امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

لیست بروز شده 94.5.26

[تصویر:  www.roozgozar.com-2113.gif]

[تصویر:  z_herz1.gif]

KeBriA ا / 14 مرداد ............................................................. [تصویر:  7.gif]  روز خوب داری قهرمان
s.h ا/ 20 مرداد .................................................................... [تصویر:  5.gif]روز خوب داری قهرمان
 taranom2 ا/ 22 مرداد ........................................................[تصویر:  4.gif]روز خوب داری قهرمان
  MeHreKhODaa ا/ 23 مرداد ................................................[تصویر:  3.gif]روز خوب داری قهرمان
.penitent ا/ 31 تیر .............................................................  [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
صابر / ?? مرداد ................................................................... [تصویر:  3.gif]روز خوب داری قهرمان
خدا همراهمونه / 21 مرداد .................................................. [تصویر:  3.gif]روز خوب داری قهرمان
amirhossein77 ا/ 21 مرداد .................................................. [تصویر:  3.gif]روز خوب داری قهرمان
رضوان / 22 مرداد ................................................................ [تصویر:  3.gif]روز خوب داری قهرمان

martyr/ا 3مرداد ..................................................................[تصویر:  2.gif]روز خوب داری قهرمان
Reza8114 ا/ ؟ مرداد ........................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
Ali TB/ا 8 مرداد................................................................... [تصویر:  2.gif] روزخوب داری قهرمان
summer ا/ 14 مرداد ............................................................ [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
ALI32/ا 13 مرداد................................................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان

علی علی / 23 مرداد ........................................................... [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
    آقا فرهاد / 29 تیر ............................................................  [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
فدایی / 2 مرداد .................................................................... [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
حامد666 ا/ 21 مرداد ........................................................... [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
  Tavvab ا/ 22 مرداد ............................................................[تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

mohammad01 ا/ 24 مرداد ...................................................[تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  8.gif] [تصویر:  8.gif] [تصویر:  8.gif] [تصویر:  8.gif]

پر پرواز / 21 مرداد ................................................................. بسم الله قهرمان

atoosa ا/ 26 تیر .................................................................... بسم الله قهرمان

رادین / 1 مرداد ...................................................................... بسم الله قهرمان

shahad/ا 3مرداد.....................................................................بسم الله قهرمان

emamezaman/ا 5مرداد.........................................................بسم الله قهرمان

ایمان 73 / 8 مرداد................................................................ بسم الله قهرمان

sohrabi digar ا/ 14 مرداد ................................................... بسم الله قهرمان

[تصویر:  www.roozgozar.com-2152.gif]

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
just14 /26/0
آقا من چندوقت تو یه روز خوب گیر کردم
ایشالا میرسم به روزای اوجم 303
علی
26 مرداد
یه روز خوب
[تصویر:  Untitled.jpg]
خدا همراهمونه/21 مرداد.4 روز خوب
317
سلام
همین آلان عضو شدم
خدا کمک کنه
به نظر من که راحته
حتما میتونم
یاعلی
taranom2 ا/ 22 مرداد ........................................................5 روز خوب
just14 /26 mordad/ 1rooz khoob
سلام بچه ها امروز روز اوله که میام تو این مسابقه 10 روزه اومدم
سللللللللللللللللللللاااااااااااااااااااااااااممممممممممممم Khansariha (48)
بهشتی/26 مرداد/ا روز خوب
سلام دوستان من تا امروز پاک بودم اما متاسفانه امروز لغزش کردم
(1394 مرداد 27، 10:22)بهشتی نوشته است: سلام بچه ها امروز روز اوله که میام تو این مسابقه 10 روزه اومدم

بهشتی/26 مرداد/ا روز خوب

خوش اومدی رفیق
(1394 مرداد 27، 14:37)صابر نوشته است: سلام دوستان من تا امروز پاک بودم اما متاسفانه امروز لغزش کردم

عیب نداره رفیق ... شکست پیش نیاز پیروزیه
(1394 مرداد 27، 10:22)بهشتی نوشته است: سلام بچه ها امروز روز اوله که میام تو این مسابقه 10 روزه اومدم

بهشتی/26 مرداد/ا روز خوب

سلام داداش . خوش اومدی. ان شا الله با همین انرژی که شروع کردی تا ترک ابدی پیش بری . مسابقه 10 روزه یه تمرین که به خودت ارادت رو ثابت کنی. پس از الان ثقف خواسته ات رو بزار برا ترک ابدی تا براحتی این مرحله رو پشت سر بزاری . برو جلو یاعلی
(1394 مرداد 27، 14:37)صابر نوشته است: سلام دوستان من تا امروز پاک بودم اما متاسفانه امروز لغزش کردم

سلام . هدف شیطون نا امید کردن انسان . پس با امید به جنگ شیطون و نفس برو . بگو یاعلی و محکم بلند شو
[تصویر:  1_sy21.jpg]

عمر را ضایع مکن در معصیت
تا تر و تازه بمانی جاودان

نفس شومت را بکش کان دیو توست
تا ز جیبت سر برآرد حوریان

چون بکشتی نفس شومت را یقین
پای نه بر بام هفتم آسمان

[تصویر:  05_blue.png]
من امروز روز بد داشتم 20
سلام به تازه واردان راه پاکی

1امیدوارم هر روز تلاشتون بیشتر از روز قبل باشه و هوشیار تر باشین1

خب غرض از مزاحمت

clapping اومدم یه سرپرست جدید که یه تازگی به جمع ما پیوسته رو معرفی کنم clapping

این فرد خوشبخت کسی نیست جز

آقای رزمجو

Khansariha (48) بهشون تبریک می گم و براشون آرزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی دارم Khansariha (48)
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]

لیست بروز شده 94.5.27

[تصویر:  www.roozgozar.com-2113.gif]

[تصویر:  z_herz1.gif]

KeBriA ا / 14 مرداد ............................................................. [تصویر:  7.gif]  روز خوب داری قهرمان
s.h ا/ 20 مرداد .................................................................... [تصویر:  5.gif]روز خوب داری قهرمان
  taranom2 ا/ 22 مرداد ........................................................
[تصویر:  5.gif]روز خوب داری قهرمان

MeHreKhODaa ا/ 23 مرداد ................................................[تصویر:  4.gif]روز خوب داری قهرمان
خدا همراهمونه / 21 مرداد .................................................. [تصویر:  4.gif]روز خوب داری قهرمان

amirhossein77 ا/ 21 مرداد .................................................. [تصویر:  3.gif]روز خوب داری قهرمان
 رضوان / 22 مرداد ................................................................ [تصویر:  3.gif]روز خوب داری قهرمان

Ali TB/ا 8 مرداد................................................................... [تصویر:  2.gif] روزخوب داری قهرمان
 summer ا/ 14 مرداد ............................................................ [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
 ALI32/ا 13 مرداد................................................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان

علی علی / 26 مرداد ........................................................... [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

حامد666 ا/ 21 مرداد ........................................................... [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
   Tavvab ا/ 22 مرداد ............................................................[تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
 mohammad01 ا/ 24 مرداد ...................................................[تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

just 14 ا/ 26 مرداد .............................................................[تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  8.gif] [تصویر:  8.gif] [تصویر:  8.gif] [تصویر:  8.gif]

mohmo ا / 27 مرداد ............................................................... بسم الله قهرمان

صابر / 27 مرداد ...................................................................... بسم الله قهرمان

بهشتی / 27 مرداد ................................................................ بسم الله قهرمان

پر پرواز / 21 مرداد ................................................................ بسم الله قهرمان

sohrabi digar ا/ 14 مرداد ................................................... بسم الله قهرمان

[تصویر:  www.roozgozar.com-2152.gif]

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
(1394 مرداد 27، 17:18)بهشتی نوشته است: من امروز روز بد داشتم 20

سلام داداش بهشتی...
 امروز گذشت ، خدا هم میگذره اما بشرط اینکه بخوای فردات رو بسازی . بگو یا علی و بلند شو از نو شروع کن
[تصویر:  1_sy21.jpg]

عمر را ضایع مکن در معصیت
تا تر و تازه بمانی جاودان

نفس شومت را بکش کان دیو توست
تا ز جیبت سر برآرد حوریان

چون بکشتی نفس شومت را یقین
پای نه بر بام هفتم آسمان

[تصویر:  05_blue.png]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 12 مهمان