دیگه بایدپاک بمونم.خدایا کمکم کن دستم رو بگیرومسیر پیروزی رو برام هموار کن
دست تنها/ 5مرداد/1روز خوب
[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام بچه ها خوبین ؟
فرهاد / 3 مرداد / 2 روز خوب
خدایا شکرت .
studsmatta
(1394 مرداد 5، 1:11)بسوی خدا نوشته است:

به به آقا روزبه

ماشاالله ب شیطون رو نمیدیااا

آفرین

آقا ی سوال؛ شما همون آقا معلم شاگرد زرنگ نیستین؟

آواتارتون عوض شده تشخیص نمیدم،

سلام علیکم
حال شما خوبه ؟ سرپرست شدین ؟ مبارکا باشه... 4chsmu1
بله... خودم بیدم... 4chsmu1
دیگه هوای مارو داشته باشین 4chsmu1
[تصویر:  1516091_1378333602425510_322294495_n.jpg]

535353
[تصویر:  05_blue.png]
(1394 مرداد 4، 23:49)باد صبا نوشته است: [تصویر:  nocomment.gif]

آقا روز به انرژیت ته کشید؟؟؟؟
4chsmu1
کی ؟ من؟ 4chsmu1
نه بابا... موضوع خاصی نبود که در موردش اظهار فضل کنم 22

روزبه/ 31 تیر/ 5 روز خوب 4
[تصویر:  1516091_1378333602425510_322294495_n.jpg]

535353
امام زمان / 5 مرداد/ 0 روز خوب
سلام علی هستم 128fs318181 128fs318181  3روز خیلی خوب داشتم خدارو شکر....
ممنون از همه دوستان
سلااام به همه دوستان
هدی /4مرداد /2 روز خوب 53258zu2qvp1d9v
لیست بروز شده 94.5.5

[تصویر:  c0tg_29(2).gif]

Reza8114 ا/ 29 تیر .......................................................................... [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
روزبه / 31 تیر .....................................................................................[تصویر:  5.gif]روز خوب داری قهرمان 
عشق امام علی (ع) / 17 تیر .............................................................[تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
بنده خدا/ 8 تیر ................................................................................... [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
MeHrekhoDaa ا/ 2مرداد .................................................................  [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
.penitent ا/ 31 تیر ...........................................................................  [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
intelligent/ا 3مرداد............................................................................[تصویر:  3.gif]روز خوب داری قهرمان
همسایه بقیه ا.. / 8 تیر ..................................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
sAn/ا 19تیر  ...................................................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
martyr/ا 3مرداد ...............................................................................[تصویر:  2.gif]روز خوب داری قهرمان
farhadsaman/ا 3مرداد ....................................................................[تصویر:  2.gif]روز خوب داری قهرمان
هدی/ا 4مرداد..................................................................................[تصویر:  2.gif]روز خوب داری قهرمان
earl.lister ا/ 18 تیر ............................................................................[تصویر:  1.gif]  روز خوب داری قهرمان
آقا فرهاد / 29 تیر ..........................................................................  [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
فدایی / 2 مرداد ............................................................................. [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
دست تنها/ا 5 مرداد.......................................................................[تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
mani/ا 5مرداد................................................................................[تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  8.gif] [تصویر:  8.gif] [تصویر:  8.gif] [تصویر:  8.gif] 

صابر / 1 مرداد ......................................................................... بسم الله قهرمان

amirhossein77 ا/ 31 تیر ........................................................ بسم الله قهرمان

atoosa ا/ 26 تیر ..................................................................... بسم الله قهرمان

Zahra jo_on ا/ 23 تیر ........................................................... بسم الله قهرمان

رادین / 1 مرداد ...................................................................... بسم الله قهرمان

shahad/ا 3مرداد....................................................................بسم الله قهرمان

emamezaman/ا 5مرداد............................................................بسم الله قهرمان
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
دست تنها/6مرداد/2روزخوب
[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام،منم اعلام آمادگی میکنم
6مرداد/1 روز خوب varzesh
سلام

آرمیتا
شروع: سه شنبه 5مرداد
[تصویر:  cc94883e01b148658b0ea01da43ceeb5.jpg]
سلام برهمه من امروز دومین روز پاکیم رودارم میگذرونم.امیدوارم که اینقدر توانایی داشته باشم که هشت روزمابقی رو دوام بیارم ودر این مسابقه پیروز بشم
سلاااام به همه دوستان امروز سومین روزم هست امیدوارم بتونم موفق بشم clapping
هدی/4مرداد /روز سوم

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان